przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-12, 09:25   #4261
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczyny i jeszcze jedno: czy nie lepiej przed przedluzaniem zrobic sobie prostowanie chemiczne???
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 09:32   #4262
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY a co to jest ta metoda na warkoczyk??? i jakie sa wady i zalety??

Oto jak wyglada metoda japonska

wg mnie nie fajnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2007_resize.JPG (98,4 KB, 125 załadowań)
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 10:06   #4263
Nieogolona_Roza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ciotka mojego bylego miala przedluzane wlosy na warkoczyki i nie wygladalo to za fajnie. Na poczatku byla bardzo zadowolona jednak po jakims czasie zalowala strasznie ze nie wybrala innej metody przedluzania bo warkoczyki zrobily sie z czasem strasznie widoczne. (Po sciagnieciu wlosy nie byly zniszczone)
Nieogolona_Roza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 10:27   #4264
Nieogolona_Roza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

A ja od wczoraj jestem SUPER SZCZESLIWA POSIADACZKA WLOSKOW ;] Czarodziejskie pasluszki Pani Reni zdzialaly cuda :P Mam wloski azjatyckie o strukturze europejskiej na tasmie przyszyte do warkocza. HiHi Wszyscy padli z wrazenia bo wogole nie widac lini moich naturalnych wlosow Wloski byly dofarbowywane do mojego koloru i sa troszkie szorstkie, pewnie powinnam umyc glowe i nalozyc jakies odzywki zeby je zmiekczyc ale boje sie ze juz nie beda takie ladne Niestety nie moge zalaczyc zdjecia. Mam dwa aparty jednak kazdy na zlosc odmowil posluszenstwa :/ Pani Renatka ma fotki przed i po )) P.S. DZIEEEKUJE PANIII RENIUUUUUU ********** Dziewczymy jak wyglada sprawa z wyczesywaniem sie wlosow z tasmy?
Nieogolona_Roza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 11:03   #4265
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Nieogolona_Roza Pokaż wiadomość
A ja od wczoraj jestem SUPER SZCZESLIWA POSIADACZKA WLOSKOW ;] Czarodziejskie pasluszki Pani Reni zdzialaly cuda :P Mam wloski azjatyckie o strukturze europejskiej na tasmie przyszyte do warkocza. HiHi Wszyscy padli z wrazenia bo wogole nie widac lini moich naturalnych wlosow Wloski byly dofarbowywane do mojego koloru i sa troszkie szorstkie, pewnie powinnam umyc glowe i nalozyc jakies odzywki zeby je zmiekczyc ale boje sie ze juz nie beda takie ladne Niestety nie moge zalaczyc zdjecia. Mam dwa aparty jednak kazdy na zlosc odmowil posluszenstwa :/ Pani Renatka ma fotki przed i po )) P.S. DZIEEEKUJE PANIII RENIUUUUUU ********** Dziewczymy jak wyglada sprawa z wyczesywaniem sie wlosow z tasmy?
wyczesują się i napoczątku może to wyglądac strasznie - garść włsów na szczotce.
Ale nie ma co dramatyzować, w rzeczywistości tego ubytku na glowie nie widać. Jedyny minus to taki, że kmogą walać sie trochę po domu Jak się ma krótkie włosy, to ich tak nie widać, a na długaśne to zwraca sie juz uwagę
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 11:18   #4266
Nieogolona_Roza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

mhm to troszke mnie pocieszylas :P Mam pierwszy raz zalozone wloski i szczerze mowiac nie wiem za bardzo jak sie nimi obslugiwac ;/ Jakie polecacie mi odzywki szampony spraye - jakies konkretne marki? Mam wlosy w kolorze ciemnego brazu. Na suche wlosy tez moge jakies preparaty nakladac np co rano ?? Jezu naprawde nie mam pojecia, boje sie ze je popsuje ( bu
Nieogolona_Roza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 12:22   #4267
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

jesli chodzi o szampon to polecam creme of nature - jest specjalnie do wlosow przedluzanych. Pani Renia twierdzila ze wloskami ktore mialam zanim mi dosztukowala dodatkowe przedluzenia dlugo sie nie naciesze a tu okazalo sie ze ten szampon naprawde czyni cuda - nie pamietam co to platajace sie i suche wlosy. o odzywkach to ja strone wczesniej pisalam. Najlepiej to by bylo sie takze w odzywke creme of nature zaopatrzyc ale niestety nigdzie nie maja sam szampon na szczescie tez cuda dziala. zanim profesjonalna odzywke kupilam uzywalam dove granatowego i doosc dobrze nawilzal ale ta z mleczkiem kokosowym ktora teraz mam jest swietna.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 15:13   #4268
555edyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 57
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

co do stylu japonskiego (doczepianie) jakich wlosow sie uzywa i czym sie zgrzewa? Pierwszy raz cos takiego widze!!
555edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 15:51   #4269
Nieogolona_Roza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
jesli chodzi o szampon to polecam creme of nature - jest specjalnie do wlosow przedluzanych. Pani Renia twierdzila ze wloskami ktore mialam zanim mi dosztukowala dodatkowe przedluzenia dlugo sie nie naciesze a tu okazalo sie ze ten szampon naprawde czyni cuda - nie pamietam co to platajace sie i suche wlosy. o odzywkach to ja strone wczesniej pisalam. Najlepiej to by bylo sie takze w odzywke creme of nature zaopatrzyc ale niestety nigdzie nie maja sam szampon na szczescie tez cuda dziala. zanim profesjonalna odzywke kupilam uzywalam dove granatowego i doosc dobrze nawilzal ale ta z mleczkiem kokosowym ktora teraz mam jest swietna.
Dzieki sliczne A gdzie ta odzywke mozna kupic??
Nieogolona_Roza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 17:20   #4270
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
nie chce, żeby to obrzydliwie zabrzmiało , ale ja związywałam włosy te na tasmie, w kucyk i myłam nad umywalką tylko moje - z tyłu skóre głowy, a z przodu całość. Miałam dwa wplecienia jedno wyżej drugie niżej i w kazdym podwójną taśmę. Moje włosy też musze myć codziennie, max co 2 dni, a włosy doczepione mylam raz w tygodniu - w weekend. I wtedy pozwalałam im samym schnąć, żeby się fajnie falowały - tak jak na moim awatarze.
o jeny ile to roboty...nie będzie mi sie chciało ale jak sie okaże że będą mi sie bardzo przetłuszczać włosy po szamponie nawilżającym to będę musiała tak robić...

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
A jakie wloski zamowilas? Mozesz podac linka?
Jakimi spinkami? Chodzi Ci o metode clip-on?
Skoro Twoje sie przetluszczaja to te wloski co sie da-czyli sam przod mozesz myc takim szamponem jak do tej pory-a doczepiane nawilzajacym.
zamówiłam te włosy:

http://www.allegro.pl/item240708373_..._latrend_.html

mam nadzieję że będą ok

Tak,z tymi spinkami chodzi mi o metode clip-on ale musiałabym codziennie przyczepiać te włosy chyba...


Myślałam jeszcze żeby z przodu zrobić sobie kilka pasemek metodą na mikroringi lub tulejki bo taśmą nie zagęszcze przodu niestety Różowe chce zamówić ale najpierw zobacze jak będzie wyglądała ta taśma
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 20:33   #4271
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
jesli chodzi o szampon to polecam creme of nature - jest specjalnie do wlosow przedluzanych. Pani Renia twierdzila ze wloskami ktore mialam zanim mi dosztukowala dodatkowe przedluzenia dlugo sie nie naciesze a tu okazalo sie ze ten szampon naprawde czyni cuda - nie pamietam co to platajace sie i suche wlosy. o odzywkach to ja strone wczesniej pisalam. Najlepiej to by bylo sie takze w odzywke creme of nature zaopatrzyc ale niestety nigdzie nie maja sam szampon na szczescie tez cuda dziala. zanim profesjonalna odzywke kupilam uzywalam dove granatowego i doosc dobrze nawilzal ale ta z mleczkiem kokosowym ktora teraz mam jest swietna.
na szczescie pani Renia też sie myli
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 20:35   #4272
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Nieogolona_Roza Pokaż wiadomość
Dzieki sliczne A gdzie ta odzywke mozna kupic??
tutaj

http://www.wlosy-sklep.pl/produkty.php?id_kategorii=5&
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 23:01   #4273
OnaKrakow
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: Przedłużanie włosów :(

Cytat:
Napisane przez Rosa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny niedawno sciełam włosym sa wycieniowane tak że jeszcze nie daje rady ich spiąć
Mam pytanie odnosnie przedłuzania włosków szukałam w archiwum ale nie było konretnych odpowiedzi dlatego zamieszczam mojego posta.
ok ile wyniosłaby mnie cena przedłuzenia takich włosków aż do łopatek albo pasa? i gdzie sa dobre salony fryzjerskie w okolicach Katowic w których przedłużaja włosy?
Bardzo prosze o odpowiedzi bo juz patrzec na siebie nie moge
HEJ DZIEWCZYNY ZAJMUJE SIE PRZEDLUZANIEM WLOSOW METODA MICRORINGS NA TERENIE KRAKOWA , JESLI CHCIALYBYSCIE WIEDZIEC COS WIECEJ PISZCIE PRYW WIADOMOSCI POZDRAWIAM
OnaKrakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 23:17   #4274
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczyny-mam pytanie odnosnie metody clip-on czy tam clip-in-roznie jest napisane
Chcialam sobie kupic te mikrospineczki czyli te clipy do tasmy.Jest ich kilka rodzajow-jakie sa najlepsze? Sa rozne rozmiary S,L....na jakie sie zdecydowac? Czy mniejsze czyli te S beda tez dobrze trzymac tasme z wlosami jak wieksze? A czy z kolei wieksze nie beda za bardzo widoczne?
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 00:08   #4275
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
dziewczyny mam kilka pytan:
1. lepiej miec wlosy na warkoczyk czy metodą racoon?
2. lepiej zainwestowac w slowianskie czy sztuczne (kasa nie gra roli, byle dlugo mi sluzyly (czyt. w latach)
3. ogolnie co mi polecacie jesli swoja mam w miare proste ale mega puszace sie za ramiona i chce miec dlugie i geste i proste doczepiane? i zebym nie musiala po kilku miesiącach znowu wydawac kasy na wszystko??
Prosze doradzcie cos.........
Osobiscie mam racoon i jestem zadowolona, troszke sie czasem zgrzewki krusza tak bylo na poczatku ale teraz sie chyba ustabilizowaly bo mniej wypada. Takze racoon ok, moze warkoczyk sie szybciej sciaga ale Pani Renia ściagala mi racoon wczesniejszy, farbowala wlosy i zakladala znowu i jakies 4,5 godz. tylko!!! Bylam zszokowana!!! czasem farbowanie moich wczesniejszych bez przedluzania jakies pasemka i takie tam trwalo tyle samo)
co do drugiego pytania to bez zadnego ale...SŁOWIANSKIE!!!! Mam dwa rodzaje slowian tzn. jedne pasma stare, wykorzystane od ostatniego razu oraz dolozone nowe ale w sumie z tej samej ,,kupku,, i szczerze nawet nie wiem ktore sa ktore, bo one nic sie nie zmienily baaa sa 4-5 razy lepsze od moich naturalnych zniszczonych farbowaniem!!! takze lepiej zainwestuj!!!nie pozalujesz naprawde!!!
Moje slowiany sa prosciutkie, nawet jak zaplote w warkocz na noc po godzinie rano sa proste, takze ja jestem mega zadowolona

Racoon plus slowiany i Koniecznie u Pani Reni!!!!! to jest moje zdanie))
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 09:40   #4276
martita19899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja przedluzalam sobie wlosy jakies 4 miesiece temu mam wlosy syntetyczne 60 cm zalozone na warkoczyk bez zadnej chemi ci ktorzy pisze ze wlosy syntetyczne po umyciu sa juz do niczego do nie prawda
ja mam od 4 miesiecy i jestem zadowolona bardzo za miesiac ide zalozyc nowe jak chcecie podajcie maila wysle fote to sie przekonacie naprawde mozna je prostowac ale tak w 140 stopniach sa ladne naprawde jak by tak bylo ja nie ktorzy pisza ze te wlosy sa do niczego to nie nosilabym je az 4 miesieca za miesiac musze juz isc wymienic bo mam dyzy odrost
ta metoda na warkoczyk jest bez zadnej chemi nie badzie glupie nie zakladajcie na klej moja znajoma miala wlosy naturalne na zgrzewy i po tygodniu sciegla te wlosy bo pasemka wypadaly
martita19899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 10:05   #4277
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez martita19899 Pokaż wiadomość
ja przedluzalam sobie wlosy jakies 4 miesiece temu mam wlosy syntetyczne 60 cm zalozone na warkoczyk bez zadnej chemi ci ktorzy pisze ze wlosy syntetyczne po umyciu sa juz do niczego do nie prawda
ja mam od 4 miesiecy i jestem zadowolona bardzo za miesiac ide zalozyc nowe jak chcecie podajcie maila wysle fote to sie przekonacie naprawde mozna je prostowac ale tak w 140 stopniach sa ladne naprawde jak by tak bylo ja nie ktorzy pisza ze te wlosy sa do niczego to nie nosilabym je az 4 miesieca za miesiac musze juz isc wymienic bo mam dyzy odrost
ta metoda na warkoczyk jest bez zadnej chemi nie badzie glupie nie zakladajcie na klej moja znajoma miala wlosy naturalne na zgrzewy i po tygodniu sciegla te wlosy bo pasemka wypadaly
ja chetnie zobacze fotki wlosów syntetycznych 60 cm po 4 miesiacach w super stanie. wiadomo( a moze i nie) ze syntetyków nie zaklada sie dłuższych niz 45 cm. owszem mozna cieszyc sie syntetykami dlugo ale tylko w przypadku kiedy nie pzrekraczaja tej magicznej długosci. wlosy syntetyczne mozna prostowac ale w niskiej temperaturze z, ztym sie akurat zgadzam. a co do wrakoczyka to cóż...jak dla mnie za nadto obciaza włosy, ale spotkałam sie juz z gorszymi metodami.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 11:09   #4278
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Renihair a powiedz jakim plynem zmiekczasz zgrzewy? pewnie juz kiedys pisalas ale zanim to znajde....hmm
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 12:10   #4279
relissys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 140
GG do relissys
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
dziewczyny mam kilka pytan:
1. lepiej miec wlosy na warkoczyk czy metodą racoon?
2. lepiej zainwestowac w slowianskie czy sztuczne (kasa nie gra roli, byle dlugo mi sluzyly (czyt. w latach)
3. ogolnie co mi polecacie jesli swoja mam w miare proste ale mega puszace sie za ramiona i chce miec dlugie i geste i proste doczepiane? i zebym nie musiala po kilku miesiącach znowu wydawac kasy na wszystko??
Prosze doradzcie cos.........
Ja osobiscie uwazam ,ze najlepsza metoda jest racoon,poza tym nie tylko ja tak mysle.
Masz naturalne slowianskie slosy z ktorymi mozesz robic wszystko poza tym zgrzewy keratynowe nie sa tak inwazyjne dla wlosow jaki np.microrings ktore urywaja wlosy(sa to metalowe elementy).
Jesli chcecie porad odnosnie metody wlosami slowianskimi piszcie do mnie(relissys@interia.pl, chetnie tez odpowiem tu ale wizaz bardzo mi sie muli ) chetnie doradze zajmuje sie tym od lat.
A i jeszcze jedno przy przedluzaniu wlosow zgrzewami keratynowymi NIE MOZNA uzywac szamponow i odzywek z proteinami poniewaz naruszaja i rozpuszczaja zgrzewy
relissys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-13, 12:57   #4280
milka1835
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Talking Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

moje drogie ja jestem juz po mam włoski słowianskie 100 pasemek długosci 40 cm, efekt swietny, przedłużalam tulejkami nic mnie nie boli nic nie ciagnie wlos sie nie niszczy nie ma tu zgrzewów jak dla mnie rewelka, nie zauwazylam zeby mi lecialy ale pewnie dlatego ze dostalam na ich punkcie wariacji i uwazam na nie straszliwie polecam serdecznie!!
moje gg 1578779
milka1835 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 13:06   #4281
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziekuje bardzo, czyli slowiany a ogolnie to która metoda jest najtrwalasza? tez nad racoonem sie zastanawialam ale czytalam pare wypowiedzi ze wlosy wypadają....ktos w tym wątku pisal juz o tym (ale ta osoba chyba miala mini zgrzewy??). sama juz nie wiem...
Co sie najdluzej trzyma? racoon? tulejki termiczne?? ehhh w sumie to pol roku to chyba i tak max bo przeciez odrosty sie robią....a racoon chyba jest drogi? nie lepiej cos co latwo i szybko sie robi? jakis warkoczyl czy cos? eh............metlik w glowie mam, ale dziekuje dziewczny!
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 13:13   #4282
milka1835
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja zanim przedłuzylam włosy codziennie siedziałam na forum , pytalam fryzjerki itp itd zgrzewy podobno bardzo sie krusza klej wychodzi i nie wyglada to fajnie, tulejki sa swietne widzialm dziewczyne ktora przedluzala miesiac temu i nadal nic nie widac, wlosy sie nie pusza tylko glowe trzeba myc pod prysznicem, jak wezmiesz glowe w dol to bardzo boli... a na marginesie jesli masz ciemne wloski to tulejki sa niewidoczne i mozna je nosic nawe to 8 miesiecy bez podciagania.. zalezy to tylko od Ciebie
milka1835 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 13:14   #4283
milka1835
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a i jeszcze jedno metoda rocconu powiedzieli ma za 100 pasemek ok 1200 zł ja zaplacilam mniej niz polowe tej sumy!! wiec warto
milka1835 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 13:18   #4284
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Milko a gdzie przedłużałaś? Może fotki pokaż?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 13:21   #4285
milka1835
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

przedłuzalam u znajomej w Kielcach, fotki jeszcze nie mam bo robilam to wczoraj ale jak tylko sobie cykne to wrzuce ja.
milka1835 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 13:22   #4286
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

No to czekam. Mam nadzieje że w końcu ujrzę coś nie coś :P I że przepowiednie Anastazji nie będą takie i w tym przypadku
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 14:14   #4287
milka1835
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a co pisala Anastazja?? hmmmm???
milka1835 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 14:17   #4288
afrodyta189
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

czy mogę wiedziec jaki jest namiar na pania z mikołowa? chodzi mi o przedłużanie na tasmie odpisz prosze.
afrodyta189 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 14:20   #4289
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo, czyli slowiany a ogolnie to która metoda jest najtrwalasza? tez nad racoonem sie zastanawialam ale czytalam pare wypowiedzi ze wlosy wypadają....ktos w tym wątku pisal juz o tym (ale ta osoba chyba miala mini zgrzewy??). sama juz nie wiem...
Co sie najdluzej trzyma? racoon? tulejki termiczne?? ehhh w sumie to pol roku to chyba i tak max bo przeciez odrosty sie robią....a racoon chyba jest drogi? nie lepiej cos co latwo i szybko sie robi? jakis warkoczyl czy cos? eh............metlik w glowie mam, ale dziekuje dziewczny!

ja pisalam o racoonie ale tylko to co napisala Renihair bo sama go nie mialam - czyli ze moze sie kruszyc i czasem wypadaja pasma

ja osobiscie mam drugi raz zalozone na kerawax i jestem szalenie zadowolona

poprzednie wlosy nosilam 5 miesiecy i nie ukruszyl mi sie ani jeden zgrzew i ani jedno pasemko nie wypadlo (ale to zalezy raczej od osoby ktora je zaklada)

sciagnelam je tylko dlatego ze mialam juz masakryczne odrosty i juz bylo mi z nimi ciezko ale zgrzewy wygladaly tak samo jak 5 miesiecy wczesniej
bbbardzo polecam ta metode
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 14:20   #4290
afrodyta189
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Nieogolona_Roza Pokaż wiadomość
A ja od wczoraj jestem SUPER SZCZESLIWA POSIADACZKA WLOSKOW ;] Czarodziejskie pasluszki Pani Reni zdzialaly cuda :P Mam wloski azjatyckie o strukturze europejskiej na tasmie przyszyte do warkocza. HiHi Wszyscy padli z wrazenia bo wogole nie widac lini moich naturalnych wlosow Wloski byly dofarbowywane do mojego koloru i sa troszkie szorstkie, pewnie powinnam umyc glowe i nalozyc jakies odzywki zeby je zmiekczyc ale boje sie ze juz nie beda takie ladne Niestety nie moge zalaczyc zdjecia. Mam dwa aparty jednak kazdy na zlosc odmowil posluszenstwa :/ Pani Renatka ma fotki przed i po )) P.S. DZIEEEKUJE PANIII RENIUUUUUU ********** Dziewczymy jak wyglada sprawa z wyczesywaniem sie wlosow z tasmy?
Witaj,
Możesz podac mi namiar na pania która robiła ci włosy? ja tez jestem zainteresowana założeniem włosów ta metoda a czy moge wiedziec ile płaciłaś i czy ta pani renia to pani o ktore pisały osoby w poprzednich postach? czy ta pani mieszka koło katowic lub w mikołowie?
afrodyta189 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.