przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-16, 03:46   #5011
555edyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 57
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

milo wiedziec ze nie tylko ja mam problemy z angela_2013 na allegro! Moj problem polega tylko na tym ze nic nie dostalam. Wplacilam pieniadze a od allegro dostalam pismo ze angela2013 zada zwrotu prowizji bo wycofalam sie z kupna. Na moje maile zadnej odpowiedzi. Skonczylo sie na tym ze nie mam pieniedzy (21Eur) ani towaru. i co mam teraz zrobic?
Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
tak jak obiecalam wysylam zdjecia i dalszy opis wlosow zamowionych u angela_2013
Pani Anna, powiedziala tu na Forum, ze mam je umyc..(wczesniej mnie o tym nie poinformowala, choc bardzo szczegolowo o nie wypytywalam, mam zachowana poczte) co wydaje sie dziwnym, wlosy krecone u innego spzredawcy(niestety nie mial czerwonych)sa krecone mniej i bardziej, w zaleznosci jakie sie chce zamowic
na szczescie kolor zszedl o pol tonu i wlosy nie staly sie gumowate, nie poplataly sie za bardzo, dlatego nie wystawilam tej Pani negatywa, tylko neutrala, ale i tak podejrzewam ze jej komentarz bedzie zarzucal mi klamstwo, jak to zrobila mnie tu i innym osobom niezadowolonym na allegro...
ale ja akurat sie tym najmniej przejmuje
chce tylko pokazac jak dobre komentarze czesto sie nie pokrywaja z prawda, dziwi mnie tez taka spzredaz na allegro, ze nie mozna kupic kilku pasm, wlasnie dla kontroli, pzrecie pzresylke placi klient
w niemczech mozna zamawiac juz od 10 pasm...to jest udugodnienie, bo ja wole stracic te pare zlotych,niz kilkadziesiat
i potem sie wyklocac o zwrot, jezeli takowy wogole istnieje
poprostu trzeba barzdo uwazac , i kupowac z naprawde sprawdzonych zrodel
dodam ze czerwone wlosy sa po wysuszeniu dyfuzorem na srodku do utrwalania skretu
mialam juz od tego innego spzredawcy wlosy ze zdjecia ,krecone brazowe, i po myciu skret byl taki sam, przyszly tez krecone anie jak w tym przypadku wygladzone
dzis tez zafarbowalam druga partie (bo przyszly w wdwuch wiazkach po 25)na czerwono, te sa pomaranczowo czerwone, trochesie zniwelowaly.. moze je wykorzystam w pokazach fryzur....bo klientowi, raczej ich nie zaproponuje
555edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 08:51   #5012
Marta_24_
Przyczajenie
 
Avatar Marta_24_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

To jednak cena nie zawsze idzie w prze, wybralam ten zaklad bo wydawal sie profesjonalny A moze ten bedzie lepszy?
http://studiobroadway.blog.onet.pl/2...612,index.html
Marta_24_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 10:13   #5013
iness.m
Raczkowanie
 
Avatar iness.m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 37
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Na zdjęciach poniżej efekty mojego zagęszczania włosów ultradzwiękiem www.greatlengths.net i ścięcia na Beckhamową.
Zdjęcia 1 przed zagęszczaniem (widać jakie rzadkie)
zdjecie 2 zagęszczone brązowymi i czerwonymi pasemkami
zdjecie 3 i 4 stan na dziś zagęszczone brązowymi i czerwonymi pasemkami (z jednej strony delikatnie)
zdjecie 5 zagęszczone tylko brąz
zdjecie 6 zagęszczone jasnym brązem

ZAZNACZAM że włosy nie były przedłużane lecz zagęszczane.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg before2.jpg (29,6 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (110,6 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wies 073.jpg (71,6 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wies 080.jpg (75,1 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mam.jpg (247,5 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy 22.jpg (75,9 KB, 126 załadowań)
iness.m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 10:24   #5014
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Reniu mam pytanie do Ciebie czy slyszlas lub mialas doswiadczenie z tymi wlosami?

Goddess Remi Hair amerykańskiej firmy Sensationnel
to najbardziej excluzywna linia włosów naturalnych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg goddesss.jpg (75,6 KB, 43 załadowań)
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 10:36   #5015
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez padorek Pokaż wiadomość
witam Lilaweneda
chciałabym zrobić sobie przedłużenie i zagęszczenie włosków metodą "na zimno" wiem że ta metoda jest droższa,ale nie niszczy tak włosów.Ucieszyłam się że w Szczecinie zajmujesz się przedłużaniem włosów,ale czy robisz tylko metodą micro rings?
Chodzi mi o przedłużanie ultradzwiękami.Czy ktoś może ma doświadczenia związane z tą metodą?z góry dziękuje za odpowiedz.pozdrawiam

Mnie moja fryzjerka powiedziała ze metoda na zimno bardziej niszczy włosy przy zdejmowaniu niż kreatyna a poza tym ringi czasem się zsuwają. Na kreatynie podobno nie ma takiej możliwości. Zresztą widziałam gdzieś zdjęcie z efektem takiego przedłużania i przy głowie, jak dziewczyna podniosła włosy wyglądało to FATALNIE! Miała na blond włosach żółte ringi! to wyglądało jak takie malutkie spinki afrykani i było strasznie widoczne. Wiadomo że nie na początku ale później moim zdaniem to strasznie widać! Kreatyna jet bezbarwna i nie ma takiego problemu. jest jeszcze metoda warkoczykowa, ale to wcale do mnie nie przemawia, no i na dodatek zdejmowanie polega chyba na wyczesywaniu włosów :/ Czyli wyrywasz też swoje.(ale tego nie jestem pewna)
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 10:45   #5016
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez nathanek Pokaż wiadomość
Reniu mam pytanie do Ciebie czy slyszlas lub mialas doswiadczenie z tymi wlosami?

Goddess Remi Hair amerykańskiej firmy Sensationnel
to najbardziej excluzywna linia włosów naturalnych
a znam pracowałam na tych włoskach. sa bardzo dobre. blondy tez sie sprawdzaja. ale sa dość proste. jakość jednaj jest bdb.polecam.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 10:49   #5017
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Mnie moja fryzjerka powiedziała ze metoda na zimno bardziej niszczy włosy przy zdejmowaniu niż kreatyna a poza tym ringi czasem się zsuwają. Na kreatynie podobno nie ma takiej możliwości. Zresztą widziałam gdzieś zdjęcie z efektem takiego przedłużania i przy głowie, jak dziewczyna podniosła włosy wyglądało to FATALNIE! Miała na blond włosach żółte ringi! to wyglądało jak takie malutkie spinki afrykani i było strasznie widoczne. Wiadomo że nie na początku ale później moim zdaniem to strasznie widać! Kreatyna jet bezbarwna i nie ma takiego problemu. jest jeszcze metoda warkoczykowa, ale to wcale do mnie nie przemawia, no i na dodatek zdejmowanie polega chyba na wyczesywaniu włosów :/ Czyli wyrywasz też swoje.(ale tego nie jestem pewna)
przeczytaj cale forum a dowiesz sie, ze kesrtyna nie jest lekiem na caałe zło. poczytaj o żółtych zgrzewach keratynowych, o tym jak sie krusza , jak robią sie gumowate, jak to sie sciąga itd. oczywiscie żle dobrany kolor ringów czy tulejek jest owocuje koszmarnym wyglądem ale wierz mi..keratyna moze być gorsza.poczytaj troche i nie opieraj sie na opini jednej fryzjerki.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-16, 10:51   #5018
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez iness.m Pokaż wiadomość
Na zdjęciach poniżej efekty mojego zagęszczania włosów ultradzwiękiem www.greatlengths.net i ścięcia na Beckhamową.
Zdjęcia 1 przed zagęszczaniem (widać jakie rzadkie)
zdjecie 2 zagęszczone brązowymi i czerwonymi pasemkami
zdjecie 3 i 4 stan na dziś zagęszczone brązowymi i czerwonymi pasemkami (z jednej strony delikatnie)
zdjecie 5 zagęszczone tylko brąz
zdjecie 6 zagęszczone jasnym brązem

ZAZNACZAM że włosy nie były przedłużane lecz zagęszczane.
baaardzo dobrze zrobione włoski. az milo popatrzec.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 11:09   #5019
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Wink Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a czy ktoś mi może powiedzieć jak rozpoznać dobrą jakość włosów jak już sie je kupie? Ja mam włoski firmy Latrend. Moim zdaniem są ok ale ja nie mam doświadczenia. Mogę je opisać. Kolor zupełnie naturalny taki sam jak mój co mnie bardzo cieszy. W dotyku są grube tele że nie przypominają w 100% naturalnego włosa aale bardzo podone (wkońsu to włosy syntetyczne ) Najbardziej sięcieszą że faktura włosa i ich kolor jest idealny A Ktoś pytał jaki jest koszt zdjęcia. U mojej fryzjerki to 50 zł.
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 11:38   #5020
Marta_24_
Przyczajenie
 
Avatar Marta_24_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ines jak one naturalnie wygladaja,a gdzie robilas?
Marta_24_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 15:51   #5021
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hey dziewczyny,
ja juz 2 tygodnie temu przedluzylam sobie wlosy sama i jestem mega zadowolona. kupilam wloski w sklepie fryzjerskim on-line,jak kogos interesuje co i jak to wszystko znajdzie w tym watku jakie kupilam wlosy itp. Wogole sie nie plącza, maja formułę tangle free,chyba dzieki temu. za 130 cm zaplacilam 170 zl ale uzywam i tak tylko 110 cm,przy 130 mam juz mega geste wlosy az za bardzo;d
dodam ze sama sobie pocielam te wlosy (na tasme) i poprzyszywalam spinki, wstaje rano i jakies 10 minut zajmuje mi "doprostowanie" moich wlosow i z 5 minut zalozenie tych na tasme, ale ostatnio wogole juz moich nawet nie musze prostowac to chyba zasluga kosmetykow (spray do prostowania babyliss na zmiane z got oraz odzywka po myciu serical kokosowa, wosk loreala architect). Wlosy ktore kupilam byly bardzo proste a moje lekko momentami sie wywijal;y wiec je na termowalkach odrobinke podkrecilam i sa nie do odroznienia. Wszystko zrobilam sama poza tym ze po zalozeniu pierwszy raz wlosow poszlam do fryzjerki na wycieniowanie moich jak i tych na tasme (50 zl).
No i jestem megaaa zadowolona, faceci na ulicy sie patrza dzis nawet jakis patrzyl sie w autobusie i pozniej wyszedl za mna i zapytal czy sie z nim umowie (ale odmowilam) takie rzeczy az w takim natezeniu nigdy sie nie zdarzaly ) najfajniejsze jest to ze te wlosy zdejmuje na noc albo jak myje moje i juz 2 tygodnie sa w super stanie i jeszcze nie ma potrzeby ich myc. Polecam dzi9ewczyny, za 300 zl mozna samumu miec super wloski!! zdjecia wkleje jak zrobie
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-16, 16:20   #5022
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Simle_Smile a w jakim sklepie je kupowałaś?
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 17:10   #5023
agnesn
Przyczajenie
 
Avatar agnesn
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 21
GG do agnesn
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Reni kiedy bedziesz w Warszawie?
Bo szykuje sie na sciagniecie wloskow , farbowanie na braz i doczepienie brazowych (syntetykow monofibre oczywiscie)
agnesn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 17:19   #5024
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
hey dziewczyny,
ja juz 2 tygodnie temu przedluzylam sobie wlosy sama i jestem mega zadowolona. kupilam wloski w sklepie fryzjerskim on-line,jak kogos interesuje co i jak to wszystko znajdzie w tym watku jakie kupilam wlosy itp. Wogole sie nie plącza, maja formułę tangle free,chyba dzieki temu. za 130 cm zaplacilam 170 zl ale uzywam i tak tylko 110 cm,przy 130 mam juz mega geste wlosy az za bardzo;d
dodam ze sama sobie pocielam te wlosy (na tasme) i poprzyszywalam spinki, wstaje rano i jakies 10 minut zajmuje mi "doprostowanie" moich wlosow i z 5 minut zalozenie tych na tasme, ale ostatnio wogole juz moich nawet nie musze prostowac to chyba zasluga kosmetykow (spray do prostowania babyliss na zmiane z got oraz odzywka po myciu serical kokosowa, wosk loreala architect). Wlosy ktore kupilam byly bardzo proste a moje lekko momentami sie wywijal;y wiec je na termowalkach odrobinke podkrecilam i sa nie do odroznienia. Wszystko zrobilam sama poza tym ze po zalozeniu pierwszy raz wlosow poszlam do fryzjerki na wycieniowanie moich jak i tych na tasme (50 zl).
No i jestem megaaa zadowolona, faceci na ulicy sie patrza dzis nawet jakis patrzyl sie w autobusie i pozniej wyszedl za mna i zapytal czy sie z nim umowie (ale odmowilam) takie rzeczy az w takim natezeniu nigdy sie nie zdarzaly ) najfajniejsze jest to ze te wlosy zdejmuje na noc albo jak myje moje i juz 2 tygodnie sa w super stanie i jeszcze nie ma potrzeby ich myc. Polecam dzi9ewczyny, za 300 zl mozna samumu miec super wloski!! zdjecia wkleje jak zrobie
Zaraz, to jak Ty to zrobiłaś? Odczepiasz taśme?

Ja sobie sama przedłużam na taśmę przyszywaną d warkocza, bo dla mnie to banalnie proste, nie szkodzi moim włosom i nie jest to widoczne
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 17:36   #5025
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Mnie moja fryzjerka powiedziała ze metoda na zimno bardziej niszczy włosy przy zdejmowaniu niż kreatyna a poza tym ringi czasem się zsuwają. Na kreatynie podobno nie ma takiej możliwości. Zresztą widziałam gdzieś zdjęcie z efektem takiego przedłużania i przy głowie, jak dziewczyna podniosła włosy wyglądało to FATALNIE! Miała na blond włosach żółte ringi! to wyglądało jak takie malutkie spinki afrykani i było strasznie widoczne. Wiadomo że nie na początku ale później moim zdaniem to strasznie widać! Kreatyna jet bezbarwna i nie ma takiego problemu. jest jeszcze metoda warkoczykowa, ale to wcale do mnie nie przemawia, no i na dodatek zdejmowanie polega chyba na wyczesywaniu włosów :/ Czyli wyrywasz też swoje.(ale tego nie jestem pewna)

przepraszam juz z gory bo nie chce nikogo urazic ale jezeli oczekujesz pomocy to ja radze zaczac od zmiany fryzjerki!!!!!!!
Jezeli troszke cofniesz sie na forum to znajdziesz moje wypowiedzi na temat kreatyny!!!!!!!! Moglabym uwierzyc,ze pasma zalozone na kreatyne sa trwalsze niz w przypadku np. tulejek (choc w moim przypadku bylo inaczej-pasma z kreatyna sama mi zjezdzaly po myciu, tulejki mam ponad 2 miesiace i nie sapado mi zadne pasmo), moglabym uwierzyc,ze tulejki sa bardziej widoczne niz spoiwa kreatynowe ale NIGDY w zyciu nie zgodze sie z teoria, iz kreatyna mniej niszczy wlosy od przedluzania na zimno!!! Na kreatyne mialam 2 razy i teraz mam 2 razy wlosow mniej niz zanim zaczelam przedluzac!!!!!!!:ma d: A o zdejmowaniu wlosow przy metodzie kreatynowej nie chce nawet wspominac bo na sama mysl robi mi sie slabo 4 godziny prawdziwych tortur i widoku wyrywanych moich wloskow wystarczy mi na cale zycie!!!!!!
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 17:51   #5026
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja się z tobą jesterka zgodzę w 100%. Fryzjerka wciska kit bo chce zarobić. Ja też pisałam o moim przedłużaniu na keratynę. Zgrzewy po używaniu suszarki i w ogóle ciepłej wody, kosmetyków itp zaczęły się kruszyć, stały się miękkie i kleiste. Poza tym z bezbarwnych zgrzewów zrobiły się białe(przez te rozklejanie). Przy ściąganiu fryzjerka polewa ci pasemko płynem(które jakoś je rozmiękcza) i łapie kleszczykami i ciągnie. Innej drogi nie ma. Zawsze jakąś część włosów się wyciągnie. Jednak nie chcę w zupełności krytykować metodę na keratynę bo za pierwszym razem byłam zadowolona(chociaż nosiłam 1,5 miesiąca, ale te liche zgrzewy na dłużej mi nie pozwoliły) a za drugim przedłużaniem jedynie miesiąc bo poza tym że wypadały włosy garściami to zgrzewy totalnie z schodziły bez użycia żadnych płynów.

Teraz robię sobie 3 miesiące przerwy i na studniówkę przedłużam na tulejki (metodę na książeczkę).

Jest to podobno najłatwiejsza metoda, którą można próbować samemu. Mi będzie to robić moja fryzjerka która przedłużała mi na keratynę tylko ja muszę kupić sprzęcik i włosy. Generalnie to z nią zawsze można popróbować wszystkiego
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 18:03   #5027
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja bylam 2 razy zadowolona z keratyny a raz ani troche . Bylam rozczarowana , wiec rozumiem o czym dziewczyny piszecie. Inaczej nie uwierzylabym , ze ktos sie zali na te metode , gdybym sama tak strasznie nie wtopila.
Wiem , ze keratyna zalozona fachowo moze mimo wszystko cieszyc .
Nie popieram krytykowania metod innych niz moje wlasne . To tyczy sie przede wszystkich niektorych fryzjerek , ktore swoje chwala a inne oczerniaja .
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 18:06   #5028
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez agnesn Pokaż wiadomość
Reni kiedy bedziesz w Warszawie?
Bo szykuje sie na sciagniecie wloskow , farbowanie na braz i doczepienie brazowych (syntetykow monofibre oczywiscie)
a bede 25-26
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 18:12   #5029
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Ja bylam 2 razy zadowolona z keratyny a raz ani troche . Bylam rozczarowana , wiec rozumiem o czym dziewczyny piszecie. Inaczej nie uwierzylabym , ze ktos sie zali na te metode , gdybym sama tak strasznie nie wtopila.
Wiem , ze keratyna zalozona fachowo moze mimo wszystko cieszyc .
Nie popieram krytykowania metod innych niz moje wlasne . To tyczy sie przede wszystkich niektorych fryzjerek , ktore swoje chwala a inne oczerniaja .

otóz to.. co dla jednej bedzie świetne dla innej niekoniecznie. zalezy jakie woski sa, w jakiej kondycji itd..gdyby była jedna metoda najlepsza to wszyscy by nia robili, a tak nie jest. trzeba nie raz długo szukac tej najlepszej dla nas. ja jednak keratyny nie lubie , nie podoba mi sie i z metod na goraco moim zdaniem(i zdaniem moich klientek)najładniej wygląda jednak racoon.ale przyznam szczerze , ze juz widzialam łądne zgrzewy keratynowe( były czarne) , tyle ze spadały, ale wizulnie były ok.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-16, 18:15   #5030
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ja się z tobą jesterka zgodzę w 100%. Fryzjerka wciska kit bo chce zarobić. Ja też pisałam o moim przedłużaniu na keratynę. Zgrzewy po używaniu suszarki i w ogóle ciepłej wody, kosmetyków itp zaczęły się kruszyć, stały się miękkie i kleiste. Poza tym z bezbarwnych zgrzewów zrobiły się białe(przez te rozklejanie). Przy ściąganiu fryzjerka polewa ci pasemko płynem(które jakoś je rozmiękcza) i łapie kleszczykami i ciągnie. Innej drogi nie ma. Zawsze jakąś część włosów się wyciągnie. Jednak nie chcę w zupełności krytykować metodę na keratynę bo za pierwszym razem byłam zadowolona(chociaż nosiłam 1,5 miesiąca, ale te liche zgrzewy na dłużej mi nie pozwoliły) a za drugim przedłużaniem jedynie miesiąc bo poza tym że wypadały włosy garściami to zgrzewy totalnie z schodziły bez użycia żadnych płynów.

Teraz robię sobie 3 miesiące przerwy i na studniówkę przedłużam na tulejki (metodę na książeczkę).

Jest to podobno najłatwiejsza metoda, którą można próbować samemu. Mi będzie to robić moja fryzjerka która przedłużała mi na keratynę tylko ja muszę kupić sprzęcik i włosy. Generalnie to z nią zawsze można popróbować wszystkiego
o ile łatwo tulejke złożyc na 2 x o tyle musisz uwazac przy sciąganiu. służa do tego bardzo długie, ostre szczypce, łatwo jest nimi poprzecinać swoje włoski, dlatego musisz je stępic, bo mogą dokonac nielada przerzedzenia.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 18:17   #5031
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

zgadzam sie z wami.Tez nie moge tego sluchac....Moja mama jak miala pare dobrych lat temu wlasnie na kreatyne i wszystko bylo ok (ma czarne sliczne wlosy) przedluzala czarnymi wiec nie bylo roznicy.Jak zaczela zdejmowac to to BYL KOSZMAR !!!!!!!!! i nie zen kitu nie sluchaj tej FRYZJERECZKI bo gada glupoty!! Jak moze byc metoda na zimno bardziej szkodliwa od kreatyny <hahaha> no ludzie prosze...
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 18:34   #5032
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Pani GAGO .
A czy wie pani cos na temat Targow fryzjerskich teraz w Norymberdze ? Czy bedzie tam cos na temat przedluzania wlosow , mam na mysli jakies stoisko , wlosy, akcesoria itp .
Nigdy nie bylam na takich targach ,marze o tym, kusze meza i moze mnie zawiezie , jednak kawalek mamy i szkoda byloby gdybym jechala na daremno a tam o przedluzaniu cisza . Wie cos Pani na ten temat ?
To zdjecie pochodzi z poprzednich norymberskich targow http://press.nuernbergmesse.de/files/bilder/2160.jpg)
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 19:09   #5033
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Reniu kochana)) Ja znowu dylemat
Dzisis jak ja zaczne kombinowac to juz na calego))
A wiec... poniewaz sprawdzajac stan swoich wlosow stwierdzilam,ze raczej one nie doczekaja grudnia-za duzo sie wyczesalo, nie wyczesuja sie tragicznie no ale stopniowo jednak.

I tak jestem mega zadowolona z wloskow tak czy tak moge spinac w moj ulubiony kucyk czyli ciasno ulizane wrecz wlosy zreszta obiecalam fotki wiec macie))

and:

uwielbiam teraz te ciemniejsze... chyba juz nie wroce do tak jasnego blondu nigdy

Ale dobra wracam do tematu Reniu
A wiec, tak jak wyzej napisalam boje sie ze wlosy nie wytrzymaja do grudnia, i znalazlam tutaj jeszcze jedna panienke co przedluza wlosy slowianskimi...no ale boje sie jej(( nie wiem co za wlosy i z tego co mowila to robi na keratyne...buuu((
Ale ja nie chce psuc tych co mam tylko po prostu zrobic doczepke aby nie umrzec do grudnia. czyli jakies kilka pasm tylko zalozyc, nie ruszajac kompletnie tych Twoich.Spytam sie panienki o tulejki albo ringi moze co? bo naprawde na ta keratyne sie nie zmusze jednak! co o tym myslisz? co proponujesz?? ringi, tulejki i ile tych pasm dolozyc zeby nie spratolic tego co mam a jakos wygladac? doradz kochana!
Najlepiej to ja bym byla szczesliwa jakbys tu byla nie wiesz nic o Twoim przyjezdzie do Angli przypadkiem??/

ps.jak teraz te ciemne???
__________________
Facet ma pasować do butów

Edytowane przez Anika-na
Czas edycji: 2007-10-16 o 19:12 Powód: brak jednego zdjecia
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 19:17   #5034
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
o ile łatwo tulejke złożyc na 2 x o tyle musisz uwazac przy sciąganiu. służa do tego bardzo długie, ostre szczypce, łatwo jest nimi poprzecinać swoje włoski, dlatego musisz je stępic, bo mogą dokonac nielada przerzedzenia.
Reniu, wielkie dzięki za radę. Trudno takie informacje znaleźć w necie Jeszcze mam czas więc powoli się dowiaduję co i jak.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 19:33   #5035
reniha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
Reniu kochana)) Ja znowu dylemat
Dzisis jak ja zaczne kombinowac to juz na calego))
A wiec... poniewaz sprawdzajac stan swoich wlosow stwierdzilam,ze raczej one nie doczekaja grudnia-za duzo sie wyczesalo, nie wyczesuja sie tragicznie no ale stopniowo jednak.

I tak jestem mega zadowolona z wloskow tak czy tak moge spinac w moj ulubiony kucyk czyli ciasno ulizane wrecz wlosy zreszta obiecalam fotki wiec macie))

and:

uwielbiam teraz te ciemniejsze... chyba juz nie wroce do tak jasnego blondu nigdy

Ale dobra wracam do tematu Reniu
A wiec, tak jak wyzej napisalam boje sie ze wlosy nie wytrzymaja do grudnia, i znalazlam tutaj jeszcze jedna panienke co przedluza wlosy slowianskimi...no ale boje sie jej(( nie wiem co za wlosy i z tego co mowila to robi na keratyne...buuu((
Ale ja nie chce psuc tych co mam tylko po prostu zrobic doczepke aby nie umrzec do grudnia. czyli jakies kilka pasm tylko zalozyc, nie ruszajac kompletnie tych Twoich.Spytam sie panienki o tulejki albo ringi moze co? bo naprawde na ta keratyne sie nie zmusze jednak! co o tym myslisz? co proponujesz?? ringi, tulejki i ile tych pasm dolozyc zeby nie spratolic tego co mam a jakos wygladac? doradz kochana!
Najlepiej to ja bym byla szczesliwa jakbys tu byla nie wiesz nic o Twoim przyjezdzie do Angli przypadkiem??/

ps.jak teraz te ciemne???
teraz sa śliczne, duzo ładniejsze niz blondy. wiesz co..jak juz to niech ci zrobi moze na ringi z silikonem?mysle ze jakies 30 sztuk ci wystraczy.tak mysle.napewno bedziesz zadowolona
reniha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 19:48   #5036
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

nie wiem czy bedzie cos ciekawego..tak daleko nie jezdze, poniewaz mam kolo siebie najwieksze Tragi w Dusseldorf i kilka mniejszych
natomiast ,na ych ktorych bywam wiekszosc z firmniemieckich,ktore sie wystawiaja sa wlasnie z poludnia Niemiec Monachium Norymbergii itd
http://press.nuernbergmesse.de/nuern...5.pm.3849.html
tu masz wiadomosci i ceny...
z opisu wynika ze moze byc ciekawie, ale nigdy nie ma sie gwarancji
co do cen niektorych zestawow czy sposobow pzredluzania... czasem sa tansze niz u nas w Polsce
acha nie mowcie do mnie Pani Gago, jestem Gaga lub Grazyna jak kto woli
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 19:52   #5037
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ile cm taśmy kupić by starczyło na całą głowę -metoda na klispy?
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 20:12   #5038
Marta_24_
Przyczajenie
 
Avatar Marta_24_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

A gdzie mozna znalezc pasemka z klejem, ktore przyklejamy do soich naturalnych wlosow? Jejku jak a kombinuje
Marta_24_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 20:42   #5039
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez reniha Pokaż wiadomość
teraz sa śliczne, duzo ładniejsze niz blondy. wiesz co..jak juz to niech ci zrobi moze na ringi z silikonem?mysle ze jakies 30 sztuk ci wystraczy.tak mysle.napewno bedziesz zadowolona
kurde wlasnie z nia rozmawialam byla u mnie... powiedziala,ze 50 na moja glowe...mnie sie wydaje ze za duzo... albo..??no jednak za duzo.do tego ogladala te moje i pytam sie czy jej sa takie same? bo jesli sie oakze ze po kilku myciach tragedia to sciaga mi to zaraz na to ona od razu:
Ale wiesz,to zalezy jak kto dba- ja na to ,ze jak widac nie posiadam zadnych dredow, bo codziennie ,,memlam,, sobioe miedzy zgrzewami, myje wlosy tylko pod prysznicem stojac, spie w wakoczu badz kucyku, czesze specjalna szczotka zreszta wystarczy popatrzyc na nie i widac ze sa zadbane itp.itd... na to ona ladnie,ze jest wiecej rzeczy ktore moge robic zle...zonk... tak jakby z gory chciala mi przekazac,ze one beda zniszczone i to z mojej winy... raczej sie na nia nie zdecyduje;/
i jeszcze to ze nie robi na ringi tylko i wylacznie na keratyne i ma ja juz na pasemku przyczepiona i tylko doklada i zgrzewa. nie wiem... boje sie ze sciagac sie to bedzie jak kera-wax...

co o tym myslisz Reniu? chyba sobie odpuscic co?
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 20:53   #5040
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
kurde wlasnie z nia rozmawialam byla u mnie... powiedziala,ze 50 na moja glowe...mnie sie wydaje ze za duzo... albo..??no jednak za duzo.do tego ogladala te moje i pytam sie czy jej sa takie same? bo jesli sie oakze ze po kilku myciach tragedia to sciaga mi to zaraz na to ona od razu:
Ale wiesz,to zalezy jak kto dba- ja na to ,ze jak widac nie posiadam zadnych dredow, bo codziennie ,,memlam,, sobioe miedzy zgrzewami, myje wlosy tylko pod prysznicem stojac, spie w wakoczu badz kucyku, czesze specjalna szczotka zreszta wystarczy popatrzyc na nie i widac ze sa zadbane itp.itd... na to ona ladnie,ze jest wiecej rzeczy ktore moge robic zle...zonk... tak jakby z gory chciala mi przekazac,ze one beda zniszczone i to z mojej winy... raczej sie na nia nie zdecyduje;/
i jeszcze to ze nie robi na ringi tylko i wylacznie na keratyne i ma ja juz na pasemku przyczepiona i tylko doklada i zgrzewa. nie wiem... boje sie ze sciagac sie to bedzie jak kera-wax...

co o tym myslisz Reniu? chyba sobie odpuscic co?

jaka jest długość Twoich naturalnych włosów?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.