Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia Plastyczna

Notka

Chirurgia Plastyczna porady i dyskusje związane z zabiegami chirurgii plastycznej. Uzyskasz tu informacje na temat takich zabiegów jak korekcja uszu lub nosa, powiększanie piersi i wielu innych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-09-14, 08:18   #4351
Alerka
Raczkowanie

Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny, jestem 4 dni po operacji . Robiłam prywatnie w klinice dr Szczyta, lekarz operacyjny dr Michał Charytonowicz. Jestem mega zadowolona. Chciałam rozmiar najmniejszy z możliwych na szypule. I taki mam. Rozmiar biustonosza pooperacyjnego 80B. Rozmiar wyjściowy 75 G/H. Doktor wykonał kawał świetnej roboty, w dodatku jest mega przystojny . Na żywo znacznie lepiej niż na zdjęciach. Wszystko się pięknie goi. Zdjęcie szwów za 2 tygodnie. Dzisiaj byłam na kontroli i nie mam pytań . Narkoza przeszła bez problemów wybudzanie tak samo, żadnych sensacji, wymiotów. Przemiła pani anestezjolog, opiekuńczy zespół. No czego chcieć więcej? . Jak macie pytanie chętnie odpowiem.
Alerka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 08:18   #4352
AnnPr
Przyczajenie

Cześć Dziewczyny, chwile mnie tu nie było, bo rok temu podczas wizyty u dr Mądrego mój termin został ustalony na 11.04.2022. Pomyślałam, ze jeszcze tyle czasu, ze bez sensu jest zadawać pytania itp, wiec śledziłam sobie Wasze wypowiedzi... ALE, udało mi się przerzucić termin i już 17.02.2020 będę mieć operacje. W czwartek (19.09) jestem umówiona na konsultacje, z racji tego, ze pół roku wcześniej miałam się zgłosić w celu wypisania skierowania i dowieźć badania, których nie miałam na pierwszej wizycie. Jutro mam wizytę u neurologa, w celu wypisania zaświadczenia i muszę mieć jeszcze USG. W tej chwili mój rozmiar to 65M, ale niestety biustonosz kupię 70K, z racji tego, ze ta 60 jest niedostępna. Przyznam, ze na chwile obecna chciałabym mieć nawet miseczkę A... ale żeby nie wpaść ze skrajności w skrajność muszę to mądrze przemyśleć... moje pytanie do Was jest takie, czy orientujecie się co decyduje o zrobieniu jak najmniejszej miseczki. Widziałam, ze niektóre z Was chciały jakiś rozmiar, a lekarz odradził... Dziewczyny czy jest ktoś operowany prze dr Mądrego w Łecznej i może mi coś więcej o tym powiedzieć?
AnnPr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 20:20   #4353
AnnPr
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Alerka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem 4 dni po operacji . Robiłam prywatnie w klinice dr Szczyta, lekarz operacyjny dr Michał Charytonowicz. Jestem mega zadowolona. Chciałam rozmiar najmniejszy z możliwych na szypule. I taki mam. Rozmiar biustonosza pooperacyjnego 80B. Rozmiar wyjściowy 75 G/H. Doktor wykonał kawał świetnej roboty, w dodatku jest mega przystojny . Na żywo znacznie lepiej niż na zdjęciach. Wszystko się pięknie goi. Zdjęcie szwów za 2 tygodnie. Dzisiaj byłam na kontroli i nie mam pytań . Narkoza przeszła bez problemów wybudzanie tak samo, żadnych sensacji, wymiotów. Przemiła pani anestezjolog, opiekuńczy zespół. No czego chcieć więcej? . Jak macie pytanie chętnie odpowiem.
Alerka, Napisz proszę na czym polega operacja na szypule? Dlaczego akurat ten rodzaj i czy jest lepszy?
Stary 2019-09-16, 08:48   #4354
Alerka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AnnPr Pokaż wiadomość
Alerka, Napisz proszę na czym polega operacja na szypule? Dlaczego akurat ten rodzaj i czy jest lepszy?
Na szypule oznacza przeniesienie otoczki wraz z sutkiem w nowe miejsce bez odcinania tkane, nerwów itd. Inną metodą jest przeszczep, który oznacza odcięcie otoczki i sutka i po prostu przyszycie w nowym miejscu. Nie masz wtedy czucia w sutku. Choć i tu zdarzają się cuda i dziewczyny trochę czucia mają. Niemniej jednak doktor powiedział, że nie okalecza się już tak kobiet i odchodzi od tej metody chyba, że jest naprawdę ogromny przerost gruczołu, co też podobno wcale nie jest takie częste aby tę metodę stosować.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Cześć Dziewczyny, chwile mnie tu nie było, bo rok temu podczas wizyty u dr Mądrego mój termin został ustalony na 11.04.2022. Pomyślałam, ze jeszcze tyle czasu, ze bez sensu jest zadawać pytania itp, wiec śledziłam sobie Wasze wypowiedzi... ALE, udało mi się przerzucić termin i już 17.02.2020 będę mieć operacje. W czwartek (19.09) jestem umówiona na konsultacje, z racji tego, ze pół roku wcześniej miałam się zgłosić w celu wypisania skierowania i dowieźć badania, których nie miałam na pierwszej wizycie. Jutro mam wizytę u neurologa, w celu wypisania zaświadczenia i muszę mieć jeszcze USG. W tej chwili mój rozmiar to 65M, ale niestety biustonosz kupię 70K, z racji tego, ze ta 60 jest niedostępna. Przyznam, ze na chwile obecna chciałabym mieć nawet miseczkę A... ale żeby nie wpaść ze skrajności w skrajność muszę to mądrze przemyśleć... moje pytanie do Was jest takie, czy orientujecie się co decyduje o zrobieniu jak najmniejszej miseczki. Widziałam, ze niektóre z Was chciały jakiś rozmiar, a lekarz odradził... Dziewczyny czy jest ktoś operowany prze dr Mądrego w Łecznej i może mi coś więcej o tym powiedzieć?

Jaką masz wagę i wzrost? jaką masz szerokość klatki piersiowej? Czy rodziłaś/ karmiłaś? To jedne z podstawowych pytań na które lekarz i Ty odpowiadacie. Jeśli będzie możliwość zrobienia Ci małej miseczki to zrobi (przynajmniej prywatnie, nie wiem jak w szpitalach na NFZ). Nie sądzę aby byłą możliwość redukcji z miseczki M do A. Myślę, że B/C to fajny rozmiar
Alerka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 12:34   #4355
asgo
Przyczajenie

Cytat:

AnnPr

ooooo a jak udało Ci się przerzucić termin. Ja mam w Łęcznej na koniec 2023 r i jestem przerażona tak długim czekaniem.
asgo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 12:24   #4356
Agga1977
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez shay87 Pokaż wiadomość
Ja mam termin w Łęcznej na maj 2020, co prawda to nie po wakacjach, ale jakby Ci czasem pasowało to pisz��
Już zamienione - nieaktualne
Agga1977 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 14:50   #4357
aganieszka179
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez asgo Pokaż wiadomość
AnnPr

ooooo a jak udało Ci się przerzucić termin. Ja mam w Łęcznej na koniec 2023 r i jestem przerażona tak długim czekaniem.
Dołącz na facebooku do grupy spełniamy nasze marzenia w Krakowie i tam dowiesz się jak się dostać do Krakowa. Terminy są dużo krótsze. Ale działaj już bo kolejka się wydłuża.Pozdrawiam

Edytowane przez aganieszka179
Czas edycji: Wczoraj o 14:50 Powód: dopisek
aganieszka179 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 19:36   #4358
suomecka
Przyczajenie

Dziewczyny, czy któraś z Was może mniej więcej wypisać szpitale, w których taką operację wykonam na nfz? Dzisiaj dostałam od ortopedy zaświadczenie i chciałabym jak najszybciej umówić się na konsultację. No i szpitale z jak najkrótszym czasem oczekiwania. Dziękuję z góry za odpowiedzi
suomecka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 20:35   #4359
paulina_maria1999
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez suomecka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was może mniej więcej wypisać szpitale, w których taką operację wykonam na nfz? Dzisiaj dostałam od ortopedy zaświadczenie i chciałabym jak najszybciej umówić się na konsultację. No i szpitale z jak najkrótszym czasem oczekiwania. Dziękuję z góry za odpowiedzi
Katowice to nowy szpital i najkrótsze kolejki. Z tego co czytałam to rok-półtorej roku czekania na operację. Jeśli coś się zmieniło proszę o poprawienie mnie Byłam operowana w Katowicach w sierpniu 2018 i naprawdę super szpital i personel, a takie sale to nie jeden szpital chciałby mieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulina_maria1999 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 21:51   #4360
Aniakra77
Raczkowanie

Szpital w Katowicach zawiesił swoją działalność końcem lipca tego roku. Na chwilę obecną jest całkowicie zamknięty. Większość dziewczyn będzie operowana w Krakowie w 5 Wojskowym Szpitalu i chyba w tym szpitalu są najbliższe terminy.
Aniakra77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 22:04   #4361
paulina_maria1999
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Szpital w Katowicach zawiesił swoją działalność końcem lipca tego roku. Na chwilę obecną jest całkowicie zamknięty. Większość dziewczyn będzie operowana w Krakowie w 5 Wojskowym Szpitalu i chyba w tym szpitalu są najbliższe terminy.
Nie wiedziałam o tym Byłam w maju na kontroli i zapisali mnie na dodatkowy zabieg na październik. Nie dostałam żadnej informacji, że zawieszają działalność 🤷☠♀️ A potwierdzić zabieg kazali mi pod koniec września dlatego ja też nie dzwoniłam.

Stary Wczoraj, 22:17   #4362
Aniakra77
Raczkowanie

Praktycznie z dnia na dzień zamknęli ten szpital. Poszukaj w necie bo pisali o tym.
Aniakra77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 22:27   #4363
paulina_maria1999
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Praktycznie z dnia na dzień zamknęli ten szpital. Poszukaj w necie bo pisali o tym.
No i nie wiem co teraz będzie 🤷☠♀️ Będę musiała jutro rano napisać do dr Michalskej. Dobrze, że dowiedziałam się teraz, a nie przed zabiegiem. Chyba trzeba zacząć oglądać telewizję 🤣

Stary Dzisiaj, 09:51   #4364
AnnPr
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez asgo Pokaż wiadomość
AnnPr

Kochana, jeżeli zrobię w tym terminie 17 luty, to będzie wolny ten termin 11.o4.2022, który miałam ustalony jako pierwszy.
Stary Dzisiaj, 10:21   #4365
suomecka
Przyczajenie

Powiedzcie mi jeszcze, bo nie mam skierowania do poradni chirurgicznej, a zaświadczenie, w którym lekarz pisze o konieczności plastyki biustu. Czy to wystarczy?
suomecka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia Plastyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 4 (0 użytkowników i 4 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości