Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-10, 14:13   #4201
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez klaudia77 Pokaż wiadomość
Nie, jeszcze się nie umawilam. Ale oni podobno sami dzwonią i się umawiają. A jak ktoś nie może przyjechać to jest też taka możliwość żeby mieć konsultację dzień wcześniej już po przyjęciu na oddział


A Ty jaki masz dokładny termin?
A no to jeszcze lepiej, że dzwonią oni. 29.07 a Ty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 22:11   #4202
Lilithkr
Raczkowanie
 
Avatar Lilithkr
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez klaudia77 Pokaż wiadomość
Nie, jeszcze się nie umawilam. Ale oni podobno sami dzwonią i się umawiają. A jak ktoś nie może przyjechać to jest też taka możliwość żeby mieć konsultację dzień wcześniej już po przyjęciu na oddział


A Ty jaki masz dokładny termin?
Z tego co pisały dziewczyny to można dzień przed jesli masz daleko do Geo, czyli schemat tak jak u chyba wszystkich dziewczyn operowanych w Kato - w pon zabieg a Ty i tak w niedzielę musisz stawić się na oddziale i wtedy na wieczór przychodzi anestezjolog i przeprowadza wywiad.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Yogurtowa Pokaż wiadomość
A no to jeszcze lepiej, że dzwonią oni. 29.07 a Ty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeeeej to już półtora miesiąca i będziesz po...
Ja czekam na telefon z info kiedy odbędzie się moja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez nova15 Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie...
No i przyszła na mnie kolej jutro idę do szpitala, a w środę operacja..... mam nadzieje, że uda mi się choć trochę zasnąć w nocy...

Pozdrawiam Wszystkie z Was.....
Halo halo, jak tam po zabiegu, coś zamilkłaś, mamy nadzieję, że to z nadmiaru emocji i ew braku czasu żeby odpalić Wizaz i coś napisać i że wszystko poszło zgodnie z planem i już cieszysz się nowym rozmiarem ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Lunalunalu Pokaż wiadomość
Hey jestem nowa ale ze starymi problemami moje "maleństwa" mialy rozmiar 75K niestety po ciąży tak im się spodobało że zostały 80L. Odczuwam ten ciężar coraz mocniej dlatego udałam się na wizytę do ortopedy dostałam skierowanie do szpitala na oddział chirurgii plastycznej w rozpoznaniu ortopeda napisał kod M54 przewlekły zespół bólów grzbietu - przeciążeniowy. Dostałam też skierowanie na rezonans magnetyczny grzbietu. Czy z takim skierowaniem też dostanę się na mammoplastyke redukcyjna?

Czy któraś z was robiła ten zabieg w Poznaniu lub Bydgoszczy?
Hey, proponuję przeczytać wątek od początku, bo tu jest naprawdę masa informacji na ten temat.
Nie kojarzę by któraś z dziewczyn (przynajmniej w 2 cz.) robila zabieg redukcji w Poznaniu czy Bydgoszczy, ale być może przegapiłam ta informacje, bo tu króluje Geomedical w Katowicach - terminy na teraz to połowa 2021r , ew. Łęczna gdzie aktualnie chyba już są 4 lata oczekiwania na zabieg ...
Była też Bielsko Biała i Warszawa ale to jednostki
Dużo dziewczyn przejechało pół Polski, żeby się zoperwac w Kato ze względu na świetne Panie Doktorki, które specjalizują się w temacie piersi.
Jeśli chodzi o skierowanie to Ty piszesz ze masz na oddz. chirurgii plastycznej, czyli jak rozumiem jesteś po kwalifikacji?
Bo jeśli nie, to przede wszystkim musi być skierowanie do PORADNI CHIRURGII OGÓLNEJ (ja takie musiałam mieć do Krkr) , lub CHIRURGII PLASTYCZNEJ, z prośbą o objęcie leczeniem, i z kodem N62 - PRZEROST SUTKA, a Ty masz M54 - bóle grzbietu, z tym kodem choroby nic nie wskórasz...
Tzn on też może widniec na skierowaniu ale kluczowy jest ten N62
Poza tym musisz mieć zaświadczenie od orto lub neuro że są wskazania do redukcji że względu na zmiany w kręgosłupie (co wykaże wspomniany przez Ciebie MR)
Musisz się uzbroić w cierpliwość i zbierać badania i zaświadczenia, noi poszperac w necie jakie opinie są na temat szpitali w miastach o których pisałaś, byle w miarę wiarygodne - w końcu oddajesz swoje cialo (i psychikę) w czyjeś ręce więc dobrze żeby tego nie spartaczyli...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Lilithkr
Czas edycji: 2019-06-11 o 07:00
Lilithkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 18:55   #4203
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Yogurtowa Pokaż wiadomość
A no to jeszcze lepiej, że dzwonią oni. 29.07 a Ty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam 12/08 Przygotowujesz się już? Ja jeszcze kompletnie nic nie mam, dopiero się za to zabieram, badania, skierowania itp
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 13:53   #4204
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez klaudia77 Pokaż wiadomość
Ja mam 12/08 Przygotowujesz się już? Ja jeszcze kompletnie nic nie mam, dopiero się za to zabieram, badania, skierowania itp
O to również niedługo ja powoli się zabieram. Wszystkie zaświadczenia od ortopedy itp. już mam, badania na WZW i grupa krwi pierwsza też. Teraz tylko zostaje zrobić US,G bo z zeszłego roku już nie ważne, EKG. Badania krwi jeszcze, ale to zamierzam w ostatnim tygodniu żeby były jak najbardziej świeże no i oczywiście skierowanie do szpitala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 18:58   #4205
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Yogurtowa Pokaż wiadomość
O to również niedługo ja powoli się zabieram. Wszystkie zaświadczenia od ortopedy itp. już mam, badania na WZW i grupa krwi pierwsza też. Teraz tylko zostaje zrobić US,G bo z zeszłego roku już nie ważne, EKG. Badania krwi jeszcze, ale to zamierzam w ostatnim tygodniu żeby były jak najbardziej świeże no i oczywiście skierowanie do szpitala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Badania na WZW? Nic mi nie pisała teraz dr o tym USG już sobie umówiłam i mam na początku lipca. Potrzebuje jeszcze od ortopedy skierowanie, zrobić tą grupę krwii no i na koniec właśnie ta cała morfologia i skierowanie od internisty.
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 19:09   #4206
Lilithkr
Raczkowanie
 
Avatar Lilithkr
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez klaudia77 Pokaż wiadomość
Badania na WZW? Nic mi nie pisała teraz dr o tym USG już sobie umówiłam i mam na początku lipca. Potrzebuje jeszcze od ortopedy skierowanie, zrobić tą grupę krwii no i na koniec właśnie ta cała morfologia i skierowanie od internisty.
Myślę że Yogurtowa miała na myśli określenie przeciwciał przez badanie anty-hbs, żeby spr czy nie musisz się doszczepic p/żółtaczce
Ja to miałam na karteczce od P. Dr z badaniami które muszę wykonać przed zabiegiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilithkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 20:35   #4207
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Lilithkr Pokaż wiadomość
Myślę że Yogurtowa miała na myśli określenie przeciwciał przez badanie anty-hbs, żeby spr czy nie musisz się doszczepic p/żółtaczce
Ja to miałam na karteczce od P. Dr z badaniami które muszę wykonać przed zabiegiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam ten problem, że włąsnie wszystkie te kartki zgubilam pisałam maila do Pani dr żeby mi przypomniała co muszę zrobić przed, odpisała ale o tym nic
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-12, 22:04   #4208
Lilithkr
Raczkowanie
 
Avatar Lilithkr
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez klaudia77 Pokaż wiadomość
Ja mam ten problem, że włąsnie wszystkie te kartki zgubilam pisałam maila do Pani dr żeby mi przypomniała co muszę zrobić przed, odpisała ale o tym nic
IMG_20190529_153348.jpg

Ja mam taką karteczkę od P. Dr, z tym że przy dopiski o szczepieniu wzw typu B dopytałam, bo kiedyś byłam szczepiona i powiedziała żebym zrobiła właśnie to badanie anty hbs i będzie wiadomo czy muszę się doszczepić czy nie.
Na szczęście nie muszę, ale wiem że można zrobić takie szczepienie w przyspieszonym trybie bo normalnie masz 0-1-6 (miesiące) a podobno w nagłych przypadkach robią to jeszcze szybciej
Noi niestety jak to w naszym kochanym kraju... Szczepionka jest płatna (w zależności od apteki 40-60zl/za jedną dawkę)

"... Schemat przyspieszony 0–1–2–12 miesięcy może być realizowany zarówno szczepionką Euvax B, jak iEngerix B. Odsetek serokonwersji w3. miesiącu po szczepieniu preparatem Engerix B wynosi 89% (po podaniu 3dawek wschemacie 0–1–2–12 mies. – przyp. red.). Dla preparatu Euvax B wykazano wbadaniach klinicznych podobną immunogenność. Zgodnie zogólnymi wytycznymi wrealizowaniu schematu podstawowego szczepienia przeciwko WZW typu B można stosować preparaty różnych producentów.

W wyjątkowych przypadkach, szczepiąc osoby dorosłe, można także zastosować schemat 0–7–21 dni zdawką uzupełniającą w12. miesiącu, uzyskując serokonwersję na poziomie 76% po 3. dawce. Schemat taki jest zarejestrowany tylko dla preparatu Engerix B iTwinrix Adult przy szczepieniach osób dorosłych (>18. roku życia)... "



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Lilithkr
Czas edycji: 2019-06-12 o 22:24
Lilithkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 06:22   #4209
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

ja się doszczepiałam EUVAX'em niedawno bo też miałam za niski poziom przeciwciał.
A termin już za miesiąc, ale szybko to zleciało!!!
pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 08:45   #4210
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Lilithkr Pokaż wiadomość
Załącznik 7679415

Ja mam taką karteczkę od P. Dr, z tym że przy dopiski o szczepieniu wzw typu B dopytałam, bo kiedyś byłam szczepiona i powiedziała żebym zrobiła właśnie to badanie anty hbs i będzie wiadomo czy muszę się doszczepić czy nie.
Na szczęście nie muszę, ale wiem że można zrobić takie szczepienie w przyspieszonym trybie bo normalnie masz 0-1-6 (miesiące) a podobno w nagłych przypadkach robią to jeszcze szybciej
Noi niestety jak to w naszym kochanym kraju... Szczepionka jest płatna (w zależności od apteki 40-60zl/za jedną dawkę)

"... Schemat przyspieszony 0–1–2–12 miesięcy może być realizowany zarówno szczepionką Euvax B, jak iEngerix B. Odsetek serokonwersji w3. miesiącu po szczepieniu preparatem Engerix B wynosi 89% (po podaniu 3dawek wschemacie 0–1–2–12 mies. – przyp. red.). Dla preparatu Euvax B wykazano wbadaniach klinicznych podobną immunogenność. Zgodnie zogólnymi wytycznymi wrealizowaniu schematu podstawowego szczepienia przeciwko WZW typu B można stosować preparaty różnych producentów.

W wyjątkowych przypadkach, szczepiąc osoby dorosłe, można także zastosować schemat 0–7–21 dni zdawką uzupełniającą w12. miesiącu, uzyskując serokonwersję na poziomie 76% po 3. dawce. Schemat taki jest zarejestrowany tylko dla preparatu Engerix B iTwinrix Adult przy szczepieniach osób dorosłych (>18. roku życia)... "



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Właśnie sprawdzałam w mojej dziecięcej książeczce zdrowia, i też byłam szczepiona na żółtaczkę 3 dawki. To by jednak wypadało sprawdzić ten poziom przeciwciał? Czy napisać jeszcze do Pani dr?



Nie chciałabym żeby się nagle okazało, że mi czegoś brakuje i nie zrobią operacji :/


A Ty robiłaś ten Antygen-HBs? Ja miałam kiedyś robiony ale to było 2 lata temu, i wynik miałam nie reaktywny. To dobrze?
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."



Edytowane przez klaudia77
Czas edycji: 2019-06-13 o 08:54
klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 11:24   #4211
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Tak, chodziło mi o anty-Hbs i przeciwciała po szczepionce tez miałam to na karteczce od Doktor. Na szczęście antygeny ujemne i przeciwciała w wysokim mianie, a szczepionkę miałam prawie 20 lat temu. Także nie muszę się doszczepiać A co do grupy krwi obowiązuje teraz podwójne badanie - tzn. z pobrania krwi w dwóch różnych terminach, ponieważ jedno jest nie potwierdzone a dopiero za drugim razem otrzymuje się potwierdzoną grupę krwi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-13, 11:46   #4212
Lilithkr
Raczkowanie
 
Avatar Lilithkr
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez klaudia77 Pokaż wiadomość
Właśnie sprawdzałam w mojej dziecięcej książeczce zdrowia, i też byłam szczepiona na żółtaczkę 3 dawki. To by jednak wypadało sprawdzić ten poziom przeciwciał? Czy napisać jeszcze do Pani dr?



Nie chciałabym żeby się nagle okazało, że mi czegoś brakuje i nie zrobią operacji :/


A Ty robiłaś ten Antygen-HBs? Ja miałam kiedyś robiony ale to było 2 lata temu, i wynik miałam nie reaktywny. To dobrze?
Ja też mam wpis w książeczce że miałam 3 dawki ale z 1996 roku i robiłam to badanie żeby sprawdzić czy nie muszę się doszczepiać bo potem tylko niepotrzebne nerwy...
Nie miałam tak ja Wy napisanego zwrotu "niereaktywny" czy że "antygen ujemny" a jedynie wynik który mi wyszedł ok 14, a podobno od 10-100 to jest ok i nie trzeba się kłuć.
Aha i moja lek poz powiedziała że i tak pewnie będą chcieli takie badanie jeszcze raz tuż przez zabiegiem, a czy tak będzie to nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilithkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 18:22   #4213
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny czy nr do dr Michalskiej to 782 982 766?
Dzwonię od jakiegoś czasu ale nie odbiera - niestety nie goi mi się rana tak jak powinna i nie wiem czy po prostu maść nie pomaga czy to wina upałów a wizytę mam dopiero 2 lipca.
W środę wracam do pracy i boje się że z rany się będzie sączyć a wiecie jak to w pracy, może być ciężko dbać o ranę
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 19:07   #4214
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja miałam szczepienia 17 lat temu, więc myślę, że będzie ok. Ale dla pewności zrobię badania żeby się upewnić.


Ishikawa ja bym chyba obstawiała ten upał. Mam mieć operację w sierpniu i trochę mnie to przeraża, jak będzie taka pogoda to ja dziękuję :/
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 11:55   #4215
yo_anka
Raczkowanie
 
Avatar yo_anka
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 106
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Byłam dziś u dr Mariana Owoc u którego zdecydowałam się leczyć rany po operacji i blizny. Dr oglądał moje cięcie i dostalam od niego: płyn którym mam smarować cięcie tak 4-5 razy dziennie i dostałam też maść którą mam smarować cięcia 2 razy dziennie. Za wizytę zapłaciłam 150 zł w tym już ten płyn i maść następną wizytę mam we wtorek. Koszt całkowitego leczenia to do 650 zł dr powiedział mi, że jesli będę smarowala te cięcie jak mi zalecił to nie będę miała śladu po cieciach i zero blizn. Leczenie ma trwać 3 tygodnie. Więc zobaczymy jak to faktycznie wyjdzie. Tak napisałam bo może której z Was się przyda taka informacja Pozdrawiam



Aniakara
Jestem bardzo ciekawa tego leczenia anty-bliznowego dr Owoca, o którym pisałaś.

Mijają już 3 tyg - zdaj relację jak się goi?
Spełnia twoje oczekiwania?
Bo mi się zawsze wszystko źle goi, blizny mam nieładne...

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

[QUOTE=Ishikawa;86879086]Sorry będzie długo - opiszę jak to wyglądało u mnie - operację miałam w Geomedical Katowice, 20 maja, operowała mnie dr Michalska.

Ishikawa - Gratulacje!

Super relacja!
__________________
Czy naprawdę warto wydawać środki, których się nie ma, na kupowanie tego, czego tak naprawdę się nie potrzebuje, tylko po to, żeby zaimponować tym, których się nie lubi?
zasłyszane
yo_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 13:29   #4216
avy75e
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 53
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

[QUOTE=yo_anka;86904689]Aniakara
Jestem bardzo ciekawa tego leczenia anty-bliznowego dr Owoca, o którym pisałaś.

Mijają już 3 tyg - zdaj relację jak się goi?
Spełnia twoje oczekiwania?
Bo mi się zawsze wszystko źle goi, blizny mam nieładne...

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Sorry będzie długo - opiszę jak to wyglądało u mnie - operację miałam w Geomedical Katowice, 20 maja, operowała mnie dr Michalska.

Ishikawa - Gratulacje!

Super relacja!
Yo_Anka i Gusiam moje blizny tez piękne nie są. Mi mija właśnie 5 miesiecy i tez jeszcze różnie bywa zwłaszcza w te upały. Mnie pani dr wysłała na zabieg laserem frakcyjnym. Troszkę to nieprzyjemne ale do wytrzymania. Byłam już 2 razy i widzę już postepy. Blizny robią się jaśniejsze i bardziej gładkie. Czekają mnie jeszcze co najmniej 4 takie zabiegi żeby efekt był zadowalający. Po takim laserze jest efekt spalenia naskórka i trochę szczypie przez pierwsze dni. Trzeba blizny natłuszczać żeby złuszczał się naskórek i po trzech tygodniach juz jest zagojone. U mnie koszt dwóch blizn tych pod biustem to 200 zł .
avy75e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 16:21   #4217
Pati2607
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam Was wszystkie dziewczyny z tego wspaniałego forum
Chcę się podzielić z Wami moją historią.
Poczytuję Was już kilka lat, jesienią ubiegłego roku nareszcie zdecydowałam się na operację, odważyłam się również dzięki Wam
bo to jest trudna decyzja, ale jak zmieniająca komfort życia.
Do redukcji piersi namawiał mnie za każdym razem podczas wizyty mój ginekolog. Mieszkam w Niemczech i tutaj też miałam operację do której potrzebowałam zaświadczenia od lekarza ginekologa i ortopedy. Złożyłam odpowiedni wniosek do kasy chorych i po niespełna 2 tygodniach otrzymałam pozytywna odpowiedź, następnie wybór szpitala. Pierwsza konsultacja, kolejna wizyta z lekarzem który przeprowadzał operację, mammografia i USG również w danym szpitalu, następnie dzień przed wizyta u anestezjologa, pobieranie krwi.
W dzień operacji o godzinie 7.00 musiałam stawić się na oddziale, malowanie, wkłucie, tabletka na uspokojenie i o 9.00 wjechałam na blok operacyjny. Panicznie bałam się narkozy. A po wszystkim stwierdzam, że naprawdę nie ma się czego bać. Operacja trwała 4 godziny.
Obudziłam się około 13.30 w pokoju wybudzeń i zaraz zostałam przewieziona do swojego pokoju.
Narkozę zniosłam bardzo dobrze, żadnych skutków ubocznych, właściwie bólu nie odczuwałam żadnego, byłam tylko senna i zmęczona. ok godziny 17.00 z pomocą pielęgniarki usiadłam, pierwsze uczucie to strach ze mi odpadną nie mogłam uwierzyć, że są takie małe, miałam opatrunek baaaardzo ciasno zawiązany bandaż. Pani doktor przepraszała mnie, że nie udało jej sie zrobić mniejszych. Dla mnie są idealne . Rozmiar wjściowy 80H/J po operacji pełne D. operacja na szypule.
Pierwsza noc praktycznie nieprzespana, ze względu na banadaż który tak uciskał. Na drugi dzień dostałam już stanik pooperacyjny na ranach plastry i gaziki. Najgorzej wspominam wyciąganie drenów, ból straszny myślałam, że zemdleje a jestem odporna na ból. po 3 dniach wyszłam do domu, następnie miałam 3 wizyty kontrolne, wczoraj ostania wizyta 12 dni po operacji, szwy wszystkie mam rozpuszczalne, mam absolutnie nic nie robić z ranami co mnie dziwi ale za Waszą radą używam Octaniseptu, tylko wietrzyć, stanik jeszcze przez 4 tygodnie dzień i noc.

Jestem przeszczęśliwą posiadaczką mniejszego, dla mnie idealnego biuściku. Nie wiem jak żyłam przed OP. Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości to naprawdę nie ma się czego bać, życie zmienia sie diametralnie, samopoczucie i komfort życia nie do opisania.
Wczoraj pokusiłam się na przymiarki w sklepie, aż mi się płakać chciało jak strój kąpielowy z sieciówki pasuje idealnie

pozdrawiam Was wszystkie, mam nadzieję że mój pierwszy wpis jest w miarę składny
Pati2607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 18:35   #4218
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Pati2607 Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie dziewczyny z tego wspaniałego forum
Chcę się podzielić z Wami moją historią.
Poczytuję Was już kilka lat, jesienią ubiegłego roku nareszcie zdecydowałam się na operację, odważyłam się również dzięki Wam
bo to jest trudna decyzja, ale jak zmieniająca komfort życia.
Do redukcji piersi namawiał mnie za każdym razem podczas wizyty mój ginekolog. Mieszkam w Niemczech i tutaj też miałam operację do której potrzebowałam zaświadczenia od lekarza ginekologa i ortopedy. Złożyłam odpowiedni wniosek do kasy chorych i po niespełna 2 tygodniach otrzymałam pozytywna odpowiedź, następnie wybór szpitala. Pierwsza konsultacja, kolejna wizyta z lekarzem który przeprowadzał operację, mammografia i USG również w danym szpitalu, następnie dzień przed wizyta u anestezjologa, pobieranie krwi.
W dzień operacji o godzinie 7.00 musiałam stawić się na oddziale, malowanie, wkłucie, tabletka na uspokojenie i o 9.00 wjechałam na blok operacyjny. Panicznie bałam się narkozy. A po wszystkim stwierdzam, że naprawdę nie ma się czego bać. Operacja trwała 4 godziny.
Obudziłam się około 13.30 w pokoju wybudzeń i zaraz zostałam przewieziona do swojego pokoju.
Narkozę zniosłam bardzo dobrze, żadnych skutków ubocznych, właściwie bólu nie odczuwałam żadnego, byłam tylko senna i zmęczona. ok godziny 17.00 z pomocą pielęgniarki usiadłam, pierwsze uczucie to strach ze mi odpadną nie mogłam uwierzyć, że są takie małe, miałam opatrunek baaaardzo ciasno zawiązany bandaż. Pani doktor przepraszała mnie, że nie udało jej sie zrobić mniejszych. Dla mnie są idealne . Rozmiar wjściowy 80H/J po operacji pełne D. operacja na szypule.
Pierwsza noc praktycznie nieprzespana, ze względu na banadaż który tak uciskał. Na drugi dzień dostałam już stanik pooperacyjny na ranach plastry i gaziki. Najgorzej wspominam wyciąganie drenów, ból straszny myślałam, że zemdleje a jestem odporna na ból. po 3 dniach wyszłam do domu, następnie miałam 3 wizyty kontrolne, wczoraj ostania wizyta 12 dni po operacji, szwy wszystkie mam rozpuszczalne, mam absolutnie nic nie robić z ranami co mnie dziwi ale za Waszą radą używam Octaniseptu, tylko wietrzyć, stanik jeszcze przez 4 tygodnie dzień i noc.

Jestem przeszczęśliwą posiadaczką mniejszego, dla mnie idealnego biuściku. Nie wiem jak żyłam przed OP. Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości to naprawdę nie ma się czego bać, życie zmienia sie diametralnie, samopoczucie i komfort życia nie do opisania.
Wczoraj pokusiłam się na przymiarki w sklepie, aż mi się płakać chciało jak strój kąpielowy z sieciówki pasuje idealnie

pozdrawiam Was wszystkie, mam nadzieję że mój pierwszy wpis jest w miarę składny
Super! Gratuluję i cieszę się, że jesteś szczęśliwa! Już nie mogę się doczekać mojego małego biustu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 07:40   #4219
Lilithkr
Raczkowanie
 
Avatar Lilithkr
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy nr do dr Michalskiej to 782 982 766?
Dzwonię od jakiegoś czasu ale nie odbiera - niestety nie goi mi się rana tak jak powinna i nie wiem czy po prostu maść nie pomaga czy to wina upałów a wizytę mam dopiero 2 lipca.
W środę wracam do pracy i boje się że z rany się będzie sączyć a wiecie jak to w pracy, może być ciężko dbać o ranę
Tak, masz dobry numer, wiem że późno odpisuję ale ostatnio kocioł w domu 🤦☠♀️a może wyślij zdjęcie p. Dr na maila i przypomnij się na SMS że sprawa dość pilna, któraś dziewczyna tak robiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilithkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-19, 16:37   #4220
Hometown
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 30
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witajcie dziewczyny,

nie sposób jest przejrzeć wszystkie wiadomości, które napisałyście. Zajęłoby mi to pewnie z 2 dni. Czy któraś z Was miała operację w Łodzi ?
Szukam kogoś godnego polecenia. A drugie moje pytanie czy trzeba długo czekać na operację na NFZ?
Hometown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 11:57   #4221
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Hometown Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,

nie sposób jest przejrzeć wszystkie wiadomości, które napisałyście. Zajęłoby mi to pewnie z 2 dni. Czy któraś z Was miała operację w Łodzi ?
Szukam kogoś godnego polecenia. A drugie moje pytanie czy trzeba długo czekać na operację na NFZ?
Ja próbowałam w zeszłym roku w Łodzi, ale mieli remont i trzebaby było kontaktować się w sprawie terminu jesienią, ale to i tak do końca nie było wiadomo co i jak. Nie wiem jak w tym roku, bo odpuściłam Łódź. Nie wspominam miło wizyty niestety, doktor nie był chętny do rozmowy itp. nie pamiętam nazwiska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 21:00   #4222
ewa_gutek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Mi też w Polanicy mówili rok, a czeka 3 lata, Teraz napisali listopad- grudzień
ewa_gutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 16:25   #4223
Hometown
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 30
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja już dzwonie kilka dni do Łęcznej i nie mogę się dodzwonić.
To gdzie ewentualnie próbować?

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Ok, mam Łódź. Dokładnie za miesiąc - w sensie konsultacje
Hometown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 19:42   #4224
mojablondyneczko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej

Ja właśnie 12 sierpnia idę na konsultacje do Łodzi do dr Fijalkowskiej. Jakie zaświadczenia musze mieć? Będę mieć rtg, zasiedzenie od ortopedy i usg piersi. Czy coś jeszcze warto wziąć ze sobą na 1 wizytę. Dzięki za info
mojablondyneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 06:05   #4225
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

dziewczyny po, na ile dni przed operacją trzeba wysłać do dr Michalskiej wyniki badań? bo nie jestem pewna...
pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 14:14   #4226
Patipatt
Przyczajenie
 
Avatar Patipatt
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Mieszkam w Łodzi, a mimo to przez opinie krążące o tym szpitalu i lekarzu operacje będę miała w Katowicach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patipatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 15:37   #4227
Hometown
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 30
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez pataya Pokaż wiadomość
dziewczyny po, na ile dni przed operacją trzeba wysłać do dr Michalskiej wyniki badań? bo nie jestem pewna...

Na NFZ ? czy prywatnie ?
Hometown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 06:23   #4228
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

A to jakaś różnica? Na NFZ.
pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 19:51   #4229
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez pataya Pokaż wiadomość
A to jakaś różnica? Na NFZ.

Badania z krwi mają być zrobione do 2 tyg przed operacją. Czyli pewnie jak tylko będziesz mieć wyniki to od razu wyślij
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."



Edytowane przez klaudia77
Czas edycji: 2019-06-28 o 20:13
klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 19:30   #4230
maty88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej pamiętam że pisałaś że Twoje C wydaje się male

Czy jesteś po czasie zadowolona i czy mogłabym zobaczyć zdjęcia? Operacje mam w czwartek 😬 i mam pietra jak nie wiem. Chciałabym właśnie C ale dużo dziewczyn narzeka że małe się wydają i nie wiem co robić

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Hej ta wiadomość wyżej miała być do Gonci czy jesteś zadowolona ze swojego C 🙂 ja mam operacje w czw u doktora Potockiego. Dodajcie dziewczyny otuchy 🙏😇 powiem wam że na konsultacji byłam w styczniu 2018 najszybszy termin był na kwiecień ale mi bardziej pasowało w wakacje. Od marca się zastanawiam czy warto ale już chyba nie ma odwrotu bo bym żałowała całe życie potem marzyłam o tej operacji od wielu lat. Najpierw rozwazalam Czechy bo konkurencyjne ceny. W 2012 byłam na konsultacji w Warszawie zakwalifikował mnie ale kazali się stawić w styczniu żeby mieli miejsca na NFZ i ogólnie czułam że trochę mnie splawiaja bo miałam 24 lata i ciąża itd. Wykrakali bo w następnym roku byłam w ciąży i I tak nie mogłam się poddać operacji. Cały czas miałam w głowie że chce i że to zrobię. A teraz strach mnie obleciał

Zastanawiam się czy któraś z dziewczyn po operacji była jeszcze w ciąży bo ja planuje ale postanowiłam nie czekać kolejnych 10 lat z operacja 💪
maty88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.