Love Island Polska - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-30, 13:38   #1471
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
On ma chyba coś z głową, serio. Tekst o kolonii mnie zabił po prostu. Skąd oni go wytrzasnęli, to ja nie wiem. Nic mu nie pasuje, jak można tak żyć w ogóle?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
On jest tragiczny. Koleś slow motion. Chodzi, ziewa, śpi. Zera dobrze mu powiedziała, że jak tak będzie spać to życie prześpi. Tu nawet nie chodziło o to, że wcześniej się kładzie spać, ale o to, że on nawet jak nie śpi to śpi

Mam nadzieję, że Laura będzie tą dziewczyną, która nie da sobie w kaszę dmuchać i mu się postawi po prostu.


PiotrEK ma wybujałe ego. Myśli, że jest mądry, przystojny, a dziewczyny będą leżały u jego stóp. Tymczasem urodą nie powala, a zachowaniem odstrasza przez co szczerze? nie obchodzi mnie czy jest mądry i co ma do zaoferowania. Facet skrajnie pewny siebie, kurduplowy samiec alfa, traktujący Stellę jakby była pięć razy głupsza od niego. Spodobało mi się to, że reszta facetów zaczęła głośno o tym mówić, a nie tylko Waleria, Calorine i Angela.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 16:15   #1472
ZofiaJoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 219
Dot.: Love Island Polska

Oo to muszę obejrzeć wczorajszy odcinek. Osoby które wchodzą do programu później oglądały już wcześniejsze odcinki i wiedzą więcej niż ci którzy już tam są. Moim zdaniem Stella powinna posłuchać dobrze co mówi Czarek na temat Piotra.
To tak jak w pierwszej edycji weszła jedna dziewczyna i mówiła Maćkowi że Oliwia jest z nim tylko po to żeby wygrać program. Przecież to oczywiste że te osoby oglądając w tv widzą więcej niż oni sami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ZofiaJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 17:43   #1473
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Love Island Polska

A wiecie ile Piotr(ek) ma wzrostu? Mi się wydaje, że on nie jest wcale taki niski, tylko tak wygląda przy facetach typu Maciek. Widać mimo wszystko, że te komentarze na jego temat go ruszyły, może się trochę zmieni.
Maciek ma straszny charakter, chciałby chyba żeby ta nowa dziewczyna całowała go po stopach, że dzięki niemu jest w willi i nie odstępowała na krok. Ale jednak muszę się z nim zgodzić, że jeśli ktoś z kim jestem w parze nie spytałby nawet czym się zajmuję to nie spodobałoby mi się to.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 19:01   #1474
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Love Island Polska

Maciek to jest po prostu nienormalny, inaczej się tego nazwać nie da🤷 mam nadzieję że ta Laura nie da sobie w kaszę dmuchać i mu coś powie 🤦

Co do wzrostu Piotra to ostatnio z ciekawości szukałam na jego profilu tej jakże istotnej informacji 🤣 w którymś story mówił że jak się dobrze wyspi i uczesze i wyprostuje to ma nawet 180 więc tak jak mówisz wcale nie jest taki niski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Chyba jeszcze dwie nowe osoby wejdą przynajmniej bo robili casting przed casa amor, mogłoby dać jakaś petardę typu Madzia z drugiej edycji żeby zamieszać na koniec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 19:46   #1475
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Love Island Polska

Ja też bym nie szalała z tym, że wszystkie dziewczyny są takie super. Angela może i wierna, ale nudna, bez wyrazu, spać mi się chce, gdy jej słucham. Anka z kolei totalnie nie ma wyczucia do facetów - dwa razy postawiła na Maćka, odrzuciła fajnego Jeremiego, teraz Mateusza, żeby wziąć Czarka, któremu podoba się Stella-nie za mądra jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 22:20   #1476
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Love Island Polska

Maciek ta dziewczyne normalnie gnebi, a reszta towarzystwa mu przyklasnela. Moze mieli tylko jego wersje, ale w tym momencie nie lubie nawet CJ.

Laura za dlugo ciagnela te gadki, nie wiem czemu, moze ma parcie na szklo a moze po prostu jest takim typem jak ja ze nie moze zostawic tematu kiedy ewidentnie on nie ma racji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 23:03   #1477
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
Maciek ta dziewczyne normalnie gnebi, a reszta towarzystwa mu przyklasnela. Moze mieli tylko jego wersje, ale w tym momencie nie lubie nawet CJ.

Laura za dlugo ciagnela te gadki, nie wiem czemu, moze ma parcie na szklo a moze po prostu jest takim typem jak ja ze nie moze zostawic tematu kiedy ewidentnie on nie ma racji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Okropny jest ten koleś. Tak mnie wymęczył dzisiejszy odcinek. Maciuś na tapet wzięty, 80% odcinka o nim..

Tak jak z PiotrKIEM miały rację tak tutaj zbyt pochopnie stanęły po stronie Maćka moim zdaniem.

Laura powinna dać sobie spokój i przestać pozwalać sobie na takie odzywki. Maciek zawsze swoje na wierzch wywali i jego zdanie musi być tym ostatnim. A jak próbuje coś wytłumaczyć to chętnie włączyłabym przyspieszenie i taśmę profesjonalną bo tak pitoli jak niedoszły filozof. On chyba mówi, żeby mówić, ale nic z tego nie wynika. Jego gadka do niczego nie prowadzi i w rozrachunku nie wiadomo o co mu chodzi
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-30, 23:31   #1478
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Love Island Polska

Oglądałem dziś tak jednym okiem i słuchałam jednym uchem, bo miałam inne zajęcie i chyba nie wylapalam wszystkiego. Jak dziewczyny Mackowi przyklasnely? Stanelam na tym, jak gadamy z Laura i się dziwily ze walnął do niej tym tekstem o obozie.

Maciek to taki toksyczny człowiek, jak to oglądam to tak się zastanawiam, jak można być taką osobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 10:56   #1479
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 800
Dot.: Love Island Polska

Zachowanie Maćka jest okropne. Ja po czymś takim nie chciałabym z nim rozmawiać, a co dopiero spanie w jednym łóżku. Wolałabym już odpaść niż się tak męczyć.
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 11:52   #1480
MsDarinka
Raczkowanie
 
Avatar MsDarinka
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 32
Dot.: Love Island Polska

nie kumam tego programu.. tam wiem tylko że każdy z każdym jest i nie wiem o co tam chodzi. na czym to w ogóle polega?
MsDarinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 12:38   #1481
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Love Island Polska

Na wikipedii masz opisane zasady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-31, 13:15   #1482
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Okropny jest ten koleś. Tak mnie wymęczył dzisiejszy odcinek. Maciuś na tapet wzięty, 80% odcinka o nim..

Tak jak z PiotrKIEM miały rację tak tutaj zbyt pochopnie stanęły po stronie Maćka moim zdaniem.

Laura powinna dać sobie spokój i przestać pozwalać sobie na takie odzywki. Maciek zawsze swoje na wierzch wywali i jego zdanie musi być tym ostatnim. A jak próbuje coś wytłumaczyć to chętnie włączyłabym przyspieszenie i taśmę profesjonalną bo tak pitoli jak niedoszły filozof. On chyba mówi, żeby mówić, ale nic z tego nie wynika. Jego gadka do niczego nie prowadzi i w rozrachunku nie wiadomo o co mu chodzi
Dokładnie, mam podobne odczucia. Maciek przeraza mnie tak samo jak Piotrek od Stelli, a po tych ostatnich odcinkach to juz w ogole.

A druga sprawa czym ten Maciek sie zajmuje?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 13:21   #1483
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Love Island Polska

Jest budowlańcem 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 14:16   #1484
ZofiaJoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 219
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez MsDarinka Pokaż wiadomość
nie kumam tego programu.. tam wiem tylko że każdy z każdym jest i nie wiem o co tam chodzi. na czym to w ogóle polega?
Najlepiej obejrzeć od pierwszego odcinka. W skrócie: na początku przychodzi pięć (chyba) dziewczyn. Później przychodzi do nich Karolina i następuje parowanie. Wchodzi po kolei każdy facet i wybiera sobie jedną z dziewczyn do pary. Później co jakiś czas jest przeparowanie. Wtedy Karolina przychodzi i jeżeli któraś z dziewczyn lub facetów uznaje że ktoś inny z willi mu się spodobał to zmienia parę. Raz wybierają dziewczyny raz faceci. Co jakiś czas dochodzą nowi uczestnicy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ZofiaJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 16:43   #1485
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Love Island Polska

Maciek podniósł mi ciśnienie

Najlepsze że on wcale nie widzi co robi źle, kolejna przez niego płacze - normalnie się kobietę pociesza a nie patrzy jak na jakiś okaz dziwów.

Podejrzewam że nie miał zbyt udanych i długich poprzednich związków
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 18:05   #1486
ZofiaJoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 219
Dot.: Love Island Polska

Nadrobiłam znowu dwa ostatnie odcinki i powiem tak. Co do zadawania pytań i tego odejścia po rozmowie to gdzieś tam staram się go zrozumieć. Na tym trochę ten program polega. Muszą się jakoś poznawać a jak inaczej się mają poznawać. Co do tego odejścia po rozmowie no to też tak pewnie słabo mym się poczuła gdybym z kimś rozmawiała, ta osoba powiedziałaby że po coś idzie i już nie przyszła. Mogła chociaż coś do niego powiedzieć typu słuchaj idę posiedzieć z dziewczynami pogadamy później. Ale fakt jest taki że on po prostu nie umie normalnie powiedzieć o co mu chodzi i nie umie rozmawiać. Te jego teksty są okropne i nawet jak może ma trochę racji to mówi to w taki sposób że się ciśnienie podnosi. Wydaje mi się że on wie że nie mają tu już za wiele czasu i próbuje na siłę zbudować jakąś relację żeby tu jak najdłużej zostać. I w rezultacie wychodzi mu to jak wychodzi.
O co chodziło Caroline że była taka zła na Mateusza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ZofiaJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 22:19   #1487
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Love Island Polska

Co za hejt na ta Laure spadl;o straszne.. wszyscy przeciwko niej... Waleria - mimo ze ja lubie zachowuje sie jak bully
szkoda mi dziwczyny, pobyla chwile na wyspie ale widac ze czula sie zle, dreczenie psychiczne przez Macka - bo inaczej tego nazwac nie mozna a pozniej odtracenie i obgadywanie przez wszystkich i jakie pozegnanie... tej bedzie Macka brakowalo, temu szkoda ze odchodzi dobry ziomek, Angela ze dziewczyna w tej parze nieszczera - to plus zachowanie Macka - mega jezdzenie po psychice dziewczynie
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 22:52   #1488
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
Co za hejt na ta Laure spadl;o straszne.. wszyscy przeciwko niej... Waleria - mimo ze ja lubie zachowuje sie jak bully
szkoda mi dziwczyny, pobyla chwile na wyspie ale widac ze czula sie zle, dreczenie psychiczne przez Macka - bo inaczej tego nazwac nie mozna a pozniej odtracenie i obgadywanie przez wszystkich i jakie pozegnanie... tej bedzie Macka brakowalo, temu szkoda ze odchodzi dobry ziomek, Angela ze dziewczyna w tej parze nieszczera - to plus zachowanie Macka - mega jezdzenie po psychice dziewczynie
Oceniając obiektywnie i nie wchodząc w szczegóły - cała grupa zachowała się nieładnie wobec Laury. Nawet jak była nieszczera, nawet jak się nie mogła odnaleźć, nawet jak Maciek nie jest w Jej typie (ma prawo mieć inny typ faceta) - nie powinni jej tak traktować dlatego, że każdy kij ma dwa końce i najprawdopodobniej było tak, że się dogadać nie mogli i z winy Maćka i z jej winy. Po prostu nie dobrali się. Swoją drogą Maciek to trudny gość i podejrzewam mało która dziewczyna jest w stanie się z nim męczyć bo inaczej tego nie nazwę. Ja mam ochotę wyjść z pomieszczenia i wyłączyć telewizor jak mu się filozof włącza, a co mówić jak się z nim obcuje osobiście. Laura też ma swoje wady, ale grupa powinna patrzeć obiektywnie, a nie zmieszać dziewczynę z błotem i nałożyć aureolę Maćkowi bo ziomek, bo był dłużej, bo mu się należy. Zachowanie jak na kolonii. Jeden drugiego wytknie palcami, a że jest ,,fajniejszy'' to cała grupa pójdzie za nim..

ZofiaJoanna - trafna uwaga. Maciek nie potrafi przekazywać werbalnie o co mu chodzi, a z ruchu kurde brwi nikt mu czytać nie będzie. Jest przymulony, a jak zaczyna mówić to nie wiesz co i jak. Laura też się wobec niego kilka razy kiepsko zachowała, ale jak on próbował jej powiedzieć co mu nie pasuje to się po prostu włączał tryb filozof do tego te jego teksty głupie i koniec.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 08:32   #1489
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 800
Dot.: Love Island Polska

Ale Waleria jest Falszywa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-01, 08:58   #1490
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Oceniając obiektywnie i nie wchodząc w szczegóły - cała grupa zachowała się nieładnie wobec Laury. Nawet jak była nieszczera, nawet jak się nie mogła odnaleźć, nawet jak Maciek nie jest w Jej typie (ma prawo mieć inny typ faceta) - nie powinni jej tak traktować dlatego, że każdy kij ma dwa końce i najprawdopodobniej było tak, że się dogadać nie mogli i z winy Maćka i z jej winy. Po prostu nie dobrali się. Swoją drogą Maciek to trudny gość i podejrzewam mało która dziewczyna jest w stanie się z nim męczyć bo inaczej tego nie nazwę. Ja mam ochotę wyjść z pomieszczenia i wyłączyć telewizor jak mu się filozof włącza, a co mówić jak się z nim obcuje osobiście. Laura też ma swoje wady, ale grupa powinna patrzeć obiektywnie, a nie zmieszać dziewczynę z błotem i nałożyć aureolę Maćkowi bo ziomek, bo był dłużej, bo mu się należy. Zachowanie jak na kolonii. Jeden drugiego wytknie palcami, a że jest ,,fajniejszy'' to cała grupa pójdzie za nim..

ZofiaJoanna - trafna uwaga. Maciek nie potrafi przekazywać werbalnie o co mu chodzi, a z ruchu kurde brwi nikt mu czytać nie będzie. Jest przymulony, a jak zaczyna mówić to nie wiesz co i jak. Laura też się wobec niego kilka razy kiepsko zachowała, ale jak on próbował jej powiedzieć co mu nie pasuje to się po prostu włączał tryb filozof do tego te jego teksty głupie i koniec.

Wogole co to za myslenie - nieszczera bo jest z Mackiem w parze a jej sie nie podoba wg nich miala:
a mowic glosno o tym jak Maciek jej nie pasuje, jest za wysoki i wogole blee
czy
b zrezygnowac z programu bo nie znalazla nikogo dla siebie ( po kilku dniach.. gdzie Maciek to byla jedyna opcja.)


Zgodnie z ich rozumowaniem Anka juz dawno powinna odpasc a Maciek wybierajac ja zamiast Zery wykazal sie wyjatkowa nieszczeroscia

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

[1=11bd71622419137abe56ddf daa0fc1a26b0d8108_60b1760 31ff15;88615468]Ale Waleria jest Falszywa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
tez mi sie tak wydaje
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 09:04   #1491
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Oceniając obiektywnie i nie wchodząc w szczegóły - cała grupa zachowała się nieładnie wobec Laury. Nawet jak była nieszczera, nawet jak się nie mogła odnaleźć, nawet jak Maciek nie jest w Jej typie (ma prawo mieć inny typ faceta) - nie powinni jej tak traktować dlatego, że każdy kij ma dwa końce i najprawdopodobniej było tak, że się dogadać nie mogli i z winy Maćka i z jej winy. Po prostu nie dobrali się. Swoją drogą Maciek to trudny gość i podejrzewam mało która dziewczyna jest w stanie się z nim męczyć bo inaczej tego nie nazwę. Ja mam ochotę wyjść z pomieszczenia i wyłączyć telewizor jak mu się filozof włącza, a co mówić jak się z nim obcuje osobiście. Laura też ma swoje wady, ale grupa powinna patrzeć obiektywnie, a nie zmieszać dziewczynę z błotem i nałożyć aureolę Maćkowi bo ziomek, bo był dłużej, bo mu się należy. Zachowanie jak na kolonii. Jeden drugiego wytknie palcami, a że jest ,,fajniejszy'' to cała grupa pójdzie za nim..

ZofiaJoanna - trafna uwaga. Maciek nie potrafi przekazywać werbalnie o co mu chodzi, a z ruchu kurde brwi nikt mu czytać nie będzie. Jest przymulony, a jak zaczyna mówić to nie wiesz co i jak. Laura też się wobec niego kilka razy kiepsko zachowała, ale jak on próbował jej powiedzieć co mu nie pasuje to się po prostu włączał tryb filozof do tego te jego teksty głupie i koniec.
Innymi słowy, Maciek to ciężki człowiek. Mnie się wydaje, ze to taki typ, co lubi gdy laski za nim latają , na wszystko się godzą, a jak tak nie jest to zaraz wielki foch , problemy i filozofowanie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 09:37   #1492
ZofiaJoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 219
Dot.: Love Island Polska

Muszę obejrzeć ostatni odcinek. Widzę że odpadł Maciek z Laurą. Ale tak sobie pomyślałam jak widziałam w zapowiedzi że mają wybrać najsłabszą parę. Dobrze bo Maciek nic sensownego nie wnosił do tego programu. Pozostałe pary jednak coś tam że sobą już łączy i raczej tak zostanie do końca programu. Chyba że Piotrek jeszcze odwali coś takiego że Stella w końcu nie wytrzyma i pójdzie do Czarka. Piotrek jest strasznym egoistą. Ale chyba Stella chce bezpiecznie dotrwać do końca programu więc jakoś się z nim przemęczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ZofiaJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 09:47   #1493
umpapumpa
Rozeznanie
 
Avatar umpapumpa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pzn
Wiadomości: 681
Dot.: Love Island Polska

[1=11bd71622419137abe56ddf daa0fc1a26b0d8108_60b1760 31ff15;88615468]Ale Waleria jest Falszywa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]A co takiego odwaliła? Bo nie mam teraz czasu nadrabiać. Powinna pilnować tego swojego Piotra, który jest największym niedorozwojem na wyspie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
umpapumpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 11:59   #1494
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 800
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez umpapumpa Pokaż wiadomość
A co takiego odwaliła? Bo nie mam teraz czasu nadrabiać. Powinna pilnować tego swojego Piotra, który jest największym niedorozwojem na wyspie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

W chamski sposób obgadywała Laurę. Potem jak Laura przyszła do nich pogadać, to odeszła i napierdzielała znowu na nią, że ona już nie może tego słuchać czy coś takiego,a Laura nie powiedziała nic złego. Jeszcze jej ten głupawy śmiech. Mnie to akurat irytuje. Nie wiem jak was.


Angela i Arsen para na pokaz. Sztuczność aż razi.

Edytowane przez 11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15
Czas edycji: 2021-04-01 o 12:04
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 13:07   #1495
ZofiaJoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 219
Dot.: Love Island Polska

Ciekawe że im sezon dalej tym więcej takich "miłości" aż po grób. W końcu stawką jest 100 tyś. To co im szkodzi podawać. W końcu po to tam są. Przecież chyba nikt nie uwierzy że w takim programie można znaleźć kogoś na poważnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ZofiaJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 13:39   #1496
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Love Island Polska

[1=11bd71622419137abe56ddf daa0fc1a26b0d8108_60b1760 31ff15;88615890]W chamski sposób obgadywała Laurę. Potem jak Laura przyszła do nich pogadać, to odeszła i napierdzielała znowu na nią, że ona już nie może tego słuchać czy coś takiego,a Laura nie powiedziała nic złego. Jeszcze jej ten głupawy śmiech. Mnie to akurat irytuje. Nie wiem jak was.


Angela i Arsen para na pokaz. Sztuczność aż razi.[/QUOTE]
miedzy Angela a Arsenem mega sztywno mialam wrazenie ze ani jedno ani drugie nie cieszy sie z kryjowki.. nawet gadka sie nie nklei, ta angela taka troche bezosobowa niby ladna cos ntam sie odezwie ale kazdy ja wymienial na inna....


Laura powiedziala ze Mateusz byl jej pierwszym wyborem 0 pewnie dlatego taka zlaa
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 14:09   #1497
ZofiaJoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 219
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
miedzy Angela a Arsenem mega sztywno mialam wrazenie ze ani jedno ani drugie nie cieszy sie z kryjowki.. nawet gadka sie nie nklei, ta angela taka troche bezosobowa niby ladna cos ntam sie odezwie ale kazdy ja wymienial na inna....


Laura powiedziala ze Mateusz byl jej pierwszym wyborem 0 pewnie dlatego taka zlaa
Tak bo odkąd to powiedziała przy Walerii to zaczął się na nią ogólnie hejt że jak tak może mówić wiedząc że Mateusz jest z Caroline.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ZofiaJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 15:31   #1498
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 800
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez ZofiaJoanna Pokaż wiadomość
Tak bo odkąd to powiedziała przy Walerii to zaczął się na nią ogólnie hejt że jak tak może mówić wiedząc że Mateusz jest z Caroline.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angeli bodajze tez sie spodobal Mateusz i nawet go wybrala i nie bylo takich dymow lol xD. A dzisiaj avanti Mateusza z CJ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 15:40   #1499
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Love Island Polska

[1=11bd71622419137abe56ddf daa0fc1a26b0d8108_60b1760 31ff15;88616409]Angeli bodajze tez sie spodobal Mateusz i nawet go wybrala i nie bylo takich dymow lol xD. A dzisiaj avanti Mateusza z CJ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
taak! racja! zapomnialam o tym! wtedy bylam zla ze Angela tak zrobila bo M. ewidentnie dawal znaki ze widzi tylko i wylacznie Karolajn a teraz Laura tylko mowi kto jej sie podobal gdyby bylo inaczej to raczej knulaby plan a nie gadala na lewo i prawo:P
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 16:49   #1500
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Love Island Polska

Waleria fałszywa, mam nadzieję, że nie wygra programu.
Jedynie Ania nie obgadywała Laury, jako jedyna z dziewczyn zachowała się ok. A najbardziej śmieszy mnie jak Waleria z Angelą nakręcają Carolajn, że Mateusz podoba się Laurze, gdzie jakiś czas temu Angela wchodząc do willi wybrała Mateusza i miała gdzieś, że jest w parze
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-11 10:37:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.