Manicure tytanowy - Alergia, Szkodliwość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-14, 19:16   #1
Klodo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 5

Manicure tytanowy - Alergia, Szkodliwość


Hej , mam pytanie do osób , które pracują lub pracowały na tytanie i na jakiej firmie pracujecie? Czy płynne produkty wydzielające opary działały drażniąco na układ oddechowy i oczy(opuchlizna zapalenie spojówek)?? . Ja pracuje na larcie i Sns w składzie jest metakrylan metylu który jest substancją silnie uczulającą i drażniącą , Czy na szkoleniach szkoleniach mówili o środkach ostrożności podczas wykonywania zabiegu.?Jestem ciekawa waszych Opini , pozdrawiam
Klodo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 07:29   #2
Elsa44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 1
Dot.: Manicure tytanowy - Alergia, Szkodliwość

Cytat:
Napisane przez Klodo Pokaż wiadomość
Hej , mam pytanie do osób , które pracują lub pracowały na tytanie i na jakiej firmie pracujecie? Czy płynne produkty wydzielające opary działały drażniąco na układ oddechowy i oczy(opuchlizna zapalenie spojówek)?? . Ja pracuje na larcie i Sns w składzie jest metakrylan metylu który jest substancją silnie uczulającą i drażniącą , Czy na szkoleniach szkoleniach mówili o środkach ostrożności podczas wykonywania zabiegu.?Jestem ciekawa waszych Opini , pozdrawiam
Nie przesadzaj. MMA jest stosowanych do implantow stawow i kosci i w stomatologii w protetyce i implantach. To jest prawie niemozliwe ze ten skladnik jest uczulajacy.
Elsa44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 11:30   #3
Klodo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 5
Dot.: Manicure tytanowy - Alergia, Szkodliwość

Zgadza się miejscowo jest używany w medycynie , stomatologii... Niestety opary ulatniające się podczas zabiegu mogą uczulać.Od lat w pracy nie miałam problemu z alergią , podobnie pracownicy i klientki.Gdy zaczęły się problemy opuchnięte powieki, kaszel alergolog spytał czy mam coś nowego w salonie no i padło na Tytan.Rozważałam wiele opcji nie chciałam rezygnować z manicure tytanowego bo jest trwały i w większości przypadków klientki były zadowolone, stan paznokci był ok.Po dłuższym czasie koleżance zaczęły tez puchnąć oczy , pare klientek stwierdziły pojawienie się duszności po manicure gdzie wcześniej nie było problemu.Po zaprzestaniu robienia manicure u klientek wszystko wracało do normy, a my jeżeli wykonujemy manicure tytanowy zabezpieczamy koniecznie oczy.
Klodo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-27 12:30:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.