Panny Młode 2020 cz. II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-27, 11:23   #31
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Chyba założę bloga, nazwę go CebuLove hahah
Stwierdziłam, że nie będę wydawać kupy hajsu na bukiet ślubny. Nie bo nie i już. Szkoda mi hajsu. W moim miasteczku jest kwiaciarnia, w której robią piękne bukiety i pięknie sobie za nie liczą... Więc wyślę tam tz w dniu ślubu, i poprosi o "jakiś różowy bukiet". Wolę tą kasę dołożyć do podróży poślubnej, no nic nie poradzę, że szkoda mi kilkaset zł (babeczka mi powiedziała za najprostszą, małą kulkę z goździków 280 zł, więc...) na kilkanaście kwiatów.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Jeśli mój bez nie wypali, to też zrobię coś takiego.
Hasło "ślubny/ślubna/ślubne" podwyższa cenę minimum o 50%...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 11:23   #32
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak myślicie, ile może kosztować dekoracja na sale z kwiaciarni? Mama się zaoferowała, że ona mi zrobi dekoracje na sale, ale nie wiem czy taniej nie wyjdzie z kwiaciarni. Chodzi o kilka wiązanek.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Ja miałam budżet max 1500, i tak też powiedziałam w pfd - a oni się strasznie chwalą, że szyja w określonym przez klienta budżecie i w ogóle. Nawet babeczka powiedziała, że więcej niż 1500 nie wyjdzie. A koniec końców wycena przyszła 1900. Wiecie, i tak tanio, więc zapłaciłam, bo jak czytam, że dajecie 7 tys za suknie, to aż mi słabo, ale no niesmak pozostał.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
U mnie bukiety na salę 60 zł na stół, ale ja będę miała bardzo skromne
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 11:29   #33
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Boże dziewczyny ja mam nadzieję się zmieścić z sukienka do 3500 max najlepiej do 3 no i idę mierzyc w lutym ślub w październiku ale jak się pytałam to z agnes napisali ki że 4mc przed najlepiej hmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 12:21   #34
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Kalinka - idź szukaj sukni . Bierzemy ślub 02.05 i w niektórych salonach jak dzwoniłam to mówiono że mogę wybrać suknie z manekina ,ale Szyc nowej już nie będą . 8 miesięcy przed kazano przyjść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To wszystko zależy jaki producent będzie szyć suknię
Najkrócej się czeka jak szyją gdzieś w Polsce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 12:22   #35
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
To wszystko zależy jaki producent będzie szyć suknię
Najkrócej się czeka jak szyją gdzieś w Polsce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja się szyje w Polsce i też mówili, że max. pół roku przed trzeba kupić, tak żeby było bez spiny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 12:26   #36
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam błąd, bo nie ustaliłam w ogóle budżetu.
A idąc na słynną Długą w Krakowie poniżej 4k ciężko zejść... Coś tam było, ale niewiele. Mogłam iść do jakiegoś salonu w małym mieście, ale czas mnie naglił, bo na razie nie mieszkam w pl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też płacę 4k i wydaje mi się że to taka średnia cena na obecnym rynku niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Ja ustaliłam- im mniej tym lepiej No racja, w Krakowie mało gdzie są przystępne ceny,tą za 7200 znalazłam w dość małym mieście bo w Kielcach, także wszędzie już sobie liczą
W Kielcach jest drożyzna!
Wiem nawet w którym salonie byłaś jak masz taką sukienkę.
Najdroższy w Kielcach, ale kiecki najlepsze !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja nie do końca.
Chciałam mieć coś porządnego i ładnego, ale względnie tanio. To przed przecinkiem się (chyba) udało
Ale tak z ciekawości mierzyłam i takie po 9k... Włoskie produkcje. Na straszny syf trafiłam! Dlatego cieszę się, że wspieram polskich przedsiębiorców.
Za to oszczędzam na dodatkach. Buty, biżuteria, narzutka, welon, planuję wydać łącznie nie więcej niż 200zł. W drodze do mnie welon za 7,48 i kolczyki za 9,41.
Jeszcze co do bukietu to wpadłam na szalony pomysł... Moja babcia ma bez koło domu! Co o tym myślicie? Odpadłoby pewnie z 200-300zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bez się strasznie sypie. Byłam teraz na weselu , koło 1 cały stół był w tych jego okruszkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 12:28   #37
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ale ja chcę bez tylko do kościoła, jako bukiet. Nie na salę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-27, 12:29   #38
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Moja się szyje w Polsce i też mówili, że max. pół roku przed trzeba kupić, tak żeby było bez spiny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Seriooo
Mi Panie w salonie mówiły że najszybciej można dostać te z Polski itp.
Też mam z Polski i cieszę się strasznie, nie musiałam dopłacać za express ze Stanów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 12:31   #39
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
Seriooo
Mi Panie w salonie mówiły że najszybciej można dostać te z Polski itp.
Też mam z Polski i cieszę się strasznie, nie musiałam dopłacać za express ze Stanów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albo za dostawę z aliexpress

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 12:34   #40
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Albo za dostawę z aliexpress

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie.
Oglądam na grupie na fb posty dziewczyn odnośnie sukni z aliexpress i coraz poważniej zastanawiam się nad zamówieniem jakiejś na poprawiny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Wgl pytanie do dziewczyn które robią poprawiny!
Jakie sukienki planujecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 12:56   #41
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Dziewczyny a planujecie jakieś skrzynki na koperty? Bo patrzę, ale nic mi się nie podoba i chyba najbardziej chciałabym coś na kluczyk
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-27, 12:58   #42
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Co do sukien, ja się w zeszłym tygodniu umawiałam do 4 salonów na ostateczny wybór jak będę w Pl na święta i ogólnie da się jeszcze zamawiać, ale w dwóch (w tym w Madonnie np.) Panie mi powiedziały że będę musiała od razu podjąć decyzję żeby się wyrobić na czerwiec. Dlatego ogólnie lepiej jest wcześniej , ale teraz też się jeszcze da

Nie zmienia to faktu że express to będę mieć wybór sukienki, boję się że nic mi się nie będzie podobać będąc dzień po 11-godzinnym locie

Edytowane przez Kasia08204
Czas edycji: 2019-11-27 o 12:59 Powód: dodany termin ślubu
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 13:10   #43
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a planujecie jakieś skrzynki na koperty? Bo patrzę, ale nic mi się nie podoba i chyba najbardziej chciałabym coś na kluczyk
Tak, będziemy mieli (chyba) tekturowe pudełko z motywem z zaproszenia. Podobają mi się te przezroczyste plexi, ale koszt już nie
Cytat:
Napisane przez Kasia08204 Pokaż wiadomość
Co do sukien, ja się w zeszłym tygodniu umawiałam do 4 salonów na ostateczny wybór jak będę w Pl na święta i ogólnie da się jeszcze zamawiać, ale w dwóch (w tym w Madonnie np.) Panie mi powiedziały że będę musiała od razu podjąć decyzję żeby się wyrobić na czerwiec. Dlatego ogólnie lepiej jest wcześniej , ale teraz też się jeszcze da

Nie zmienia to faktu że express to będę mieć wybór sukienki, boję się że nic mi się nie będzie podobać będąc dzień po 11-godzinnym locie
O matko, to musisz daleko mieszkać! Ja na szczęście mam tylko 2,5h lotu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 13:25   #44
_Dela_
Raczkowanie
 
Avatar _Dela_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
Dokładnie.
Oglądam na grupie na fb posty dziewczyn odnośnie sukni z aliexpress i coraz poważniej zastanawiam się nad zamówieniem jakiejś na poprawiny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Wgl pytanie do dziewczyn które robią poprawiny!
Jakie sukienki planujecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dżinsy i adidasy
I pewnie czapkę, bo w kwietniu nad morzem jeszcze zzzimno

Pudełkiem na koperty chyba będzie szklarnia z ikei, a jak nie to cokolwiek. Może być biała skrzynka ogrodowa


Moja kiecka dzięki temu, że kupowana z wystawy (i cena 1,3 zamiast 3,9k ) poszła od razu do magazynu i nie trzeba nic zamawiać. Miara zdjęta w sierpniu, pierwsza przymiarka w lutym
_Dela_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 13:28   #45
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a planujecie jakieś skrzynki na koperty? Bo patrzę, ale nic mi się nie podoba i chyba najbardziej chciałabym coś na kluczyk
Ja to chyba sama zrobię jak będę mieć czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 16:23   #46
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Tak, będziemy mieli (chyba) tekturowe pudełko z motywem z zaproszenia. Podobają mi się te przezroczyste plexi, ale koszt już nie O matko, to musisz daleko mieszkać! Ja na szczęście mam tylko 2,5h lotu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hah, no cale szczęście nie tak daleko bo normalnie tez mi zajmuje 2.5h ale tym razem z pracy lecę do US na kilka dni, zaraz przed świętami

Co do pudełek na koperty to będę namawiać żeby TŻ zrobił jakies fajne, zdolny jest to ogarnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kasia08204
Czas edycji: 2019-11-27 o 17:21
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 16:49   #47
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Witam w nowym watku

Wesele w sierpniu. Sala zamowiona, Dj i fotograf zamowieni. Kosciol zamowiony, sukienka wybrana i zamowiona, wodka bedzie zamowiona na dniach
Takze wiekszosc rzeczy jest juz ogarnieta
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 17:04   #48
calore
Raczkowanie
 
Avatar calore
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Werxx3 nie wiem, czy widziałaś, ale chyba pytałam w poprzednim wątku, z jakim wyprzedzeniem umawiałaś się do Damacouture? na razie podoba mi się u nich Amber i Lilith, ale nie przeglądałam, czy mają coś nowego.
ja to bym chciała w ok tysiaku się zmieścić, za suknię no ale patrzę też po używanych. nie chcę kupować z tak dużym wyprzedzeniem

zaproszenia chciałabym takie, tylko coś pozmieniać we wnętrzu KLIK czekam właśnie na próbki.

naprawdę bukiety są takie drogie? myślałam, że ok 100zł wystarczy. przy okazji mam pytanie, kilka razy widziałam, że to pan mlody przywoził młodej bukiet, co w sumie wydaje mi się trochę dziwne. to jakaś tradycja, czy ktoś sobie tak wymyślił? znając sklerozę mojego, wolałabym mieć bukiet u siebie
calore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 17:10   #49
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

U mnie też szklarnia z Ikei, bo mi się potem przyda

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-27, 17:35   #50
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Czekanie na przymiarkę do Dama Couture - jakieś 2 miesiące od telefonu od nich. A na kontakt z ich strony po wysłaniu maila czekałam 4 dni. Bardzo duży ruch tam chyba mają.

Czy pudełko na koperty nie będzie przesadą przy 40 gościach, czyli w porywach 20 kopertach? Nawet o nim nie myślałam do tej pory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 17:46   #51
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez calore Pokaż wiadomość
Werxx3 nie wiem, czy widziałaś, ale chyba pytałam w poprzednim wątku, z jakim wyprzedzeniem umawiałaś się do Damacouture? na razie podoba mi się u nich Amber i Lilith, ale nie przeglądałam, czy mają coś nowego.
ja to bym chciała w ok tysiaku się zmieścić, za suknię no ale patrzę też po używanych. nie chcę kupować z tak dużym wyprzedzeniem

zaproszenia chciałabym takie, tylko coś pozmieniać we wnętrzu KLIK czekam właśnie na próbki.

naprawdę bukiety są takie drogie? myślałam, że ok 100zł wystarczy. przy okazji mam pytanie, kilka razy widziałam, że to pan mlody przywoził młodej bukiet, co w sumie wydaje mi się trochę dziwne. to jakaś tradycja, czy ktoś sobie tak wymyślił? znając sklerozę mojego, wolałabym mieć bukiet u siebie
Chyba nie zauważyłam że pytałaś, przepraszam, ale tak jak niżej, dzwoniłam jakoś we wrześniu na początku i miałam przymiarkę 19 listopada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 17:47   #52
calore
Raczkowanie
 
Avatar calore
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

dziękuję dziewczyny
calore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 19:30   #53
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Jak byłam w salonie teraz w listopadzie to pani mi powiedziała - spokojnie 3-4 miesiące przed ślubem wystarczy zamówić i sukienka przyjdzie miesiąc przed, wtedy są poprawki i się odbiera suknię tydzień przed ślubem
ceny od 990- 3,500 zależnie od modelu
z tym, że ja odpuściłam sobie szukanie w Warszawie sukienki i u siebie będę zamawiać- małe miasteczko na południu więc pewnie dlatego tam jest spokojniej
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 20:14   #54
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Nowy wątek.

Jeszcze muszę nadrobić ten stary.



Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja nie do końca.
Chciałam mieć coś porządnego i ładnego, ale względnie tanio. To przed przecinkiem się (chyba) udało
Ale tak z ciekawości mierzyłam i takie po 9k... Włoskie produkcje. Na straszny syf trafiłam! Dlatego cieszę się, że wspieram polskich przedsiębiorców.
Za to oszczędzam na dodatkach. Buty, biżuteria, narzutka, welon, planuję wydać łącznie nie więcej niż 200zł. W drodze do mnie welon za 7,48 i kolczyki za 9,41.
Jeszcze co do bukietu to wpadłam na szalony pomysł... Moja babcia ma bez koło domu! Co o tym myślicie? Odpadłoby pewnie z 200-300zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też chcę przyoszczędzić na dodatkach. Z biżuterią popłynęłam trochę, bo zamówiłam 3 komplety na ali i niestety bransoletki są na mnie za długie i nie idzie ich skrócić (wg zdjęć myślałam, że się da), bo te oczka są jakby zespawane. Jedną mi się udało normalnie skrócić, ale najmniej mi się podoba. Kolczyki tylko jedne mi siadły, a pozostałe są zbyt masywne do mnie (tak mi się wydaje).

W poniedziałek przyszedł welon z aliexpress - 3m, dwuwarstwowy koszt 33 zł. Nawet dobrze wygląda, nie jest sztywny, ładnie się "leje". Dziś dotarły buty taneczne - koszt 53 zł + koszty jakie mi wyjdą u szewca, za zrobienie podeszwy i wymianę fleka na jaśniejszy. Jestem z nich zadowolona, są wygodne, mam nadzieję, że tą podeszwę uda się zrobić, żeby była jaśniejsza, bo ta aktualna trochę przeraża.

Narzutkę chcę zamówić z takiej jednej strony na fb i ta co chcę jest najdroższa - 120 zł.
__________________
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 20:35   #55
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Czekanie na przymiarkę do Dama Couture - jakieś 2 miesiące od telefonu od nich. A na kontakt z ich strony po wysłaniu maila czekałam 4 dni. Bardzo duży ruch tam chyba mają.

Czy pudełko na koperty nie będzie przesadą przy 40 gościach, czyli w porywach 20 kopertach? Nawet o nim nie myślałam do tej pory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak jak mówię - szklarnia, która i tak nam się przyda. Ale gdyby nie było tej opcji, to bym miała zwykłą torbę prezentowa, nie kupowalabym ozdobnego pudełka stricte na koperty.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 20:37   #56
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Nadrobiłam poprzednią część.



Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Mam suknię
A niby pojechaliśmy po garnitur dla mojego brata. To znaczy garnitur ogarnęliśmy, ale przy okazji postanowiłam się po sklepach rozejrzeć... I jest.

Orsay? Bardzo ładna.


Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Fajnie, że już masz suknię
Ja nadal nic.

Dziewczyny, pisałyście jakiś czas temu o kolejności makijaż-fryzura/fryzura-makijaż. Jaka kolejność się lepiej sprawdza? I dlaczego? Dla mnie to w sumie kompletnie nieoczywiste, sama sobie zawsze robię najpierw makijaż, a później włosy, ale czy to ma jakieś znaczenie?
Chcę się pozapisywać do makijażystki i fryzjerki, ale właśnie nie wiem, na jakie godziny.

Ja najpierw mam makijaż, potem fryzurę.


Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Pierwsze zaproszenia rozdane .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

I chciałam dołączyć do grona osób które zmieniają pracę przed ślubem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Może ja też dołączę do osób zmieniających pracę przed ślubem. Jednak o tym dowiem się dopiero w styczniu.


Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Też planuję zamówić zawieszki w niedużej ilości.
Chyba zrobię to od razu przy zaproszeniach ogólnie do naszych zaproszeń jest cały komplet: zawieszki, winietki, plan stołów, numerki na stoły, menu na stoły, pudełko na koperty, pudełko na ciasta, pudełko na alkohol, księga gości, naklejki na ciasto. Nie że wszystkiego będziemy korzystać, ale świetna opcja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A my zawieszek mamy 160. Zamawialiśmy z allegro, gdzie 1 pakiet (1 rodzaj tekstu) to 10 szt. I jak wybraliśmy te co nas interesują to wyszło, że za te wybrane + przesyłka wyjdzie 2 albo 4 zł taniej, niż jak dobierzemy parę kompletów do smarta czyli darmowej dostawy. I tym sposobem zawieszek jest sporo, ale koszt ten sam i więcej rodzai teksów.


Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
Ja w sumie wiedziałam, że chcę klasyczne A. Ale przymierzałam każdy rodzaj sukienki i tak jak się spodziewałam litera A jest dla mnie, natomiast princesska to byłby zdecydowanie najgorszy wybór- wyglądałam tragicznie. Szok przeżyłam mierząc rybkę, za którą nie przepadam - wyglądałam w niej obłędnie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja nastawiałam się na rybkę, a skończyłam z literą A.
__________________

Edytowane przez Nikki_944
Czas edycji: 2019-11-27 o 20:38
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 20:57   #57
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja jestem w fazie zamawiania zaproszeń, ale zamawiam dwa rodzaje. Drewniane dla najbliższej rodziny i zwykle papierowe dla reszty gosci. Bardzo opornie idzie projekt do zaproszeń. Trwa to już około dwa tygodnie. Fakt, że ja też nie mam czasu i odpisuje czasem dość wolno, ale szloby szybciej, gdyby firma brała pod uwagę moje poprawki. Wysłałam im ostateczne poprawki, a oni odesłali wizualizacje bez zmian... Ech... A ja się czepiam o każdą kropkę i każdy przecinek. Tak codziennie może się o to nie dba, ale zaproszenia chciałabym mieć bez zarzutu pod względem poprawności.. :

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 22:12   #58
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Ja jestem w fazie zamawiania zaproszeń, ale zamawiam dwa rodzaje. Drewniane dla najbliższej rodziny i zwykle papierowe dla reszty gosci. Bardzo opornie idzie projekt do zaproszeń. Trwa to już około dwa tygodnie. Fakt, że ja też nie mam czasu i odpisuje czasem dość wolno, ale szloby szybciej, gdyby firma brała pod uwagę moje poprawki. Wysłałam im ostateczne poprawki, a oni odesłali wizualizacje bez zmian... Ech... A ja się czepiam o każdą kropkę i każdy przecinek. Tak codziennie może się o to nie dba, ale zaproszenia chciałabym mieć bez zarzutu pod względem poprawności.. :

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To u mnie zamówienie zaproszeń to była czysta przyjemność. Dostosowali się do moich wytycznych, jednak po otrzymaniu wzoru postanowiłam zmienić jedną czcionkę. Bez problemu to zrobili i bardzo szybko (choć teraz zmieniłabym tą czcionkę na jeszcze inną, ale zaproszenia już w domu ). Dodatkowo z mojej winy w dwóch zaproszeniach wkradła się literówka (w imionach) i na moje szczęście mogłam dokupić wkłady, bo zależało mi, żeby wszystko było drukowane (moje zaproszenia nie mają na stałe przymocowanej kartki z tekstem zaproszenia). Teraz tylko czekam, aż przyjdą i będę mogła podmienić.
__________________
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 22:42   #59
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Mnie od początku zależało na polskich projektach, szytych koniecznie w Polsce. Byłam w dwóch (w tych mi pasowała stylistyka po obejrzeniu zdjęć) i w obu trzeba złożyć zamówienie najpóźniej 6 miesięcy przed ślubem.

W planach miałam bardzo minimalistyczną jedwabną sukienkę: gładką, prostą od bioder, z długim rękawem, pod szyję. I już byłam pewna, że znalazłam ideał, ale trochę dla żartu przymierzyłam całkiem inną.

I ostatecznie zamierzam wybrać literkę A na cienkich ramiączkach z tiulowym dołem. Ale jestem zachwycona.
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 22:54   #60
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Nikki_944 Pokaż wiadomość
To u mnie zamówienie zaproszeń to była czysta przyjemność. Dostosowali się do moich wytycznych, jednak po otrzymaniu wzoru postanowiłam zmienić jedną czcionkę. Bez problemu to zrobili i bardzo szybko (choć teraz zmieniłabym tą czcionkę na jeszcze inną, ale zaproszenia już w domu ). Dodatkowo z mojej winy w dwóch zaproszeniach wkradła się literówka (w imionach) i na moje szczęście mogłam dokupić wkłady, bo zależało mi, żeby wszystko było drukowane (moje zaproszenia nie mają na stałe przymocowanej kartki z tekstem zaproszenia). Teraz tylko czekam, aż przyjdą i będę mogła podmienić.
Ja z czcionkami i strona graficzna też bez problemu. Gorzej właśnie z sama treścią. Już w proponowanym przez nich tekście mnóstwo błędów.. I każdy po kolei musiałam wytykac. Najgorsze właśnie, że muszę to robić kilkakrotnie, żeby doczekało się poprawki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-22 14:44:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.