Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-31, 14:19   #61
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cytat:
Napisane przez monk111 Pokaż wiadomość
a możecie kogoś polecić z Kielc?
dziewczyny podlaczam sie pod pytanie, polecicie kogos w Kielcach?
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 21:28   #62
straffberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Mogłaby któraś z Was polecić kogoś fajnego z Nowego Sącza?
straffberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 18:10   #63
kann83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 26
Smile Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Witajcie,
a możecie polecić dobrego fryzjera w Łodzi, nachodziłam się już i żaden nie umiał się z nimi obejść jak trzeba. Była kiedyś taka świetna babka na bałutach w okolicach placu kościelnego na bałutach ale przeniosła się i nie wiem gdzie. Będę wdzięczna za pomoc

Pozdrawiam

zakręcona
kann83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 19:25   #64
Lil Bon Bon
Raczkowanie
 
Avatar Lil Bon Bon
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 200
GG do Lil Bon Bon
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

A może jest tu jakaś mega zakręcona z Warszawy i może mi polecić jakiegoś fryzjera, który zna się na rzeczy?
__________________
37 cm of 3c/M/ iii
Lil Bon Bon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 19:28   #65
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cytat:
Napisane przez whiteska Pokaż wiadomość
a Opole? Szukam fryzjera, który dobrze obcina długie kręcone włosy

Ponoć Metamorfoza na Ozimskiej p.Iwona.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 02:24   #66
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cytat:
Napisane przez Lil Bon Bon Pokaż wiadomość
A może jest tu jakaś mega zakręcona z Warszawy i może mi polecić jakiegoś fryzjera, który zna się na rzeczy?
przejrzyj ten watek na poczatek - marta_super polecala kilka miejsc w warszawie.
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 10:53   #67
Neneya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Ankh-Morpork
Wiadomości: 75
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Dziewczyny, a możecie kogoś polecić z Zielonej Góry? Chciałabym zrobić pasemka i pocieniować ale nie wiem gdzie się udać bo sam same złe doświadczenia.
Neneya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 23:07   #68
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 645
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Wrocław, Studio Fryzur ul. Kwiska, fryzjerka pani Ania


jak niektórym wiadomo, cechuje mnie fryzjero- i grzebieniofobia ale będąc wczoraj z mamą kiedy była strzyżona trochę porozmawiałam z panią i pomyślałam sobie, że rozsądna kobieta i raczej mi krzywdy nie zrobi raczej wyznaje podobną filozofię jak my tu na forum, że to co naturalne jest najładniejsze. Włosy myła mi pani praktykantka, rozczesała ładnie na mokro, niepokojący masujący fotel od mycia (taki dziwnie wibrujący pod tyłkiem nie wiem czy mi się podobał ), pani fryzjerka ścinała mi włosy na mokro, znaczy one sobie swobodnie schły, właśnie żeby podczas ścinania widzieć jak się układają i czy puszyć się gdzieś nie zaczynają. Nie chciałam zbyt dużo z długości ścinać, u mnie jak czasem zrobią się loki to dostają takiej objętości że w krótszych miałabym łeb jak koń, no i tak właśnie mam, resztę dałam sobie podciąć tak, żeby było dobrze, nawet koszmarną grzywkę która i wcześniej była za krótka. Ogólnie włosy cały czas były czesane więc zanim się przestaną gniewać pewnie z tydzień minie, po ścięciu popsikała mi pani włosy wodą, ugniotła z jakimś kremem joico, wysuszyła dyfuzorem i trochę się pofalowały a to duży sukces u fryzjera. Pani też zaproponowała żeby mnie przefarbować na rudo, miedź czy coś i w sumie to sama nie wiem, nigdy nie byłam przekonana że takie kolory mi pasują zapłaciłam 108 zł za ścięcie+jakaś ampułka nawilżająca. W domu umyłam włosy i po swojemu zrobiłam, umyłam (szamponem dla dzieci, dulgon mango+dodatki, joanna bs) i tylko nivea fc do stylizacji i zdecydowanie bardziej się kręcą, fryzura jest bardziej spójna jakaś i w sumie bez dużego wysiłku mam całkiem niezły efekt, chociaż takie czesanie nie pozwoli im przez jakiś czas się skręcić po swojemu. Myślę, że za jakieś 2 tyg dojdą do siebie i wteyd będzie właściwy efekt, póki co jestem bardzo zadowolona
wrily_curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 13:58   #69
salma2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Wyślij wiadomość przez MSN do salma2000
Exclamation Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Hey,

Słuchajcie mam problem.Jestem posiadaczką kręconych , suchych włosów o kt nie umiem dbać. Są w kiepskiej kondycji wizualnej i mam przez nie koszmarne kompleksy .

Teraz mieszkam w Poznaniu i szukam tutaj kogoś..może jakiegoś stylisty-fryzjera który pomoże mi je ogarnąć czyli:
-zetnie
-dobierze kolor i kształt biorąc pod uwagę to jaką mają fakturę i jak się naturalnie kręcą i układają
- nauczy jak mam się nimi później "opiekować" , ile razy mam myć w tyg., jakie preparaty powinnam stosować

...i po prostu sprawi, że będę znów czuć się atrakcyjnie.

Dochodzę do wniosku, że ciągłe siedzenie z prostownicą jest bez sensu...skoro Bozia dała mi takie włosy jakie mam to muszę to zaakceptować. Tylko nie wiem jak to zrobić aby moja głowa wyyglądała znów fajnie

Proszę pomóżcie.:p rosi:
Dziękuję z góry

Marta
salma2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 20:37   #70
cheveux_boucles
Raczkowanie
 
Avatar cheveux_boucles
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: fr
Wiadomości: 58
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
obiecana wczesniej relacja z wizyty w Infinity we Wrocławiu

siadlam na fotelu i wytlumaczylam jaki efekt chcialabym uzyskac: odswiezenie fryzury, zwiekszenie objętości i (o ile sie da) zmuszenie wlosow, aby krecily sie u nasady, a nie od skroni, wspomnialam tez, ze zapuszczam i nie chce skracac na dlugosci)
wlosy myje co drugi dzien, mylam w poniedzialek rano, we wtorek wygladaly bardzo przyzwoicie i ladnie sie skrecily.
pani Kasia najpierw zachwycila sie moimi lokami, co bylo bardzo mile, zapytala o pielegnacje, suszenie itp (wyjasnilam ze ukladam najczesciej na odzywke b/s, nie lubie pianek, ani innych usztywniaczy, ze unikam silikonow i myje odzywką, susze z uzyciem dyfuzora). ogolnie zgodzila sie, ze metody ktore stosuje sa poprawne, zwlaszcza dyfuzor i brak silikonow.

wykorzystujac fakt, ze nie mam na wlosach zadnych wstretnych usztywniaczy - wyprostowala mi wlosy i sciela je na sucho. sa mocno wycieniowane na calej dlugosci (piórkowanie - tak sie chyba nazywa technika, ktorej uzyla) - na wyprostowanych wlosach - fryzurka wygladala rewelacyjnie! miala objetosc, nie byly to przyklapniete straki.

potem mycie - swietny fotel masujący, w nogach kominek (niestety akurat skonczylo sie drewno i nie byl rozpalony), relaksująca muzyka - cud, miód i orzeszki. fryzjerka po myciu nalozyla odzywke i dala mi i moim wlosom chwile na relaks. prawie zasnęłam :)

no i teraz zaczelo sie najgorsze. po umyciu rozczesala mi wlosy szczotką, nalozyla spray do loków (pracują tam na kosmetykach goldwell, sklad sprayu - alkohol, woda, gliceryna, potem duzo innych, ale alkoholu bylo tyle, ze czulam go mocno przy pryskaniu), jakis srodek stylizujacy w kremie (niestety nie wiem co to bylo), wysuszyla dyfuzorem (odrobine za mocny nadmuch i za cieple powietrze - nie parzące, ale wiem ze moje wlosy wolą minimalny nadmuch i srednią temperaturę) i spryskala na koniec woskiem w sprayu i przytargala taka suszarke w kształcie hełmu, aby dosuszyc glowe przed wyjsciem na dwor - byl mroz.

niestety - po tych wszystkich zabiegach moje wlosy (dopiero przeciez umyte) wygladaly jak na 2gi dzien po myciu - za duzo kosmetykow, za ciezkich, i przy glowie byly nieświeże. poza tym w dotyku byly sztywne (nie az tak jak po piance i lakierze, ale jednak) i niemiłe w dotyku.
ułozenie fryzury tez pozostawialo do zyczenia.

wiem, ze moje wlosy tuz po scieciu potrzebuja okolo tygodnia (albo i 2) aby wrócic do siebie. fryzjerka tez o tym wspomniala - wiedziala sporo o lokach, niestety - stylizacja ewidentnie jej nie wyszla.

wrocilam do domu i pierwszy raz w zyciu d razu po wizycie u fryzjera umylam glowe i ulozylam po swojemu.

do tego mam zal o zabranie objetosci. poszalala z tym cieniowaniem i mimo, ze wydaje sie poprawne (fryzura odrastajac bedzie dluzej sie trzymac) - mam troche wlosow, ale sa one cienkie i uwazam ze wycieniowala za duzo. czuje sie "wygryziona". do tego 'grzywka' - wlosy skrajnie przy twarzy przy naciagnieciu siegaja czubka nosa. skręcone - wiadomo - krócej i nie da sie nad nimi zapanowac.

co jest zdecydowanym plusem i rzadko sie zdarza :) - pamietala ze nie chce skracac dlugosci i w dolnej partii tylko delikatnie podciela koncowki (ktore swoja droga nie byly rozdwojone, ani zniszczone)

zalaczam zdjecia - przed, po1 ulozone przez fryzjerke i po2 ulozone przeze mnie.

mam mieszane uczucia, pewnie wiecej tam nie pojde, ale zobacze jak bedzie fryzura odrastala.
Anka, czytam i czytam;-) Odkąd odkryłam to forum nie mogę przestać;-) :oklaski:Trafiłam na Twoją wizytę u fryzjera przed laty..Fakt, fryzura zrobiona przez fryzjera to po prostu NIE JEST TO:nie:. W Pl miałam za każdym razem ten sam problem i efekcie wychodziłam z wyprostowanymi włosami;-) Lepsze to niż, bałagan na głowie;-) Załączam zdjęcie;-) Kupiłam nozyczki i mąż mi obcina;-) Teraz szukam jakiegoś specjalisty we Francji. Pozdrawiam
cheveux_boucles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 22:16   #71
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

relacja z wizyty sprzed 3 dni w polecanym przeze mnie wcześniej salonie
Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość

Wrocław, salon Prestige (pracuja na L'orealu), ul. Przestrzenna 29

poszlam tam, bo mieszkam doslownie ulicę dalej.
pani Ola wie do czego sluzy dyfuzor, nie narzuca prostowania po stryzeniu, a ciecie jest takie, ze garnka na glowie nie ma, chociaz mam wrazenie ze mnie nie pamieta (bylam 3 razy w odstepie 3 miesiecy) i za kazdym razem tnie inaczej. fryzjer idealny to to nie jest, ale krzywdy tez nie zrobi
poszłam znowu do pani Oli, caly pomysl na fryzjera to był spontan, bo bardzo chcialam wytrzymać rok (czyli do polowy grudnia), ale wracajac z pracy znalazlam kilka rozdwojonych koncówek i nawet nie weszlam do domu - tylko prosto do fryzjera los chciał, że pani Ola akurat byla wolna i mogla mnie ostrzyc. gdybym musiala dluzej czekac, lub sie umawiac - pewnie poszlabym do domu i juz nie wrocila

zaznacze, ze w dniu wizyty moje wlosy byly w nienajlepszym stanie - wymietolilam je strasznie, nadawaly sie juz do mycia, wiec fryzjerka nie widziala jak normalnie sie kreca.

siadłam na fotel, powiedziałam co chcę (zapuszczanie, minimalne podciecie koncowek na dlugosci "tyle ile trzeba by obciac rozdwojenia, centymetr, może dwa", wyrównanie (z lewej rosna szybciej, sa bardziej geste i lepiej sie kreca) i zaznaczylam ze nie chce powiekszac roznicy miedzy gorna warstwa, a dolna)
zostałam zaproszona na fotel do mycia.
mycie przyjemne - 2 razy szampon i odzywka (zapachy jakies cytrusowe), duzy plus dla salonu - uzywaja recznikow papierowych i nie tra wlosów, a odciskają je w recznik.

strzyżenie wyszło całkiem niezle - pani Ola podcinała koncowki po troszeczke, doslownie co pol centymetra, ale nie bylam w stanie zapanować nad tym ile razy tnie jeden kosmyk - rezultat - skrócenie o ok 4 cm - co nie jest jeszcze tragedią (dobrze, ze pisze te recenzje teraz, a nie na goraco, bo bylam zalamana - teraz dokladnie zmierzylam )

po obcieciu nalozyla na wlosy zel wymieszany z olejkiem nablyszczajacym (podejrzewam ze to jakies silikonowe cudo), wygniotła i wysuszyla dyfuzorem. za to plus

kolejny plus - dopracowywanie fryzury na sucho. oczywiscie po takim wyczesaniu wlosy nie miala prawa sie normalnie skrecic, mialam ledwo fale, ale jednak... fryzjerka brała pasemka włosów, skrecala je wokoł wlasnej osi i ciela pod skosem na dlugosci kilku centymetrów. duzo wiecej takich kosmykow polecialo z lewej - lepszej strony. poradzila mi tez ukladanie przedzialka inaczej, zeby nie bylo takiej roznbicy miedzy prawa a lewa strona.

i do tej pory bylo dobrze.

juz na koniec w rece fryzjerki trafily degażówki. zorientowalam sie po paru ciachnieciach, zaprotestowałam, na szczescie nie trzeba jej bylo dlugo przekonywać, ze nie chce
na koniec - lakier.

i wlasnie te 2 ostatnie elementy zburzyly efekt calej wizyty. wrocilam do domu, zobaczylam sie w normalnym oswietleniu i zalamalam. do tego wlosy w dotyku byly doslownie jak wata.

zaraz umylam glowe prostym szamponem, nalozylam na ponad 2 godziny waxa podrasowanego wszystkim co tylko wpadło mi w rece (pantenol, niacynamid, wit E, nmf, mocznik, gliceryna, jedwab hydr. pol lyzeczki oleju kokosowego i pewnie cos jeszcze mi umknelo) wystylizowalam po swojemu i juz bylo lepiej. niestety mycie bylo wieczorne i musialam pojsc spac zanim ocenilam efekt (tzn. zel wygniatałam dopiero rano). niestety wlosy z prawej strony odmowily posluszenstwa i skonczylo sie na spieciu, ale juz w sobote mialam wiecej czasu, wiec znowu maska i tym razem ulozyly sie bardzo ladnie.

nie narzekam wiec na cięcie, ale na stylizacje. oczekiwalam, ze wychodzac od fryzjera bede wygladać lepiej (albo przynajmniej tak samo dobrze) jak ukladajac wlosy w domu. nie wyszlo niestety.

pani Ola nie jest jednak przeze mnie skreslona. słucha co sie do niej mowi, proponuje, ale nie narzuca swojego zdania, dyfuzora uzywa i ugniata, moze sie jeszcze kiedys skusze, ale wtedy przyjde ze swoim stylizatorem

Edytowane przez anka.d
Czas edycji: 2010-10-10 o 22:19
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 16:18   #72
urojona
Raczkowanie
 
Avatar urojona
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 370
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Poszukuję fryzjera z okolic Dąbrowy Górniczej... w wątku niestety nic blisko nie znalazłam
__________________
urojona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 20:18   #73
kruszynka_96
Raczkowanie
 
Avatar kruszynka_96
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 66
GG do kruszynka_96 Send a message via Skype™ to kruszynka_96
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Szukam fryzjera z Gdańska. Ale NIE mam włosów kręconych, tylko bardziej falowane. Tzn, one mają zadatki na kręcone, ale zaczęłam doceniać to dopiero pół roku temu, więc są okropnie zniszczone a do tego są naturalnie cienkie, wgl nie rosną i są wysuszone

Chodziłam zwykle do fryzjera tam gdzie mama ("no bo co za różnica" myślałam głupia) i moją mamę, która włosy ma proste i krótkie obcinały ładnie. Ale mnie, a zawsze miałam z włosami problemy, obcinały okropnie Najpierw wkurzałam się na fryzjerkę, a następnie na los który dał mi "to coś"...
Jak trafiłam na wizaż, to doszłam do wniosku, że nie ma się co użalać, tylko trzeba się za to wziąć! no i zaczęłam. I jest coraz lepiej Ale mimo wszystko, do włosów "w miarę w miarę" duuużo mi brakuje...

Więc proszę, polećcie mi jakiegoś fryzjera, który zna się na włosach i mnie trochę dopomoże. Zwłaszcza, ze jestem w trakcie zapuszczenia włosów, i nie chcę, żeby mi jak zwykle ścinali po 10 cm, podczas gdy mam włosy do obojczyka :x

A więc wyczekuję pilnie odpowiedzi
__________________

Dbam o oceny
Zapuszczam czuprynkę, piję drożdże, pokrzywę.
Nieustannie dbam o włosy z wizażem- widzę poprawę!
Zakochana
GG: 9498243


Aga.
kruszynka_96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 10:36   #74
malgosia86
Zadomowienie
 
Avatar malgosia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 565
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Piotr Aleksander
Łódź, ul. Wschodnia 39a
cena: 90 zł

Na plus:
- miła atmosfera w salonie, miła obsługa
- fryzjer sprawiał wrażenie, że wie, co robi
- krótki termin oczekiwania na wizytę (w tygodniu); zadzwoniłam we wtorek, a umówiłam się na środę (czyli na następny dzień)

Na minus:
- fryzjer nie poinformował mnie (nie ustalił ze mną) przed cięciem, jak będzie ono wyglądało, jak długie mają być włosy, co i czym będzie robił (włosy miałam obcinane brzytwą)
- z salonu wyszłam z niedosuszonymi włosami (z wierzchu były suche, ale przy skalpie jeszcze wilgotne)
- chciałam mieć włosy obcinane na sucho - i o takie cięcie pytałam się, kiedy telefonicznie ustalałam termin wizyty; na miejscu okazało się, że jednak fryzjer nie obcina w ogóle włosów na sucho
- z salonu wyszłam z włosami przeładowanymi silikonami (stosują produkty L'oreala)


W późniejszym czasie dodam zdjęcia dla porównania i napiszę, czy jestem zadowolona z cięcia (teraz jestem chora, więc ocenianie cięcia i włosów nie byłoby miarodajne).
__________________
Mój blog - lista produktów zgodnych z CG


Edytowane przez malgosia86
Czas edycji: 2010-11-07 o 10:50
malgosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 13:29   #75
oollaa_1_
Raczkowanie
 
Avatar oollaa_1_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 296
GG do oollaa_1_
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Mam włosy kręcone w spręzynki które są w długości do łopatek pocieniowane ale nie bardzo mocno. Nie chciała bym ich ścinać z długości!!!


Pilnie poszukiwany dobry fryzjer z CZĘSTOCHOWY lub BEŁCHATOWA bądz okolice!!!!!


Fryzjer do którego bym chciałą iść powinien:
1 umieć obchodzić się z włosami kręconymi!!!
2 Potrafić strzyc na słucho
3 wysłuszyć włosy dyfurorem
4 nie napakować na włosy sylikonu
5 nadać mojej fryzurze poprzez cieniowanie bądz cięcie różnymi sposobami lepszego kształtu tak by mógły w ładnej formie mogły by sobie rosnąć spokojnie i lepiej się kręciły!
6. miał pomysł na moją grzywkę która jest na bok może zaproponował by zmanę miejsca przedziałka? Taki kreatywny powinien być Ale także słuchać to co do niego mówię a nie robić tylko to co on sobie umyślił!!!
7 powinien także doradzić coś w kwesti pielęgnacji i codzinnego obchodzenia się z kręconymi włosami powinnam się z tej wizyty wkońcu czegoś nauczyć

PS... tak na marginesie czy ktoś zna salon który specjalizuje się w obchodzeniu z kręconymi włosami tak jak np w St Zjednoczonych DEVA CURLY? Nawet na kraniec Polski bym pojechała by zostać tak fachowo potraktowanym tak jak to jest w filmikach DEVY CURLY


Proszę bardzo o SZYBKĄ pomoc! Z góry dziękuję
oollaa_1_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 21:51   #76
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

W Częstochowie nie słyszałam o żadnym takim super fryzjerze. Masz na myśli fryzjera z bajki Też takiego chcę
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 11:56   #77
maya74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 50
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Wrocław, Studio Fryzur ul. Kwiska, fryzjerka pani Ania

Po długich wahaniach zdecydowałam się na panią Anię, chociaż nie do końca dowierzałam pozytywnym opiniom na jej temat. Przekonałam się, jak jedna z kręconowłosych ją pochwaliła. Zresztą nie miałam za bardzo innego wyboru Moja wcześniejsza fryzjerka jakoś radziła sobie z włosami prostymi ale z kręconymi już nie. Inni fryzjerzy stosowali degażówki więc także zrezygnowałam z ich usług. Fryzura wymagała cieniowania ponieważ tył prawie wcale się nie kręcił. Ze strzyżenia jestem zadowolona, włosy bardziej się kręcą, wcześniej raczej tylko falowały. Cieszę się, że zdecydowłam się na jej usługę. Salon bardzo przytulny, jedyny minus to ręczniki wielokrotnego użytku, wolę jak są papierowe.
Zapytałam ją o co chodzi z fryzjerami, że mają problem z kręconymi włosami, odpowiedziała, że większość po prostu boi się takie włosy strzyc
maya74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 07:47   #78
habibihani
Przyczajenie
 
Avatar habibihani
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Witajcie ))
i ja sie podpinam pod watek...
rowniez posiadaczka kreconych wlosow i poszukuje dobrego salonu w Krakowie, ktory podetnie i zrobi pasemka na moim afro ))
dzieki wielkie za info
pzdr
habibihani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 15:00   #79
aniazett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: połupin lubuskie
Wiadomości: 24
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Hej! Ja jestem z okolic Zielonej Góry i jak do tej pory nie znalazłam idealnego fryzjera do moich mocno kręconych włosów. Moje loki kręcą się różnie, pod spodem mam bardzo dużo tzw. "francuski loków" jakbym dopiero z lokówki zdjęła :P
Jak widzę, że fryzjer bierze do rąk degażówki to już odpada.
Mam jedną znajomą fryzjerkę, która też ma kręcone włosy i ostatnio to u niej się obcinam i jestem zadowolona. Dziewczyna jest z Gubina i ma na imię Asia, jak ktoś chce na nią namiary to bardzo proszę. To właśnie ona pierwszy raz mi wycieniowała włosy i dopiero wtedy zobaczyłam jak bardzo mi się kręcą. I nigdy nie nakłada mi na głowę silikonu.
aniazett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 16:10   #80
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

LUBLIN

Gorąco, gorąco polecam odwiedzić P. Ulę z salonu Prestiż!

Sama już oddałam się w jej ręce dwa razy i za każdym razem byłam naprawdę zadowolona. Wie, jak obchodzić się z tego rodzajem włosów, zawsze służy radą, co pasowałoby do danej osoby i lubi eksperymentować (trafiona w 10 asymetria), do tego dyfuzor w jej rękach potrafi działać cuda, co rzadko się zdarza
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 14:51   #81
dale_cooper
Raczkowanie
 
Avatar dale_cooper
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Również poszukuję w KRAKOWIE specjalisty od loków

Byłam 3 razy u wyżej wymienionej Pani Agnieszki Jaśko. Jest bardzo profesjonalną i miłą kobietą, ale z moimi włosami sobie średnio radziła... za pierwszą wizytą byłam bardzo zadowolona (drastyczne cięcie z długich, zniszczonych, na krótkie), było super. Po kilku miesiącach poszłam na podcięcie TAK SAMO... ale niestety nie udało się, był dramat, włosy obcięte nie z długości, bo chciałam zapuszczać, ale okropna grzywka. Ale pomyślałam: "może miała gorszy dzień, nie dogadałyśmy się"... no i za trzecim razem poszłam także do niej, jak już mi włosy odrosły. Już znów miało być na krótko, bo długie mi przeszkadzały... no i były beznadziejnie za krótkie, grzywka podobnie koszmarna jak ostatnio. Nie było ładnie

Możliwe, że moje włosy są ciężkie do ogarnięcia, wiem, że wiele Krakowianek Kręconowłosych sobie ją chwali. Ja już raczej do niej się nie wybiorę (ostatni raz byłam z braku-laku, nie miałam lepszego fryzjera na oku)... już się zraziłam i wolę zapuszczać i nie ryzykować fatalną grzywką, którą do tej pory muszę upinać na wsuwkach, bo się nie układa...
__________________
jestem kobietą.
listopad 2010 CG, zapuszczam, dbam o włosy i paznokcie!

55 . 54 . 53 . 52 . 51

8 min stretch/abs/buns/arms/legs (6x w tyg.)
4 dzień/ 30.


tutaj bloguję,
a tu popełniam rękodzieło
dale_cooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 10:59   #82
salma2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Wyślij wiadomość przez MSN do salma2000
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Odnalazłam taką fryzjerkę kt bezbłędnie poradzila sobie z moimi włosami , jednak finalnie nie byl to poznań a moje rodzinne miasto:



Studio Techniczne Keune
Szczecin
ul. Małopolska 60/1,
tel. (091) 433 43 76
Fryzjerka Sylwia

polecam

Cytat:
Napisane przez salma2000 Pokaż wiadomość
Hey,

Słuchajcie mam problem.Jestem posiadaczką kręconych , suchych włosów o kt nie umiem dbać. Są w kiepskiej kondycji wizualnej i mam przez nie koszmarne kompleksy .

Teraz mieszkam w Poznaniu i szukam tutaj kogoś..może jakiegoś stylisty-fryzjera który pomoże mi je ogarnąć czyli:
-zetnie
-dobierze kolor i kształt biorąc pod uwagę to jaką mają fakturę i jak się naturalnie kręcą i układają
- nauczy jak mam się nimi później "opiekować" , ile razy mam myć w tyg., jakie preparaty powinnam stosować

...i po prostu sprawi, że będę znów czuć się atrakcyjnie.

Dochodzę do wniosku, że ciągłe siedzenie z prostownicą jest bez sensu...skoro Bozia dała mi takie włosy jakie mam to muszę to zaakceptować. Tylko nie wiem jak to zrobić aby moja głowa wyyglądała znów fajnie

Proszę pomóżcie.:p rosi:
Dziękuję z góry

Marta
salma2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 16:51   #83
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cytat:
Napisane przez dale_cooper Pokaż wiadomość
Również poszukuję w KRAKOWIE specjalisty od loków

Byłam 3 razy u wyżej wymienionej Pani Agnieszki Jaśko. Jest bardzo profesjonalną i miłą kobietą, ale z moimi włosami sobie średnio radziła... za pierwszą wizytą byłam bardzo zadowolona (drastyczne cięcie z długich, zniszczonych, na krótkie), było super. Po kilku miesiącach poszłam na podcięcie TAK SAMO... ale niestety nie udało się, był dramat, włosy obcięte nie z długości, bo chciałam zapuszczać, ale okropna grzywka. Ale pomyślałam: "może miała gorszy dzień, nie dogadałyśmy się"... no i za trzecim razem poszłam także do niej, jak już mi włosy odrosły. Już znów miało być na krótko, bo długie mi przeszkadzały... no i były beznadziejnie za krótkie, grzywka podobnie koszmarna jak ostatnio. Nie było ładnie

Możliwe, że moje włosy są ciężkie do ogarnięcia, wiem, że wiele Krakowianek Kręconowłosych sobie ją chwali. Ja już raczej do niej się nie wybiorę (ostatni raz byłam z braku-laku, nie miałam lepszego fryzjera na oku)... już się zraziłam i wolę zapuszczać i nie ryzykować fatalną grzywką, którą do tej pory muszę upinać na wsuwkach, bo się nie układa...
To ja się dołączę do poszukiwań! Pilnie poszukuję kogoś dobrego w Krakowie
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 12:47   #84
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 76
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Ja poszukuję dobrego fryzjera umiejącego zajmować się kręconymi włosami z Olsztyna. Zazwyczaj po wyjściu z salonu na mojej głowie jest istna szopa, bo nie dość , że nie umieją dobrze podciąć, to jeszcze suszą moje kudełki okropnymi suszarkami (o dyfuzorze nie słyszeli?)
elilalu86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 17:53   #85
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Ja dzisiaj usłyszałam od fryzjerki z salonu Hair Coif w Silesia City Center, że obcięcie nie ma żadnego wpływu na kręcenie się włosów. Jeśli chcesz, żeby włosy się kręciły musisz użyć produktów, które oczywiście bardzo chętnie mi pokaże Niewiele brakowało, żebym się jej nie roześmiała w twarz, bo cały czas opowiadała takie farmazony na temat pielęgnacji włosów, że głowa mała.
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 00:20   #86
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj usłyszałam od fryzjerki z salonu Hair Coif w Silesia City Center, że obcięcie nie ma żadnego wpływu na kręcenie się włosów. Jeśli chcesz, żeby włosy się kręciły musisz użyć produktów, które oczywiście bardzo chętnie mi pokaże Niewiele brakowało, żebym się jej nie roześmiała w twarz, bo cały czas opowiadała takie farmazony na temat pielęgnacji włosów, że głowa mała.
Własnie! a przeciez każdy wie, że dobre cięcie to podstawa i to nie tyczy się tylko kręconych włosów
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 15:26   #87
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Fryzjer ktory umie zajac sie MESKIMI kreconymi wlosami w KRAKOWIE? prosze o namiary :P
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 20:39   #88
Pexelina
Przyczajenie
 
Avatar Pexelina
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

POZNAŃ

na ogólnym wątku dot. fryzjerów z Poznania ktoś stwierdził, że p. Grażyna Imbierowicz z Ratajczaka jest od lokasków, ale sama nie korzystałam z jej usług...
Pexelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 18:14   #89
maya74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 50
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Wrocław, Studio Fryzur ul. Kwiska, fryzjerka pani Ania
Relacja z drugiej wizyty u pani Ani. Po 3 miesiącach wycieniowania poszłam po raz drugi ponieważ tył miał problem z kręceniem się. Pani Ania stwierdziła, że jest za ciężki i za bardzo przyklapnięty, został on wycieniowany i niestety, ale nie był to strzał w 10, włosy już nie są przyklapnięte ale górna warstwa jest za krótka i ma problem ze skręceniem się. Pani Ania powiedziała, że wskazane jest podcinanie co dwa miesiące. Nie uważam, że jest to dobry pomysł, wolę już bardziej płasko na głowie ale z widocznymi falami. Na szczęście przód nie został ponownie wycieniowany (na moja prośbę), chociaż nie wiem, czy za pierwszym razem nie zostało to za bardzo zrobione (za duża różniaca między najkrótszą warstwą, a najdłuższą), musiłby ktoś inny to ocenić (najlepiej inna kręconowłosa). Po pierwszej wizycie byłam bardzo zadowolona bo różnica tego co miałam wcześniej na głowie była dość duża, po drugiej wizycie entuzjazm już mniejszy.
maya74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 20:28   #90
AjriszMarta
Zakorzenienie
 
Avatar AjriszMarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: rocky road to Walhalla :>
Wiadomości: 4 320
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

RZESZÓW
Szczerze polecam panią Basię.
Salon U Basi,
ul. Starzyńskiego 2 (od podwórka) na Baranówce IV (dojazd 18, 19 i 24).
tel 665 889 980
Salon środkowy (są tam trzy obok siebie )
Zajmuje się moimi falami (każda warstwa ma inny skręt) od prawie 2 lat i cały czas jestem zadowolona. Opowiadam i pokazuję co chcę na włosach, jaki efekt i taki otrzymuję Polecam
__________________
Falowana!


Edytowane przez AjriszMarta
Czas edycji: 2011-10-09 o 19:20
AjriszMarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-20 15:12:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.