Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-02, 12:26   #61
hardstylesoldier2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 59
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

hej
ja wybrałam Zajazd Przybyszówka w Kobyłce. Cena 200zł od talerzyka, ale wchodzi w to dekoracja ze świeżych kwiatów, kamerzysta i fotograf!!!
hardstylesoldier2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 23:24   #62
izeee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Cytat:
Napisane przez yky Pokaż wiadomość
Witam,
powaznie rozwazamy Pałac Lasotów jako miejsce na nasze wesele (już w tym roku). Bardzo proszę o wszelkie opinie na ten temat!
Spraw jest pilna więc będę naprawdę wdzięczna za kontakt.
Pozdrawiam serdecznie!
Cześć, ja również poszukuję informacji na temat Pałacu Lasotów. Opinii, które znalazłam jest bardzo mało. Każda dodatkowa zatem jest na wagę złota Piszcie proszę !!!!!!
izeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 19:46   #63
kasia.diet
Zakorzenienie
 
Avatar kasia.diet
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 250
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
O Villa Julianna dokladnie juz nie pamietam, cos o jakiejs dziwnej wlascicielce, sciszaniu muzyki po godzinie 10, bo sasiadom przeszkadza, itp.
spotkalam sie z bardzo rozbieznymi opiniami nt Villi Julianna wiec wyraze swoja bylam tam na weselu bodajze w 2008r i nie bylo zadnych akcji ze sciszaniem muzyki czy cos w tym stylu, wesele trwalo do bialego rana ogolnie wesele udane, choc jedzenie nie do konca "normalne" pamietam np carpaccio wolowe (nawet tego nie tknelam).
byc moze i sama bym zrobila tam wesele ale nie podoba mi sie to ze nie wszyscy goscie siedza w jednej sali. ja np siedzialam w zupelnie oddzielnej,malej, z ktorej nie bylo widac ani Panstwa Mlodych, ani parkietu, ani nic i to mi jako gosciowi przeszkadzalo.
__________________
Mąż i żona
kasia.diet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 18:27   #64
emi8679
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

My również wybraliśmy Przybyszówkę w Kobyłce na październik 2011. Sala super duż i przestronna, ładny jasny wystrój.... i od niedawna kamerzysta w cenie. I moje pytanie: czy korzystał któś może z usług sali i przy okazji kamerzysty stamtąd??? bo niewiemy czy zdecydowac się na kamerzystę od nich????

czekam na jakies info
emi8679 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 12:12   #65
yplonik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Czy któraś z Wizażanek zna restaurację San Lorenzo? Będę mieć tam wesele i szukam uwag i porad, na co w tej restauracji szczególnie warto zwrócić uwagę itp. Gdy byłam oglądać sale załapałam się na wystrój przygotowywany właśnie na inne wesele (przepraszam za fatalną jakość zdjęć, były robione komórką) - wklejam dla zainteresowanych. Nie podoba mi się ten niebieski kolor, na pewno wybiorę sobie inna kolorystykę.
yplonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 11:00   #66
Emzet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Jeśli ktoś planuje zorganizować średniej wielkości wesele to ja polecam Zespół Rezydencji Belweder-Klonowa przy ul.Flory 2. My mieliśmy wesele na 72 os i wyszło super.Z sali wychodzi się na ogród, gdzie zrobiliśmy grilla. Można tam zrobić wesele na więcej osób, ale wtedy tańce są na sali obok.Płaciliśmy 200 zł od talerzyka, ale nie wiem jak teraz to wygląda.Super lokalizacja w centrum przy Łazienkach.
Emzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 11:46   #67
klauduniunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Sala w Olszewnicy Nowej Riviera

Hej

Chciałam wam serdecznie polecić sale weselną Riviera w Olszewnicy Nowej. Spędziłam na szukaniu w internecie odpowiedniej sali weselnej dla mnie strasznie dużo czasu, dlatego teraz jak już znalazłam to chcę wam ulatwic szukanie bo wiem jakie to trudno i czaschonne i wkurzające :P Powiem wam że sala jest prześliczna! Naprawdę jak z filmu. Zresztą najlepiej będzie jak wejdziecie na stronę internetową i zobaczycie zdjęcia, to odrazu się zakochacie i nie będziecie chcieli już szukać niczego innego Ja mam wesele w następnym roku 19 maja na około 200, i będę miała swój alkochol, to fajne jest to że nie trzeba płacic korkowego. Będę miała na sali dolnej , do której przysluguje apartament dla młodych, który poprostu zpiera dech w piersiach, a najbardziej rozwaliła mnie wanna na podwyższeniu w starym stylu, chyba skończe wcześniej zabawe żeby się w niej wykąpać Naprawdę polecam, aj już nie moge się doczekac

www.riviera-sala.pl
klauduniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 19:51   #68
Beatkak3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 19
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

ja chciałam wam polecić bardzo fajny lokal w Zakroczymiu, nazywa się Złotopolska Dolina, byłam tutaj na weselu koleżanki i jest tutaj bardzo ładnie, a wszytko udało się tak jak chciała,polecam
Beatkak3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 23:48   #69
pippi86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Hej Dziewczyny,
witam wszystkich jako że jestem tu nowa
Czy możecie polecić salę weselną bez cateringu na około 100-120 osób w okolicach Warszawy - bez większej różnicy w którym kierunku byleby była ładnie położona - jakiś las/ jeziorko/ogród - wesele ma się odbyć latem więc goście muszą mieć miejsce na przechadzki
Bardzo proszę o przesłanie na priv albo tutaj na forum jakichś namiarów.
Pozdrawiam !
pippi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 01:28   #70
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

lokal na 40 albo 100 osób: Krokodyl na starówce, rzut beretem od pałacu ślubów. są dwie sale. stoły do wyboru okrągłe albo prostokątne. polecam okrągłe. krzesła w pokrowcach, piękne bogato zdobione wnętrza. jedzenie średnie - trzeba dobrze wybrać menu - polecam żurek, paj z bezą, tort wiśniowy, deskę wędlin domowych, sałatę z rostbefem i truskawkami. nie polecam polędwiczki z figami. obsługa w 2009 r. cuuudowna. jedzenie pyszne i świeże. sala obłędna. więc warto. mamy piękne zdjęcia ślubne.
cenowo w 2009 r. było bardzo atrakcyjnie, bo wtedy ruszali dopiero z weselami. menu ok. 115 zł, soft drinki open bar 30 zł, korkowe chyba 25 zł, serwis 10 proc. całej kwoty, tort kilkaset złotych. nie pamiętam dokładnie cen, ale przekąski donosili nam przez całe przyjęcie, a zamawialiśmy przyjęcie, nie wesele. impreza była do 12, goście nie chcieli wychodzić.

problem może być tylko taki, że są dwie sale. jeżeli wynajmą jednocześnie obydwie, to będzie słabo, głośno z drugiego przyjęcia i wspólna łazienka. a'propos - piękna toaleta. pamiętam była przybrana kwiatami. cudownie! wszystkim polecam ten lokal, bo ja sama bardzo długo szukałam dobrego miejsca i zrezygnowaliśmy ostatecznie z wesela na rzecz obiadu.

co ciekawe, jak liczyli śmy, to wesele w interconti wychodziło nam taniej niż za miastem.. odchodził koszt dowozu gości.

z fajnych miejsc.. w konstancinie jest restauracja na drodze do piaseczna, tylko nie pamiętam nazwy /to knajpa matki kobiety, która prowadzi Alicję w Konstancinie/. jest tam bardzo pięknie. wnętrza w dobrym stylu, eleganckie, parkiet przy stołach, taras. cena akceptowalna. bardzo chcieliśmy mieć tam wesele, jednak wyszło inaczej i wybraliśmy krokodyla. to był bardzo dobry wybór. acha, znajomi robią też w belvedere wykorzystując opcję jakiejś stałej ceny lunchu i wtedy bez tańców, ale w ładnym miejscu w dobrej cenie, można zrobić obiad. też fajnie.

teraz b ędziemy w małym dworku też gdzieś niedaleko Konstancina. zobaczymy, jak będzie. menu brzmi fajnie. zupa borowikowa z oliwą truflową, polędwica, łosoś .. wyglada dworkowo. ciekawa jestem
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 23:37   #71
jolkajp
Rozeznanie
 
Avatar jolkajp
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 690
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Ja goroąco polecam PRZYBYSZÓWKĘ w Kobyłce. 9 lipca było tam nasze wesele. Pełen profesjonalizm i nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedzenie pycho,obsługa super, sala (dolna)przestronna, łazienki co chwila sprzątane, czysto, świeżo i jednym słowem polecam. O nic się nie musieliśmy martwić, bo wszystko w cenie sali-poza alkoholem oczywiście. Tort był mega dobry-nie przesłodzony itd.
Dania podawane o ustalonych porach. Super wejście młodych na sale i wszystko mi się podobało-gościom tez
Jako prezent niespodzianka-kamerzyta i fotograf-zdjęcia już mam i ponad 2 godzinny film-tyle zdazyłam odebrac (film super-ale ja czekam na swojego kamerzyste bo jednak rózni się efekt(wiadomo montaż i sprzęt-chociaz powiem,że sprzęt mieli naprawdę super). Zdjęcia z sali są śliczne(robiła młoda pani fotografka )
__________________
Szczęśliwie uwiązana od ponad 8 lat
Mężulkowa od 9 lipca 2011
jolkajp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-19, 20:12   #72
bledny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Jeżeli zastanawiasz się nad zorganizowaniem jakiejkolwiek imprezy okolicznościowej i szukasz odpowiedniej restauracji to zdecydowanie odradzam restaurację Świętoszek na warszawskiej starówce. Miejsce to pomimo swojej (...) historii w chwili obecnej mocno nadwyręża swoją renomę, a wiem to, gdyż organizowaliśmy tam przyjęcie weselne. Pomijając fakt, iż obsługa na samym końcu podawała posiłki parze młodej - jest to błąd, na który jestem w stanie przymknąć oko - zostaliśmy oszukani zarówno co do ilości potraw jak i ceny końcowej, która została znacząco podniesiona. Jest jeszcze jedna sprawa, która do dnia dzisiajszego nie daje mi spokoju, a mianowicie oszukano nas również na ilości alkoholu, który rzekomo wypili goście. Próbowano nam wmówić, że goście wynosili alkohol i z tego powodu wróciło do nas tak niewiele, w połączeniu z dziwnym zbiegiem okoliczności - następnego dnia właściciel urządzał własne przyjęcie, na którym podany był ten sam alkohol. Jeżeli jednak się zdecydujecie, to wcześniej ustalcie nawet najmniejsze szczegóły typu kawa, herbata w formie pisemnej. Wychodząc po skończonym przyjęciu zabierzcie wszystko co wasze ze sobą, nie czekajcie na następny dzień.
bledny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 19:25   #73
Berberrys
Przyczajenie
 
Avatar Berberrys
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 27
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Ja poszukuję jakiegoś miejsca gdzie jest przestronna, jasna sala. najlepiej, że by to była jakaś willa/pałacyk, żeby była możliwość wyjścia do ogrodu/parku. Bardziej pasowałaby mi okolica lewobrzeżnej Warszawy, czy macie coś godnego polecenia?

Pozdrawiam.
Berberrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 21:15   #74
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Hej,

Podbijam wątek. Szukam sali w okolicach Warszawy (Pruszków, Grodzisk Mazowiecki , Błonie- mniej więcej w tym rejonach) .
Wesele będzie w sobote ok 100-120 os wiem,ze niektóre sale mają limity.
Możecie polecić jakiś lokal?
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 15:25   #75
fryzjer_nati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

A ja myślałam, że jestem taka oryginalna że teraz wszyscy chcą nowocześnie a mi się marzy taki dworek jak z Pana Tadeusza. No ewentualnie mogłoby być coś w podobnym klimacie...dużo zieleni, natura dookoła...taki trochę swojski klimat. I koniecznie w ciepły lipcowy dzień...a jak ktoś szuka czegoś poza wwą. To ja raczej polecałabym okolice Warki, ładne tereny, rzeka Pilica, rezerwat przyrody, latem byłam z moim tż niedaleko na romantyczny wknd w Sielance, w sumie mogłabym polecić ten hotel na wesele. Rewelacyjne jedzenie mają.
fryzjer_nati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 13:36   #76
Blanka2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Co do Villi Julianna, to niestety ja też mogę dodać same niepochlebne opinie. Pewnie gdybym wcześniej zapoznała się z recenzjami na internecie, nie popełniłabym tego błędu i nie zorganizowała tam wesela. Miejsce faktycznie b. urokliwe ale to wszystko. Ponieważ p. manager wymaga pełnej płatności przed weselem, jak się domyślacie reklamacje nie są rozpatrywane.
Po pierwsze stolik Państwa Młodych niczym nie różnił się od stolika innych gości, a zapewniano mnie, że będzie wyróżniony i specjalnie udekorowany. Przy podpisywaniu umowy podpisałam się też pod wyborem menu - niestety nie było takie, jakie sobie wybrałam. Poza tym zimne przekąski skończyły się około g. 3:00 i niestety bufet nie był uzupełniany przez całą noc, a tak obiecywano przy podpisywaniu kontraktu. Zamówiłam menu włoskie, a nad ranem po naszej interwencji wrzucili z łaską na stół kindziuk, który jak wiemy jest polską wędliną. Stół był prawie pusty, a na zażalenie, że potrawy na zimno się pokończyły padła odp., że widocznie smakowały!
Na sali było jedno dziecko, dla którego zamówiliśmy specjalne krzesełko - jak się można domyślić też nie zostało zapewnione. Najgorsze jest to, że po weselu oddali nam alkohol, który pozostał (wino, whisky) informując nas, że wódka poszła cała. Tydzień pon weselu w przypadkowej rozmowie z jednym z gości wyszło na jaw, że gdy cofnął się do kuchni o 5:00 po butelkę wódki "na drogę" widział lodówkę wypełnioną po brzegi naszą wódką - jak się można domyślić nie do odzyskania!
Poza tym na sali oraz w toaletach było b. brudno, czego absolutnie po na pozór elegancko wyglądającym miejscu bym się nie spodziewała. Zdecydowanie bardziej polecam Villę Czersk tyle, że nie z najtańszą wersją menu.
Blanka2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 21:11   #77
qumpela
Przyczajenie
 
Avatar qumpela
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Sulejówek
Wiadomości: 17
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Odświerzam wątek Proszę o wiecej i więcej Waszych opini o salach warszawskich i kołowarszawskich.

Sama jestem na etapie szukania sali i powiem szczeże że tylko ogólne zbiorowe wizażowe wsparcie jest mnie chyba wstanie uchronić od totalnej paniki.

Zwiedzialismy w poprzedni weekend kilka sal: takich jak Raj - Dziechciniec, Europa, Morfeusz ale nigdzie nie moge znaleźć na ich temat żadnych opini.

Pozatym byłabym wdzięczna za kolejne namiary sal z okolicy Sulejówek, Wesoła, Stara Miłosna.
qumpela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 13:39   #78
Ewelinka i juz
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka i juz
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Sale, które zwiedzaliśmy rok temu (szukaliśmy kolo Pruszkowa, tyle, że na 160-180)
1. Villa Estera, Reguły, http://www.villaestera.pl, sala na max 100 osób., bardzo ładna, cena ok 200 zł, na miejscu hotel, hotel drogi; pozytywnie odbieram spotkanie
2. Hotel Palatium, Huta Żabiowolska, http://www.palatium.pl/Hotel-Palatium.html, do umówienia, ceny od 185 do 250 z napojami, do negocjacji, sala duża, do 200 osób, fajny styl., taki rycerski, tyle, ze blisko trasy katowickiej, na miejscu hotel
3. Zajazd pod Jaworem, Pruszków – Żbików, http://www.zajazdpodjaworem.pl/index.php?strona=onas, Pruszków, ul. Miodowa 48, za kwiecień cena 190 z tortem, napojami, strojeniem, etc. Sala bardzo ładna, ale właściciel nie zrobił dobrego wrażenia na TŻ.
4. Dom Bankietowy, Pruszków, http://www.dombankietowy.pl/, cena od ok. 150, ul. Obrońców Pokoju 8, na max 140 osób, styl typowo weselny. Dla nas niestety za mała. Pozytywnie odbieram właściciela
5. Hotel Groman, Sękocin Stary, http://www.groman.pl/, do umówienia, koszt 200 zł – bez alkoholu, orkiestry, tortu, dopłata za kwiaty, cena do negocjacji. Dla nas za drogo, ale byłam tam na weselu, ładnie, elegancko
6. Sala Weselna “Wśród lip”, Płochocin, http://plochocin.salanawesela.pl/, do umówienia, 180 zł / osoba. Nie pojechaliśmy, zabrakło nam czasu, a w końcu wybraliśmy inną.
7. Sala Weselna „Agata”, Raszyn, http://www.salaweselna.oit.pl/, do umówienia, cena 170 zł bez napoi i tortu, 180 zł z napojami i tortem. Koleżanka była i mówiła, że w sobotę od rana jedzenie na stołach a klima nie włączona i wszystko wysycha, my nie pojechaliśmy.
8. Chabrowy dworek, Teresin, http://chabrowy.pl/?nosplash=1, ceny 195 zł – pakiet II, bez alkoholu i napoi zimnych. Dla nas za drogo
9. Sala weselna „U Rowdala”, Piorunów, k. Błonia, http://www.urowdala.com.pl/, cena 180 zł, za wszystko (bez alkoholu i zimnych napoi), Piorunów. Super styl ludowy, super właściciel. Niestety oddzielnie jedzonko od tańców i dlatego nie wybraliśmy tej sali, choć jest super. Koleżanka miała tam wesele, bardzo zadowolona.
10. Sala Pod Motylem, Musuły, ceny od 145 zł (bez napoi). Sala nowa, ładna, choć nie ma tego "czegoś", ani noclegów
11. Sala weselna Astra, http://www.sala-weselna.pl/index.php?a=kontakt 200 zł w tym wszystko (oprócz alkoholu, ale nawet wiejski stół). Trochę drogo.
12. Dom weselny pod kogutkiem - nasza sala J Catering oddzielnie od sali, za salę 7500 tys + dekoracje + catering. Jak ok. 150 osób i więcej to duża oszczędność (liczymy, że wyjdzie nam ok. 140 zl od talerzyka, a poprawiny to prawie za darmo). Lepiej wygląda na żywo niż na stronie: http://www.dunajewski.pl/. Właściciel ok., choć bez rewelacji. 30 miejsc noclegowych (dodatkowo płatne).
13. Sala OSP, Nowa Wieś, dla tych, co chcą mieć tradycyjne wesele na 100 osób w dobrej cenie. Płaci się za samą salę, jest ładna, byłam tam na dwóch weselach i cały czas zmienia się na plus. Dla nas za mała. http://www.ospnw.pl/sala.html
Ewelinka i juz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 15:44   #79
Antinetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 88
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

To i ja się dopiszę z własnych poszukiwań, choć nie wszystko już pamiętam a nie mam za bardzo jak wrócić do otrzymanych ofert (duuuużo ich było ).
1. Dom weselny w Wolicy - rozmowa z właścicielem ok, menu w kilku opcjach, mniej więcej 170-200 zł, zaplecze w postaci pokoi do spania na ok. 20 osób. Samo miejsce jednak zupełnie mi się nie spodobało - kiepsko położone (zaraz za płotem są jakieś bloki), fatalny wystrój wnętrza i jakoś niespecjalnie czysto. Plus - scena dla orkiestry/zespołu.
2. Galop - bardzo fajna pani manager, dużo jedzenia w niezłej cenie (chyba 200 zł/os.), kilka sal, zależnie od liczby gości, styl rycersko-sarmacki. Bardzo dobre wrażenie, ale to nie mój klimat, więc nie wybraliśmy. Za to zamówiliśmy na moje urodziny tort, który okazał się pyszny, choć za 2 kg zapłaciliśmy niemało, bo blisko 200 zł.
3. Sala w Oxford Tower - właściciel sprawił na nas wrażenie cwaniaczka, poza tym sama sala wypadła słabo - okna prawie na ulicę, tylko na jednej ścianie, wnętrze dość ciemne, beznadziejne toalety rodem z głębokiego PRL-u. Podobały mi się fioletowe ściany, ale to był jedyny pozytyw. Menu z wyceną nie dostaliśmy, choć nam obiecywano.
4. Dom weselny Esencja - kiepskie otoczenie (jakieś hale), położony jak dla mnie na odludziu. Samo miejsce ładne, typowy dom weselny, bez nadmiernego kiczu, są miejsca noclegowe. To, co mnie zraziło - kiepskie menu i drogo (213 zł/os.), byliśmy tam przed ostatnim weselem w ub. roku - ponad godzinę przed przyjęciem na stołach stała już wódka, wino musujące dla gości też już było rozlane w kieliszki i wietrzało... Potrawy roznoszone na stoły wyglądały przeciętnie. Jak na taką cenę oceniam, że nie były jej warte.
__________________
Miłość to żaden film w żadnym kinie,
ani róże ani całusy małe, duże.
Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze...

22.09.2012

Edytowane przez Antinetka
Czas edycji: 2012-01-18 o 15:48
Antinetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 19:47   #80
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Dziewczyny...czy któraś miała okazje bawić się w:

1. Venecia Palace Michalowice k. Warszawy
http://www.veneciapalace.pl/

2.Palacyk w Otrębusach k. Pruszkowa
http://www.palacykotrebusy.pl/

proszę o opinie !!!
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 21:49   #81
Agussiek
Raczkowanie
 
Avatar Agussiek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 166
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny...czy któraś miała okazje bawić się w:

1. Venecia Palace Michalowice k. Warszawy
http://www.veneciapalace.pl/

2.Palacyk w Otrębusach k. Pruszkowa
http://www.palacykotrebusy.pl/

proszę o opinie !!!


Byłam rok temu na weselu w Otrębusach. Osobiście nie lubię takiego przepychu i luksusu ale pomijając wystrój:
1. Sala do tańczenia oddzielnie- ludzie nie integrowali sie aż nadto, mimo starań orkiestry i wodzireja!, czułam się jak w restauracji tam...
2. Jedzenie nie za specjalne i cały czas zabierają talerze z jedzeniem, drinka po którego wystałam się w kolejce 20 min. Mimo właściwie odłożonych sztućców sugerujących że jeszcze nie skończyłam
3. Baraman i fontanna czekoladowa w innym pomieszczeniu, wszystko tak porozmieszczane- goście sie porzchodzili że na sali naprawde mało ludzi sie bawiło
4. Cena- masakra!

Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz na PRV
__________________
"Nikomu nie wolno drżeć przed nieznanym, gdyż każdy jest w stanie zdobyć to, czego pragnie i to, czego mu potrzeba."
Agussiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 20:34   #82
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Ślicznie dziękuje, pałacyk to tak naprawdę taki bekap bo narzeczonemu strasznie spodobała się Venecia Palace i w zasadzie żadnego miejsca tak jak i ja nie chce,ale rodzice oczywiście sugerują "coś tańszego"
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 12:38   #83
zbahjsga
Raczkowanie
 
Avatar zbahjsga
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

W okolicach Warszawy można naprawdę znaleźć cudowne miejsca na wesela.

Na jednym z tematów ślubnych odkryłam miejsce, które nazywa się Hotel Sielanka.
To okolice Warki nad Pilicą.

Coudownie położone miejsce.
na samą rzeką dodatkowo stadnina konin ... Naprawdę uroczę miejsce.

Cennik jaki przeglądałam to kwoty od osoby zaczynają się od 200zł ale miejsca jest naprawdę sporo i możliwa jest konfiguracja od 100 do nawet 300osób ( ogród )

Lovely Place!
__________________
Patiś
zbahjsga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 11:34   #84
erato32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Witam,
i ja dorzucę coś od siebie. Polecam Salę Kokarda w Dziekanowie Leśnym koło Łomianek www.salakokarda.pl . Mieliśmy tam wesele niedawno i było super. Miła obsługa i full jedzonka. Nawet komary specjalnie dla nas przepędzili Co do cen Panie są bardzo elastyczne My akurat 175 nie przekroczyliśmy. A wiem, że w tym roku i taniej niektórym udało się sale zaklepać.
Pozdrawiam Poszukiwaczy Sal

Edytowane przez erato32
Czas edycji: 2012-06-05 o 12:41
erato32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 12:41   #85
Barbslick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Warszawa i okolice - poszukiwany mały dworek z ogrodem na 90 osób, miło i kamer

Temat Hotelu Alicja poruszany był dawno jednak moje doświadczenia są bardzo świeże:
Napiszę tak: tragedia!!! Nikomu nie polecam.
O każdą szklankę wody trzeba się bić - dosłownie. W dniu mojego wesela było bardzo ciepło a oczekujący na nas goście, mimo próśb, nie dostali nawet wody!!!
Rozliczanie wesela odbywa się około godziny 20 -21 - czy słyszał ktoś o opłacie za taką usługę przed jej wykonaniem? Jak się łatwo domyślić po zapłaceniu już w ogóle nie da się nic wyegzekwować.
Ciasta i owoce - owszem są, ale tyle, co kot napłakał a o tym żeby dołożyli nie ma mowy. Na stoły jedzenia również nie dokładają a jest tego bardzo mało, bo z jakiegoś powodu większą część talerza zajmuje zatopiony w galarecie kwiat. Powiecie, że to ładne. Być może, ale gości tam nie nakarmicie a ceny są wyższe niż gdziekolwiek indziej.
CIASNO!!! Na moim weselu było zaledwie 50 osób i z trudem się mieścili, tymczasem właścicielka przekonuje, że w tej sali spokojnie odbywają się przyjęcia na 60 osób... Chyba siedzą sobie na kolanach, bo inaczej nie jest to możliwe...
Jeśli chodzi o pozostałe przykre sytuacje:
Kelnerzy mili, ale nie dają sobie rady, nie nadają się do tej roboty - można umrzeć z głodu zanim cokolwiek podadzą
"Zginęła" nam duża część tortu - wielu gości nie dostało go wcale (sic!) Whiskey też gdzieś przepadła...
Nie oddano mi dekoracji kwiatowych będących moją własnością.
W umowie jest punkt mówiący, że potrawy pozostałe po przyjęciu można zabrać ze sobą. Jak myślicie, co zostało na stołach? NIC!!! Wyobrażacie to sobie? Ludzie wyszli głodni.

Apeluję, zastanówcie się 10 razy zanim wybierzecie to miejsce - może ładna okolica, ale ta restauracja nie nadaje się na wesele.
Wiele z Was zapyta czemu dla napisania jednego posta zarejestrowałam się na forum. A wiecie jak to jest mieć zmarnowane wesele?
Dałam się nabrać i teraz ostrzegam.

Pozdrawiam!
Barbslick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 10:38   #86
AndziaWP
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 45
Dot.: Warszawa i okolice - poszukiwany mały dworek z ogrodem na 90 osób, miło i kamer

Może nie mały dworek ale za to przepiękny wystrój Sali Balowej „Ludwikowskiej” w Hotelu Polonia Palace, cudna sceneria na sesję zdjęciową i wesele jak z bajki. Do wyboru są trzy pakiety weselne ( 275 zł brutto/315 zł brutto/ 345 zł brutto za osobę), zawierające bogaty wybór posiłków i napoi więc każdy może sobie wybrać odpowiedni pakiet wg możliwości finansowych. Sala pomieści ok. 120 osób. Kuchnia wyśmienita, Szef Kuchni z bogatym doświadczeniem, pracował we Francji, Włoszech i kilku innych krajach, a w Polonia Palace jest od około 3 lat.
AndziaWP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 11:57   #87
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Znajomi robią tam wesele, po podpisaniu umowy zostali zaproszeni na kolację z kucharzem, obgadanie i wypróbowanie menu, fajna opcja
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 09:36   #88
AndziaWP
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 45
Dot.: Warszawa i okolice - poszukiwany mały dworek z ogrodem na 90 osób, miło i kamer

Cytat:
Napisane przez AndziaWP Pokaż wiadomość
Może nie mały dworek ale za to przepiękny wystrój Sali Balowej „Ludwikowskiej” w Hotelu Polonia Palace, cudna sceneria na sesję zdjęciową i wesele jak z bajki. Do wyboru są trzy pakiety weselne ( 275 zł brutto/315 zł brutto/ 345 zł brutto za osobę), zawierające bogaty wybór posiłków i napoi więc każdy może sobie wybrać odpowiedni pakiet wg możliwości finansowych. Sala pomieści ok. 120 osób. Kuchnia wyśmienita, Szef Kuchni z bogatym doświadczeniem, pracował we Francji, Włoszech i kilku innych krajach, a w Polonia Palace jest od około 3 lat.

To jeszcze jakieś foty wstawię, bo sala naprawdę piękna
Sala Weselna i apartamentu dla nowożeńców
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (98,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040268.jpg (84,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040271.jpg (73,3 KB, 12 załadowań)
AndziaWP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 12:30   #89
zuzazla
Raczkowanie
 
Avatar zuzazla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 37
Dot.: Warszawa i okolice - poszukiwany mały dworek z ogrodem na 90 osób, miło i kamer

Dziewczyny, czy słyszałyście coś może o hotelu Wiktoria w wiązownej albo o Centrum Konferencyjno-aparatamentowym Mrówka w Powsinie?
Dostałam od nich propozycje menu weselnego( ceny bardzo przyzwoite zaczynaja sie od 150zł/os, nocleg ze sniadaniem dla 2-ch osob= 170-200zł )ale nie znalazłam żadnych opinii o tych miejscach Pomóżcie proszę
__________________
razem od 1.08.2009
zaręczeni 21.06.2012
sakramentalne "TAK"- 27.04.2013r
zuzazla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 20:21   #90
AndziaWP
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 45
Dot.: Warszawa i okolice - poszukiwany mały dworek z ogrodem na 90 osób, miło i kamer

Cytat:
Napisane przez dubelmama Pokaż wiadomość
Ciekawe czy to prawda ale słyszałam, że mają jeszcze wolne terminy w tym roku.
a faktycznie Sala CUDNA!!
Dobrze słyszałaś Jakiś czas temu mieli, na dzień dzisiejszy nie wiem jak to wygląda ale warto podzwonić i się zapytać jeżeli szukasz terminów na ten rok jeszcze. Sezon na wesela się kończy wiec myślę że coś tam się wolnego jeszcze znajdzie
AndziaWP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-17 15:50:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.