Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl

Notka

Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl Na tym forum znajdziesz wszystkie konkursy organizowane przez Redakcję.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-06-23, 13:35   #211
sweet850
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi moja wewnętrzna siła która nabyłam wraz ze swoim wiekiem i doświadczeniami życiowymi wiem że nie mogę się załamywać po każdym niepowodzeniu .Moja wewnętrzna siła to mój zahartowany charakter odwaga siła umysłu motywuję się do dalszej pracy nad sobą.Siłę do działania daje mi również nadzieja na lepsze jutro nadzieja że w końcu spełnię swoje marzenia będę żyć pełnią życia.Siłę do działania daje mi również miłość moich najbliższych mi osób które mnie wspierają i kochają.Uważam się za silną kobietą do pełni szczęścia brakuje mi zestawu Radical który wzmocni moje włosy które są bez siły a ja sama nie umiem im pomóc
sweet850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 15:37   #212
agulaspryciula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Sile do dzialania daja mi moi rodzice i maz wspieraja i nidgy nie zostawiaja w potrzebie. Gdy onia sa-mam juz wszystko!reszta sama sie uklada
agulaspryciula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 17:21   #213
mjaworska4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Mnie siłę do działania daje radość, którą widzę w oczach, gestach i uśmiechu ludzi starszych i nie zawsze sprawnych ruchowo, w zamian za tę odrobinę opieki, jaką staram się ich otoczyć, bezinteresownie oczywiście! Zaś clou mej radości jest moment, gdy przychodzę do domu, a tam spotykam się z tym samym w stosunku do mnie. Posprzątane, posiłek na stole, miłe słowo Radość mnie rozpiera wtedy, bo dobrze wychowałam dzieci i fantastycznego mam partnera. To jest moje źródło, co daje mi siłę do działania. Pozdrawiam
mjaworska4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 19:17   #214
fonka35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania dają mi moje dzieci które uwielbiam, mąż w którym mam zawsze oparcie, najlepsza przyjaciółka, którą znam od dziecięcych lat i nigdy nie zawiodła w najtrudniejszych momentach życia, siłę dają mi także moje doświadczenia, moja wiedza i wiara w dobro ludzi, bo największą siłę do działania daje mi świadomość, że to co robię ma sens bo robię to dla innych.
fonka35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 22:04   #215
ania6781
Przyczajenie
 
Avatar ania6781
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Moje dzieci siłę do działania mi dają - one niekończące się zapasy energii mają.
Apetyt na przygody mają - one eksplozję endorfin mi dają.
Chcą nowe rzeczy odkrywać, gdy tylko się obudzą - te istoty nigdy się nie nudzą.
MAMO, MAMO na basen pójdziemy - my pluskać w wodzie się chcemy.
Chodźmy do piaskownicy, my lepić babki z piasku chcemy - bezczynnie siedzieć nie umiemy.
Dzieci odmłodziły mnie o dobre kilkanaście lat, przy nich jak kilkulatka się czuję - znowu każdą zwykłą chwilę celebruję.
Znowu wszystko mnie cieszy: trzydziestoletnia Ania, tak jak kiedyś już się nie śpieszy!

Po kałużach skaczę, bujam się na huśtawce, a w zeszłą sobotę puszczaliśmy latawce.

Odkryłam, że siła we mnie jest, a dzieci pozwoliły mi ją odkryć w sobie: zapewniam, energia do działania kryje się i w Tobie.
Odkryj ją, wyłącz umysł, który mówi, że już nie ten wiek - dzieci to najlepszy, energetyczny lek!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07116.jpg (76,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01586.JPG (304,7 KB, 0 załadowań)
ania6781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 22:39   #216
kama_strus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Gdy zrywam etykietkę z napisem "niemożliwe", siła do działania przychodzi sama. Najważniejsze jest nastawienie i sposób myślenia. Oczywiście paliwem, które napędzą mą siłę jest rodzina- zawsze i wszędzie- miejsce w którym rozpala się płomień do działania jest zawsze tam gdzie oni. To, że we mnie wierzą tworzy energię, która mnie podtrzymuje i sprawia, że mój umysł kieruje się na inny tor- tor na którym nie ma przeszkód ani zakrętów, bo ich dobre słowo, zachęta i wiara usuwa wszystkie kłody spod moich nóg. To jest piękne. To jest absolutnie warte każdej próby. Bo wiem, że nawet jeśli upadnę, oni mnie podniosą.
kama_strus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:10   #217
tymoloftleina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Co daje mi siłę do działania? Wiara w siebie i swoje możliwości. Czasem jednak to za mało. Staram się wówczas nie poddawać, mimo tego, że jest ciężko, mimo tego, że strasznie i mimo tego, że chciałoby się odpuścić. I zawsze kiedy uświadomię sobie, że przecież nie będzie źle przez całą wieczność i warto powalczyć chociaż przez chwilę- wtedy zawsze ostatecznie jestem z siebie dumna. I chyba ta wizja dumy ze swoich możliwości sprawia, że siła do działania powraca i to ze zdwojoną siłą.
tymoloftleina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-24, 08:11   #218
Kasia_B5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

A mnie siłę do działania, a właściwie siłę do wszystkiego dają moje dzieciaczki! Rano budzimy się o 5 i od razu przytulanie! Po takim zastrzyku energia nie opuszcza nas do nocy. To najlepszy sposób na udany początek dnia - cudownego dnia!
Kasia_B5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:49   #219
M23k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi miłość, ponieważ nie koncentruję się na sobie tylko na innych podejmując wysiłek, który zamieniam w czyn przynoszący mnie i dla innym korzyść i wielka radość. Miłość jest tak wielka siłą napędzającą do działania, że można nią zamki budować, góry przenosić i żyć intensywnie.
M23k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 09:37   #220
Dzeza747474
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Mi siłę do działania daje przede wszystkim moje wspaniała rodzinka która stworzyliśmy razem z mężem, dzieciaczkami i naszymi zwierzątkami. Ostatnio dużym przełomem jest moja nowa dieta dzięki której czuję się znakomicie, schudłam 20 kg i jestem młodsza o 10 lat Do szczęścia brakuje mi już tylko kuracji na włosy z Redicala i zakup nowych ciuszków w mniejszym rozmiarze Pozdrawiam gorąco wszystkie czytelniczki i cała redakcję
Dzeza747474 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 10:13   #221
84a9613354005fb490f33c18e6db19e4f97dba79_5f63ea72914eb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Treść usunięta
84a9613354005fb490f33c18e6db19e4f97dba79_5f63ea72914eb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-24, 11:53   #222
karolina25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 15
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi dobre samopoczucie, słońce, dobre towarzystwo, a to wszystko zapewnia mi obecność drugiego człowieka. To istny wulkan energii. Jest to ważne, by mieć świadomość, że mam wsparcie bliskich, którzy są ze mną na dobre i na złe. Zawsze mogę liczyć na ich pomoc, radę, uśmiech, dobre słowo itp. Akceptują i kochają mnie, taką jaka jestem. Dla nich nie muszę się zmieniać i udawać kogoś innego. Natomiast już od rana na nogi stawia mnie lemoniada pokrzywowa, którą kupuję w moim osiedlowym sklepie, naprzeciwko domu. Jest super świeża, zimna i pożywna, bo jest robiona tylko z naturalnych składników, z miodem gryczanym. Po prostu wspaniała. I dodatkowo orzeźwiający prysznic z żelem o zapachu owoców cytrusowych, które dodają pozytywnej energii. Przenoszą w beztroską, wakacyjną rzeczywistość, przywodzą na myśl błogie lenistwo i popołudniowe plaże. Soczysty, cierpki mix owoców cytrusowych działa lepiej niż drink.
karolina25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 17:36   #223
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi pięć rzeczy:

-Pogoda - słoneczny dzień napawa optymizmem i mnóstwem energii do życia; czuję moc, kiedy ciepłe promienie słońca odbijają się od mojej skóry, to daje mi duuużo motywacji i przekonanie, że ten dzień należy do mnie


-Uśmiech - na twarzach moich bliskich, bo ich szczęście to moje szczęście, radość i pogoda ducha, dlatego jak najczęściej i kiedy tylko mam okazję, staram się, może nieco egoistycznie, wywoływać uśmiech na ich twarzach, bo to ten uśmiech daje mi siłę


-Pasja – bo najważniejsze to mieć swoje hobby, zajęcie które się kocha, a wtedy działanie przychodzi ze zdwojoną siłą, nie ma nic bardziej motywującego niż robienie w życiu tego, co się kocha


-Zdrowe odżywianie – jedząc zdrowo, czuję się zdrowo – lekko, świeżo, pięknie – wiem, że mój organizm tego potrzebuje i jest mi za to wdzięczny, a ja czuję się szczęśliwa, mogąc dostarczać mu tylko najlepszego paliwa, i jemu i sobie

-Sport – nie od dzisiaj wiadomo, że ruch poprawia humor, ponieważ powoduje wydzielanie endorfin – podpisuję się pod tym stwierdzeniem obiema rękami – sport działa idealnie na mój nastrój – wystarczy niewielka dawka ćwiczeń albo kilkukilometrowa jazda na rowerze, a już mam siłę i ochotę na wszystko, siłę do działania, siłę na więcej – sport to moja ładowarka, i do taka długoterminowa...
__________________










Edytowane przez Myszka_83
Czas edycji: 2016-06-24 o 17:37
Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 19:29   #224
onlyme30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siła do działania jest niczym życiodajny impuls, który sprawia, że ma się chęć by sprostać trudom całego dnia. Ja taką siłę czerpię głównie ze słońca, które ładuje mnie pozytywną energią i sprawia, że budzę się do życia. Ale taka motywująca siła to również widok najbliższych, śmiech dzieci, wewnętrzny spokój i błogie chwile przyjemności, to zarówno dobre samopoczucie jak i piękno otaczającej mnie natury. Ale są też taki słodkie i miłe chwile, naprawdę bardzo istotne, dzięki którym czuję napełniające mnie szczęście, przypływ radości i wigoru, które czuję całym ciałem. To radosne momenty życia są moją energią i siłą, bo pozwalają mi odżyć i stawić czoła każdemu wyzwaniu
onlyme30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 19:32   #225
KinZap96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Cool Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi aprobata w oczach moich najbliższych. Większość rzeczy jakie robię, robię oczywiście dla siebie, ale jeszcze lepiej się działa, gdy ktoś widzi Twoje starania i docenia je. To daje niesamowitego kopa do działania!
KinZap96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 20:48   #226
aruna85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Małe, wielkie oczęta spoglądają wprost na mnie. Patrzę na nie chociaż są niepewne niczym zwierzę schowane gdzieś w krzakach w ciemnym lesie.Nagle coś iskrzy, oczy zmieniając położenie, a tuż pod nimi ukazuje się wielki ,piękny uśmieszek, w którym chociaż nie ma jeszcze zębów są zgrabne usteczka.Po chwili zawahania mały Franuś poznał babcię. Wystarczy mi spędzić z nim parę chwil i już jestem cała w skowronkach,mogę działać.Słyszałam kiedyś że wnuki kocha się nawet bardziej niż swoje dzieci i chyba jest w tym sporo prawdy. Ja jestem babcią od ośmiu miesięcy i mój mały wnuczek jest dla mnie akumulatorem dzięki któremu jestem silniejsza i bardziej chętna do działania.
__________________
aruna85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 20:49   #227
leoniu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Co nakręca mnie do działania? Adyć trzy rzeczy mnie nakręcają: chłop mój, który niby jest partnerski, ale niekiedy trza nim wstrząsnąć, coby se nie myślał. I żeby se jury nie myślało: nakręcanie je głównie intelektualne, bo skubaniec głupi nie jest, swoje czyta, łogląda i zdanie wyrobione ma. Oczywiście jedynym słusznym wew warunkach domowych zdaniem,€“ jest moje własne, ale czasem się można wsłuchać… I działać jedynie słusznie -€“ czyli zgodnie zez moim własnym zdaniem!
Po drugie -€“ praca. Praca wew szkole, gdzie (oczywista) nauczam, co - przyznać trza - jest wysoce rozwijające. Szkoła dobra, smarkate wew niej bystre, nauczać się da zez wielką przyjemnością! I tak se mogę przez 10 miesięcy elity przyszłe hodować, co dowartościowujące je na pewno. A, że przed elitami to się człowiekowi głupio kompromitować. No to działam iwidzę już te interwiu, co to mówią: ona, ona była moim barometrem moralnym, wzorcem dobrego pedagoga… i tem podobne śliczności)…
No i bachorzątko, które nakręcające jest nieziemsko mimo swoich 5 lat. I powiem wew sekrecie, że to bulwersujące jest, że nigdzie wew szpitalu nie dawali instrukcji obsługi takich stworów do lat 18-tu!!! Dwa, do czasu posiadania tejże istoty jak mnie się chciało spać, to spałam. A teraz? Nie ja dyktuję warunki -€“ co po praktyce szkolnej wew swej bezczelności mnie zadziwia. Ale po prawdzie życia bez tego działania nijak sobie nie wyobrażam!!!
leoniu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 22:42   #228
lidanthyg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Pierwszy pomyk słońca, poranny uśmiech mojego dziecka zaraz po przebudzeniu - każda mała rzecz może dać mi siłę, by podbijać świat. Potrafię czerpać ze wszystkiego, ale tę prawdziwą, najogromniejszą siłę, dzięki której mogę przenosić góry, znajduję tylko wewnątrz siebie samej. Człowiek jest dla siebie najlepszym motywatorem, sam zna się najlepiej i najlepiej wie co zrobić, by odnaleźć w sobie moc. Nie ma nikogo, kto potrafiłby lepiej popchnąć mnie do działania i tchnąć we mnie monstrualną energię, niż ja sama. Zawsze, gdy tej siły zaczyna mi brakować przypominam sobie słowa Ingardena i wiem, że zgodnie ze swoją ludzką naturą, muszę działać, bo "jestem siłą, która sama siebie mnoży, sama siebie buduje i sama siebie przerasta. (…) Jestem siłą, która raz w świat sobie obcy rzucona, świat ten sobie przyswaja, i ponad to, co zastaje, nowe – dla swego życia niezbędne – dzieła wytwarza." Każdy z nas jest taką siłą i jeśli tylko uświadomi mu się to, jak cenną ma moc i jaką niesie ona potęgę, może zrobić wszystko!
lidanthyg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 14:12   #229
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 714
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Laureatki konkursu Radical

leoniu
Iwonka420
rzepkam
SalsaFogosa
Onnaa88


Serdecznie gratulujemy
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 714 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-28 15:12:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.