pogotowia fryzjerskiego! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-25, 18:18   #1
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517

pogotowia fryzjerskiego!


przepraszam z gory,ale nie mam czasu na szukanie mojego przypadku w innych watkach...

Od ok.3 miesiecy mam robiony balejaz blond na naturalnie ciemnych brazowych wlosach. moja fryzjerka nie miala dla mnie teraz czasu i cos mnie podkusilo i nalozylam na odrost rozjasniacz, po czasie przeciagnelam go po calych wlosach...wyszly oczywiscie w kolorze witaminki c :/ polozylam na to popielaty blond...masakra. jeszcze bardziej zolte... umylam fioletowym szamponem...nic. jutro rano ide do pracy,nie moge isc w takim stanie... napiszcie mi prosze szybko czy jesli poloze ciemna farbe to moze nie wyjsc lub dac jakis inny teczowy kolor??? prosze o szybka odp, bo musze leciec kupic jakis kolor!!!!
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 20:16   #2
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: pogotowia fryzjerskiego!

idz do fryzjera
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 09:21   #3
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: pogotowia fryzjerskiego!

a nie są przypadkiem teraz zielone w naturalnym świetle dnia???! po rozjasniaczu blond popielaty to gwarancja glona

jak nie sa zielone, co bys miałą duzo szczescia, to wystarczy nałozenie opalizujacego blondu, bo jest z fioletem, co zgasi żołty kolor. Braz moze tez dac zielonkawa poswiate. Doraznie myj fioletowym szmaponem, ktory zostawiaj na jakies 5-6 minut, to troche zje niepożadane tony.

Najlepiej, zeby Ci to ratował jednak fryzjer, skoro sama nie mas zzbyt duzego pojecia. Rozjasnaicza nie wolno nakładac po całosci i to jeszcze na włosy po balejzau, beda Ci sie bardzo kruszyc..
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 22:48   #4
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: pogotowia fryzjerskiego!

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
a nie są przypadkiem teraz zielone w naturalnym świetle dnia???! po rozjasniaczu blond popielaty to gwarancja glona

jak nie sa zielone, co bys miałą duzo szczescia, to wystarczy nałozenie opalizujacego blondu, bo jest z fioletem, co zgasi żołty kolor. Braz moze tez dac zielonkawa poswiate. Doraznie myj fioletowym szmaponem, ktory zostawiaj na jakies 5-6 minut, to troche zje niepożadane tony.

Najlepiej, zeby Ci to ratował jednak fryzjer, skoro sama nie mas zzbyt duzego pojecia. Rozjasnaicza nie wolno nakładac po całosci i to jeszcze na włosy po balejzau, beda Ci sie bardzo kruszyc..
Tu się z Tobą nie zgadzam. Zależy od użytego rozjaśniacza i farby.
__________________
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 09:16   #5
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: pogotowia fryzjerskiego!

moze nie do konca sie okresliłam

jesli po rozjasniaczu uzyskamy kolor pomaranczowy, to uzycie farby popielatej jest bezpieczne- gasi pomarancz, daje chłodny ton.

jesli po rozjasniaczu uzyskamy kolor zołty, bo trzymamy za długo, to połozenie popielu da zieloną poświatę.

nie zalezy to od rozjasniacza czy farby, ale koloru wyjsciowego włosów po rozjasniaczu.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.