Prosze pomóżcie chłopak mie wykorzystuje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-29, 17:25   #1
Migootka95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Unhappy

Prosze pomóżcie chłopak mie wykorzystuje


Witajcie!
Mam trudną sytuacje jestem z chłopakiem prawie 2 lata ja mam 18 a on 21, przeszłość miał trudna ma dziecko alimentów nie płaci i ma komornika ja to zaakceptowałam ale przez ostatnie pół roku on idzie do pracy i po tygodniu rzuca bo mu za ciężko a jakieś wyjazdy czy coś innego to wszystko ja muszę finansować. On obiecuje mi dużo mówi o ślubie o dzieciach a ja przez pół roku jestem przez niego zaniedbana przeciesz każda kobieta lubi coś dostawać
U niego w domu jest bieda, nie co do do garnka włożyć, jego brat pracuje ale utrzymuje dziewczyne, kocham go ale przerasta mnie ta sytuacja.
Nalega na seks, na papierosy abym mu dała ja sie go bojąc zgadzam sie na wszystko i mu daje. ale ile można. Proszę pomóżcie mi bo ja sama juz nie wiem co mam robić.

Tyle razy mu już tłumaczylam mówił że bedzie lepiej ale nie jest.
Migootka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 18:11   #2
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: Prosze pomóżcie chłopak mie wykorzystuje

Cytat:
Napisane przez Migootka95 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Mam trudną sytuacje jestem z chłopakiem prawie 2 lata ja mam 18 a on 21, przeszłość miał trudna ma dziecko alimentów nie płaci i ma komornika ja to zaakceptowałam ale przez ostatnie pół roku on idzie do pracy i po tygodniu rzuca bo mu za ciężko a jakieś wyjazdy czy coś innego to wszystko ja muszę finansować. On obiecuje mi dużo mówi o ślubie o dzieciach a ja przez pół roku jestem przez niego zaniedbana przeciesz każda kobieta lubi coś dostawać
U niego w domu jest bieda, nie co do do garnka włożyć, jego brat pracuje ale utrzymuje dziewczyne, kocham go ale przerasta mnie ta sytuacja.
Nalega na seks, na papierosy abym mu dała ja sie go bojąc zgadzam sie na wszystko i mu daje. ale ile można. Proszę pomóżcie mi bo ja sama juz nie wiem co mam robić.

Tyle razy mu już tłumaczylam mówił że bedzie lepiej ale nie jest.


Gość to nierób, cham i prostak....upolował sobie naiwną dziewczynę i ją wykorzystuje...

Ty się go boisz i dalej z nim jesteś?


Nie rozumiem jakie światełko widzisz dla Waszej wspólnej przyszłości ?


Bo ja tu żadnych perspektyw nie widzę....

Ogarnij się i zostaw typa...tego kwiatu jest pół światu....
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 18:36   #3
Migootka95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Prosze pomóżcie chłopak mie wykorzystuje

Cytat:
Napisane przez przytulanka87 Pokaż wiadomość
Gość to nierób, cham i prostak....upolował sobie naiwną dziewczynę i ją wykorzystuje...

Ty się go boisz i dalej z nim jesteś?


Nie rozumiem jakie światełko widzisz dla Waszej wspólnej przyszłości ?


Bo ja tu żadnych perspektyw nie widzę....

Ogarnij się i zostaw typa...tego kwiatu jest pół światu....
on mówi że kocha ze zalezy ja go kocham ja z nikim nie chce innnym byc.
Migootka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 18:50   #4
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: Prosze pomóżcie chłopak mie wykorzystuje

No to bądź z nim i płacz.......czego w takim razie oczekujesz? Nie rozumiem po co ten wątek?
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 19:31   #5
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Prosze pomóżcie chłopak mie wykorzystuje

Cytat:
Napisane przez Migootka95 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Mam trudną sytuacje jestem z chłopakiem prawie 2 lata ja mam 18 a on 21, przeszłość miał trudna ma dziecko alimentów nie płaci i ma komornika ja to zaakceptowałam ale przez ostatnie pół roku on idzie do pracy i po tygodniu rzuca bo mu za ciężko a jakieś wyjazdy czy coś innego to wszystko ja muszę finansować. On obiecuje mi dużo mówi o ślubie o dzieciach a ja przez pół roku jestem przez niego zaniedbana przeciesz każda kobieta lubi coś dostawać
U niego w domu jest bieda, nie co do do garnka włożyć, jego brat pracuje ale utrzymuje dziewczyne, kocham go ale przerasta mnie ta sytuacja.
Nalega na seks, na papierosy abym mu dała ja sie go bojąc zgadzam sie na wszystko i mu daje. ale ile można. Proszę pomóżcie mi bo ja sama juz nie wiem co mam robić.

Tyle razy mu już tłumaczylam mówił że bedzie lepiej ale nie jest.
Czemu się go boisz?
To jest kluczowe pytanie.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 19:52   #6
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: Prosze pomóżcie chłopak mie wykorzystuje

Cytat:
Napisane przez Migootka95 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Mam trudną sytuacje jestem z chłopakiem prawie 2 lata ja mam 18 a on 21, przeszłość miał trudna ma dziecko alimentów nie płaci i ma komornika ja to zaakceptowałam ale przez ostatnie pół roku on idzie do pracy i po tygodniu rzuca bo mu za ciężko a jakieś wyjazdy czy coś innego to wszystko ja muszę finansować. On obiecuje mi dużo mówi o ślubie o dzieciach a ja przez pół roku jestem przez niego zaniedbana przeciesz każda kobieta lubi coś dostawać
U niego w domu jest bieda, nie co do do garnka włożyć, jego brat pracuje ale utrzymuje dziewczyne, kocham go ale przerasta mnie ta sytuacja.
Nalega na seks, na papierosy abym mu dała ja sie go bojąc zgadzam sie na wszystko i mu daje. ale ile można. Proszę pomóżcie mi bo ja sama juz nie wiem co mam robić.

Tyle razy mu już tłumaczylam mówił że bedzie lepiej ale nie jest.
Dlaczego Polskie dziewczyny są takie naiwne i tak zakompleksione, że w ogóle wchodzą w relacje z tak nieprzyszłościowymi facetami?
Dziewczyno przejrzyj na oczy!! Naprawdę lepiej później niż wcale!!
Ten facet to:
1. Nierób
2. Cham i prostak
3. Osoba bez honoru i ambicji
4. Cwaniaczek, który wyszukał sobie właśnie taką łatwowierną ofiarę

Pracować mu się nie chce, ale wymagania ma? Prosić o papierosy? Co za brak honoru! Jestem zszokowana. Twoja postawa jest niestety fatalna!
Po co ci chłopak bez przyszłości i z dzieckiem? Wstyd i hańba, że własnego dziecka nie chce utrzymywać! Nie wstyd Ci za niego?
Planuje ślub i dzieci z Tobą?? Haha Normalnie śmiech na sali! Ciekawe za co was utrzyma?? Jak można planować jakąkolwiek przyszłość z tak niezaradnym i leniwym osobnikiem?
21lat i już dziecko? Ok, rozumiem każdy popełnia błędy i trzeba dać mu szansę. Ale skoro on własnego dziecka nie chce utrzymywać to jest dla mnie tak całkowicie bezhonorowe, że nie byłabym w stanie nawet przebywać w otoczeniu takiej osoby, co dopiero planować przyszłość i myśleć i związku.

Normalnie ręce opadają. Uciekaj czym prędzej, zanim całkiem wsąkniesz w tą patologię. Dlaczego Polskie dziewczyny tak niewiele wymagają od facetów?
Bo niby miłość? Jakieś górnolotne, wzniosłę uczucia? Im prędzej zrozumiesz, że nie na tym polega życie tym lepiej. W życiu trzeba być trochę wyrachowaną egoistką, a od partnera trzeba wymagać. Owszem, to nie jest tak że uczucia nie są ważne, ale niech nie przesłonią rozsądku.
Jesteś jeszcze młodziutka. Nie wpakuj się w to bagno i uciekaj póki czas. Ja tutaj nie widzę żadnej przyszłości. Trafiłaś na najgorszego pasożyta. Ale jeszcze na pewno poznasz kogoś. Tylko musisz zmienić swoje kryteria doboru partnera. Najważniejsze powinno być pytanie gdzie pracuje, czym się zajmuje i jakie ma ambicje na przyszłość. Facet musi być zaradny, a nie takie byle co, co to tylko fajki pali i dzieci płodzi i siedzi na tyłku.
Takie jest moje zdanie.
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 22:16   #7
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Prosze pomóżcie chłopak mie wykorzystuje

Cytat:
Napisane przez przytulanka87 Pokaż wiadomość
No to bądź z nim i płacz.......czego w takim razie oczekujesz? Nie rozumiem po co ten wątek?
Ja też nie rozumiem. Wykorzystywacz cię naciąga na kasę i fajki, jest nikim i do niczego się nie bierze, po co z tym czymś jesteś? Lepiej byle kto, by nie być samą?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-30, 00:46   #8
Czcijmarchewe
Raczkowanie
 
Avatar Czcijmarchewe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 224
Dot.: Prosze pomóżcie chłopak mie wykorzystuje

Uciekaj póki jeszcze nie usidlił Cię jako żony. Myślisz, ze bedzie kiedyś inaczej? Jego podejścia raczej nie zmienisz, na pewno zasługujesz na kogoś lepszego. Co moze byc dalej, może zacznie Cie bić? A Ty bedziesz sie bała dalej wyrwać..
__________________
Nikt nie przeżyje Twojego życia za Ciebie
Czcijmarchewe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 10:21   #9
Suziii90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Polska:)
Wiadomości: 372
Dot.: Prosze pomóżcie chłopak mie wykorzystuje

Cytat:
Napisane przez Magda9876 Pokaż wiadomość
Dlaczego Polskie dziewczyny są takie naiwne i tak zakompleksione, że w ogóle wchodzą w relacje z tak nieprzyszłościowymi facetami?
Dziewczyno przejrzyj na oczy!! Naprawdę lepiej później niż wcale!!
Ten facet to:
1. Nierób
2. Cham i prostak
3. Osoba bez honoru i ambicji
4. Cwaniaczek, który wyszukał sobie właśnie taką łatwowierną ofiarę

Pracować mu się nie chce, ale wymagania ma? Prosić o papierosy? Co za brak honoru! Jestem zszokowana. Twoja postawa jest niestety fatalna!
Po co ci chłopak bez przyszłości i z dzieckiem? Wstyd i hańba, że własnego dziecka nie chce utrzymywać! Nie wstyd Ci za niego?
Planuje ślub i dzieci z Tobą?? Haha Normalnie śmiech na sali! Ciekawe za co was utrzyma?? Jak można planować jakąkolwiek przyszłość z tak niezaradnym i leniwym osobnikiem?
21lat i już dziecko? Ok, rozumiem każdy popełnia błędy i trzeba dać mu szansę. Ale skoro on własnego dziecka nie chce utrzymywać to jest dla mnie tak całkowicie bezhonorowe, że nie byłabym w stanie nawet przebywać w otoczeniu takiej osoby, co dopiero planować przyszłość i myśleć i związku.

Normalnie ręce opadają. Uciekaj czym prędzej, zanim całkiem wsąkniesz w tą patologię. Dlaczego Polskie dziewczyny tak niewiele wymagają od facetów?
Bo niby miłość? Jakieś górnolotne, wzniosłę uczucia? Im prędzej zrozumiesz, że nie na tym polega życie tym lepiej. W życiu trzeba być trochę wyrachowaną egoistką, a od partnera trzeba wymagać. Owszem, to nie jest tak że uczucia nie są ważne, ale niech nie przesłonią rozsądku.
Jesteś jeszcze młodziutka. Nie wpakuj się w to bagno i uciekaj póki czas. Ja tutaj nie widzę żadnej przyszłości. Trafiłaś na najgorszego pasożyta. Ale jeszcze na pewno poznasz kogoś. Tylko musisz zmienić swoje kryteria doboru partnera. Najważniejsze powinno być pytanie gdzie pracuje, czym się zajmuje i jakie ma ambicje na przyszłość. Facet musi być zaradny, a nie takie byle co, co to tylko fajki pali i dzieci płodzi i siedzi na tyłku.
Takie jest moje zdanie.
Święte słowa ! podpisuję się pod Magda9876 rękami i nogami!
Dziewczyno ogarnij się póki nie jest za późno , bo jeśli nie wyrwiesz się z tej chorej patologi przegrasz i swoje życie , bo on już jest przegrany!
Suziii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 11:08   #10
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Prosze pomóżcie chłopak mie wykorzystuje

O masakra.
Ja nie wiem, jak ty sobie wyobrażasz przyszłość u jego boku? Zastanawiałaś się w ogóle nad tym?
Taki typ Ferdka kiepskiego 'jak zarobić, żeby się nie narobić'.
Rodzice nie mieli nic przeciwko, że w wieku 17 lat spotykasz się z dzieciatym facetem, który w du.,pie ma swoje dziecko i nie łoży na jego utrzymanie?

Dziewczyno, musisz być nieźle zakompleksiona i zdesperowana, że tak kurczowo trzymasz się takiego męskiego gó.wna.

Akceptujesz rzeczy, których normalna kobieta by nie zaakceptowała, nawet pod groźbą bycia samej do końca życia.

Młoda z ciebie dziewczyna, całe życie przed tobą, a ty nie masz większych ambicji niż rozmnażanie się z takim nieodpowiedzialnym leniem, pasożytem etc.

No, chyba, że zapierdzielanie na kilku etatach, żeby utrzymać swoje dzieci, jego dziecko z poprzedniego związku i jego samego podciągasz pod 'ambicje'.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 12:16   #11
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Prosze pomóżcie chłopak mie wykorzystuje

Nie bądż kolejną, dobrowolną ofiarą męża nieroba. Bo przez to "ale ja go kocham" skończysz w kącie waszej mikrej kuchni, płacząć i użalając się nad sobą. W miłości niestety trzeba także kierować się rozsądkiem
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-30, 19:28   #12
DaenerysT
Raczkowanie
 
Avatar DaenerysT
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 122
Dot.: Prosze pomóżcie chłopak mie wykorzystuje

Masz trudną sytuację bo sie na nią godzisz. Miłość w tym przypadku to nie jest ślepa, ona już dawno z rozpaczy wydłubała sobie oczy.
Jak można żyć z takim dzieciakiem? Spójrz na swoją sytuację z perspektywy osoby trzeciej, co pomyślałabyś ? 'Wiej dziewczyno póki możesz!'
Ja uciekłabym od niego z jeszcze jednego powodu - ma dziecko i o nie nie dba, nie interesuje się. Dla mnie to byłoby jak wielka reklama 'o Ciebie, o nas, o nasze dzieci też nie będę dbał'.
__________________
You're the reason why I'm thinking
I don't wanna smoke on these cigarettes no more


DaenerysT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 23:35   #13
morska fala
Rozeznanie
 
Avatar morska fala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 611
Dot.: Prosze pomóżcie chłopak mie wykorzystuje

Cytat:
Napisane przez przytulanka87 Pokaż wiadomość
No to bądź z nim i płacz.......czego w takim razie oczekujesz? Nie rozumiem po co ten wątek?
Też się zastanawiam
__________________
Akcje: Pajacyk, Pusta Miska, Okruszek, Polskie Serce, Wyklikaj Żywność, Habitat i Marzenia za jednym kliknięciem:

Wejdź na stronę i kliknij w serduszko "7 w 1".

http://humanitarni.pl/



morska fala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.