Ginekolog może pomóc? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-24, 17:04   #1
Faith86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Lightbulb

Ginekolog może pomóc?


Witam, szukałem pomocy w prywatnym zakresie jednak i to zawiodło. Ten wstydliwy dla mnie temat zamieściłem tutaj, ów dział wydaje mi się najbardziej odpowiedni (proszę mnie poprawić jeśli pomyliłem). Problem dotyczy przedwczesnego wytrysku, nie wiem dokładnie czy mnie dotyczy ale czuję że coś jest nie w porządku. Szybkie podniecenie wraz z dochodzeniem zaczyna być dla mnie zmorą, oczywiście partnerka nie wysuwa jakiś aluzji co do tego (nie dziwie się jej) jednak czuję przez skórę co chciałaby powiedzieć. Jeśli jest na tą dolegliwość lek albo jakaś skuteczna profilaktyka to proszę o pomoc.

Dziękuję z góry za pomoc i liczę na szybką (hmm nie podoba mi się to słowo ) odpowiedź
Faith86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 17:16   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Ginekolog może pomóc?

Pomóc może Ci lekarz seksuolog; na stronie www.seksuolodzy.org.pl znajdziesz listę dobrych lekarzy w sowim mieście. Lekarz zaleci Ci terapię i dobierze odpowiednie leki.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 17:31   #3
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Ginekolog może pomóc?

Ginekolog raczej ci nie pomoże.

poczytaj: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=122412

a najlepiej udaj się do seksuologa
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 18:00   #4
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Ginekolog może pomóc?

Cytat:
Napisane przez Faith86 Pokaż wiadomość
Witam, szukałem pomocy w prywatnym zakresie jednak i to zawiodło. Ten wstydliwy dla mnie temat zamieściłem tutaj, ów dział wydaje mi się najbardziej odpowiedni (proszę mnie poprawić jeśli pomyliłem). Problem dotyczy przedwczesnego wytrysku, nie wiem dokładnie czy mnie dotyczy ale czuję że coś jest nie w porządku. Szybkie podniecenie wraz z dochodzeniem zaczyna być dla mnie zmorą, oczywiście partnerka nie wysuwa jakiś aluzji co do tego (nie dziwie się jej) jednak czuję przez skórę co chciałaby powiedzieć. Jeśli jest na tą dolegliwość lek albo jakaś skuteczna profilaktyka to proszę o pomoc.

Dziękuję z góry za pomoc i liczę na szybką (hmm nie podoba mi się to słowo ) odpowiedź
ginekolog jest tylko i wylacznie od spraw kobiecych, czyli, ze Tobie nie pomoze. Jedynie moze pomoc urolog, ale bardziej sekuolog. akze to do niego powinienes sie zglosic.

Watek przenosze na 'seks'.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.