Problem u chłopaka z BDSM - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-08, 01:11   #1
Witaminka2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 24

Problem u chłopaka z BDSM


Hej. Moj problem wyglada okropnie, ale chce jakiejś porady bo głowa mi wybuchnie. Prawie dwa lata temu poznałam chłopaka. Powiedział mi wtedy ze kiedyś kręciło go bycie uległym w klimacie bdsm, ale odkąd poznał mnie zupełnie zmienił zdanie. Mówił ze tylko pisał z dominującymi laskami i masturbował sie na to nic wiecej. Powiedziałam że okej, że rozumiem i skoro przekonywał mnie że juz go to nie kręci to dobrze. Po jakimś pół roku związku zaczęliśmy uprawiać seks kilka razy w tyg.pozniej tydzien przerwy, po roku tylko raz, dwa na dwa tygodnie. Pytałam go czy ja cos robie źle, czy go przestałam podniecać to mówił ze wszystko ok tylko jest zmęczony. Po takiej rozmowie tydzien był okej, poświęcał mi wiecej uwagi, był seks. Po tygodniu znowu nic. Nic nie dawały seksowne ubrania, kolacje, alkohol. Dosłownie nic. Sama czasami go zaczynałam całować, dotykać to sie odsuwał wiec znów zaczęłam tej temat czy cos jesy nie tak. On zapewniał ze wszystko jest super, znów był seks itd. Ostatnio spojrzałam mu w telefon (wiem, nie powinnam, ale kto by nie zrobił tego na moim miejscu?!) i znalazłam wiadomości sprzed naszej znajomosci, gdzie nie tylko pisał z tymi dziewczynami, ale wykonywał zadania jakie mu powierzały (nie powiem jakie, oszczędzę Wam). Nie powiedziałam mu o tym pomimo tego że miałam ochotę zwymiotować mu w twarz. On pracuje w domu, chciałam zainstalować kamerkę cokolwiek ale boje sie co ja zobaczę. Jak myślicie? On znowu to zaczął? Kocham go i tak sie boje. Kolejne rozmowy nic nie dadzą, bo bedzie okej tylko na chwile. Nie jestem mu obojętna bo chce miec ze mną dzieci najlepiej teraz zaraz, wiąże ze mną przyszłość ale nie ma seksu miedzy nami..teraz mija dwa tygodnie gdzie zasypiamy razem, budzimy sie, robimy wiele rzeczy razem i nic. Jestem od niego młodsza 10 lat. Ja mam 23 on 33, więc błagam pomóżcie mi, bo popadnę w jakąś paranoje, jestem juz bezradna.
Witaminka2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 21:13   #2
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

Myślę, że twój facet wrócił do starych upodobań i ma jakąś dominę na boku której służy i płaci za tresurę. Zdaję sobie sprawę, że część osób praktykujących bdsm jako ulegli z perspektywy osoby waniliowej ( czyli ciebie ) wydają się ..... ? zresztą aby nie urazić nikogo dośpiewaj sobie sama. Ja jestem praktykującym uległym ale bdsm z partnerką traktujemy jako urozmaicenie życia łóżkowego, co innego jak pasjonaci uznający bdsm jako styl życia. Jeżeli postawa twojego faceta ci się nie podoba i jej nie możesz zaakceptować to pozostaje rozstanie.... trudno, myślę że nawet terapia nie pomoże.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 22:01   #3
201710231141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 485
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

Prawdopodobnie nie spełnia się w wanilii. Co akurat mnie nie dziwi.
Próbowałaś femdomu?
201710231141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 12:28   #4
Witaminka2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 24
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

Nie próbowałam i nie mam zamiaru. Jest to dla mnie coś okropnego i własnego faceta nie będę poniewierać
Witaminka2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 12:53   #5
201710231141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 485
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

Cytat:
Napisane przez Witaminka2017 Pokaż wiadomość
Nie próbowałam i nie mam zamiaru. Jest to dla mnie coś okropnego i własnego faceta nie będę poniewierać
Poniewierasz pisząc w ten sposób o jego upodobaniach. Macie odmienne zdanie w fundamentalnych kwestiach. Jest ryzyko, że on po prostu realizuje się gdzie indziej.
201710231141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 13:13   #6
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

Jestem w klimacie od bardzo dawna i wiem, że dla waniliowych nasze inklinacje są nie do zaakceptowania, ba nieraz spotkałem się z opinią o tym co robię - dewiant, zboczeniec. Dla osoby spoza klimaty niektóre nasze praktyki są nie do przejścia i tym bardziej uległy nie wychowa sobie dominy we własnym domu. Pozostaje ci poważna rozmowa ( obawiam się że facet nie zrezygnuje dla ciebie z swoich upodobań) a w konsekwencji rozstanie. Prędzej czy później twój partner z wirtualnej tresury przejdzie do realnych spotkań a to może być niebezpieczne ( szukanie okazjonalnych kontaktów z wieloma dominującymi niesie spore ryzyko).
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 13:49   #7
Hank_Moody
Raczkowanie
 
Avatar Hank_Moody
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 173
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

Cytat:
Napisane przez Witaminka2017 Pokaż wiadomość
Nie próbowałam i nie mam zamiaru. Jest to dla mnie coś okropnego i własnego faceta nie będę poniewierać

Żenada, zwykła fantazja jak każda inna, większość kobiet np. uwielbia bdsm i 'greyowe' klimaty, to też dla Ciebie okropne? To tylko zabawa

Jeżeli tak podchodzisz do wszystkich udziwnień w łóżku to musisz być bardzo nudna osoba.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hank_Moody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-09, 13:56   #8
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

Cytat:
Napisane przez Hank_Moody Pokaż wiadomość
Żenada, zwykła fantazja jak każda inna, większość kobiet np. uwielbia bdsm i 'greyowe' klimaty, to też dla Ciebie okropne? To tylko zabawa

Jeżeli tak podchodzisz do wszystkich udziwnień w łóżku to musisz być bardzo nudna osoba.
Daruj sobie, dziewczyna ma prawo wybierać, jaki rodzaj seksu chce uprawiać i coś może być nie do zaakceptowania dla niej. To, że nie spełnia fantazji misiaczka, żeby go zatrzymać nie znaczy, że jest nudną osobą. W ogóle jak preferencje seksualne mają sie do tego czy ktoś jest nudny czy nie jest?
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 14:26   #9
Hank_Moody
Raczkowanie
 
Avatar Hank_Moody
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 173
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Daruj sobie, dziewczyna ma prawo wybierać, jaki rodzaj seksu chce uprawiać i coś może być nie do zaakceptowania dla niej. To, że nie spełnia fantazji misiaczka, żeby go zatrzymać nie znaczy, że jest nudną osobą. W ogóle jak preferencje seksualne mają sie do tego czy ktoś jest nudny czy nie jest?

Jak kobieta lubi tylko po Bożemu przy zgaszonym świetle no to niestety jest kłodą, autorka ma jakieś chore podejście, to tak jakby facet uważał ze danie klapsa kobiecie w łóżku jest traktowaniem jej jak szmaty.

Masz rację z tym nudnym, nie musi być nudna, jest po prostu kłodą. I po co te teksty typu 'misiaczek'. Jakby jakas kobieta tu napisała że jest niespełniona w łóżku a facet nie zaspakaja jej potrzeb to zaraz by się solidarność jajników odpaliła.

Autorka uważa że to przez masturbacje faceta ale jak tak zajrzałem na jej profil to zauważyłem że już w lutym narzekała ze facet nie chce uprawiać seksu, jednak w takim razie sprawa związana jest z tłuszczem a nie masturbacja.

Jeżeli gość sie puszcza to i tak już po ptakach, trzeba zerwać i wziąć się za siebie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hank_Moody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 15:55   #10
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
W ogóle jak preferencje seksualne mają sie do tego czy ktoś jest nudny czy nie jest?
Nuda jest subiektywna. Jeśli facet w łóżku odmówiłby nawet spróbowania czegoś co nie jest obrzydliwe, nie boli, i jest tylko odgrywaniem roli, w 100% uznałabym go za łóżkowego nudziarza.

Każdy ma prawo do swoich preferencji i granic. Natomiast osobiście nie rozumiem podejścia "nie rozumiem czyjegoś zainteresowania femdomem bo dla mnie to poniewieranie i be więc nie". Femdom i klimaty BDSM mogą być wprowadzane na wiele różnych sposobów, a szczera rozmowa z partnerem dlaczego go to kręci mogłaby rozszerzyć horyzonty autorki poza "BDSM to poniewieranie". Bo jest to o wiele bardziej skomplikowane. Ale oczywiście - autorka nie musi
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 16:33   #11
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

Cytat:
Napisane przez Hank_Moody Pokaż wiadomość
Jak kobieta lubi tylko po Bożemu przy zgaszonym świetle no to niestety jest kłodą, autorka ma jakieś chore podejście, to tak jakby facet uważał ze danie klapsa kobiecie w łóżku jest traktowaniem jej jak szmaty.

Masz rację z tym nudnym, nie musi być nudna, jest po prostu kłodą. I po co te teksty typu 'misiaczek'. Jakby jakas kobieta tu napisała że jest niespełniona w łóżku a facet nie zaspakaja jej potrzeb to zaraz by się solidarność jajników odpaliła.

Autorka uważa że to przez masturbacje faceta ale jak tak zajrzałem na jej profil to zauważyłem że już w lutym narzekała ze facet nie chce uprawiać seksu, jednak w takim razie sprawa związana jest z tłuszczem a nie masturbacja.

Jeżeli gość sie puszcza to i tak już po ptakach, trzeba zerwać i wziąć się za siebie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to jest do wyboru albo po bożemu, albo domina ze strony kobiety?
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-09, 18:28   #12
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

Cytat:
Napisane przez Hank_Moody Pokaż wiadomość
Jeżeli tak podchodzisz do wszystkich udziwnień w łóżku to musisz być bardzo nudna osoba.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja znam takiego gościa, co jest bardzo nudny w łóżku, kręci go tylko "po bożemu" i przy zgaszonym świetle, szczytem perwersji na jaką się zgodzi, jest ewentualnie " od tyłu " i to też tylko przy zgaszonym świetle, a pasjii, chobby i zainteresowań ma tyle, że mógłby z 5 osób obdzielić. I ma partnerkę, od wielu lat, której to widocznie odpowiada, skoro jest już z nim wiele lat. Nie każdego kręcą klapsy i odgrywanie scen z filmu Greya
Zresztą jak czytam ostatnio wizaż, to dziwi mnie ilość tematów o sexie, że on chce za mało, że ona nie spełnia fantazji... ja to chyba bardzo nudna jestem, ale sex jest dla mnie mało istotną sprawą, bardziej mnie kręcą podróże, imprezy, nawet zakupy, na ale ja to chyba po prostu nudna jestem , ale jakoś mi tak dobrze z tym
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 18:53   #13
Hank_Moody
Raczkowanie
 
Avatar Hank_Moody
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 173
Problem u chłopaka z BDSM

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
Ja znam takiego gościa, co jest bardzo nudny w łóżku, kręci go tylko "po bożemu" i przy zgaszonym świetle, szczytem perwersji na jaką się zgodzi, jest ewentualnie " od tyłu " i to też tylko przy zgaszonym świetle, a pasjii, chobby i zainteresowań ma tyle, że mógłby z 5 osób obdzielić. I ma partnerkę, od wielu lat, której to widocznie odpowiada, skoro jest już z nim wiele lat. Nie każdego kręcą klapsy i odgrywanie scen z filmu Greya

Zresztą jak czytam ostatnio wizaż, to dziwi mnie ilość tematów o sexie, że on chce za mało, że ona nie spełnia fantazji... ja to chyba bardzo nudna jestem, ale sex jest dla mnie mało istotną sprawą, bardziej mnie kręcą podróże, imprezy, nawet zakupy, na ale ja to chyba po prostu nudna jestem , ale jakoś mi tak dobrze z tym

Co do pierwszego, dowód anegdotyczny jest nic nie wart.

Co do drugiego, skoro wolisz zakupy lub imprezy to na pewno są inne działy odnośnie tego.

A tak poza tym wnioskując po Twoim temacie 'to jest coś ze mną nie tak czy nie?????' Moja teza że nudne życie swksualne to nudne życie osobiste idealnie do Ciebie pasuje, pozdrawiam cieplutko



'nie gotuje, jem kanapki a w weekendy na mieście, nie sprzątam i nie zmywam ' - ten fragment jest najlepszy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Hank_Moody
Czas edycji: 2017-10-09 o 18:54
Hank_Moody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 18:53   #14
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

Ale nikt nie pisze, że osoba "nudna" w łóżku nie ma hobby albo pasji, tylko że jest.... nudna w łóżku.

Dla mnie seks jest niesamowicie ważny, więc dziwi mnie twoje zdziwienie.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 19:08   #15
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

[QUOTE=Hank_Moody;77831036]Co do pierwszego, dowód anegdotyczny jest nic nie wart.

Co do drugiego, skoro wolisz zakupy lub imprezy to na pewno są inne działy odnośnie tego.

A tak poza tym wnioskując po Twoim temacie 'to jest coś ze mną nie tak czy nie?????' Moja teza że nudne życie swksualne to nudne życie osobiste idealnie do Ciebie pasuje, pozdrawiam cieplutko



'nie gotuje, jem kanapki a w weekendy na mieście, nie sprzątam i nie zmywam ' - ten fragment jest najlepszy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE

oj.. chyba się pokłócimy, , albo wywiąże się ciekawa dyskusja....

przykład kolegi ( eksa ) jest autentyczny, nie anegdotyczny

jesteś dobrym dadektywem wyciągając mój dawno nieaktualny temat z przed 10 lat , ale ja tam pisałam o wielu rzeczach, ale nie narzekałam akurat na nudne życie

p.s. dalej nie sprzątam i nie gotuję i jadam na mieście, da się , ale to akurat z sexem nie ma wiele wspólnego
też pozdrawiam cieplutko
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 19:19   #16
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

Cytat:
Napisane przez Hank_Moody Pokaż wiadomość
Jak kobieta lubi tylko po Bożemu przy zgaszonym świetle no to niestety jest kłodą, autorka ma jakieś chore podejście, to tak jakby facet uważał ze danie klapsa kobiecie w łóżku jest traktowaniem jej jak szmaty.
Masz rację z tym nudnym, nie musi być nudna, jest po prostu kłodą.
Jaka znowu kłoda przy zgaszonym świetle, przecież autorka tematu wspominała, że ładna bielizna i takie tak głupoty- i nic na chłopa nie działa, bo chce prawdopodobnie kobiecej dominacji. To jest niedopasowanie seksualne i tyle- zdarza się. Nie trzeba, a nawet nie można się zmuszać do niczego w seksie. Seks to ma być przyjemność, ale nie poświęcenie. Nie wiem po co próbujesz sprawić, żeby autorka uważała, że to niej jest jakiś problem, snując domysły, że jest kłodą i chce "tylko po bożemu".

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Nuda jest subiektywna. Jeśli facet w łóżku odmówiłby nawet spróbowania czegoś co nie jest obrzydliwe, nie boli, i jest tylko odgrywaniem roli, w 100% uznałabym go za łóżkowego nudziarza.
No to super, że uważasz, że Twój partner powinien się zmuszać w seksie do rzeczy, których nie chce i nie lubi, bo inaczej jest nudziarzem.
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 19:21   #17
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
J
No to super, że uważasz, że Twój partner powinien się zmuszać w seksie do rzeczy, których nie chce i nie lubi, bo inaczej jest nudziarzem.
Gdzie ja pisałam cokolwiek o zmuszaniu? Zacytuj proszę.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 19:33   #18
201710231141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 485
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

A ja uważam, że autorka ma problem jeśli ukochanej osobie ma ochotę "zwymiotowac na twarz", bo robi "ohydne rzeczy". A potem radośnie wypisuje o miłości i bobaskach. A jeszcze na koniec akcja pt "jak go zmienić ".
201710231141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 19:34   #19
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
Ja znam takiego gościa, co jest bardzo nudny w łóżku, kręci go tylko "po bożemu" i przy zgaszonym świetle, szczytem perwersji na jaką się zgodzi, jest ewentualnie " od tyłu " i to też tylko przy zgaszonym świetle, a pasjii, chobby i zainteresowań ma tyle, że mógłby z 5 osób obdzielić. I ma partnerkę, od wielu lat, której to widocznie odpowiada, skoro jest już z nim wiele lat. Nie każdego kręcą klapsy i odgrywanie scen z filmu Greya
Zresztą jak czytam ostatnio wizaż, to dziwi mnie ilość tematów o sexie, że on chce za mało, że ona nie spełnia fantazji... ja to chyba bardzo nudna jestem, ale sex jest dla mnie mało istotną sprawą, bardziej mnie kręcą podróże, imprezy, nawet zakupy, na ale ja to chyba po prostu nudna jestem , ale jakoś mi tak dobrze z tym
No i Twoje przenajświętsze prawo, a jeśli partner jest w 100% tak samo ,,nudny" to jesteście zapewne nader szczęśliwą parą i tak trzymaj. Zwróć jednak uwagę, że u autorki jest zgoła inaczej. Jest mocno zaniepokojona dwutygodniowym brakiem zbliżeń pomimo starań z jej strony. Podejrzewa, że przyczyna leży w preferencjach partnera. Możliwe ale czy na pewno? Zapewnił, że to się skończyło, ale znów : Czy na pewno? Może jest jednak tak bardzo osadzony w swoich upodobaniach, że nie spełnia się kompletnie w obecnej relacji? My nie odpowiemy autorce na te pytania, a niestety wszystko zależy od odpowiedzi.

Tak na marginesie czytałem kiedyś obszerną publikację popularnonaukową na temat BDSM zawierającą wiele wywiadów z ludźmi z klimatu. Niestety w wielu wypadkach niedobranie z partnerem kończyło się rozstaniem. Bywało jednak też tak, że tolerancyjny partner/ka godził się na realizację fetyszy tego drugiego poza związkiem. Na przykład w klubach dla tego typu osób. Całość opracowania dotyczyła jednak USA. W naszym kraju to wszystko wygląda nieco inaczej
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-09, 19:34   #20
Hank_Moody
Raczkowanie
 
Avatar Hank_Moody
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 173
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Nie wiem po co próbujesz sprawić, żeby autorka uważała, że to niej jest jakiś problem, snując domysły, że jest kłodą i chce "tylko po bożemu".
Zobacz moj wpis wyzej, zacytuje Ci bo widze masz problem z czytaniem:

Cytat:
Autorka uważa że to przez masturbacje faceta ale jak tak zajrzałem na jej profil to zauważyłem że już w lutym narzekała ze facet nie chce uprawiać seksu, jednak w takim razie sprawa związana jest z tłuszczem a nie masturbacja.

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość

przykład kolegi ( eksa ) jest autentyczny, nie anegdotyczny
.
Poczytaj co oznacza dowód anegdotyczny bo widac nie rozumiesz tego sformułowania, jest to troche ciezsze niz zrobienie obiadu w domu wiec rozumiem Twoj problem.

Cytat:
No to super, że uważasz, że Twój partner powinien się zmuszać w seksie do rzeczy, których nie chce i nie lubi, bo inaczej jest nudziarzem.
Kto tu mowi o zmuszaniu? Autorka od razu go skreslila bo ma jakies tam fantazje, ktore sa tak szerokie ze az glowa boli, dla jednego kobieca dominacja to pejcze i lateks a dla innego po prostu przejecie pałeczki w lozku przez kobiete
Hank_Moody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 20:18   #21
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Gdzie ja pisałam cokolwiek o zmuszaniu? Zacytuj proszę.
No napisałaś, że jakby odmówił czegoś, co nie jest bolesne lub obrzydliwe to uznałabyś go za nudziarza. Nie dajesz drugiej osobie pola do odmowy, nawet gdy po prostu go to nie kręci i nie chce tego robić, czyli jeśli koleś nie chce czegoś tam zrobić, a zależałoby mu na Tobie to musiałby zmuszać się do robienia rzeczy, których nie chce, bo inaczej uznałabyś go za nudziarza.
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 21:30   #22
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
No napisałaś, że jakby odmówił czegoś, co nie jest bolesne lub obrzydliwe to uznałabyś go za nudziarza. Nie dajesz drugiej osobie pola do odmowy, nawet gdy po prostu go to nie kręci i nie chce tego robić, czyli jeśli koleś nie chce czegoś tam zrobić, a zależałoby mu na Tobie to musiałby zmuszać się do robienia rzeczy, których nie chce, bo inaczej uznałabyś go za nudziarza.
Ale nikt nikogo do niczego nie zmusza. Albo ktoś jest otwarty na eksperymenty, albo nie. Osobiście wolę być w związkach z osobami które SĄ otwarte, i, tak, zerwałam kiedyś z facetem bo był nudny w łóżku. On miał szerokie "pole do odmowy", a ja miałam możliwość wyboru zaakceptowania tego lub zmiany partnera. Co w tym złego, bo nie pojmuję?
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 00:35   #23
Witaminka2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 24
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

O boze, nie jestem nudna. Lubie wiele rzeczy w łożku, ale nie będę biczować kogoś kogo kocham no do jasnej cholery. Nie powiem mu o bdsm bo on myśli ze ja nie wiem o tym ze aż tak go to kręci/kręciło ze pisał o tak (DLA MNIE) obrzydliwych rzeczach. Po prostu dziwie sie co sie dzieje na tym świecie ze kobieta chce seksu a facet nie, ze to facet chce byc bity w łożku. To jest normalne? Strasznie go kocham i tak jak go kocham tak mnie to boli myśl o tym, ze moze mnie zdradzać. Chciałam tylko porady, bo nie znam sie. Czy komuś moze sie odmienić? Czy moze po prostu ja juz mu sie znudzilam, a moze jest inny jeszcze czynnik. A wy odrazu rzucacie na mnie psy bo jestem nudna. Mam prawo nie lubić takich klimatów i Grey mnie w ogole nie kręci dla jasności, kręcą mnie inne rzeczy. Nie uprawiam seksu tylko "po bożemu"
Witaminka2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 01:47   #24
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

Cytat:
Napisane przez Witaminka2017 Pokaż wiadomość
O boze, nie jestem nudna. Lubie wiele rzeczy w łożku, ale nie będę biczować kogoś kogo kocham no do jasnej cholery. Nie powiem mu o bdsm bo on myśli ze ja nie wiem o tym ze aż tak go to kręci/kręciło ze pisał o tak (DLA MNIE) obrzydliwych rzeczach. Po prostu dziwie sie co sie dzieje na tym świecie ze kobieta chce seksu a facet nie, ze to facet chce byc bity w łożku. To jest normalne? Strasznie go kocham i tak jak go kocham tak mnie to boli myśl o tym, ze moze mnie zdradzać. Chciałam tylko porady, bo nie znam sie. Czy komuś moze sie odmienić? Czy moze po prostu ja juz mu sie znudzilam, a moze jest inny jeszcze czynnik. A wy odrazu rzucacie na mnie psy bo jestem nudna. Mam prawo nie lubić takich klimatów i Grey mnie w ogole nie kręci dla jasności, kręcą mnie inne rzeczy. Nie uprawiam seksu tylko "po bożemu"
Jesteś w trudnej sytuacji i tego nikt nie neguje. Masz jak najbardziej prawo nie lubić tego typu spraw. A z kolei on ma prawo tego pragnąć. Dla niektórych osób które lubią te klimaty trudno jest czerpać satysfakcję ze "zwykłego" seksu.
Czy jego upodobania są "normalne"? Tak. Wiele ludzi ma przeróżne fetysze, fantazje, zainteresowania łóżkowe. Mogą to długo ukrywać ze wstydu bo boją się że partner/ka uzna to za obrzydliwe albo zboczone, ale często po jakimś czasie to wychodzi na jaw. Nie mówię że jego zachowanie w związku jest w porządku - bo nie jest.

Jeśli nie chcesz z nim porozmawiać, to nie wiem co ci poradzić. Czy wiesz że on chce być biczowany, czy tylko takie jest twoje wyobrażenie? Być może są rzeczy które nie są tak ekstremalne, ale które go kręcą i które również spodobałyby się tobie. A jeśli nic z tego, to nie wiem czy wam dalej razem po drodze... bo sądzę, że nie chcesz żyć w związku bez seksu z facetem który gada przez internet z dominami.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 02:38   #25
Hank_Moody
Raczkowanie
 
Avatar Hank_Moody
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 173
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

Cytat:
ze to facet chce byc bity w łożku. To jest normalne?
Czyli kobieta ma prawo chciec byc strona ulegla w lozku ale facetowi nie wypada tak?

Cytat:
Po prostu dziwie sie co sie dzieje na tym świecie ze kobieta chce seksu a facet nie
I znowu, tak jak wyzej, to facet musi zawsze chciec, nawet jak przytylas i juz go nie krecisz? Nie jestesmy maszynami rozpłodowymi

Cytat:
hciałam tylko porady, bo nie znam sie. Czy komuś moze sie odmienić? Czy moze po prostu ja juz mu sie znudzilam, a moze jest inny jeszcze czynnik.
To Ci napisalem tam wyzej ze prawdopodobnie nie podobasz mu sie fizycznie, tez mam wiele fetyszy ale jak dziewczyna mnie kreci to zwykly seks tez robi robote. Szczegolnie ze problem nie jest od "niedawna" tak jak to pisalas w pierwszym poscie skoro juz w lutym sie skarzylas ze facet niezbyt jest zainteresowany.


Cytat:
Chciałam tylko porady, bo nie znam sie.
Nie znasz sie a juz ocenilas ze koles jest porypany mimo ze to fetysz jak kazdy inny.

Cytat:
A wy odrazu rzucacie na mnie psy bo jestem nudna.
Nie uzalaj sie nad soba.

Prawda jest taka ze oczekiwalas ze kazdy tutaj powie "masz racje! z nim jest cos nie tak" itp itd. Niestety nie poszlo po Twojej mysli i teraz płaku płaku.

I tak jak napisala Spanish_Girl:

Cytat:
A ja uważam, że autorka ma problem jeśli ukochanej osobie ma ochotę "zwymiotowac na twarz", bo robi "ohydne rzeczy". A potem radośnie wypisuje o miłości i bobaskach. A jeszcze na koniec akcja pt "jak go zmienić ".

Cytat:
Strasznie go kocham i tak jak go kocham
Osoba ktorej zalezy probowalaby rozmawiac, zrozumiec potrzeby partnera a nie mowic ze najchetniej zrzygalabys mu sie na twarz.

Edytowane przez Hank_Moody
Czas edycji: 2017-10-10 o 02:45
Hank_Moody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 03:13   #26
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

Cytat:
Napisane przez Hank_Moody Pokaż wiadomość

Osoba ktorej zalezy probowalaby rozmawiac, zrozumiec potrzeby partnera a nie mowic ze najchetniej zrzygalabys mu sie na twarz.
Ale z drugiej strony facet świnia że kręci z dominami na boku. Też nie jest to w porządku.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 07:14   #27
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

Tak naprawdę nie wiemy jakie praktyki swojego faceta widziała Witaminka, że chciało jej się womitować. Myślę, że biczowanie nie było aż tak drastycznym widokiem, sami wiecie jakie zabawy mogą wchodzić w grę. Myślę, że uległość w formie patologicznej jest takim samym uzależnieniem jak alkoholizm czy hazard, nie da się z miłości do innej osoby zmienić swoich upodobań ( bo jeżeli ktoś dla rozładowania stresu czy emocji dokonuje samookaleczeń to w psychiatrii jest na to jednostka chorobowa) różnica pomiędzy bólem przynoszącym rozkosz czy potęgującym podnieceniem a przemocą jest niewielka.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 09:22   #28
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość
Tak naprawdę nie wiemy jakie praktyki swojego faceta widziała Witaminka, że chciało jej się womitować. Myślę, że biczowanie nie było aż tak drastycznym widokiem, sami wiecie jakie zabawy mogą wchodzić w grę. Myślę, że uległość w formie patologicznej jest takim samym uzależnieniem jak alkoholizm czy hazard, nie da się z miłości do innej osoby zmienić swoich upodobań ( bo jeżeli ktoś dla rozładowania stresu czy emocji dokonuje samookaleczeń to w psychiatrii jest na to jednostka chorobowa) różnica pomiędzy bólem przynoszącym rozkosz czy potęgującym podnieceniem a przemocą jest niewielka.
Zapomniałaś o "" .
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 09:28   #29
201710231141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 485
Dot.: Problem u chłopaka z BDSM

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Ale z drugiej strony facet świnia że kręci z dominami na boku. Też nie jest to w porządku.
Nie wiadomo czy kręci. Wiadomości były stare. Teraz tylko Autorki nie bzyka.

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Zapomniałaś o "" .
201710231141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-10 09:28:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.