³ysienie androgenowe u kobiet - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesuj± siê dermatologi± lub maj± problemy ze skór±. Masz tr±dzik lub atopowe zapalenie skóry? Do³±cz do nas, pomó¿ sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2018-03-08, 14:00   #181
jagodaaa32
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: ³ysienie androgenowe u kobiet

Wizazanki prosze poradzcie czy przed wizyta u trychologa warto zrobic sobie wszystkie badania ? mam na mysli hormony, h.tarczycowe itp? czy po wizycie dopiero zrobic by bez potrzeby nie robic nadgorliwie wszystkich badan?
jagodaaa32 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-09, 12:24   #182
majaokonska
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: ³ysienie androgenowe u kobiet

Witam,niestety stwierdzono u mnie ³ysienie androgenowe. Nie poddalam sie i zaczelam szukac w sieci, po znajomych itp. Nie wierze w zadne cudawianki wcierki, szampony. Moze jako wspomaganie dora¼ne. jednak ja zaczelam swoja walke od badan. Zrobilam badania tarczycy, poziomu hormonow . No bo jak znalezc przyczyne wypadania wlosow bez diagnostyki. Ale zanim to zrobilam to Trafilam do bodaj¿e trzech niby specjalistow od wlosow. Obiecanki cacanki a portfel nagle pusty. Jakies drogie suplementy, szampony nie wiadomo z czego nic nie pomoglo.Dopiero jak trafilam w rece pewnej sympatycznej pani trycholog to wszystko sie zmienilo. Moje wlosy i skora glowy zostala zbadana.Po obszernym wywiadzie zlecono mi badania krwi. Tarczyca, hormony i inne. Zdecydowalam sie na terapie osoczem bogatoplytkowym i karboksyterapie. Minimum takiej terapii to 3 miesiace.Systematycznosc w zabiegach to podstawa. Raz w tygodniu chodze na karboksyterapie- terapie dwutlenkiem wegla i co 3 tygodnie na osocze. Pierwszy zabieg znosze bardzo dobrze, osocze jednak troszke gorzej bo to dziwne uczucie takiego rozpierania. Ze swojej strony jesli szukasz z zachodniopomorskiego trychologa bo to do niego trafilam, to polecam Ci udac sie do pani Marty Keczmer. Przyjmuje w klinice na Ma³kowskiego w Szczecinie. Wizyte trzeba umawiac z wyprzedzeniem. Nie wiem jak teraz sie czeka ale ja czekalam okolo 2,5 tygodnia na termin pierwszej wizyty. jak juz bedziesz miala zabiegi no to wiadomo, ze ustala sie juz tak termin by byly cykliczne.
majaokonska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-09, 15:39   #183
Kolorowa_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomo¶ci: 47
Dot.: ³ysienie androgenowe u kobiet

Jakie zrobi³a¶ badania? I jak wysz³y wyniki, co by³o podwy¿szone lub zani¿one?
Kolorowa_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-12, 10:42   #184
majaokonska
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: ³ysienie androgenowe u kobiet

Cytat:
Napisane przez Kolorowa_89 Poka¿ wiadomo¶æ
Jakie zrobi³a¶ badania? I jak wysz³y wyniki, co by³o podwy¿szone lub zani¿one?
Robilam caly profil tarczycowy tsh, ft3, ft4, aTPO,ATG, testosteron, poziom zenskich hromonow , ferrytyna, dheas,kortyzol, adrostendion, i jeszcze jakies inne. U mnie tarczycowe zmienione i testosteron.
majaokonska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-12, 15:15   #185
Margo123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 281
Dot.: ³ysienie androgenowe u kobiet

Cytat:
Napisane przez majaokonska Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,niestety stwierdzono u mnie ³ysienie androgenowe. Nie poddalam sie i zaczelam szukac w sieci, po znajomych itp. Nie wierze w zadne cudawianki wcierki, szampony. Moze jako wspomaganie dora¼ne. jednak ja zaczelam swoja walke od badan. Zrobilam badania tarczycy, poziomu hormonow . No bo jak znalezc przyczyne wypadania wlosow bez diagnostyki. Ale zanim to zrobilam to Trafilam do bodaj¿e trzech niby specjalistow od wlosow. Obiecanki cacanki a portfel nagle pusty. Jakies drogie suplementy, szampony nie wiadomo z czego nic nie pomoglo.Dopiero jak trafilam w rece pewnej sympatycznej pani trycholog to wszystko sie zmienilo. Moje wlosy i skora glowy zostala zbadana.Po obszernym wywiadzie zlecono mi badania krwi. Tarczyca, hormony i inne. Zdecydowalam sie na terapie osoczem bogatoplytkowym i karboksyterapie. Minimum takiej terapii to 3 miesiace.Systematycznosc w zabiegach to podstawa. Raz w tygodniu chodze na karboksyterapie- terapie dwutlenkiem wegla i co 3 tygodnie na osocze. Pierwszy zabieg znosze bardzo dobrze, osocze jednak troszke gorzej bo to dziwne uczucie takiego rozpierania. Ze swojej strony jesli szukasz z zachodniopomorskiego trychologa bo to do niego trafilam, to polecam Ci udac sie do pani Marty Keczmer. Przyjmuje w klinice na Ma³kowskiego w Szczecinie. Wizyte trzeba umawiac z wyprzedzeniem. Nie wiem jak teraz sie czeka ale ja czekalam okolo 2,5 tygodnia na termin pierwszej wizyty. jak juz bedziesz miala zabiegi no to wiadomo, ze ustala sie juz tak termin by byly cykliczne.
Mo¿na mieæ wszystkie hormony w normie,ale mieszki nadwrazliwe na DHT wiec badania nie zawsze s± pomocne,chociaz faktycznie lepiej sie zbadaæ,¿eby stwierdzic czy wypadanie nie ma innej przyczyny.
Zarówno osocze jak i karboksyterapia to metody pomagaj±ce na chwile,no chyba ze planujesz robic osocze regularnie tak d³ugo jak chcesz zachowaæ swoje w³osy.
Margo123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-10-17, 16:18   #186
KruszekOkruszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: ³ysienie androgenowe u kobiet

Witajcie i pomó¿cie bo nie wiem ju¿ sama co mam my¶leæ... Czy to mo¿e byæ ³ysienie androgenowe ? Czy mo¿e sobie wkrêcam ju¿ ...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20181017_171346.jpg (170,1 KB, 53 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20181017_171417.jpg (133,8 KB, 44 za³adowañ)
KruszekOkruszek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-01-08, 14:18   #187
Maggda77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: ³ysienie androgenowe u kobiet

Cytat:
Napisane przez KruszekOkruszek Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie i pomó¿cie bo nie wiem ju¿ sama co mam my¶leæ... Czy to mo¿e byæ ³ysienie androgenowe ? Czy mo¿e sobie wkrêcam ju¿ ...

Jak dla mnie masz do¶æ rzadkie w³osy i tyle, ³ysienie androgenowe to nie jest.
Maggda77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2019-01-08, 14:26   #188
Basiul89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: ³ysienie androgenowe u kobiet

Magda 77 spokojnie mozesz poczekac na lekarza. Moze masz niedobory lub ogólnie os³abiony organizm. Nie wygl±da to na ¿aden typ ³ysienia. £ysienie charakteryzuje siê d³ugotrwa³ym wypadaniem i brakiem odrostu. Ja choruje kilkana¶cie lat i mam spore do¶wiadczenie. Idz spokojnie do endokrynologia i nie martw siê. Patrz±c na fotkê uwa¿am ¿e nic z³ego siê nie dzieje.
Basiul89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-04-05, 11:28   #189
violape
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: ³ysienie androgenowe u kobiet

Cytat:
Napisane przez KruszekOkruszek Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie i pomó¿cie bo nie wiem ju¿ sama co mam my¶leæ... Czy to mo¿e byæ ³ysienie androgenowe ? Czy mo¿e sobie wkrêcam ju¿ ...
Po zdjeciu nikt Ci tak nie okresli.Polecam wybrac sie do specjalisty po prostu.
violape jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-09-30, 08:34   #190
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 176
£ysienie

Witajcie moja mama ma stwierdzone ³ysienie androgenowe dosta³a lek minovivax 5 % 3 opakowania co jeszcze mo¿emy kupiæ aby w³osy odrosly i nie wypadaly. Ampu³ki wcierki jest za³amana ma coraz mniej w³osów.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cz³owiek nigdy nie pozbêdzie siê tego, o czym milczy.
„Je¶li próbujesz byæ kim¶ innym, poniesiesz pora¿kê. ¦wiat ju¿ ma tak± osobê. Teraz potrzebuje ciebie. ¦cie¿ka, któr± wytyczasz, mo¿e nie mieæ sensu dla nikogo na ¶wiecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wy³±cznie twoja.
Disnejova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-04, 14:37   #191
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomo¶ci: 1 427
Dot.: £ysienie

Cytat:
Napisane przez Disnejova Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie moja mama ma stwierdzone ³ysienie androgenowe dosta³a lek minovivax 5 % 3 opakowania co jeszcze mo¿emy kupiæ aby w³osy odrosly i nie wypadaly. Ampu³ki wcierki jest za³amana ma coraz mniej w³osów.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
poczytaj o Betulecco i do picia i do smarowania...
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznañ
aniolek199007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-30, 19:58   #192
zaaab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: ³ysienie androgenowe u kobiet

Okropne to jest
Polecam delikatne kosmetyki serii MED od Wax Pilomax. Szczególnie serum nawil¿aj±ce i wzmacniaj±ce w³osy. Fajn± opcja bêdzie te¿ maska Henna.
zaaab jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dermatologia


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2023-05-30 20:58:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.