Chłopak mnie zawiódł - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-10, 21:44   #1
MaalaMyyszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 24

Chłopak mnie zawiódł


Jestem 1,5 roku z chłopakiem, mamy niewiele ponad 20 lat. Spotykamy się średnio 3 dni w tygodniu z powodu moich studiów i jego pracy w innym mieście. Pamiętam, że przez pierwsze miesiące zwiazku uprawialismy seks podczas każdego jednego spotkania, każdą okazję wykorzystywalismy do igraszek. Jak nie było za bardzo możliwości w domu (oboje mieszkamy jeszcze z rodzicami) to zdarzało nam się to robić w plenerze czy aucie. Ogólnie nasze życie erotyczne było bardzo udane, sporo eksperymentowalismy. Nie było nudy. Jednak od jakiegoś czasu widzę, że nasz seks ograniczył się do 1razu w tygodniu. Mniej więcej od pół roku tak jest. Próbowałam rozmawiać z nim na ten temat. To nie jest tak, że leżymy razem w łóżku i do niczego nie dochodzi, bo jak już znajdziemy się w dogodnej sytuacji to najczęściej dochodzi do tego seksu. Ale po prostu zauważyłam, że przez pierwszy rok bez przerwy szukaliśmy sposobności do seksu, prawie cały czas szukaliśmy okazji by być tylko we 2 w domu,a teraz częściej wychodzimy do znajomych albo gdzieś na rower czy na miasto i często wychodzi tak, że na te 3 dni kiedy się spotykamy tylko jeden dzień mamy okazję uprawiać seks. Jak już dojdzie do seksu to jest fajnie i nie mogę narzekać, ale brakuje mi tej poprzedniej częstotliwości. Próbowałam rozmawiać o tym. On się wykrecal i twierdził, że tak po prostu wychodzi. Nie nocujemy u siebie, bo takie są zasady u nas w domach, więc w sumie nie ma aż tylu okazji.
Dziś poklocilsmy się trochę, bo chciałam uprawiać z nim seks i nawet do czegoś doszło, ale on nagle przerwał. Powiedział, że nie lubi uprawiać seksu w trakcie okresu. Mam okres, ale końcówkę już, wcześniej uprawialismy seks w okres i jakoś nie mówił żeby mu to przeszkadzało. Spytałam go dlaczego nigdy wcześniej mu to nie przeszkadzało, a on na to że przeszkadzało ale się zmuszał i nie mówił... Ja się wkurzylam i powiedziałam mu, że ja nienawidzę robic mu loda, a jednak robię to dla niego. Powiedział, że nie chce żebym się zmuszała itp. Teraz jestem strasznie smutna z tego powodu. Czuję, że nie jest dobrze.Powiedziałam mu wprost, że ostatnimi czasy nie satysfakcjonuje mnie nasze życie seksualne. On twierdzi, że trzeba mówić sobie jak się czegoś nie lubi i dlatego mi o tym powiedział. Ja mam wrażenie, że to z jego strony wymówka żeby jeszcze rzadziej uprawiać seks.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MaalaMyyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 19:07   #2
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Chłopak mnie zawiódł

Cytat:
Napisane przez MaalaMyyszka Pokaż wiadomość
Powiedział, że nie lubi uprawiać seksu w trakcie okresu. Mam okres, ale końcówkę już, wcześniej uprawialismy seks w okres i jakoś nie mówił żeby mu to przeszkadzało. Spytałam go dlaczego nigdy wcześniej mu to nie przeszkadzało, a on na to że przeszkadzało ale się zmuszał i nie mówił... Ja się wkurzylam i powiedziałam mu, że ja nienawidzę robic mu loda, a jednak robię to dla niego. [/URL]
Wyrzucaj mu dalej, na pewno będzie lepiej...
Może facet ma jakieś problemy. A może zwyczajnie przeszła pierwsza fala fascynacji i faceta już nie kręci taki szybki i ciągły seks. Uprawiacie seks raz w tygodniu, to nie jest wcale mało.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 19:10   #3
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Chłopak mnie zawiódł

Dobrze zrozumiałam? On nie chce z tobą uprawiać pełnego stosunku, ale żebyś ty mu zamiast tego robiła loda to nie ma nic przeciwko?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 14:30   #4
majcziki
Przyczajenie
 
Avatar majcziki
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 9
Dot.: Chłopak mnie zawiódł

Z jednej strony wejscie w łóżkową rutyne jest dosc częste, z drugiej to co on reprezentuje na pewno wymaga postawienia sprawy jasno.
majcziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 05:20   #5
Dominator69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 3
Dot.: Chłopak mnie zawiódł

Ja mam podobnie wydaje mi się że fascynacja prysla ale dzieciaczku próbuj nowych odwazniejszysz rzeczy albo to olej bo są inni faceci na świecie seks jest ważny w związku buźki.
Dominator69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 14:01   #6
kurka_ziemna
Raczkowanie
 
Avatar kurka_ziemna
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 329
Dot.: Chłopak mnie zawiódł

Pewnie przeszla mu fala fascynacji, zmuszanie go kiedy tak naprawde nie chce pewnie też robi swoje.
kurka_ziemna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-22 15:01:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.