Czemu nam nie wychodzi seks? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-07, 11:29   #1
smerfetka2017
Raczkowanie
 
Avatar smerfetka2017
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 61

Czemu nam nie wychodzi seks?


Mam 21 lat, moj chlopak 24.Wczoraj próbowaliśmy z moim chłopakiem seksu. Dla mnie to był pierwszy raz, jestem dziewicą i byłam strasznie spięta, nieświadomie odpychalam go nogami gdy chciał we mnie wejść. On chyba też to robił pierwszy raz. Potem gdy ja już się trochę rozluźnilam, był problem z nim, bo nie mógł we mnie wejść. Ogólnie byliśmy sobą podnieceni, ale gdy przyszedł ten moment byliśmy zestresowani I może stąd te komplikacje. Co byście nam doradzili? Bardzo chce to z nim robić, ale próbowaliśmy wczoraj kilka razy i nie wyszło.Czuje, że on też czuje się niezręcznie przez tą całą sytuację.
smerfetka2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 10:48   #2
DracarysDragon
Raczkowanie
 
Avatar DracarysDragon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 72
Dot.: Czemu nam nie wychodzi seks?

Przede wszystkim wyluzuj - jeśli będziesz się z tego powodu czuła niezręcznie, to tym bardziej nie będzie Ci wychodzić. Po twoich reakcjach (np odpychanie nogami) widać, że po prostu nie jesteś gotowa na zbliżenie. Nie i już - nie gwałć sama siebie, zmuszając się d tego.

Spróbuj się oswoić ze swoimi i z jego narządami krok po kroczku, jednego wieczora pieśćcie się tylko palcami, kolejnego może spróbujcie seksu oralnego, innego po prostu się przytulajcie.

Będziesz wiedziała, kiedy ten właściwy moment nadejdzie - gdy będziesz chciała jego w środku tak bardzo, że obawy zejdą na drugi plan.

Próbujcie różnych pozycji - jeśli w jednej nie wchodzi, może warto spróbować innej. Np w której to ty jesteś na górze - masz wtedy większą kontrolę nad tym, jak bardzo on ma się w tobie zagłębić i na ile jesteś gotowa, plus grawitację do pomocy
DracarysDragon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 08:52   #3
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czemu nam nie wychodzi seks?

A czemu koniecznie musicie zaczynać od penetracji? Powinniście najpierw oswoić się ze swoim ciałem, pobawić w inny sposób - petting, seks oralny. Spróbować włożyć co najmniej dwa palce do pochwy. Dopiero jak będziesz się czuć gotowa to wtedy może próbować wejść w ciebie.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 15:53   #4
Meriem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 29
Dot.: Czemu nam nie wychodzi seks?

Popieram powyższe porady. Dodatkowo podejdźcie do tego na spokojnie, z dystansem - początki z reguły są ciężkie. Zadbajcie o długą grę wstępną, swobodną atmosferę, przydać też się może żel nawilżający - bardzo ułatwia szczególnie pierwsze stosunki. Jeśli nie uda się, zawsze możecie poprzestać na samych pieszczotach i spróbować kolejnym razem. Trzymam kciuki.
Meriem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-10 16:53:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.