Mój chłopak za często się masturbuje, przez co nie ma ochoty na seks. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-01, 20:02   #1
melodyblance96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3
Unhappy

Mój chłopak za często się masturbuje, przez co nie ma ochoty na seks.


Mam 21 lat, moj chłopak ma 20. Jestesmy razem od ponad 5 lat. Jesteśmy w sobie bardzo zakochani, jednakze mamy wiele kłotni za soba. W seksie równiez byly kryzysy, przez te 5 lat czesto nie mialam ochoty na seks, zazwyczaj zwalalam to na tabletki antykoncepcyjne czy implant antykoncepcyjny. Miałam też rożne problemy z pochwą, przez co seks mnie bolal. Od dluzszego czasu wszystko jest ok, robimy to bardzo czesto. Przez ostatnie 2 lata troszcze przytylam ( z 57 kg na 64 kg), nigdy nie mowil ze mu to przeszkadza, dodam ze sam tez nie jest kulturysta, co mi zupelnie nie przeszkadza, podnieca mnie tak samo albo nawet bardziej niz te 5 lat temu gdy zaczelismy byc ze soba. Wczoraj powiedzial ze cos sie zmienilo, ze w sumie to przeszkadza mu to ze troche przytylam, bo jestem mniej elastyczyna w seksie, ociezala, bardzo mnie to zaskoczylo i troche sprawilo mi przykrosc, poniewaz zawsze mowil ze jestem piekna, ze mam najlepsze cialo na swiecie, ze jestem perfekcyjna i jestem boginia seksu itd. (nigdy nie byl z zadna dziewczyna, oprocz mnie). Podczas gdy mielismy kryzys w seksie kilka lat temu i nie robilismy tego tak czesto, przyznal sie ze troche uzaleznil sie od masturbacji. Wczoraj zrobilismy to 3 razy. Dzis podczas gdy ja zachecilam go do seksu, chociaz bylam zraniona po tym co powiedzial do mnie wczoraj, zgodzil sie, robilismy to kilkanascie minut ale po tym jak zdjelam bluzke i zmienilismy pozycje, przestal mu stac. On zwala to na to, ze czesto go dobrze nie rozgrzewam tylko oczekuje ze bedzie gotowy, twardy i stojacy w kazdej chwili, bez gry wstepnej. Ale uwazam ze najwiekszym problemem jest to ze wczoraj mimo 3 seksow, zrobil sobie sam dobrze jeszcze 3 razy. Tlumaczyl sie tym, ze on nigdy nie moze byc pewny czy nasteonego dnia bedziemy to robic i nie wie czy musi byc w pelni gotowy. Uwazam ze po prostu za czesto i za duzo razy dziennie to robi, dlatego tez pozniej nie jest twardy gdy uprawiamy seks. To wszystko zaczelo sie jakby wczoraj, wczesnie tego nie zauwazalam, ale tez nie przytylam przez 2 dni, tylko trwalo to jakies 2 lata, wiec nie wiem czemu nagle mi to powiedzial i nagle tak wszystko sie pogorszylo. Caly czas go prosze, zeby sie nie masturbowal, ze to nie jest normalne tyle razy to robic gdy ma sie dziewczyne, nawet jak ktoregos dnia nie bedzie seksu i on sobie nie zrobi dobrze, to nie jest koniec swiata i da sie z tym zyc. Prosze powiedzcie co sadzicie na ten temat, wczoraj jakby cos sie stalo w mojej glowie, ze nie patrze na niego tak samo i czuje ze nasz zwiazek sie przez to rozpadnie.
melodyblance96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-01, 21:08   #2
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Mój chłopak za często się masturbuje, przez co nie ma ochoty na seks.

autorko, coś mi się wydaje że to wszystko idzie ku końcowi. Nie chcę wróżyć, ale seks to ważna kwestia w związku, i jeśli w łóżku się nie układa, to duży problem..
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-01, 21:21   #3
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Mój chłopak za często się masturbuje, przez co nie ma ochoty na seks.

Cytat:
Napisane przez melodyblance96 Pokaż wiadomość
Mam 21 lat, moj chłopak ma 20. Jestesmy razem od ponad 5 lat. Jesteśmy w sobie bardzo zakochani, jednakze mamy wiele kłotni za soba. W seksie równiez byly kryzysy, przez te 5 lat czesto nie mialam ochoty na seks, zazwyczaj zwalalam to na tabletki antykoncepcyjne czy implant antykoncepcyjny. Miałam też rożne problemy z pochwą, przez co seks mnie bolal. Od dluzszego czasu wszystko jest ok, robimy to bardzo czesto. Przez ostatnie 2 lata troszcze przytylam ( z 57 kg na 64 kg), nigdy nie mowil ze mu to przeszkadza, dodam ze sam tez nie jest kulturysta, co mi zupelnie nie przeszkadza, podnieca mnie tak samo albo nawet bardziej niz te 5 lat temu gdy zaczelismy byc ze soba. Wczoraj powiedzial ze cos sie zmienilo, ze w sumie to przeszkadza mu to ze troche przytylam, bo jestem mniej elastyczyna w seksie, ociezala, bardzo mnie to zaskoczylo i troche sprawilo mi przykrosc, poniewaz zawsze mowil ze jestem piekna, ze mam najlepsze cialo na swiecie, ze jestem perfekcyjna i jestem boginia seksu itd. (nigdy nie byl z zadna dziewczyna, oprocz mnie). Podczas gdy mielismy kryzys w seksie kilka lat temu i nie robilismy tego tak czesto, przyznal sie ze troche uzaleznil sie od masturbacji. Wczoraj zrobilismy to 3 razy. Dzis podczas gdy ja zachecilam go do seksu, chociaz bylam zraniona po tym co powiedzial do mnie wczoraj, zgodzil sie, robilismy to kilkanascie minut ale po tym jak zdjelam bluzke i zmienilismy pozycje, przestal mu stac. On zwala to na to, ze czesto go dobrze nie rozgrzewam tylko oczekuje ze bedzie gotowy, twardy i stojacy w kazdej chwili, bez gry wstepnej. Ale uwazam ze najwiekszym problemem jest to ze wczoraj mimo 3 seksow, zrobil sobie sam dobrze jeszcze 3 razy. Tlumaczyl sie tym, ze on nigdy nie moze byc pewny czy nasteonego dnia bedziemy to robic i nie wie czy musi byc w pelni gotowy. Uwazam ze po prostu za czesto i za duzo razy dziennie to robi, dlatego tez pozniej nie jest twardy gdy uprawiamy seks. To wszystko zaczelo sie jakby wczoraj, wczesnie tego nie zauwazalam, ale tez nie przytylam przez 2 dni, tylko trwalo to jakies 2 lata, wiec nie wiem czemu nagle mi to powiedzial i nagle tak wszystko sie pogorszylo. Caly czas go prosze, zeby sie nie masturbowal, ze to nie jest normalne tyle razy to robic gdy ma sie dziewczyne, nawet jak ktoregos dnia nie bedzie seksu i on sobie nie zrobi dobrze, to nie jest koniec swiata i da sie z tym zyc. Prosze powiedzcie co sadzicie na ten temat, wczoraj jakby cos sie stalo w mojej glowie, ze nie patrze na niego tak samo i czuje ze nasz zwiazek sie przez to rozpadnie.
Według mnie dopóki uprawiacie seks regularnie, nie powinnaś ingerować aż tak w to, co on robi sam ze sobą. Mam wrażenie po Twoim opisie, że go ciągle kontrolujesz w tej kwestii: zrobiliśmy to tyle razy, potem on tyle razy się masturbował, potem mu opadł, potem coś tam... Te uwagi o masturbacji, jakieś zakazy, prośby... Mam wrażenie, że wprowadziliście wokół seksu jakąś niezdrową atmosferę i powoli zaczynacie z tego robić zawody zamiast przyjemności. Oby więcej, oby dłużej - jakbyście film kręcili. I przerzucacie nawzajem na siebie winę za nieudane momenty zamiast spróbować cieszyć się sobą. On Ci o wadze, Ty mu o masturbacji, on Ci o braku gry wstępnej to Ty że nieprawda, to jego wina że mu nie stanął... Trochę to brzmi jak przykry cyrk. Seks jest ważny bardzo, ale mam wrażenie że trochę zbyt mechanicznie podchodzicie do sprawy.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-02, 19:47   #4
owieczka258
Raczkowanie
 
Avatar owieczka258
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 358
Dot.: Mój chłopak za często się masturbuje, przez co nie ma ochoty na seks.

Dla mnie nie jest normalne masturbować się 3 razy dziennie. Myślę, że Twój narzeczony jest uzależniony. Poza tym traktujecie siebie trochę "przedmiotowo", że tak powiem. On zamiast wkładać w tą czynność uczucie i miłość to zwraca uwagę jak Ci się przytyło.. To dla mnie nie jest normalna sytuacja i bym powiedziała takiemu typkowi, że tak do końca mnie nie szanuje. Radzę zastanowić się nad tym związkiem, bo jednak łóżko to nie najważniejsza sfera życia, ale jednak bardzo ważna.
__________________
Deliver me into my fate
If I'm alone I cannot hate
owieczka258 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 19:08   #5
Anilli
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 81
Dot.: Mój chłopak za często się masturbuje, przez co nie ma ochoty na seks.

I czemu mnie to nie dziwi...wspolczuje. Ja bym odpuscila na Twoim miejscu. Seks to tez uczucie...
Anilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 16:51   #6
cukrzyk1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 89
Dot.: Mój chłopak za często się masturbuje, przez co nie ma ochoty na seks.

twoje ciało to jego wymówka[kochanego ciała nigdy za dużo]
cukrzyk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 15:45   #7
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Mój chłopak za często się masturbuje, przez co nie ma ochoty na seks.

Cytat:
Napisane przez Anilli Pokaż wiadomość
Seks to tez uczucie...
to prawda.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-09, 12:59   #8
Hank_Moody
Raczkowanie
 
Avatar Hank_Moody
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 173
Dot.: Mój chłopak za często się masturbuje, przez co nie ma ochoty na seks.

Po prostu go już nie kręcisz, masturbuje się raczej właśnie z tego powodu. Rowniez swego czasu robiłem to często ale partnerka strasznie mnie kręciła więc w podnieceniem w łóżku nigdy nie było kłopotu. Weź go i idźcie razem na siłownię albo chociaż pobiegajcie.

Szczególnie fragment 'jak zdjęłam bluzkę przestał mu stać ' oznacza że nie jest dobrze. Nie mówił Ci od razu że jest źle bo nie chciał sprawiać Ci przykrości, teraz powiedział bo już nawet mu nie staje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hank_Moody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-09 13:59:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.