Seks (oralny) w czasie.. miesiączki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-05, 17:22   #1
Ilona31_31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4

Seks (oralny) w czasie.. miesiączki.


Witajcie

Mam na imię Ilona, mam juz może trochę więcej niż 18 lat
No dobra - metryczki nie oszukasz - jest 31 wiosen.

Zdobyłam się na odwagę by tu napisać po kilkutygodniowej lekturze tego forum. W pewnej chwili myślałam, że na temat seksu wiem już wszystko i że nie wiele będzie mnie w stanie zaskoczyć... jakież było moje zaskoczenie...

Zanim wylejecie na mnie i na niego faje hejtu oraz diagnoz, że jest ... chory zwróćcie uwagę, że nie po to tu przyszłam.

Poznałam go 8miesięcy temu. Jest jak postać z komedii romantycznej... mily, sympatyczny, niezdarny, ale wpadliśmy sobie w oko. Nie jest łóżkowym dominatorem ale swoim podejściem sprawia, że czuje się jak... księżniczka.

i stało się... Przyznał mi się, że chciałby sprawić mi oralną przyjemność w czasie moich ... kobiecych dni... Nie mogłam złapać tchu. Byłam w szoku, zamurowana i otumaniona. I w pierwszej chwili zaczęłam go diagnozować jako jakiegoś świra, ale gdy sobie przypomnę co on potrafi tym językiem robić... ahhh...
Nie byłam nigdy dobra w te klocki, ale odkąd go poznałam zaczełam być nawet głośna w czasie zwykłej minetki... w jego wydaniu to dosłownie... akt - dzieło sztuki. Jak wypracowanie - wstep rozwinięcie i zakończenie...

Pewnie złapiecie się za głowę ale od kilku tygodni noszę się z myślą, czy nie dać mu tego czego oczekuje? Bije się z myślami, boje sie jak to wyjdzie itd...

Czy być może któraś z Was spotkała kogoś takiego na swojej drodze?
Możecie podzielić się jakimiś refleksjami?

pozdrawiam gorąco!
Ilona
Ilona31_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 10:24   #2
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. Miesiączki

No cóż " aby język giętki był i uczynił to co ………. wymyśli ". A tak poważnie, nie mam osobistych doświadczeń w tym temacie ale " wszystko zależ od Ciebie, nie masz ochoty, masz opory - nie gódź się ale jeżeli uznasz że masz ochotę na taki numerek to czemu nie".
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 10:21   #3
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. Miesiączki

Ja nie widzę w tym nic chorego ani szokującego. Jeżeli oboje macie ochotę to śmiało. Zdarzało się, że mój facet pod koniec okresu mnie zjadał i wszystko było w jak najlepszym porządku. W pierwszym dniu bym się nie zdecydowała, bo jestem obolała, a krwawienie jest bardzo intensywne, ale jak ty masz łagodniejszy okres to nie widzę przeciwskazań.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 15:54   #4
dariusz8403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 157
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. Miesiączki

Ja jako facet akurat bym się nie zdecydował na taką formę pieszczot w te dni ale wszystko jest dla ludzi jak ma ochotę a Tobie to nie przeszkadza to niech spróbuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dariusz8403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 20:05   #5
non-usual
Raczkowanie
 
Avatar non-usual
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Takie duże i miało Smoka
Wiadomości: 80
GG do non-usual
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. Miesiączki

Pytanie numer jeden: jak ty się czujesz w czasie okresu? Bo są kobiety dla których to czas zwiększonego pobudzenia, są takie które nawet łatwiej dochodzą w czasie krwawienia. Jeśli czujesz się dobrze i własna fizjologia cię nie brzydzi to jest to tylko kwestia psychiki. I nie chodzi tu o przekonanie drugiej strony tylko właśnie Ciebie. Mężczyzna deklarując taką fantazję wie na co się pisze i czym to "grozi".

Może na początek, jeśli będziesz skłonna się przełamać, spróbujcie w końcówce krwawienia - jest wtedy zazwyczaj słabsze więc powinno być mniej krępujące. Możecie się temu oddać pod prysznicem, z punktu widzenia higieny chyba "bezpieczniej" bo od razu "ślady zbrodni" są spłukiwane .
To troszkę bardziej intymne od seksu w czasie okresu a wiele par pozwala sobie na takie zabawy.


Jak to wyjdzie? Normalnie, jak każda minetka, tyle że na czerwono . Jak dla mnie nie widzę przeciwwskazań o ile sama się przekonasz do pozwolenia mu na realizację jego fantazji.
non-usual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 23:03   #6
Kamila_nowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 10
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. Miesiączki

Ja bym chyba się nie zdecydowała bo nie potrafiłabym się chyba rozluźnić na tyle. Miała bym w głowie to, że mam te dni. W trakcie okresu kochamy się ale poniżej nie pozwalam mężowi zjechać.
Jednak jak najbar#iej tego nie neguje, jak Ty będziesz czuła się z tym dobrze to nie widzę przeciwwskazań.
W końcu w seksie chodzi o obupójną przyjemność. Jak Wam oboje będzie dobrze to próbujcie, zawsze może to być pierwszy i jedyny raz, jakby się Tobie nie spodobało.
Kamila_nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 16:31   #7
Ilona31_31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. Miesiączki

Dziękuje wszystkim Wam za podjęcie wątku i za to że mnie nie ukamienowałyście jak ostatnią ladacznicę

A wracając do sprawy - sporo ze sobą rozmawiamy i chyba żaden facet nigdy ze mną nie rozmawiał ze mną tak otwarcie i szczerze, w tym również na temat mojej miesiączki...

Przyznał mi, że tego kiedyś spróbował, i że od tego momentu na sama myśl dostaje gęsiej skóry, w gardle mu zasycha a na twarzy ma rumieniec i powiem Wam, że to jego podejście sprawia że jestem coraz bliższa decyzji, ale...

Moje miesiączki są co tu dużo mówić... intensywne... On powiedział, że dla niego to też ogromne wydarzenie i ze chciałby by to zrobić pierwszego czy drugiego dnia... Dziewczyny przecież ja go... utopię... Ale z drugiej strony gdy patrze w te jego oczy to ... mam chęć to zrobić...
Ilona31_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-11, 17:01   #8
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. Miesiączki

Moim zdaniem powinnaś zdecydować się na dzień, w którym ty będziesz się czuła w pełni komfortowo. Zwłaszcza jeżeli pierwsze dni krwawienia są dla ciebie bolesne i/lub wyjątkowo obfite. Jemu już naprawdę nie powinno to zrobić większej różnicy. Seks ma przynosić przyjemność obu stronom i nie można spełniać swoich fantazji kosztem dobrego samopoczucia partnerki. Nie rób nic wbrew sobie, zwłaszcza, że ty znasz swoją fizjologię najlepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 17:13   #9
Ilona31_31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. Miesiączki

Im dłużej o tym myślę tym wiekszą mam ochotę żeby to zrobić...
Dziewczyny a czy... jemu nie zaszkodzi to co ze mnie... no wiecie..???

Czy jemu się nic nie stanie?
Ilona31_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 17:32   #10
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. Miesiączki

A niby co by miało się mu stać od twojej krwi mentruacyjnej? Płyn fizjologiczny jak każdy inny. Jak nie jesteś nosicielką wirusa HIV to nie widzę przeciwskazań*.

*co najwyżej kawałek twojego endometrium może mu wejść w zęby. Przepraszam, ale musiałam

Edytowane przez f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
Czas edycji: 2018-11-11 o 17:34
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 17:41   #11
Ilona31_31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. Miesiączki

Przepraszam - zapytałam jak blondynka... Bardziej chodziło mi czy nie wywoła to u niego jakiejś niestrawności - bardziej w ta stronę.
Co do endometrium - zapewnił mnie, że wie "w co się pakuje" i że to nie jest tylko śluz i krew...
Ilona31_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-11, 18:04   #12
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. Miesiączki

Cytat:
Napisane przez Ilona31_31 Pokaż wiadomość
Przepraszam - zapytałam jak blondynka... Bardziej chodziło mi czy nie wywoła to u niego jakiejś niestrawności - bardziej w ta stronę.
Co do endometrium - zapewnił mnie, że wie "w co się pakuje" i że to nie jest tylko śluz i krew...
Tutaj trudno powiedzieć. Sperma teoretycznie też nie powinna, a niektóre kobiety skarżą się potem na ból brzucha. Myślę jednak, że krew menstruacyjna jest nawet bardziej neutralna, choćby biorąc pod uwagę konsystencję
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 21:55   #13
KatarzynaBerg
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 11
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. Miesiączki

Cześć dziewczyny,
Twój problem jest mi doskonale znany.. Miałam taką sytuację 3 miesiące temu i do dziś za to cierpię...

Facet początkowo namawiał mnie, mówił, że to pogłębi naszą relację.. Brzmi znajomo? Był delikatny, czuły, subtelny.. Mówił, że nic go we mnie nie brzydzi i marzy żeby to ze mną zrobić!

Po wielu próbach i jego czułych słówkach ZDECYDOWAŁAM SIĘ..
I to była najgorsza decyzja w moim życiu. Zrobiliśmy to i miesiąc później dowiedziałam się od znajomych, że wiedzą o wszystkim. Słyszałam jak mnie obśmiewa, a kiedy doszło do konfrontacji powiedział, że już dawno chciał mnie upokorzyć i sama się o to prosiłam. Teraz żaden facet nie patrzy na mnie jak na kobietę..NIGDY WIĘCEJ TAKICH DOŚWIADCZEŃ!

Nie chcę Cię przestraszyć, aczkolwiek chciałam abyś znała możliwe konsekwencje takich zabaw...

Pozdrawiam kobietki, KB.
KatarzynaBerg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 22:41   #14
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. Miesiączki

Cytat:
Napisane przez KatarzynaBerg Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Twój problem jest mi doskonale znany.. Miałam taką sytuację 3 miesiące temu i do dziś za to cierpię...

Facet początkowo namawiał mnie, mówił, że to pogłębi naszą relację.. Brzmi znajomo? Był delikatny, czuły, subtelny.. Mówił, że nic go we mnie nie brzydzi i marzy żeby to ze mną zrobić!

Po wielu próbach i jego czułych słówkach ZDECYDOWAŁAM SIĘ..
I to była najgorsza decyzja w moim życiu. Zrobiliśmy to i miesiąc później dowiedziałam się od znajomych, że wiedzą o wszystkim. Słyszałam jak mnie obśmiewa, a kiedy doszło do konfrontacji powiedział, że już dawno chciał mnie upokorzyć i sama się o to prosiłam. Teraz żaden facet nie patrzy na mnie jak na kobietę..NIGDY WIĘCEJ TAKICH DOŚWIADCZEŃ!

Nie chcę Cię przestraszyć, aczkolwiek chciałam abyś znała możliwe konsekwencje takich zabaw...

Pozdrawiam kobietki, KB.
To ja się boję co by było gdybyś się zdecydowała na seks analny

Nie wiem w jakim środowisku się obracasz, ale może warto byłoby je poszerzyć. A jeśli chciałaś zniechęcić autorkę to może trzeba było wymyślić coś bardziej wiarygodnego niż ostracyzm i wyśmiewanie ze strony umysłowo ograniczonych znajomych
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 22:52   #15
KatarzynaBerg
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 11
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. Miesiączki

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86107846]To ja się boję co by było gdybyś się zdecydowała na seks analny

Nie wiem w jakim środowisku się obracasz, ale może warto byłoby je poszerzyć. A jeśli chciałaś zniechęcić autorkę to może trzeba było wymyślić coś bardziej wiarygodnego niż ostracyzm i wyśmiewanie ze strony umysłowo ograniczonych znajomych [/QUOTE]
Nie wiem jak można po takim wyznaniu wyśmiać drugą osobę.. radzę się zastanowić następnym razem czy nie zranisz uczuć innych ludzi.. Nie każdy ma takich wspaniałych znajomych jak Ty. Jeszcze pewnie kiedyś zobaczysz, że nie każdy człowiek jest taki za jakiego się podaje.


Pozdrawiam, KB.
KatarzynaBerg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 07:56   #16
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. Miesiączki

Cytat:
Napisane przez KatarzynaBerg Pokaż wiadomość
Nie wiem jak można po takim wyznaniu wyśmiać drugą osobę.. radzę się zastanowić następnym razem czy nie zranisz uczuć innych ludzi.. Nie każdy ma takich wspaniałych znajomych jak Ty. Jeszcze pewnie kiedyś zobaczysz, że nie każdy człowiek jest taki za jakiego się podaje.


Pozdrawiam, KB.
Moi znajomi nie mają tutaj żadnego znaczenia. Jeżeli nie jesteś trollem to zrozum, że to z twoimi znajomymi jest problem nie z tobą. W twoim zachowaniu nie było nic złego, w wyśmiewanie świadczy tylko o ich niskim poziomie intelektualnym i kultury osobistej. Jakby moim znajomi się tak zachowali to przestaliby być nimi w 5 sekund.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 11:07   #17
KatarzynaBerg
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 11
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. Miesiączki

Masz rację, oczywiście Ci ludzie nie są już moimi znajomymi...
Po prostu chciałam napisać swoją historię ku przestrodze, że takie sytuacje też się zdarzają, chociaż nie sądzę, że będzie tak w każdym przypadku.
Każda sytuacja ma dwie strony medalu i powinno się zdawać sobie z tego sprawę.

Pozdrawiam KB.
KatarzynaBerg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 13:10   #18
bozenowykotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 125
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. Miesiączki

Sory, ale to brzmi jakby pisał facet, który chce zobaczyć co ma ten temat sądzą kobiety. " tylko nie zbesztajcie mnie jak zwykłej ladacznicy..."
What?
bozenowykotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 17:46   #19
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. Miesiączki

zazdroszczę takiego partnera...
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-23, 05:25   #20
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. Miesiączki

Osobiscie nie zdecydowałabym się, gdyż nie czułabym się w tej sytuacji komfortowo.

Jednak ja to nie wszyscy i moje zdanie to nie wyrocznia. Jeśli Ty nie masz z tym problemu a on tego chce to w czym problem?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-23, 12:43   #21
sen36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 39
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. Miesiączki

Wszystko zależy od tego jak obfita była by to miesiączka. Co innego zrobić minetkę kiedy tylko jest plamienie a co innego mieć całą twarz umazaną krwią - wątpię by było to choć trochę podniecające...
sen36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 12:10   #22
afryga
Raczkowanie
 
Avatar afryga
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 231
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. Miesiączki

A może zacząć od seksu oralnego w trakcie okresu przy włożonym kubeczku menstruacyjnym? Tylko wtedy odpada penetracja paluchami Kubeczek będzie niewyczuwalny, powstrzyma krwawienie wiec odpada umorusanie ale jednocześnie odczujesz wszystkie plusy związane ze wzmożonym ukrwieniem narządów, a tym samym większą wrażliwością na dotyk.
afryga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 12:14   #23
dariusz8403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 157
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. Miesiączki

Cytat:
Napisane przez afryga Pokaż wiadomość
A może zacząć od seksu oralnego w trakcie okresu przy włożonym kubeczku menstruacyjnym? Tylko wtedy odpada penetracja paluchami Kubeczek będzie niewyczuwalny, powstrzyma krwawienie wiec odpada umorusanie ale jednocześnie odczujesz wszystkie plusy związane ze wzmożonym ukrwieniem narządów, a tym samym większą wrażliwością na dotyk.
Używa któraś kobiet takich kubeczków?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dariusz8403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 08:21   #24
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. Miesiączki

Cytat:
Napisane przez KatarzynaBerg Pokaż wiadomość
Po wielu próbach i jego czułych słówkach ZDECYDOWAŁAM SIĘ..
I to była najgorsza decyzja w moim życiu. Zrobiliśmy to i miesiąc później dowiedziałam się od znajomych, że wiedzą o wszystkim. Słyszałam jak mnie obśmiewa, a kiedy doszło do konfrontacji powiedział, że już dawno chciał mnie upokorzyć i sama się o to prosiłam.
Tak, tak... On Ciebie upokorzył i obśmiewa...
To nieprzymierzając tak jakby na przykład mi jakiś kolega loda zrobił i później o tym mówił naszym pozostałym hetero znajomym i obśmiewał mnie... Zaiste byłbym upokorzony po stokroć bardziej niż on.

Masz fantazję.

Edytowane przez sygnalista
Czas edycji: 2018-12-01 o 08:22
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 10:02   #25
Cezarykop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 13
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. Miesiączki

Cytat:
Napisane przez sen36 Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od tego jak obfita była by to miesiączka. Co innego zrobić minetkę kiedy tylko jest plamienie a co innego mieć całą twarz umazaną krwią - wątpię by było to choć trochę podniecające...
Jeżeli chodzi o seks w trakcie okresu to do tej pory żona pozwoliła na to pod koniec miesiączki. A i do tego potrzebowała czasu. Sama przyznała, że jest to nawet podniecające. Ostatnio poprosiłem o stosunek w trakcie największego krwawienia i się zgodziła. Oczywiście pod warunkiem, że nie będzie to jakiś bardzo bolesny okres. W końcu ma to nas oboje satysfakcjonować. Zmierzam do tego, że takie "pobrudzenie się" mnie kręci. I ona to wie. Ufa mi, potrafi się wyluzować i czerpać przyjemność z moich łóżkowych pomysłów. Jeżeli chodzi o minetę to nie wiem. Mam wahania, bo z jednej strony jest to podniecające, ale jakoś nie potrafię sobie wyobrazić siebie z twarzą we krwi. Dodam tylko, że temat obrzydliwości krwi miesiączkowej jest mi obcy. Wręcz nie rozumiem dlaczego sam temat okresu jest dla mężczyzn taki odrzucający. Czy chodzi o nierozumienie tematu? Mnie też co miesiąc zaskakuje różnorodnością zachowań i wszystkiego, ale dalej nie jest dla mnie tematem budzącym obrzydzenie.

PS. dodatkowo polecam panom zainstalowanie sobie aplikacji w której wprowadzamy początek, koniec okresu. I ta aplikacja informuje mnie, że nadchodzi i omijamy dzięki temu 3/4 kłótni. Dodam tylko, że żona wie, że korzystam z tej aplikacji i mnie popiera
Cezarykop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 03:39   #26
Alejakto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 78
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. miesiączki.

Ta aplikacja ma sens jak kobieta ma regularnie miesięcznice

A wracając do tematu. Może to wampir?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Alejakto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 12:03   #27
Cezarykop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 13
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. miesiączki.

[QUOTE=Alejakto;86641557]Ta aplikacja ma sens jak kobieta ma regularnie miesięcznice

To nie chodzi o to, żeby wiedzieć dokładnie kiedy. Bo moja żona też nie ma regularnych miesięcznic ( :P ). Życie się tak toczy, że nie zauważam, że minął miesiąc. Chodzi o to, żeby mniej więcej wiedzieć, że to, że właśnie zgarniasz opiernicz może mieć inne podłoże. Niekoniecznie spowodowane złym zaakcentowaniem słowa "kochanie" :P
Cezarykop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 17:46   #28
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 259
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. miesiączki.

Polecam z kubeczkiem menstruacyjnym, z moim obecnym partnerem próbowałam raz z tamponem ale jednak wystający sznurek nie był dla niego komfortowy, z kubeczkiem jest git bo nic nie wystaje.
Co do samego seksu polecam gąbkowe tampony, moje ostatnie odkrycie, są super i do seksu waginalnego i do oralnego


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 04:47   #29
Zbyszko 81
Przyczajenie
 
Avatar Zbyszko 81
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 14
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. miesiączki.

Każdy klaun ma czerwony nos!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zbyszko 81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 11:59   #30
Asia_Wywrotek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2
Dot.: Seks (oralny) w czasie.. miesiączki.

Seks oralny w trakcie miesiączki... Hehe, ja chyba nie chciałabym tego robić swojemu facetowi
Asia_Wywrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-26 22:17:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.