Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-28, 09:46   #301
Catherine003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 83
Dot.: zejście z czerni o 1-2 tony

A nie lepiej po prostu nałożyć jaśniejszą farbę? Wiadomo, że za pierwszym razem nie będzie efektu ale 3-4.....
Po co katować włosy rozjaśniaczem.....
Catherine003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 22:09   #302
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: zejście z czerni o 1-2 tony

jesli chcesz miec odrost jasniejszy i kilka kolorow wlosow to jasne ze mozesz polozyc farbe jasniejsza. Probowalam kiedys i to tak niestety nie dziala...
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 23:20   #303
murasaki neko
Przyczajenie
 
Avatar murasaki neko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 10
GG do murasaki neko
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do możliwości kąpieli rozjaśniających to wrzucam swoje zdjęcia przed i po.
włosy nieco się przesuszyły i końcówki (ok 1cm) do obcięcia, bo zniszczone (ja zostawiłam, chwilowo nie mam czasu na fryzjera), ale stan ogólny zadowalający
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy przed.jpg (38,6 KB, 432 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (42,2 KB, 531 załadowań)
__________________
94-83-55

朝は鳥になって
あなたを目覚めさせる
夜は星になって
あなたを見守る
murasaki neko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 07:48   #304
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Wg mnie kapiel jest lepsz niz dekoloryzacja pod warunkiem ze kontroluje sie wlosy i to co z nimi sie dzieje.

Efekt na wlosach super!
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 10:44   #305
Villayla
Raczkowanie
 
Avatar Villayla
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 138
GG do Villayla
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez murasaki neko Pokaż wiadomość
jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do możliwości kąpieli rozjaśniających to wrzucam swoje zdjęcia przed i po.
włosy nieco się przesuszyły i końcówki (ok 1cm) do obcięcia, bo zniszczone (ja zostawiłam, chwilowo nie mam czasu na fryzjera), ale stan ogólny zadowalający
ten kolor po rozjaśnieniu jest śliczny. Taki bardzo naturalnie wyglądający. Sama bym taki chciała, ale mi po mojej kąpieli rozjaśniającej wyszedł rudy.
__________________
I wanna do bad things!
Villayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 17:56   #306
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Pochwalę się swoimi efektami . Jestem zadowolona. Włosy się nie przesuszyły, a tego obawiałam się najbardziej. Musiałam jedynie podciąć końcówki, ale na to byłam przygotowana.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg attachment.php.jpg (49,2 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1037.jpg (34,1 KB, 282 załadowań)
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 21:26   #307
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Villayla Pokaż wiadomość
ten kolor po rozjaśnieniu jest śliczny. Taki bardzo naturalnie wyglądający. Sama bym taki chciała, ale mi po mojej kąpieli rozjaśniającej wyszedł rudy.
No, u mnie to samo.

Musiałam nałożyć farbę. Blond nakładałam, na początku brązowy wyszedł, ale już się sprał i mam taki karmelowy. ale najbardziej boli mnie to, że ciągle w tonacji złotej mam ten kolor.

Ktoś może wie jak "spopielić"/"zmysić" (nie wiem jak to nazwać) kolor włosów? Chciałabym ten sam odcień włosów ale w chłodnej tonacji.
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 22:01   #308
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

hej

w innym wątku dostałam poradę w celu zejscia z rudego na jaśniejszy i naturalniejszy kolor

zrób kąpiel rozjaśniającą farbą garnier color sensation E0 a następnie połóż garniera 8.0
kapiel : rozmieszasz składniki farby + dodasz szamponu i nałozysz na włosy "

szamponu dodac mniejwiecej ile? w jaki sposób nałożyć na włosy? jak długo trzymac na włosach, i czy wmasowywać jak przy myciu włosów?
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 22:40   #309
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dziama_ Pokaż wiadomość
No, u mnie to samo.

Musiałam nałożyć farbę. Blond nakładałam, na początku brązowy wyszedł, ale już się sprał i mam taki karmelowy. ale najbardziej boli mnie to, że ciągle w tonacji złotej mam ten kolor.

Ktoś może wie jak "spopielić"/"zmysić" (nie wiem jak to nazwać) kolor włosów? Chciałabym ten sam odcień włosów ale w chłodnej tonacji.
Ciezko jest wybic zlote czy rude refkelsy. Poloz kolor z palety natura czyli np 8.0 mysle ze to powinno zneutralizowac natomiast dopiero przy kolejnym farbowaniu polozyc farbe w tonacji chlodnej.

Lub lup niebieska plukanke do wlosow i to powinno ochlodzic odcien
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 18:20   #310
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

....Albo szampon fioletowy z rossmana.. taniej i zdrowiej dla włosa

co do proporcji kąpieli... szamponu i odzywki powinno być więcej niż rozjaśniacza masować tak ale nie trzeba cały czas
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 19:17   #311
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Ja mam pytanie w internecie gdzieś wyczytałam że szampon rozjaśniający dla leniwych (albo dla takich jak ja, którzy boją się że coś pomylą) jest palette color shampoo 320... kupiłam, tylko nie wiem czy dodawać szampon do tego czy zdać już się na gotową mieszankę? Ktoś to stosował?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 12:46   #312
murasaki neko
Przyczajenie
 
Avatar murasaki neko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 10
GG do murasaki neko
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Villayla Pokaż wiadomość
ten kolor po rozjaśnieniu jest śliczny. Taki bardzo naturalnie wyglądający. Sama bym taki chciała, ale mi po mojej kąpieli rozjaśniającej wyszedł rudy.
ja się właśnie bałam rudości, może trochę za długo trzymałam, ale przynajmniej jej uniknęłam, choć jakąś tam rudawą poświatę mają - zlikwidowałam fioletem
od spodu są trochę ciemniejsze nie wiedzieć czemu
__________________
94-83-55

朝は鳥になって
あなたを目覚めさせる
夜は星になって
あなたを見守る
murasaki neko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 22:25   #313
annnie88
Zadomowienie
 
Avatar annnie88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 848
GG do annnie88
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Dziewczyny szukam rady
Otóż chciałam się zafarbować na rudo, obecnie mam również coś a'la rudy, ale taki ciemny i z refleksami czerwieni.. a zależy mi na takim rudym rudym Dlatego najpierw chcę je jakoś rozjaśnić, o ton,dwa wystarczy - i moje pytanie brzmi jaki sposób najmniej niszczy włosy? Tutaj czytam o kąpieli rozjaśniającej, a koleżanka poleciła mi z kolei Efasor - co myślicie?
__________________
Waga -74 Talia -78 Pas -94 Biodra -99

Czytam.. 8/2014
annnie88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 14:09   #314
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez annnie88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam rady
Otóż chciałam się zafarbować na rudo, obecnie mam również coś a'la rudy, ale taki ciemny i z refleksami czerwieni.. a zależy mi na takim rudym rudym Dlatego najpierw chcę je jakoś rozjaśnić, o ton,dwa wystarczy - i moje pytanie brzmi jaki sposób najmniej niszczy włosy? Tutaj czytam o kąpieli rozjaśniającej, a koleżanka poleciła mi z kolei Efasor - co myślicie?
afassor to prawie jak rozjasniacz niby ma sciagac kolor ale w praktyce rozjasnia.. jak chcesz to go wyprobuj ale pierw poczytaj recenzje
rudu łatwiej zdobyc niz sie pozbyc go...
tego szamponu rozjasniajacego nie widzialam i nie slyszalam.. poczytaj na kwc moze cos jest
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 07:33   #315
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Witajcie

Moje włosy są w stanie dobrym+, ale aktualnie borykam się z wypadaniem. Będę robiła tą zbrodniczą kąpiel na 10 cm od skalpu w dół.

Oooo.. I o jakim stężeniu wody używacie? Chcę rozjaśnić o cały ton - lepiej walnąć 3% na 40 min czy wodę utl. o wyższym stężeniu i trzymać krócej?

(Btw, zalecane jest ewentualne uzyskanie docelowego stężenia rozcieńczając 12%, nie rozumiem dlaczego 3-jki i 6-stki są szkodliwe bardziej dla włosów niż uzyskanie takiej wody z 12% hm).
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 13:22   #316
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Dziewczyny , mam problem
Wlosy koloru sredniego brazu chce przefarbwac najlepiej samej w domu na takie cos
http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/od...ura1532656.htm
jesli bym zorbiła kapiel rozjasniajaca i na te pewnie rudosc badz rudy jasny braz nałożyła miodowy blond to mozliwe ze wyjdzie mi zielen?
mysle u uzyciu tej farby
http://www.palette.pl/nasze-produkty...miodowy-blond/
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 07:58   #317
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
Dziewczyny , mam problem
Wlosy koloru sredniego brazu chce przefarbwac najlepiej samej w domu na takie cos
http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/od...ura1532656.htm
jesli bym zorbiła kapiel rozjasniajaca i na te pewnie rudosc badz rudy jasny braz nałożyła miodowy blond to mozliwe ze wyjdzie mi zielen?
mysle u uzyciu tej farby
http://www.palette.pl/nasze-produkty...miodowy-blond/
jak na rudości/brąz nałożysz taki blond to bedziesz prawdopodobnie miała bez zmian albo bardziej rude... to na zdjeciu to bardziej pasemka ..

Sylvia_Doll- ja uzywalam 6 albo 9%.. 12 % jest bardzo mocna..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 13:49   #318
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Ostatnio zaszalalam z farba sklepowa Garniera, po czym z jasnego blondu, miejscami platynowego uzyskalam ciemny blond, miejscami zielonkawy Mialam juz leciec na dekoloryzacje do fryzjera, na cale szczescie wczesniej trafilam tutaj
Zrobilam 2 kapiele, w odstepie nocy. Bardzo krotkie, 1. 5min, 2. 3 min. Jesli to kogos zainteresuje, to podaje przepis, bo troche ja zmodyfikowalam: zamiast klasycznego proszku dalam Efassor (2 lyzki), 4 lyzki wody 6%, 8-10 lyzek kranowki, 2 lyzki szamponu i 1 odzywki. Efekt ponizej. Pierwsze zdjecie nie moje, ale byly niemal identyczne przed
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Marzena-K_medium_large.jpg (14,1 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 003.jpg (15,3 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 019.jpg (15,4 KB, 147 załadowań)
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 14:21   #319
chherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Unhappy nierówny kolor wlosow po rozjaśniaczu

witam. rozjasnialam wlosy z czerwonego koloru włosow i wyszla mi gora strasznie jasna a dol rudy.. poszlam do fryzjera by mi to naprawil niestety nic to nie zdzialalo. nalozyla mi fryzjerka na cale wlosy popielaty blond. nic nie wyszlo, potem dodala mi do tego pasemek czekoladowego braazu i wygladalo to jakbym miala balejaz. teraz gdy pojawila sie odrosty chcialam wyrownac kolor i uzylam z garniera farby ,, super jasny popielaty blond " - 111. gora wlosow wyszla jeszcze bardziej jasna a dol dalej ciemniejszy i w niektorych miejscach kolor ten sam co na dale czyli rudawy. pare dni pozniej nalozylam z syossa miodowy blond. najpierw nalozylam na gore wlosow a potem na ciemniejsze. teraz mam kolor miodowy blond ale gdzieniegdzie sa widoczne pasemka i ciemniejszy dol.. mam prośbe, otóż doradzcie mi co mam zrobic aby wyrownac ten kolor włosów! z góry dziękuję
chherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 19:59   #320
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: nierówny kolor wlosow po rozjaśniaczu

Cytat:
Napisane przez chherry Pokaż wiadomość
witam. rozjasnialam wlosy z czerwonego koloru włosow i wyszla mi gora strasznie jasna a dol rudy.. poszlam do fryzjera by mi to naprawil niestety nic to nie zdzialalo. nalozyla mi fryzjerka na cale wlosy popielaty blond. nic nie wyszlo, potem dodala mi do tego pasemek czekoladowego braazu i wygladalo to jakbym miala balejaz. teraz gdy pojawila sie odrosty chcialam wyrownac kolor i uzylam z garniera farby ,, super jasny popielaty blond " - 111. gora wlosow wyszla jeszcze bardziej jasna a dol dalej ciemniejszy i w niektorych miejscach kolor ten sam co na dale czyli rudawy. pare dni pozniej nalozylam z syossa miodowy blond. najpierw nalozylam na gore wlosow a potem na ciemniejsze. teraz mam kolor miodowy blond ale gdzieniegdzie sa widoczne pasemka i ciemniejszy dol.. mam prośbe, otóż doradzcie mi co mam zrobic aby wyrownac ten kolor włosów! z góry dziękuję
Dziewczyno ale namieszałaś tymi farbami... nie katuj tak tych włosów!!
Po 1 bym dała im odpocząć a po 2 bym dała kąpiel rozjaśniającą tylko na te ciemne/ rudawe części włosów..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 17:15   #321
angelus18z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Hej.!
Ostatnio zdecydowałam się pozbyć moich kruczo czarnych włosów. Wybrałam się do salonu fryzjerskiego na kąpiel rozjaśniająca, niestety nie wyszło tak jak się spodziewałam, owszem nie mam już czarnego koloru, a taki ciemny brąz lecz wolałabym jaśniejsze.Od wizyty u fryzjera minął już miesiąc i chciałabym zrobić kąpiel rozjaśniająca w domu, bo szkoda mi znów wydać 200zł u fryzjera oO.Tylko obawiam się,że wyjdzie mi nie równy kolor. Myślałam nad tym,żeby zaraz po koloryzacji nałożyć jakiś ładny średni brąz, tylko nie wiem z jakiej firmy kupić farbę żeby nie zniszczyła mi po tej kąpieli włosów. Doradźcie mi proszę !
angelus18z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 19:13   #322
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angelus18z Pokaż wiadomość
Hej.!
Ostatnio zdecydowałam się pozbyć moich kruczo czarnych włosów. Wybrałam się do salonu fryzjerskiego na kąpiel rozjaśniająca, niestety nie wyszło tak jak się spodziewałam, owszem nie mam już czarnego koloru, a taki ciemny brąz lecz wolałabym jaśniejsze.Od wizyty u fryzjera minął już miesiąc i chciałabym zrobić kąpiel rozjaśniająca w domu, bo szkoda mi znów wydać 200zł u fryzjera oO.Tylko obawiam się,że wyjdzie mi nie równy kolor. Myślałam nad tym,żeby zaraz po koloryzacji nałożyć jakiś ładny średni brąz, tylko nie wiem z jakiej firmy kupić farbę żeby nie zniszczyła mi po tej kąpieli włosów. Doradźcie mi proszę !
Ja bym na Twoim miejscu zrobila kąpiel rozjaśniającą z 6% oxy.. taką łagodną.. nałóż najpierw na dół włosów a potem na resztę.. i trzymaj do uzyskania fajnego efektu.. pozniej ja bedzie dość jasne to mozesz brąz jasny nałożyć.. bo jak teraz na ciemny braz dasz jasny to nie chwyci ci nic..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 19:29   #323
angelus18z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Hm no właśnie wiem,że jak bym teraz zafarbowała to nie wyjdzie mi jasny kolor. A z jakiej firmy poleciłabyś mi farbę? Ja od 5 lat farbowałam na czarno, i najbardziej byłam zadowolona z Castingu. Niestety nie wiem jak to jest z brązami dlatego szukam jakieś dobrej rady
angelus18z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 19:34   #324
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angelus18z Pokaż wiadomość
Hm no właśnie wiem,że jak bym teraz zafarbowała to nie wyjdzie mi jasny kolor. A z jakiej firmy poleciłabyś mi farbę? Ja od 5 lat farbowałam na czarno, i najbardziej byłam zadowolona z Castingu. Niestety nie wiem jak to jest z brązami dlatego szukam jakieś dobrej rady
hmm ja powiem tak.. brązów raczej nie używałam, ale z drogeryjnych farb najlepsze które testowałam to garnier nutrisse czy jakos tak, palette i joanna . A z farb profesjonalnych goldwell, l'oreal albo allwaves ( z tych tanszych) najlepiej popytaj na wątku dla brązowowłosych..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 19:01   #325
MarzenQa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 106
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

dzis zrobilam kapiel rozjasniajaca.
Cudow sie nei spodziewalam, bo raz probowalam po prostu rozjasniaczem i NIC mi nie rozjasnilo. A wlosy mam czarne jak sloma. A raczej mialam. po rozjasnianiu mialam fioletowo brazowe. Chociaz tak moj TŻ powiedział W sumie jak na moje wlosy to i tak jestem zadowolona. Za poltora miesiaca powtorka i mam nadzieje, ze dojde do brazu. A raczej burgundu
aktualnie pomalowalam kasztanowym brazem i nawet widac. tylko odrosty wyszly mi czerwone jakies;/ (Oza rada ekspedientki w sklepie! glupia sie posluchalam a mialam zamiar na odrosty kupic farbe brazowa). jutro ide kupie szmaponetke troche jasniejsza niz ciemny braz a na reszte czerwien to moze mi sie wyrowna choc troche;/ mam krecone wlosy to odrostow na szczecie bardzo nie widac wiec jak beda tylko troche sie oodrozniac to jakos przezyje te poltora miesiaca.

podsumowujac gdyby nie "dobra rada" ekspedientki w drogeri wszyskto bylo by dobrze;/
MarzenQa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 19:14   #326
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MarzenQa92 Pokaż wiadomość
dzis zrobilam kapiel rozjasniajaca.
Cudow sie nei spodziewalam, bo raz probowalam po prostu rozjasniaczem i NIC mi nie rozjasnilo. A wlosy mam czarne jak sloma. A raczej mialam. po rozjasnianiu mialam fioletowo brazowe. Chociaz tak moj TŻ powiedział W sumie jak na moje wlosy to i tak jestem zadowolona. Za poltora miesiaca powtorka i mam nadzieje, ze dojde do brazu. A raczej burgundu
aktualnie pomalowalam kasztanowym brazem i nawet widac. tylko odrosty wyszly mi czerwone jakies;/ (Oza rada ekspedientki w sklepie! glupia sie posluchalam a mialam zamiar na odrosty kupic farbe brazowa). jutro ide kupie szmaponetke troche jasniejsza niz ciemny braz a na reszte czerwien to moze mi sie wyrowna choc troche;/ mam krecone wlosy to odrostow na szczecie bardzo nie widac wiec jak beda tylko troche sie oodrozniac to jakos przezyje te poltora miesiaca.

podsumowujac gdyby nie "dobra rada" ekspedientki w drogeri wszyskto bylo by dobrze;/
hmm a ja już komuś radziłam ostatnio. Broń boże nie farbować ciemnych włosów na jasny farbami drogeryjnymi bo one zawsze ciemno wychodzą.. a czerwien nie wiem skąd ci się tam wzięła.. ale cóż.. jeśli chcesz teraz zaraz to wyrównać i nie czekać na kolejną kąpiel - możesz jeszcze sięgnąć po dekoloryzator albo przyciemnić włosy jakąś farbą a la machoń powiedzmy czy ciemna wiśnia to ci wyrówna i nie bedziesz miala tyle odcieni na głowie..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:17   #327
MarzenQa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 106
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
hmm a ja już komuś radziłam ostatnio. Broń boże nie farbować ciemnych włosów na jasny farbami drogeryjnymi bo one zawsze ciemno wychodzą.. a czerwien nie wiem skąd ci się tam wzięła.. ale cóż.. jeśli chcesz teraz zaraz to wyrównać i nie czekać na kolejną kąpiel - możesz jeszcze sięgnąć po dekoloryzator albo przyciemnić włosy jakąś farbą a la machoń powiedzmy czy ciemna wiśnia to ci wyrówna i nie bedziesz miala tyle odcieni na głowie..
chyba tak zrobie. ehhh. co do czerwieni to moje wlosy maja tendencje ze jak choc troche w farbie jest tego odcienia to zawsze go bardzo widac na moich wlosach.

po jakim czasie moge wykonac kolejna dekoloryzacje? przejrzalam wiele postow ale nie znalazlam odp na to pytanie.

a i zapomnialam dodac ze troche mi sie wlosy przesuszyly po tej kapieli

Edytowane przez MarzenQa92
Czas edycji: 2012-12-06 o 18:05
MarzenQa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 19:07   #328
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MarzenQa92 Pokaż wiadomość
chyba tak zrobie. ehhh. co do czerwieni to moje wlosy maja tendencje ze jak choc troche w farbie jest tego odcienia to zawsze go bardzo widac na moich wlosach.

po jakim czasie moge wykonac kolejna dekoloryzacje? przejrzalam wiele postow ale nie znalazlam odp na to pytanie.

a i zapomnialam dodac ze troche mi sie wlosy przesuszyly po tej kapieli
dekoloryzacja nie niszczy włosów ale może przesuszyć, kąpiel rozjaśniająca może i troche poniszczyć i wysuszyć. dlatego warto zrobić co najmniej parę dni do tygodnia przerwy.. i wspomagać włoski maskami warto olejować też włoski
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:00   #329
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

W koncu trafilam na dobry watek, bo juz w dwoch pisalam

Sluchajcie, wczoraj rozjasnilam wlosy Delia i jestem mile zaskoczona ze tak bardzo mi pojasnialy wlosy (zalacznik 1- przed, 2 po), ale wlasnie jak widac odrost nie ruszony (nalozylam na 10-15 minut przed splukaniem). Teraz chcę to zniwelowac i zastanawiam sie nad kapielą, poniewaz nie chcialabym kilku rozjasniaczy kupowac, a posluzyc sie jednym
No i pytanko, nalozyc kapiel i masowac ciagle tylko na odroscie i jakos tam kontrolowac kolor?
Bo chcialabym zejsc jeszcze do jasniejszego koloru na calych wlosach, ale jak sie domyslam jak naloze kapiel na cale wlosy to pewnie bede miec znow takie brzydkie przejscie tle ze juz w innych odcieniach?

Docelowo bede robic kolor Mango z lOREALA, marzy mi sie naturalna rudosc bez czerwonych refleksow, czyli nie chce plomiennej rudosci.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-09-21 12.20.18.jpg (55,5 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1170835.jpg (57,3 KB, 120 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 19:28   #330
Chooo
Rozeznanie
 
Avatar Chooo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szn
Wiadomości: 536
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Hej, zrobiłam dzisiaj kąpiel wd przepisu:
- saszetka rozjaśniającego proskzu
- 30ml oxydantu 9%
- 30ml wody letniej
- porcja szamponu jak do mycia włosów
- 15ml odżywki

Włosy miałam kruczoczarne bez odrostu, farbowane pół roku na moje naturalne ciemny blond- dwa razy L`Orealem i przed Świętami Garnierem. Siedziałam z kąpielą 45-50min, masowałam jak przy myciu włosów, "prałam" końcówki i włosy wyszły praktycznie bez zmian, zaś przy nasadzie pomarańcza tak z 3cm i niektóe końcówki też mienią się na pomarańcz. Zależalo mi na kolorze jak dodawała jedna z koleżanek co miała długie włosy (przepraszam, nie pamiętam nazwy Użytkowniczki, ale wrzucała tu zdjęcie swoich długich włosów od tyłu).
Mam do nałożenia L`Oreal brązowo-miedziano-mahoniowy (4.54) ale boję się, że nie wyjdzie tak jak chciałam, zależało mi na czymś brązowym, ale nie ciemnym, takim średnim i ciepłym, ale na tym to już widzę, że wyszły by mi przy nasadzie rude i to konkretnie (no bo mahoń z miedzią na pomarańczę ) a reszta pewnie nadal będzie czarna.
Co teraz zrobić? :/

Kiedyś raz miałam już kąpiel i włosy wyszły normalnie, czerń puściła do prawie mojego naturalnego ciemnego blondu, był tylko lekki połysk zieleni (bo miałam farbowane indygo dawno, dawno) a teraz nie wiem o co chodzi bo włosy były moje naturalne (Wszystkie stare eksperymenty ścięłam i byłam "na chłopaka" z moją naturą którą robiłam na czerń

__________________
Kocham husky! Adoptowałam już 2!

Edytowane przez Chooo
Czas edycji: 2013-01-10 o 09:22
Chooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-13 16:58:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.