tabletki na pryszcze AcneCol - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-06, 18:55   #61
capricornous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 17
Dot.: tabletki na pryszcze AcneCol

Hej
Jestem po 3 tygodniu stosowania tych tabletek. Właśnie zaczął się 4 tydzień i szczerze powiem - na mnie nie działają. Wręcz przeciwnie. Pojawiły mi się nowe zaskórniaki które są moją zmorą...
Generalnie - nie wierzę w tablety cud ale spróbuję dzielnie zjeść dwa opakowania by pewnie na sam koniec dojść do wniosku że nic mi to nie pomogło... Jak na razie - moja nadzieja niknie z każdą tabletką bo nie zadziałały wogle - ale każdy organizm jest inny i mam nadzieję że Wam pomogą. O efektach - za kolejne 4 tygodnie napewno napiszę (jeżeli jakieś wogle będą). Pozdrawiam Capri
capricornous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 23:41   #62
dell87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 180
Thumbs up Dot.: tabletki na pryszcze AcneCol

Witam!
Aktualnie zażywam AcneCOL od jakiś 2 tygodniu.
Mam 22 lata, jakiś miesiąc temu na czole i na policzkach wyskoczyły mi straszne pryszcze... myślałam, że jak na swój wiek to już mi to nie grozi...
wnerwiłam się, poszłam do apteki bo pomyślałam, że będzie tego wszyskiego jeszcze więcej, kupiłam Acnecol (37 zł) i myślę, że było warto, pomimo tego, że minęły jakieś 2 tygodnie od tego czasu jak zaczęłam stosować. No i tak... nie pojawił mi się ani jednen pryszcz na twarzy od tamtego czasu, ładnie i szybko zagoiły sie tamte pryszcze, skóra jest mieciutka i zawsze miałam problem z wielkimi porami na nosie i policzkach, zauważyłam że robią sie coraz mniejsze. Zobacze co będzie po miesiącu... jak będzie ok to może przerwię. A jak będzie trzeba to kupie jeszcze jedno opakowanie.
do tego używam tylko kremu AcneFan (9,90/25 ml) stosuję się go miejscowo na "syfki", fajnie wysusza, pryszcze, nie skórę w moim wypadku jak to było kiedyś z BENZACNE !
Polecam
dell87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 17:41   #63
Ania8000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 42
Dot.: tabletki na pryszcze AcneCol

HALO, HALO? Ktoś jeszcze je bierze? Proszę, napiszcie czy warto je brać? Zamierzam je właśnie kupić. Jestem już po 30, niestety i pryszcze nadal mnie męczą.
Ania8000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 07:53   #64
Rider
Rozeznanie
 
Avatar Rider
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 717
Dot.: tabletki na pryszcze AcneCol

Ja je brałam, zmieniłam diete w trakcie kuracji. Teraz nie mam niespodzianek. A zaznaczam, że nie odmawiam sobie np. McDonald's tylko jem więcej owoców. Nie wiem czy to zasługa tabletek czy diety, ale jestem zadowolona. Nie pomoge Ci niestety lepiej.
Rider jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 18:33   #65
capricornous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 17
Dot.: tabletki na pryszcze AcneCol

hej. Nie warto. Brałam, nie widziałam wogle żadnej poprawy. lepiej skupić się na fachowych kosmetykach. Mi pomogły wizyty u kosmetyczki i peeling kawitacyjny. jest rewalcyjny i super oczyszcza buźkę. I też trochę kosztuje więc pewnie wyjdzie na jedno A zaznaczam że też zbliżam się do 30-tki.
capricornous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 12:45   #66
aligatorek1301
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 110
Dot.: tabletki na pryszcze AcneCol

Czy któraś miała po nim problemy z brzuchem jelitami itp... Bo ja mam i nie wiem jak sobie pomóc ??.
aligatorek1301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 19:09   #67
3dy513q
Przyczajenie
 
Avatar 3dy513q
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 20
Dot.: tabletki na pryszcze AcneCol

A ja je brałam kilka lat temu, jak miałam problem ze skórą trądzikową i jako jedyne mi pomagały. Efektami byłam zachwycona, bo miałam spory problem, może nie z samym trądzikiem, ale z wygniataniem i z paskudnymi dziobami. Na zaczerwienienia nie pomogły mi, musiałam je po prostu zaleczyć. Ale same wypryski mi zaczęły szybko schodzić.
Jutro zamierzam je znów kupić, przed wizytą u dermatologa, bo po odstawieniu hormonów problem trądziku na twarzy, dekolcie i plecach niestety powrócił :/
3dy513q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-25, 21:57   #68
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: tabletki na pryszcze AcneCol

Odświeżam wątek chce zakupic ten suplement czy godny jest polecenia lub polecacie coś innego ?
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 07:41   #69
fiieaprf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 4
Dot.: tabletki na pryszcze AcneCol

Tabletki na trądzik - derminax.pl Potwierdzam skuteczność - już po kilku dniach pryszcze zaczęły robić się mniejsze, zbladły i w końcu - przepadły bez śladu.

Edytowane przez fiieaprf
Czas edycji: 2019-06-18 o 16:25
fiieaprf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-08 08:41:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.