Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-30, 22:09   #1
Ela85
Raczkowanie
 
Avatar Ela85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 121

zmiana koloru z czarnego na brąz...


hej dziewczyny, mam włoski w zasadzie czarne i chciałabym je troszke rozjaśnić i jakiś fajny brązik z nich zrobić, wklejce tu zdjęcia jakiś ładnych odcieni brązu , może coś wybiore
Ela85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 15:55   #2
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

Jak najbardziej popieram. Przez 2 lata farbowalam na ciemy braz i teraz wygladaja jak czarne. Chcialabym teraz znich braz zrobic i nie za bardzo wiem jak. Myslalam o jakims balejazu ale jeszcze nie wiem. Czekam na kolorki
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 16:27   #3
kasienkaaa
BAN stały
 
Avatar kasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 110
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

ja malowałam cały czas na ciemny brąz i na czarno i mimo tego ze mi bardzo taki pasuje to zaczełam pozniej malować na coraz jasniejsze odcienie i teraz mam normalny brąz wpadający nawet lekko w rudy a marzy mi sie rudy kolorek taki jasniutki
kasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 16:37   #4
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

Koleżanka przez długi czas farbowała włosy na czarny kolor i teraz nie potrafi z niego wyjść. Próbowała nawet rozjaśniacze i jedyne co jej wyszło tu rudawe u nasady... Czarny to kolor z którego najtrudniej wyjść niestety
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 16:54   #5
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

Ja wyszłam ( no może nie do końca, zostały mi jeszcze dwie serie pasemek, obecnie mam jasny brąz z jasnymi pasemkami).Życze Wam, żebyście dopięły celu i przede wszystkim cierpliwości!
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 13:18   #6
mangusta87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 328
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

hejka..

dziewczynki a może daloby rade nalozyc na czarne wlosy byle jaki rozjasniac sciagnac do tego rudego i nalozyc brazy i rudosci jakie sie chce to wtedy powinno zlapac tzn wyjsc kolor taki jaki jest na opakowaniu albo co najmniej zblizony do niego...co Wy myslicie o tym?
mangusta87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 14:43   #7
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

Myślę że przez takie coś bardzo zniszczysz sobie włosy
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 18:03   #8
CzarnaAgnesss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 32
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

A ja mam pytanko :P Mam czarne włoski i chcialabym zrobic z nich brązowy baleyage... Może wiecie ile by to kosztowało u fryzjera?
CzarnaAgnesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 21:45   #9
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

CzarnaAgnesss, zależy u jakiego fryzjera...
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 06:42   #10
kasia_k84
Raczkowanie
 
Avatar kasia_k84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 41
GG do kasia_k84
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

No właśnie tez nie za bardzo wiem co zrobić z tymi moimi czarnymi włosami...
Mam czarne po farbie gorzko-mleczna czekolada :/. Póżniej próbowałam zrobić z nich brązik ale nie wyszło. Jak były czarne tak są, tylko u nasady są brązowe... Czy da się coś z tym zrobić czy pozostaje tylko czekać aż odrosną??
__________________
Kaśka
kasia_k84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 12:41   #11
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

hmmm...czyli z tego co widze nie tylko ja mam taki problem tez farbuje na ciemny braz, ale caly czas wychodza ciemniejsze i mam wrazenie ze niedlugo beda calkiem czarne a chce jasny brązik. Slyszalam, ze mozna wyjsc z czarnego koloru nawet na blond poprzez baleyage czy jakies tam inne pasemka. Ale nie radze samej bawic sie w rozjasnianie tyko pójść z tym do dobrego fryzjera.
Wszystkim rozjasniajacym zycze powodzenia
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-22, 16:30   #12
CzarnaAgnesss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 32
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
CzarnaAgnesss, zależy u jakiego fryzjera...
Ale najwiecej ile moge zaplacic?
CzarnaAgnesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 19:58   #13
plmoknijb
Przyczajenie
 
Avatar plmoknijb
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: 7 niebo :)
Wiadomości: 17
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

Ja mam włosy do ramion, poszłam do salonu Loreala i za pasemka brąz zapłaciłam 180 zł
plmoknijb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 20:44   #14
Madzionia
Raczkowanie
 
Avatar Madzionia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 99
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

Hej Ja również będę schodzić z bardzo ciemnego brązu za pomocą balejażu. Pytałam już w salonie , będzie kosztowało jakoś do 100 zł a włosy mam gęste i długie więc jak dla mnie bomba
Mam jedynie nadzieje że owe pasemka nie wyjdą mi rude...bo tego bym nie przeżyła dodam że ostatnio "na próbe" rozjaśniłam sobie jedno pasemko i ku mojemu zdziwieniu wyszło RUDE
Hmm...
Kto nie ryzykuje ten nie żyje

Ciao
__________________
Dzięki Tobie mój świat , pełen niesamowitych uczuć się stał...
Madzionia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 14:32   #15
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

Madzioniu jak juz bedziesz "po" to napisz jestem strasznie ciekawa co wyszlo z Twoich wloskow

Edytowane przez Miriam19
Czas edycji: 2009-06-07 o 13:15
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 14:38   #16
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

A ja Wam polecam sposób, którym sama zeszłam z czerni do brązu bez uszczerbku dla włosów, tzw. kąpiel rozjaśniająca. Od rozjaśniacza różni się tym, że minimalnie tylko wysusza włosy, nie pali, nie niszczy, bo praktycznie jest to "zabieg" bez wody utlenionej.
Przepis jest taki:
- rozjaśniacz (niebieski proszek)
- trochę szamponu, żeby się pieniło (tyle ile do mycia włosów)
- troszę wody utlenionej 3% - tak łyżkę
- uzupełnić wrzątkiem do konsystencji majonezu

Wszystko musi być cały czas cieplutkie, więc trzymać pojemnik w garnku z gorącą wodą. Nałożyć wszystko na włoski, wmasowywać 20-30 minut, cały czas masując (ważne!!), tak jakbyście myły włosy.
Ważne jest też to, żeby było to min. 20 minut i ani jedną krócej, inaczej nie ma to sensu.
Na koniec dobra maska na 30 minut.
Nie wszystkie farby puszczają, ale jest szansa. Krzywdy sobie tym nie zrobicie, a może się udać.
Pozdrawiam
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 20:07   #17
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

Witam,

Ja mam problemik mały... bo farbuję się prawie od 2 lat na Kruczoczzarną czerń (Brilliance, czy jakoś tak sie pisze) i chcę przejść na ciemny brąz...

Kupiłam już farbę Naturals & Easy (Szwarzkopf'a) kolor 580, ciemny aksamitny (wydaje sie zimny) brąz. Z tym że ja nie chce rezygnować z czerni tylko troszkę unaturalnić (sory za słowotwórstwo).

Zobaczymy co z tego wyjdzie xD
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 20:51   #18
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

Kurcze, a wy znowu z tym brązem . Wygląda raczej korzystnie, ale jeśli robi się z tego moda - mówię stanowcze NIE! Ciągle widzę wątki z brązem...brąz to, brąz tamto. Ah, czemu istnieje takie zjawisko jak "moda"
Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 07:35   #19
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Wink Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

Tak tak to szczera prawda....brązy brązy brązy,niedobrze mi od tego Wiem że sensu nie ma jak się chce zejść z czarnego na ciemny brąz ponieważ te wszystkie ciemne brązy wychodzą czarne.Ja mam naturalne włoski,ciemno brązowe.....tak tak znów brąz ale naturalny
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 13:28   #20
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

Ja 3 lata farbowalam na czarno. W koncu stwierdzilam,ze chce wrocic do swojego naturalnego koloru, ktorym jest... braz :P
Bylam u fryzjera rozjasnila mi wlosy, pasemka. Po dwoch miesiacach znow poszlam i rozjasnila inne. Teraz mam braz, mieszany.
Czekam jeszcze z dwa tygodnie i nakladam jednolita kolor na wszystkie. Zobaczymy
Anariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 12:30   #21
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

kochana,
mam kolezanke, zawsze farbowala na czarny i tez tak jak kilka osob zabierajacych glos w tym watku chciala zmieniac na braz.
I zmienila z tym ze popalila wlosy i musiala je sciac o polowe wiec uwazajcie.
Ja ostatnio tez mialam chec ,,cos zrobic'' z wlosami. Mam kolezanke fryzjerke i akurat zrobila mi rozjasniaczem koncowki i nalozylysmy potem toner, efekt fajny ale wiem ze zmeczylam tym wlosy bo zeby braz puscil to ze 2 razy nakladalysmy rozjasniacz.
A czern pewnie jest trudniejsza do zwalczenia.
Pozdrawiam i zycze powiodzenia
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 19:04   #22
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

Anariel, a nie masz po tych pasemkach zniszczonych wlosow? Bo ja zrobilam tylko raz pasemka i strasznie mi sie zniszczyly wlosy, tzn zrobily sie takie szorstkie i gumowate, a wczesniej byly miekkie i lsniace i nie wiem sama czy dalej rozjasniac pasemkami...
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 19:11   #23
linusiaihaha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: arkadia
Wiadomości: 210
GG do linusiaihaha
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

przyjaciółka farbowała BRĄZEM palette i wyszły oczywiscie czarne. i na palette zadziałałyśmy palette skandynawski blond (po serii płukanek z rumianku).
naturalne odrosty wyszły białe, potem czerwone a konce brązowe. nałozyłam jej ciemny blond (garniera tym razem :P) najpierw na góre jak na odrosty a potem na reszte.
i ma piękny kasztanowy kolor (znaczy miała, teraz juz sie troche zmył wiec niedługo znów robimy ;P)
ale polecam ten sposób bo farby palette dobrze rozjasniają
linusiaihaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 20:39   #24
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

Cytat:
Napisane przez Miriam19 Pokaż wiadomość
Anariel, a nie masz po tych pasemkach zniszczonych wlosow? Bo ja zrobilam tylko raz pasemka i strasznie mi sie zniszczyly wlosy, tzn zrobily sie takie szorstkie i gumowate, a wczesniej byly miekkie i lsniace i nie wiem sama czy dalej rozjasniac pasemkami...
Zaraz po farbowaniu tak Ale później dałam sobie taką specjalną odżywkę i teraz kładę ją cały czas a raz na tydzień zostawiam ją na 30 minut.
Anariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 11:22   #25
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
A ja Wam polecam sposób, którym sama zeszłam z czerni do brązu bez uszczerbku dla włosów, tzw. kąpiel rozjaśniająca. Od rozjaśniacza różni się tym, że minimalnie tylko wysusza włosy, nie pali, nie niszczy, bo praktycznie jest to "zabieg" bez wody utlenionej.
Przepis jest taki:
- rozjaśniacz (niebieski proszek)
- trochę szamponu, żeby się pieniło (tyle ile do mycia włosów)
- troszę wody utlenionej 3% - tak łyżkę
- uzupełnić wrzątkiem do konsystencji majonezu

Wszystko musi być cały czas cieplutkie, więc trzymać pojemnik w garnku z gorącą wodą. Nałożyć wszystko na włoski, wmasowywać 20-30 minut, cały czas masując (ważne!!), tak jakbyście myły włosy.
Ważne jest też to, żeby było to min. 20 minut i ani jedną krócej, inaczej nie ma to sensu.
Na koniec dobra maska na 30 minut.
Nie wszystkie farby puszczają, ale jest szansa. Krzywdy sobie tym nie zrobicie, a może się udać.
Pozdrawiam
Robił ktos tym sposobem? Działa?
ktorys tam raz opisuje moj problem na tym forum ale jak dotkąd nie dostalam jasnej odpowiedzi :P nie puszcza mi szampon pallet i mam bardoz ciemny brąz ;/ najgorsze jest to ze zawsze schodzily a teraz od 3 miesięcy nie;/ bylam u 4 fryzjerów i ci powiedzieli ze bez dekoloryzacji sie nie da;/ w tym 2 powiedzialo ze demakijaz nie niszczy tak bardzo wlosow, jeden powiedzial z ewlosy są bardzo suche po tym, 4 ze wyglądają jak sztuczna peruka ;] sama juz nie wiem co zrobic....chce miec brąz!! Ja nie wierze ze nie da się zejsc z czarnego w brąz, poprostu niewierze. Czarnulki stają się blondynkami, widze to, a mi nie da się zejsc do brązu?? Tym bardziej ze robilam rozjaśniaczem i pawsma pod spodem tam gdzie trzymalam najdluzej wyszly koloru jasny brąz i wcale nie są jakies super zniczone( mam grube silne wlosy;]) Proszę, niehc mi ktos powie co z tym zrobic, czy probowac z jakimis farbami, nalegac fryzjera zeby mi troche rozjasnil, choc ten mowi ze sienie da(jak to nie jak mi się samej udalo, ale nie chce robic sama bo wychodiz to nierówno;/) czy moze czekac az szampon się wkońcu zmyje (cyz to w ogole mozliwe?) a moze użyc tej maski z przepisu w cytacie?? a moze wkońcu zedycowac się na ten demakijaż (dwóch fryzjerów naliczyło mi za to 200 zł;]) Pomocy!! Mam jasną karnacje i jasno niebieskie wlosy naprawde nienaturalnie wyglądam w tym bardzo ciemnym brązie (bo czarny to raczej nie jest) nie wiem co robic!!
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 12:28   #26
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Kurcze, a wy znowu z tym brązem . Wygląda raczej korzystnie, ale jeśli robi się z tego moda - mówię stanowcze NIE! Ciągle widzę wątki z brązem...brąz to, brąz tamto. Ah, czemu istnieje takie zjawisko jak "moda"
jesli komus jest dobrze w brazie to dlaczego ma np zmieniac na blond bo jest taka moda? wiekszosci osob jest lepiej w brazie i co? maja zmieniac na modne kolory? bez przesady. Ela 85 jesli cchcesz miec braz zrob go sobie to Ty masz sie dobrze w nim czuc i nie przejmuj sie takimi opiniami.
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 14:10   #27
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

Odnośnie pasemek....mi jeden fryzjer tez je doradził....niby w kolorze kawa z mlekiem na czerń...ale jak ja widze na te wszystkie kobiety z pasemkami to wcale to nie wygląda rewelacyjnie....wlosy wydają sie byc suche(nie mowie ze u wszystkich, ale u większosci)
Takze ja chyba jednak zrobie wkońcu tym rozjaśniaczem. Mam taki plan ze nałoze go na 20 minut zamiast na 40, wyjdzie pewnie rudo-brązowo-pomarańczowy kolor;] pozniej podzialam na to ciemnym blondem z l'oreala....no a pozniej bede kurowac je by wrocily do dawnej kondycji hahah.....ale mam mocne wlosy więc sie nie boje zbytnio ;]
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 15:30   #28
Nati_KoRn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 15
Unhappy z czarnych na brąz...

hej! mam pytanie do was dziewczęta, otóż od ok roku farbuje się na czarno, najpierw farbą z pallette ciemny brąz i dwa razy z garniera na czarno. Teraz chce przefarbować się na brązowo, mój naturalny kolor to ciemny brąz. Nie chce dekoloryzacji. Teraz mam pytanie czy da rade przejść na brąz bez niej, nie farbowałam włosów od 27 grudnia, także mam już spore odrosty. Pomóżcie. Moze jakieś płukanki czy coś rozjaśniające? Nie chce farbować na blond więc może łatwiej będzie.
Nati_KoRn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 15:36   #29
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: z czarnych na brąz...

Cytat:
Napisane przez Nati_KoRn Pokaż wiadomość
hej! mam pytanie do was dziewczęta, otóż od ok roku farbuje się na czarno, najpierw farbą z pallette ciemny brąz i dwa razy z garniera na czarno. Teraz chce przefarbować się na brązowo, mój naturalny kolor to ciemny brąz. Nie chce dekoloryzacji. Teraz mam pytanie czy da rade przejść na brąz bez niej, nie farbowałam włosów od 27 grudnia, także mam już spore odrosty. Pomóżcie. Moze jakieś płukanki czy coś rozjaśniające? Nie chce farbować na blond więc może łatwiej będzie.
Oj z czarnych inaczej się nie da jak poprzez dekoloryzacje. Ja miałam czarne włosy do pasa i poszłam do fryzjera, miałam dekoloryzację i teraz jestem szatynką. Jeżeli masz spore odrosty to mozesz też sukcesywnie farbować się jakimś jasnym brązem aż całkowicie zejdzie Ci czerń.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 15:41   #30
Nati_KoRn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 15
Dot.: z czarnych na brąz...

boje się że włosy mi się strasznie zniszczą, byłam u fryzjera i odmówiła mi zrobienia dekoloryzacji bo powiedziała, że zniszczą mi się włosy i jej szkoda ich. Naprawdę tak ciężko będzie? Ja chce tylko brąz a nie blond...
Nati_KoRn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:53.