Z rudych na jasny brąz. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-07, 18:39   #1
expressionx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1

Z rudych na jasny brąz.


Cześć, zacznę od tego że moje włosy nie są ż tak zniszczone biorąc pod uwagę to ile razy były farbowane, może są troszkę suche na końcówkach i troszkę się łanią ale ogólnie nie jest najgorzej . Aktualnie mam na głowie rudy kolor ale szczerze mówiąc to już mi się znudził i teraz marzy mi się jasny, popielaty brąz. O fryzjerze jak na razie mogę zapomnieć bo zaczęły się studia i tylko wydatków że na fryzjera funduszy brak a kilku centymetrowy odrost zaczyna rzucać się w oczy.. Myślałam o rozjaśnieniu włosów rozjaśniaczem a potem nałożeniu farby albo o dekoloryzacji a potem farba.. ale boje się że zniszczę włosy.. Macie z tym może jakieś doświadczenie? A może ktoś wie co mniej zniszczy włosy? Może powinnam jeszcze spróbować po prostu samą farbą z nadzieją że złapie i wyjdzie ładny kolor? Za wszelkie pomysły i sugestie będę wdzięczna
expressionx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 16:14   #2
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

Cytat:
Napisane przez expressionx Pokaż wiadomość
Cześć, zacznę od tego że moje włosy nie są ż tak zniszczone biorąc pod uwagę to ile razy były farbowane, może są troszkę suche na końcówkach i troszkę się łanią ale ogólnie nie jest najgorzej . Aktualnie mam na głowie rudy kolor ale szczerze mówiąc to już mi się znudził i teraz marzy mi się jasny, popielaty brąz. O fryzjerze jak na razie mogę zapomnieć bo zaczęły się studia i tylko wydatków że na fryzjera funduszy brak a kilku centymetrowy odrost zaczyna rzucać się w oczy.. Myślałam o rozjaśnieniu włosów rozjaśniaczem a potem nałożeniu farby albo o dekoloryzacji a potem farba.. ale boje się że zniszczę włosy.. Macie z tym może jakieś doświadczenie? A może ktoś wie co mniej zniszczy włosy? Może powinnam jeszcze spróbować po prostu samą farbą z nadzieją że złapie i wyjdzie ładny kolor? Za wszelkie pomysły i sugestie będę wdzięczna
jeśli włosy się łamią należy podciąć jak najszybciej bo tu może być tylko gorzej...jeśli chodzi o farbowanie to nie rozjaśniaczem a farbą rozjaśniającą i tylko profesjonalną, zapraszam do wątku o farbach profesjonalnych, tam właśnie dziewczyny schodziły z rudości:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542516&page=27
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-10-08 o 16:15 Powód: błąd
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 19:44   #3
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

też przez to przechodziłam, kilka razy .....
ja bym nie rozjasniała, tylko prała je teraz w szamponie przeciwłupiezowym ile się da i przecierpiała jeszcze z miesiąc a potem jak się już troche rudość spierze nałożyłabym kolor popielaty o jeden ton ciemniejszy niz dotychcas kładłaś, czyli jesli farbowałas kolorem 7.4 to teraz czas na kolor 6.1, oczywiście będzie trochę ciemniej ale rudośc powinna zostac troche przykryta i tak kilka razy w rozsądnyc odstepach, aż będziesz mogła zejść do 7.1 - jesli lepiej czujesz się w jasnych,
u mnie ta metoda działa, wymaga czasu ale nie niszczy włosów
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 11:12   #4
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

najpierw trzeba położyć jakiś niebieski kolor, niebieski toner, albo mixton. to zniweluje miedź, nastepnie farbę naturę, bez odcienia, jesli ma byc to jasny brąz, to kładź 7 / 7.0 albo 6 / 6.0 ale poziom 6 wyjdzie juz ciemniej.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 11:31   #5
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

czy srebrzyk (niebieska płukanka do włosów) zniweluje też miedziano-burgundowy kolor włosów ?
ostatnio kładłam 7.4 ale wyszedł raczej czerwony niż miedziany mam w domu srebrzyk, może by tak przepłukać nim włosy kilka razy ?
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 12:40   #6
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

na czerwień to kolor zielony. wątpie aby srebrzyk na prawde miał kolor niebieski, chyba że się myle? po prostu nie lubie płukanek, nawet jak napiszą że srebrna czy niebieska, to ta ma fioletową barwę -.-

generalnie to polega na tym:
jak chcesz zwalczyć jakis niechciany refleks, kładziesz przeciwny temu kolor:
czerwień-zielen(natura)
pomarańcz/miedź-niebieski (popiel)
żółty-fiolet(opal/perła)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 16:33   #7
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

dzięki za odpowiedz
srebrzyk już kiedyś stosowałam i wydaj mi się, że jest niebieski
rude kolory jednak dosyć szybko płowieją (szczególnie jak się je myje szamponem przeciwłupieżowym), potem po prostu zawsze nakładałam jakiś popielaty kolor i efekt był zadowalający,
raz jeden na żółte włosy nałożyłam podwójny opal i wyszły mi fioletowe i już mnie teraz nie ciągnie do takich eksperymentów
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 16:39   #8
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

podwójny opal to juz duzo fioletu, nic dziwnego ze tak wyszło, moze włosy były suche od rozjaśniania? wtedy kolor wychodzi inensywniej
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 19:05   #9
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

na pewno były suche, nie od rozjaśniania ale od farbowania w ogóle i z natury mają taką strukturę puchato-sianowatą ;-)
3 tygodnie temu, na moje nieszczęście, pofarbowałam 7.4 ale ładnie się spiera , więc plan mam taki, że jednak spróbuję zastosować ta płukankę srebrzyk, nie wiem czy pomoże czy nie ale raczej jest za słaby, żeby zaszkodził, i tak mam ja w domu, a za tydzień lub dwa położę sobie jakis neutralny lub popielaty ciemny blond,
ja nie wiem co mnie zawsze podkusi, żeby z ciemnego blondu zrobić sie na rudo
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 20:54   #10
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

czekaj, chcesz mieć ciemny blond czy jasny brąz? ja radze kłaść średni blond. 7.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 22:25   #11
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

ja chce mieć blond/ciemny blond a autorka wątku chyba jasny brąz
tak czy siak, sprawa dotyczy wyjścia z rudego na bardziej neutralny kolor
rozważam cztery kolory, ewentualnie mieszanki dwóch z nich: 7.0, 7.1, 6.0 i 6.1

Edytowane przez optyma
Czas edycji: 2011-10-09 o 22:27
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 08:04   #12
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

jak chcesz ciemny blond to kładź 8.1 albo 7.0
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 18:46   #13
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

dzieki
popłuczę kilka razy srebrzykiem a w przyszłym tygodniu położe sobie 7.0 - już kupiłam
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 15:15   #14
Kenja_90
Przyczajenie
 
Avatar Kenja_90
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 25
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

Hej dziewczyny!
Nie wiem czy to jest odpowiednie miejsce na tego typu problem, ponieważ nie dotyczy on problemu rudych czy blond włosów. Ale mam nadzieję, że znajdzie się życzliwa osóbka, która zna się na rzeczy.
Otóż i mnie dotknęło to nieszczęście, jakim jest nieodpowiedni dobór koloru. Chciałam jedynie wzmocnić mój wypłowiały ciemny brąz, dlatego zdecydowałam się na Garnier Color Naturals - Ciemna Czekolada http://www.deoshop.pl/product_pictur...f332239c eb.jpg (nad farbami Palette nawet się nie zastanawiałam - szybka śmierć dla moich włosów). Wczoraj złapałam za farbę i nałożyłam na włoski, nie wiedząc co mnie czeka. Wyszło masakrycznie! Moje włosy nie przybrały koloru ciemnej czekolady, nie widzę ani grama brązu - są CZARNE! Nie muszę wspominać, że ten kolor w ogóle do mnie nie pasuje. Czerń jest sztuczna, a najgorzej wygląda grzywka, na której to kolor jest mega intensywny. Jestem lekko podłamana. Dlatego mam kilka pytań:
1) Czy myjąc włosy codziennie szamponem przeciwłupieżowym (Head&Shoulders) uda mi się chociaż trochę ściągnąć farbę? Muszę zaznaczyć, że zaraz po farbowaniu, 3 razy użyłam szamponu. Tuż przy skórze, prawie na całej pow. głowy widzę już niewielkie przejaśnienia.
2) Czy mogę już po kilku dniach (w pt) zastosować farbę/krem w jaśniejszym odcieniu (np. jasny brąz, ciemny blond), tak aby włoski zmieniły odcień?
3) Jeśli istnieje taka możliwość, to jakiej farby/kremu powinnam użyć (marka, kolor), aby włosy uwolniły się od tej sztucznej czerni?

Chciałabym zaznaczyć, że nie chcę rozjaśniać włosów w dużym stopniu - widziałam zapytania o blond włosy. Wiem, że przejście do brązu z tak intensywnego koloru (czarnego) jest trudne i czasochłonne. Zależy mi przede wszystkim na tym, aby odzyskać lekki odcień brązowego do soboty.
Będę wdzięczna za każdą radę.
Buziaki
__________________
1) Zapuszczam włosy! (start 23.01.2012) 57cm => ...
- Suszarce i prostownicy mówię "nie"!
- Popijam "koktajl" z drożdży.

2) Kończę ze słodyczami, napojami gazowanymi, białym pieczywem i ziemniakami.
Kenja_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 15:44   #15
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

jak nałozysz farbę brązowa to przyciemnisz włosy. garnier nie jest trwaly, spokojnie, wypierze się, trzeba mieć świadomośc że biorąc taki kolor nie będzie sie miało jasnych włosów za ten czas polecam maskę z żółtka cytryny i oleju.
i płukanie rumiankiem
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 10:20   #16
Kenja_90
Przyczajenie
 
Avatar Kenja_90
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 25
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
jak nałozysz farbę brązowa to przyciemnisz włosy. garnier nie jest trwaly, spokojnie, wypierze się, trzeba mieć świadomośc że biorąc taki kolor nie będzie sie miało jasnych włosów za ten czas polecam maskę z żółtka cytryny i oleju.
i płukanie rumiankiem
A co z farbami o jaśniejszym odcieniu? Np. ciemny blond? Rozjaśniło by choć trochę?
__________________
1) Zapuszczam włosy! (start 23.01.2012) 57cm => ...
- Suszarce i prostownicy mówię "nie"!
- Popijam "koktajl" z drożdży.

2) Kończę ze słodyczami, napojami gazowanymi, białym pieczywem i ziemniakami.
Kenja_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 16:13   #17
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

no napisalem ze przyciemnią, jak nalożysz jaśniejsze to nic nie zmieni.
odcienie ciemne (od 2 do 6) czyli od czerni do ciemnego blondu, tylko Ci przyciemnią.
odcienie jasne od 7 do 12 czyli od średniego blondu az do najjaśniejszego nic nie zmienia, chyba że farba z rozjaśniaczem/rozjaśniacz, albo dekoloryzacja. jesli chcesz jedynie lekki odcień brązu, to zrób tak: szampon+soda oczyszczona+cytryna i taką mieszanke nałoz na włosy, wmasuj i trzymaj 30 min, ciemny kolor musi puścic
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 09:25   #18
Kenja_90
Przyczajenie
 
Avatar Kenja_90
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 25
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

Dzięki wielkie i przepraszam za to dopytywanie.
__________________
1) Zapuszczam włosy! (start 23.01.2012) 57cm => ...
- Suszarce i prostownicy mówię "nie"!
- Popijam "koktajl" z drożdży.

2) Kończę ze słodyczami, napojami gazowanymi, białym pieczywem i ziemniakami.
Kenja_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 13:52   #19
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

ok powodzenia z włoskami!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 15:53   #20
sisi1
Raczkowanie
 
Avatar sisi1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 38
Question z rudego do brązu

Hej mam pytanie. Mam naturalne brązowe włosy. jakiś czas temu zafarbowałam je na rudo. taki delikatny, nie było dużej różnicy, raczej odcień. Za drugim razem mocniejszy rudy. No i postanowiłam że wrócę do brązu. Jak już mi się farba wypłukała dość mocno, zafarbowałam na czekoladowy brąz. Tylko nadal miałam rudy odcień, po spłukaniu został sam rudy. Teraz już miałam duży odrost, wypukane, i znowu zafarbowałam na brąz. I mam ciemny brązowo - rudy kolor:/ już nie mam pomysłu, jak pozbyć się tego rudego?? chce sam brąz:/ Przeszukiwałam forum ale większość pytała o pozbycie się rudego po rozjaśniaczu czy po czerni, albo jak do blondu dojść. Ma ktoś jakąś rade jak pozbyć się rudego żeby był ładny brąz?? proszę o odpowiedz
sisi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 16:31   #21
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: z rudego do brązu

Czytałam gdzieś na forum, że pomagają płukanki. Ale która na odcienie rudości to bij, zabij - nie pamiętam.
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 23:03   #22
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: z rudego do brązu

Fioletowe płukanki niweją żółte i rude odcienie. Ale też mogą zostawić fioletową poświatę.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 19:24   #23
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: z rudego do brązu

niebieską bys musiała zniwelować.. ja polecam użyć szamponetki z mariona czerń granatu, ona na blond włosach wychodzi niebieska wiec jak po ok. miesiącu by Ci zeszła ta czerń to nie miałabys śladu rudego (ja tak kiedys zrobiłam, ale tu trzeba mieć cierpliwość zanim zejdzie, a zeszła całkiem tylko duużo schłodziła mi kolor)
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 22:34   #24
miiczitanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 20
Exclamation Włosy z czerwonawo-rudym połyskiem.

...

Edytowane przez miiczitanka
Czas edycji: 2012-03-11 o 19:41
miiczitanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 11:38   #25
katarzyna47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Jak pozbyć się rudego koloru

Aktualnie mam kolor rudy. i mam dość już tego koloru moim naturalnym kolorem jest jasny brąz lub popielaty brąz... Jaką farbę polecacie ?

Edytowane przez katarzyna47
Czas edycji: 2012-02-18 o 11:53
katarzyna47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 12:24   #26
Anabella43
Raczkowanie
 
Avatar Anabella43
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: Jak pozbyć się rudego koloru

Długo farbujesz na rudy kolor? Niestety czerwnoego pigmentu bardzo ciezko sie pozbyc. Co prawda ja nie farbowalam na typowy rudy ale kolor toffi spral mi sie do takiej marchewy;p Probowalam roznych farb lecz efekt byl ten sam z ruda poswiata. Nie wiem jak bedzie w brązach bo ja stosowalam odcieni blondow ale podejrzewam ze moze byc podobna sytuacja. Może sprobuj u fryzjera zrobic jasne pasemka, troche niby wybija ta rudosc a potem naloz farbe brąz. Nie rozjasniaj czasem calych wlosow bo bedziesz miec popalone siano. Albo sprobuj sama w domu nalozyc farbe ciemny blond/jasny brąz z odcieniem popielatym, powinno zniwelowac troche czerowny pigment chociaz w moim przypadku nie zadziałalo. Jak nie poskutkuje to proponuje wybrac sie do fryzjera np. na te pasemka ;]
Anabella43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 12:45   #27
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Jak pozbyć się rudego koloru

mozesz na poczatek wypłukać farbę, zrobić dekoloryzację a pozniej nałożyć kolor
Wiesz ja brązami nie farbowałam ale na pewno najlepsze bedą farby profesionalne. L'oreal, kadus czy Goldwell
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 16:13   #28
_gagatek
Przyczajenie
 
Avatar _gagatek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Żeleźno
Wiadomości: 8
z rudego do jasnego brązu

Cześć dziewczyny

Mam pytanie czy włosy pofarbowane na rudo(jakiś miesiąc temu) pokryje jasny brąz?
ten rudy kolor z każdym myciem wypłukuje mi sie widać juz odrosty nie chce farbowac znowu włosów na rudo bo nie pasuja mi,lepiej czuje sie w jasnych wiec na jakis ciemny kolor tez nie chce,zastanawiam sie tez moze nad pasemkami....
_gagatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 17:00   #29
Anabella43
Raczkowanie
 
Avatar Anabella43
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: z rudego do jasnego brązu

Czerwonego pigemntu bardzo ciężko sie pozbyc. Jak położysz farbę moge Ci powiedziec że w 70% spierze Ci sie ona predzej czy pozniej do rudego. Ja z rudości schodziłam jasnymi pasemkami, dzisiaj poszlam dopiero na nałożenie farby ciemny blond. Tam gdzie byly rozjasniane wlosy kolor chwycil bardzo ladnie, tam gdzie zostaly rude pasma wlosow tam troche przebija ale i tak jest to lepszy efekt niz chodzenie z marchewą na głowie. Oczywiscie mozesz polozyc farbe jasny brąz na obecny kolor włosów jesli nie bedzie Ci przeszkadzał brąz z rudo-miedziana poświatą, mnie to strasznie irytowało.
Anabella43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 17:24   #30
black_nana
Raczkowanie
 
Avatar black_nana
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 53
Dot.: z rudego do jasnego brązu

Hej, proszę o pomoc!
Zacznę od tego, że mam naturalnie mysi kolor włosów. Farbowałam je jakis czas temu( miałam jasny brąz, a końcówki delikatnie rozjaśnione).
Minęło trochę czasu, miałam jakieś 4cm odrostu i wczoraj postanowiłam udać się do salonu fryzjerskiego.
Pani w salonie postanowiła pofarbować tylko odrosty , a resztę delikatnie tylko pokryc farbą na chwilę.
Niestety.. odrosty wyszły RUDE!
Moje włosy wygladają teraz następująco : odrosty i baby hair -RUDE, okropny rudy(nie brąz o który prosiłam!) reszta jasny brąz + końcówki rozjaśnione od ostatniego razu.
MASAKRA.
Pomóżcie, co mogę zrobić w jak najszybszym czasie? Najlepiej od razu, teraz, nie moge czekać, nie mogę chodzić z takimi włosami.
Czy mogę je próbować zmyć trochę (rumianek, szampon przeciwłupieżowy) i pofarbować te odrosty na kolor taki sam jak reszta włosów - http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...asny-braz.aspx ? Czy pozbędę się tego rudego i czerwonych prześwitów?

Błagam, pomóżcie

Pozdrawiam
__________________
57 -> 55
black_nana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-27 19:40:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.