Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-10, 16:08   #31
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
Moje naturalki
Tylko niestety na żywo nie wyglądają tak jak na zdjęciu
Cudne

Magdalenka22 - ta długość i kolor też super

Tak, ktoś tu dobrze powiedział - matka natura wie co robi!
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 17:41   #32
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
łoł ile zapuszczalas wlosy?
Od kiedy pamietam zawsze mialam dlugie wlosy min. do talii

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Cudne

Magdalenka22 - ta długość i kolor też super

Tak, ktoś tu dobrze powiedział - matka natura wie co robi!

Dzieki

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Podziwiam Twoje włoski naprawdę
Po pierwsze za piękny kolor, a po drugie za ich długość i stan
Możesz Nam zdradzić jakich środków pielęgnacyjnych używasz i jaki to szampon ziołowy (nie wysusza Ci włosów?)?
Dziekuje Myje szamponem rumiankowym,mnie nie wysusza wlosow,dodatkowo od lat stosuje nafte , miksturki z zoltek jaj,plukanki ziolowe.
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 21:15   #33
Eunicee
Raczkowanie
 
Avatar Eunicee
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cześć A ja nigdy nie farbowałam i nie mam na razie zamiaru.Chociaż kiedyś,gdy miałam jakoś 8 lat,stwierdziłam,że chcę mieć czerwone włosy No więc pomoczyłam głowę,wzięłam czerwoną bibułę i nawijałam na pojedyncze pasma.Zdjęłam ją jak miałam jeszcze trochę mokre kłaczki i "ee nic nie widać". Jak mi wyschły,to na nie nie patrzyłam najpierw,ale mama jak mnie zobaczyła,to zrobiła okrągłe oczy i "ty masz czerwone włosy!" Dopiero na suchych było widać Zdziwiłam się że było widać,bo jak byłam młodsza to miałam bardzo ciemnie włosy,prawie czarne,a teraz mi same zjaśniały i mam ciemny/średni brąz. Ale ta bibuła się raczej nie liczy jako farbowanie Jutro wrzucę fotkę,zobaczę co powiecie na temat moich kłaczków
__________________
Zapuszczamy i o włosy dbamy

Edytowane przez Eunicee
Czas edycji: 2011-11-26 o 11:37
Eunicee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 16:55   #34
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Pokaż wiadomość
Dziekuje Myje szamponem rumiankowym,mnie nie wysusza wlosow,dodatkowo od lat stosuje nafte , miksturki z zoltek jaj,plukanki ziolowe.
A tak z ciekawości- ile żółtek na Twoje włosy na raz zużywasz?
__________________
Przeniosłam się na nowe konto
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 20:27   #35
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Witam
Ja również dołączam do Waszego grona, nigdy nie farbowałam włosów, bo ich kolor to jedyna rzecz, która mi się w nich podoba Intensywną pielęgnację i zapuszczanie zaczęłam dość niedawno i teraz tylko czekam, aż włosy urosną do wymarzonej długości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 30.10.2011.jpg (114,0 KB, 484 załadowań)
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 20:38   #36
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Witam
Ja również dołączam do Waszego grona, nigdy nie farbowałam włosów, bo ich kolor to jedyna rzecz, która mi się w nich podoba Intensywną pielęgnację i zapuszczanie zaczęłam dość niedawno i teraz tylko czekam, aż włosy urosną do wymarzonej długości.
Masz piękny kolor włosków, gdybyś nie napisała, że nigdy nie farbowałaś pomyślałabym, że to farbowane
I do tego jakie gęste
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 21:33   #37
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Masz piękny kolor włosków, gdybyś nie napisała, że nigdy nie farbowałaś pomyślałabym, że to farbowane
I do tego jakie gęste
Wiele osób mnie pyta, czy farbuję włosy.
Tak naprawdę nie są aż takie gęste. Może jest ich dużo, ale niestety są bardzo cienkie :/
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 21:49   #38
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Wiele osób mnie pyta, czy farbuję włosy.
Tak naprawdę nie są aż takie gęste. Może jest ich dużo, ale niestety są bardzo cienkie :/
No ja nie dość, że mam cienkie, to jeszcze mam ich mało i w dodatku są proste jak drut, ale jakoś już się przyzwyczaiłam
Tylko z drugiej strony nie zaprzeczę, że bardzo cieszy mnie fakt z powodu bardzo dużej ilości wyrastających baby hair od jakiegoś czasu
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 21:53   #39
Mieszczankapeel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 9
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

piękne macie włoski!!!
Mieszczankapeel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 21:58   #40
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Dziękujemy bardzo

Również należysz do grona "naturalnych" dziewczyn ?
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 23:25   #41
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Podziwiam wasze włosy, i po trochu zazdroszczę pięknych naturalnych kolorków U mnie niestety natura zrobiła pomyłkę na głowie i bez farby ani rusz - mam taki dziwny popielaty kolor, w którym wyglądam strasznie mdło i nijako Przeszłam wszystkie kolory na głowie i zatrzymałam się na stałe na jasnym brązie, niestety nienaturalnym... Co nie zmienia faktu że wasze włosy bardzo mi się podobają
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 07:11   #42
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

bleedingsun- O MÓJ BOŻE zawsze marzyłam o takim blondzie
Nienawidzę Cię

Cienizną się nie przejmuj. Blond ma najcieńsze włosy, ale za to ma ich najwięcej tak czytałam. Jak dobrze zadbane to uwielbiam takie piórka
__________________
Przeniosłam się na nowe konto

Edytowane przez Olivvek
Czas edycji: 2011-11-12 o 07:15
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 08:37   #43
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez Olivvek Pokaż wiadomość
bleedingsun- O MÓJ BOŻE zawsze marzyłam o takim blondzie
Nienawidzę Cię

Cienizną się nie przejmuj. Blond ma najcieńsze włosy, ale za to ma ich najwięcej tak czytałam. Jak dobrze zadbane to uwielbiam takie piórka
Nawet nie wiesz jaką mi przyjemność sprawiłaś tym komentarzem Ze wszystkich komplementów, które czasem słyszę od ludzi najbardziej pochlebiają mi te na temat włosów.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 09:32   #44
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez Olivvek Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości- ile żółtek na Twoje włosy na raz zużywasz?
To zalezy ale przewarznie 3 zoltka
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 13:06   #45
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Ale ja poważnie mówię, dziewczyny za pomocą specjalnej pielęgnacji wydobywają piękne fale czy też loki, wejdź sobie na forum dla zakręconych.
Dużo jest przypadków, że dziewczyny myślały, że to tylko taki nieład, puch itp. a okazało się, że gdy przeszły na cg wydobyły ze swoich niesfornych włosków loki
Teraz kiedy zaczynasz bardziej dbać o swoje włosy, taka pielęgnacja może im wyjść na dobre
Dzięki na to nie wpadłam żeby zajrzeć na forum dla zakręconych. Ja zawsze marzyłam o prostych włosach, nigdy nie myślałam żeby spróbować w tą drugą stronę hmm... choć z moimi włosami, w cuda nie wierzę...

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Pokaż wiadomość
Ja jestem naturalna blondi(avator) . Swoich wlosow nigdy nie farbowalam
i nie farbuje i nie mam zamiaru farbowac.
Myje wloski szamponem ziolowym i stosuje naturalne srodki pielegnujace.
Wiecej fotek w moim albumie
O mamooo jakie dłuuugiieee
Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Witam
Ja również dołączam do Waszego grona, nigdy nie farbowałam włosów, bo ich kolor to jedyna rzecz, która mi się w nich podoba Intensywną pielęgnację i zapuszczanie zaczęłam dość niedawno i teraz tylko czekam, aż włosy urosną do wymarzonej długości.
Ojejj śliczny kolorek ja też byłabym przekonana, że Twoje włoski są farbowane. To taki naturalny kolor jeszcze istnieje??
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 13:19   #46
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Podziwiam wasze włosy, i po trochu zazdroszczę pięknych naturalnych kolorków U mnie niestety natura zrobiła pomyłkę na głowie i bez farby ani rusz - mam taki dziwny popielaty kolor, w którym wyglądam strasznie mdło i nijako Przeszłam wszystkie kolory na głowie i zatrzymałam się na stałe na jasnym brązie, niestety nienaturalnym... Co nie zmienia faktu że wasze włosy bardzo mi się podobają
ja tez mam taki popielaty ale wole miec taki niz non stop farba
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 13:19   #47
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Dzięki na to nie wpadłam żeby zajrzeć na forum dla zakręconych. Ja zawsze marzyłam o prostych włosach, nigdy nie myślałam żeby spróbować w tą drugą stronę hmm... choć z moimi włosami, w cuda nie wierzę...
Zajrzyj sobie, warto spróbować
Masz tam nawet taki wątek dla nowicjuszek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=572337
lub też wątek pod tytułem kiedyś proste-teraz kręcone
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=129863

Dziewczyny na pewno chętnie Ci pomogą i ocenią Twoje włoski, co możesz z nich uzyskać
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 17:50   #48
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Pokaż wiadomość
To zalezy ale przewarznie 3 zoltka
ja stawiałam na 5- 10 nie mam pojęcia, jak to robisz, ja na swoje pipki do ramion dwa kładę

bleeding sun- with pleasure cieszę się, jeśli ktoś się przeze mnie cieszy ^^ pewnie dużo już tych komplementów usłyszałaś, co?

Ja znam tylko jedną osobę o takim jasnym blondzie. Zawsze nie mogłam się napatrzeć
__________________
Przeniosłam się na nowe konto

Edytowane przez Olivvek
Czas edycji: 2011-11-12 o 17:52
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 19:24   #49
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez Olivvek Pokaż wiadomość
bleeding sun- with pleasure cieszę się, jeśli ktoś się przeze mnie cieszy ^^ pewnie dużo już tych komplementów usłyszałaś, co?

Ja znam tylko jedną osobę o takim jasnym blondzie. Zawsze nie mogłam się napatrzeć
Wcale nie tak dużo
Odkąd pamiętam, ludzie mnie pytali czy to mój naturalny kolor. Ostatni raz to pytanie słyszałam jakieś 2 miesiące temu.
Ostatnio sąsiad mi powiedział, że mam śliczne włosy, a koleżanka, z którą jakiś czas temu byłam podcinać końcówki stwierdziła, że od tego czasu urosły mi włosy. Bardzo mnie to podbudowało i jeszcze bardziej zmotywowało do pielęgnacji
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 20:26   #50
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Chwile mnie nie było i już druga strona ^_-
BARDZO DOBRZE !

Magdalenka22 O Boże Jaka długość! O_O WOOOOOOW!!!! Jestem pełna zazdrości, aż cię zjem! I ten kolor _-_ eh.... ah.... oh....


bleedingsun Masz przepiękne włosy! I pomyśleć że masz za darmo coś za co inni by zabili hyhy :P

Co do myszowatego odcienia włosów.. Kochane! Nie ma czegoś takiego! To nam się ubzdurało tylko! Serio! Ja sama kiedyś myślałam że mam myszowaty odcień... Wszystkie te zimne odcienie włosów są piękne tak jak i te ogniste i ciepłe. Doceniać zadbać i nie marudzić! :P To tak dla tych co nam zazdroszczą a mówią że maja brzydkie włosy. Nie ma brzydkich włosów! Są tylko zaniedbane ot i tyle!
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 21:08   #51
kathleen86
Przyczajenie
 
Avatar kathleen86
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 25
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Moje też niefarbowane
__________________


Edytowane przez kathleen86
Czas edycji: 2016-07-09 o 15:26
kathleen86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 22:13   #52
goniiia
Raczkowanie
 
Avatar goniiia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 172
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

I moje dam.
Nigdy nie farbowałam, ale mam dopiero niespełna 15 lat.
Lubię mój kolor i póki co jestem zdecydowana - żadnej farby dopóki nie osiwieję : )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP2585.jpg (99,8 KB, 337 załadowań)
__________________
"Bo jak trenować, to do bólu ostatecznego. Tańczyć, to do rana, na boso i do megaodcisków. Czytać ciekawą książkę, to dzień i noc. Jeść pyszności, to do kompletnej odmowy. Czuć, to całym sercem. Myśleć, to bez żadnych horyzontów. Uśmiechać się, to szczerze."
- Justyna Kowalczyk

goniiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 22:52   #53
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez goniiia Pokaż wiadomość
I moje dam.
Nigdy nie farbowałam, ale mam dopiero niespełna 15 lat.
Lubię mój kolor i póki co jestem zdecydowana - żadnej farby dopóki nie osiwieję : )
Przepiękne kręciołki!
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 02:05   #54
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Obiecane zdjęcie po podcięciu
http://imageshack.us/photo/my-images...sc05002ay.jpg/
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 10:27   #55
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Chwile mnie nie było i już druga strona ^_-
BARDZO DOBRZE !

Magdalenka22 O Boże Jaka długość! O_O WOOOOOOW!!!! Jestem pełna zazdrości, aż cię zjem! I ten kolor _-_ eh.... ah.... oh....


bleedingsun Masz przepiękne włosy! I pomyśleć że masz za darmo coś za co inni by zabili hyhy :P

Co do myszowatego odcienia włosów.. Kochane! Nie ma czegoś takiego! To nam się ubzdurało tylko! Serio! Ja sama kiedyś myślałam że mam myszowaty odcień... Wszystkie te zimne odcienie włosów są piękne tak jak i te ogniste i ciepłe. Doceniać zadbać i nie marudzić! :P To tak dla tych co nam zazdroszczą a mówią że maja brzydkie włosy. Nie ma brzydkich włosów! Są tylko zaniedbane ot i tyle!
Mam nadzieje ,ze pozytywnie zazdrosna
A co do mysieko kolorku zgadzam sie z Toba ...

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Sliczny kolorek i dlugosc

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Wcale nie tak dużo
Odkąd pamiętam, ludzie mnie pytali czy to mój naturalny kolor. Ostatni raz to pytanie słyszałam jakieś 2 miesiące temu.
Ostatnio sąsiad mi powiedział, że mam śliczne włosy, a koleżanka, z którą jakiś czas temu byłam podcinać końcówki stwierdziła, że od tego czasu urosły mi włosy. Bardzo mnie to podbudowało i jeszcze bardziej zmotywowało do pielęgnacji
Mam podobnie Czesto ludzie nie dowierzaja,ze to moj naturalny kolorek a co dopiero wlosy Nie raz ludzie np. w sklepie podchodza do mnie i pytaja sie jakiej farby uzywam albo chca dotknac moich wlosow
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 15:11   #56
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez kathleen86 Pokaż wiadomość
Moje też niefarbowane
Super że dołączyłaś
zawsze podobały mi się twoje włoski ^_^

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez goniiia Pokaż wiadomość
I moje dam.
Nigdy nie farbowałam, ale mam dopiero niespełna 15 lat.
Lubię mój kolor i póki co jestem zdecydowana - żadnej farby dopóki nie osiwieję : )
Śliczne kręciołki ^_^
Gratuluje że tak młoda osoba nie ma żadnego parcia na farby. Naprawdę jest czego gratulować. ^_^

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ,ze pozytywnie zazdrosna
A co do mysiego kolorku zgadzam sie z Toba ...
N0o pewnie że pozytywnie!
hyhy

Edytowane przez Ivonea
Czas edycji: 2011-11-14 o 07:58
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 17:26   #57
magda23m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 17
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Witam serdecznie wszystkie dziewczyny!

ja tez BYLAM posiadaczka pieknych blond wlosow, niestety w mlodosci popelnia sie bledy..

czy wiecie przypadkiem jak mozna do swojego koloru wrocic?
magda23m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 19:03   #58
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

No no, coraz to piękniejsze włoski nas tu witają

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Zajrzyj sobie, warto spróbować
Masz tam nawet taki wątek dla nowicjuszek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=572337
lub też wątek pod tytułem kiedyś proste-teraz kręcone
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=129863

Dziewczyny na pewno chętnie Ci pomogą i ocenią Twoje włoski, co możesz z nich uzyskać
ajj dziękuję Kochana

kto by pomyślał że się tak wkręcę w to dbanie o włoski
nawet widze że z każdym dniem są w coraz lepszym lepszym stanie
albo może mi się tylko ubzdurało, w końcu dopiero od 2 tygodni dbam o nie
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 19:52   #59
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Dzięki na to nie wpadłam żeby zajrzeć na forum dla zakręconych. Ja zawsze marzyłam o prostych włosach, nigdy nie myślałam żeby spróbować w tą drugą stronę hmm... choć z moimi włosami, w cuda nie wierzę...
Ja zanim odkryłam sposoby zakręconych to miałam na głowie coraz suchsze siano (dzięki prostownicy ), o formacie niezidentyfikowanym i bardziej napuszone niż skręcone. Teraz prostownica od święta, a na codzień kręcioły i spiralki - nie mogłam uwierzyć że moje siano ma aż taki potencjał Uwierzyłam w cuda

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
ja tez mam taki popielaty ale wole miec taki niz non stop farba
U mnie farba jest ton-dwa ciemniejsza od naturalnego więc nie farbuję często, ale po prostu się nie teges czuję w tym kolorze... Zlewam się strasznie i mdło jest, bo mam lekko ziemistą cerę Teraz gdybym miała naturalny kolor to pewnie starałabym sie 'naturalnie' rozjaśnić płukankami z rumianu rzymskiego W sumie tak to nawet farbę rozjaśniłam Chętnie wróciłabym do 'swojego' i tak kombinowała naturalnie z kolorem, ale żal mi tej długości którą teraz mam

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
No no, coraz to piękniejsze włoski nas tu witają



ajj dziękuję Kochana

kto by pomyślał że się tak wkręcę w to dbanie o włoski
nawet widze że z każdym dniem są w coraz lepszym lepszym stanie
albo może mi się tylko ubzdurało, w końcu dopiero od 2 tygodni dbam o nie

Oprócz drożdży które masz w podpisie gorąco polecam olejowanie Przynajmniej 1-2 razy w tygodniu na 2-3h nakładać, efekt jest niesamowity!

A z wkręcaniem... Ja od stycznia wsiąkłam w bardziej naturalną pielęgnację i nie mogę przestać, bo efekty są naprawdę spektakularne - jak pisałam wyżej najczęściej zostawiam naturalnie skręcone, chyba że bardzo mi się spieszy to prostuję od święta - i przy wyprostowanych widać niesamowitą poprawę w stosunku do tego co było jak nie stosowałam pielęgnacji
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 20:54   #60
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
No no, coraz to piękniejsze włoski nas tu witają



ajj dziękuję Kochana

kto by pomyślał że się tak wkręcę w to dbanie o włoski
nawet widze że z każdym dniem są w coraz lepszym lepszym stanie
albo może mi się tylko ubzdurało, w końcu dopiero od 2 tygodni dbam o nie
Zajrzyj i później pochwal się co udało Ci się uzyskać

Ja też szybko zauważyłam efekty pielęgnacji, teraz trochę zaczęły mi się moje włoski rozdwajać, jestem 2 msc. po podcięciu, ale to chyba wina pogody i w pewnym stopniu moja, bo po umyciu niczym ich nie zabezpieczałam, ale to się zmieniło od wczoraj

I tak samo jak Ty, nie myślałam, że się wkręcę w dbanie tak bardzo o włosy, a teraz nie wyobrażam sobie dnia bez wcierek, masek, olei itp.
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-09 09:11:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.