Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsze efekty miałam po ćwiczeniach z:
Ewą Chodakowską 1 8,33%
Mel B 2 16,67%
Anną Lewandowską 0 0%
Inne 9 75,00%
Głosujący: 12. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-24, 09:37   #1801
Ala37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 13
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Ja uwielbiam skalpel ćwicze 4 razy w tygodniu 5kg w 5 miesięcy, pierwsze 2 tygodniu było ciężko ale teraz spoko ważyłam 63kg a teraz 58kg, diety specjalnej nie mam ale jem zdrowo.

Edytowane przez Ala37
Czas edycji: 2015-09-24 o 09:38
Ala37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 09:57   #1802
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Musze spróbowac "Ekstra figury". U mnie ostatnio na zmianę było Turbo wyzwanie i Secret.

Czy Was też wkurza pierwsza runda w Secrecie? Mnie szyja prawie odpada...
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 12:08   #1803
LaLaRe87
Rozeznanie
 
Avatar LaLaRe87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 822
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

ja od tygodnia męczę metamorfozę w 21 dni świetne ćwiczenia na brzuch z wykorzystaniem piłki, dają radę mimo, że jestem już zaawansowanym fitgraczem
__________________
zdrowie, fitness, Norwegia, smaczne jedzonko
instagram https://www.instagram.com/lalare_fit/


Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 13:39   #1804
StonkaaZiemniaczana
Raczkowanie
 
Avatar StonkaaZiemniaczana
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Szafa w przedpokoju
Wiadomości: 386
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
W najgorszym momencie bylo 68kg, teraz 59 przy wzroście 175 Ogólnie zaczynałam od skakanki, biegania, później doszła Ewka. Diety jako takiej nie miałam, po prostu odstawiłam słodycze i zmieniłam żywienie na zdrowsze Najlepsze efekty zauważyłam po treningach interwałowych Ewki, waga szybko spadała. Teraz staram się utrzymywać wagę, nie chcę juz chudnąć. Moim celem jest uzyskac ładny zarys mięśni...ale jeszcze daleka droga przede mną

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Ja dziś też na śniadanie miałam owsiankę z bananem i śliwką Zamiast krowiego mleka dodałam owsiane i była jeszcze lepsza
Piękna utrata wagi Przy takim wzroście musisz być teraz bardzo szczuplutka! Też już chciałabym być na tym etapie 'utrzymywania wagi' ale jeszcze morze do przepłynięcia mnie czeka, zanim znajdę się w tym momencie swojego życia

Hm... owsianka ze śliwką? Muszę spróbować Moja ulubiona wersja to z jeżynami i malinami prosto z krzaczka Z mlekiem owsianym też nigdy nie próbowałam.

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
Właśnie skończyłam "Ekstra figurę". Plecy mi nie wysiadły, ale szczerze mówiąc, trochę się oszczędzałam ze strachu, że zaczną znowu boleć Pewnie minie kilka dni zanim wrócę do ćwiczeń tak na 200%..
Gratuluję Lepiej powoli zaczynać, niż znowu się nadwyrężyć i wyłączyć z aktywności na kolejne kilka dni

Cytat:
Napisane przez Ala37 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam skalpel ćwicze 4 razy w tygodniu 5kg w 5 miesięcy, pierwsze 2 tygodniu było ciężko ale teraz spoko ważyłam 63kg a teraz 58kg, diety specjalnej nie mam ale jem zdrowo.
A przy jakim wzroście tyle ważysz? Ja planuję podobną utratę wagi ale bardziej zależy mi na wizualnym efekcie niż na cyferkach

Cytat:
Napisane przez LaLaRe87 Pokaż wiadomość
ja od tygodnia męczę metamorfozę w 21 dni świetne ćwiczenia na brzuch z wykorzystaniem piłki, dają radę mimo, że jestem już zaawansowanym fitgraczem
No to jeszcze tylko 14dni przed Tobą Powodzenia!
StonkaaZiemniaczana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 13:58   #1805
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez LaLaRe87 Pokaż wiadomość
ja od tygodnia męczę metamorfozę w 21 dni świetne ćwiczenia na brzuch z wykorzystaniem piłki, dają radę mimo, że jestem już zaawansowanym fitgraczem
Też lubię ćwiczenia z piłką, nie obciążają tak odcinka lędźwiowo-krzyżowego. Ale jeszcze nie zakupiłam, tylko na siłce pożyczam Były kiedys w Lidlu ale nie wiem czy takie z marketu będą dobre... polecasz jakąś?

Cytat:
Napisane przez StonkaaZiemniaczana Pokaż wiadomość
Piękna utrata wagi Przy takim wzroście musisz być teraz bardzo szczuplutka! Też już chciałabym być na tym etapie 'utrzymywania wagi' ale jeszcze morze do przepłynięcia mnie czeka, zanim znajdę się w tym momencie swojego życia

Hm... owsianka ze śliwką? Muszę spróbować Moja ulubiona wersja to z jeżynami i malinami prosto z krzaczka Z mlekiem owsianym też nigdy nie próbowałam.
Może i szczupła ale brzuch dalej jest moją zmorą... Jestem chyba typowym jabłkiem więc brzuch i boczki nigdy nie będą mi obce

Moja ulubiona wersja owsianki to właśnie z dodatkiem banana, sliwek i wiórek kokosowych Po mleku owsianym nie mam przebojów toaletowych, a z krowim to różnie bywało... Ogólnie też lepiej mi smakuje. Poza tym taki hejt jest ostatnio na mleko i produkty mleczne, że już sama nie wiem co o tym sądzić
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 14:45   #1806
StonkaaZiemniaczana
Raczkowanie
 
Avatar StonkaaZiemniaczana
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Szafa w przedpokoju
Wiadomości: 386
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Może i szczupła ale brzuch dalej jest moją zmorą... Jestem chyba typowym jabłkiem więc brzuch i boczki nigdy nie będą mi obce

Moja ulubiona wersja owsianki to właśnie z dodatkiem banana, sliwek i wiórek kokosowych Po mleku owsianym nie mam przebojów toaletowych, a z krowim to różnie bywało... Ogólnie też lepiej mi smakuje. Poza tym taki hejt jest ostatnio na mleko i produkty mleczne, że już sama nie wiem co o tym sądzić
Chyba każda z nas ma taką swoją zmorę - ja natomiast narzekam na masywne nogi.

Mmm coś czuję, że wypróbuję w najbliższych dniach
Myślę, że to zależy od człowieka - kwestia indywidualna. Są osoby które po mleku i jego przetworach nie wychodzą z toalety, natomiast na innych wpływają one wręcz pozytywnie. Nie ma co wierzyć ślepo w demonizowanie poszczególnych produktów spożywczych, bo tak na siłę to w każdym z nich można by znaleźć coś niedobrego. Zdrowy rozsądek i obserwowanie reakcji własnego organizmu bardzo wskazane.
StonkaaZiemniaczana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 16:08   #1807
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

czesc
nie zaglądałam tu ze dwa dni

wczoraj nie ćwiczyłam bo mi dnia brakło i strasznie mi z tego powodu źle... dzisiaj muszę się poprawić
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-24, 18:01   #1808
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Ja wlasnie wrocilam z wycieczki rowerowej, zrobilam 10 km Akurat w tym tygodniu mam tyle wolnego czasu popoludniu, a nie moge cwiczyc...poczucie zmarnowanego czasu jest okropne

Niech strupy się goją i wracam do akcji w przyszłym tygodniu
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 19:05   #1809
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

no ja poćwiczyłam 70 minut od razu mi lepiej!
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 19:19   #1810
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Hej moge dołączyć ? Ćwiczę z Ewa juz 3 lata udzielałam sie nawet w pierwszych wątkach o Ewie ale dziewczyny przestały ćwiczyć z Ewa tylko zaczęły dźwigać ciężary itp a ja zostałam przy Ewie


Wysłane z aplikacji , za błędy przepraszam
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 19:20   #1811
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

[QUOTE=Muffka_]
Może i szczupła ale brzuch dalej jest moją zmorą... Jestem chyba typowym jabłkiem więc brzuch i boczki nigdy nie będą mi obce
/QUOTE]
U mnie jest zupełnie inaczej. Mam masywne uda i tyłek niczym Kardashianki, tyle, że co do mojego nie mam wątpliwości, że jest dziełem natury Za to w pasie jestem drobniejsza, jeśli są spodnie nie mają gumki w pasie bądź są mało elastyczne, na 95% będą odstawać. Naprawdę różnica w obwodzie bioder i talii jest spora.

Jeśli już o proporcjach mówimy - jestem posiadaczką małego biustu i od jakiegoś czasu mam wrażenie, że nieco zmalał. Jeszcze trochę i w ogóle będę płaską dechą
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-24, 20:03   #1812
Lili876
Raczkowanie
 
Avatar Lili876
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 224
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

.
__________________
24.07.15 215/225 Allergan Natrelle
07.2016 lub wcześniej - wymiana na większe

Edytowane przez Lili876
Czas edycji: 2015-09-24 o 20:05
Lili876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 20:21   #1813
StonkaaZiemniaczana
Raczkowanie
 
Avatar StonkaaZiemniaczana
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Szafa w przedpokoju
Wiadomości: 386
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Cytat:
Napisane przez aniaaxd2 Pokaż wiadomość
Hej moge dołączyć ? Ćwiczę z Ewa juz 3 lata udzielałam sie nawet w pierwszych wątkach o Ewie ale dziewczyny przestały ćwiczyć z Ewa tylko zaczęły dźwigać ciężary itp a ja zostałam przy Ewie


Wysłane z aplikacji , za błędy przepraszam
Ohoho 3 lata ? Witamy wytrwałą zawodniczkę Co możesz powiedzieć o zmianach w swoim ciele na przestrzeni tak długiego czasu ? Czy efekty nadal są zauważalne, czy największe były na początku a teraz już niewiele się zmienia ?

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ja wlasnie wrocilam z wycieczki rowerowej, zrobilam 10 km Akurat w tym tygodniu mam tyle wolnego czasu popoludniu, a nie moge cwiczyc...poczucie zmarnowanego czasu jest okropne

Niech strupy się goją i wracam do akcji w przyszłym tygodniu
Wracaj szybciutko do zdrowia





Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
no ja poćwiczyłam 70 minut od razu mi lepiej!
U mnie dzisiaj tylko 50 ale i tak czuję się super
StonkaaZiemniaczana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 21:54   #1814
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Efekty jak efekty płaski brzuch , smukłe uda schudłam Ok 10 kg , byłoby lepiej tylko ze nie stosuje żadnej diety


Wysłane z aplikacji , za błędy przepraszam
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 08:34   #1815
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
Jeśli już o proporcjach mówimy - jestem posiadaczką małego biustu i od jakiegoś czasu mam wrażenie, że nieco zmalał. Jeszcze trochę i w ogóle będę płaską dechą
Własnie, najwiekszy minus mojej utraty wagi to utrata biustu o cały rozmiar! I tak już byl mały, ale teraz to

Pocieszam się tym, że chociaż będę mieć ładne ciało...a biust TZ akceptuje więc juz tak nie biadole

Cytat:
Napisane przez aniaaxd2 Pokaż wiadomość
Efekty jak efekty płaski brzuch , smukłe uda schudłam Ok 10 kg , byłoby lepiej tylko ze nie stosuje żadnej diety
Wow super
U mnie z dieta ostatnio tez kiepsko, coraz częściej ulegam zachciankom słodyczowym. Ale teraz zaczyna sie taka pora, że najchętniej to leżeć pod kocem z kubkiem kakao i czekoladą, oglądając filmy No dobra wracam do rzeczywistości
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."




Edytowane przez Muffka_
Czas edycji: 2015-09-25 o 08:37
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 10:15   #1816
LaLaRe87
Rozeznanie
 
Avatar LaLaRe87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 822
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Też lubię ćwiczenia z piłką, nie obciążają tak odcinka lędźwiowo-krzyżowego. Ale jeszcze nie zakupiłam, tylko na siłce pożyczam Były kiedys w Lidlu ale nie wiem czy takie z marketu będą dobre... polecasz jakąś?
mój mąż jest fizjoterapeutą, pożyczam z gabinetu od niego. Firma Thera-Band ma profesjonalne i bardzo trwałe piłki, ale myslę, że nie ma co przepłacać do domowego użytku
__________________
zdrowie, fitness, Norwegia, smaczne jedzonko
instagram https://www.instagram.com/lalare_fit/


Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 11:23   #1817
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez LaLaRe87 Pokaż wiadomość
mój mąż jest fizjoterapeutą, pożyczam z gabinetu od niego. Firma Thera-Band ma profesjonalne i bardzo trwałe piłki, ale myslę, że nie ma co przepłacać do domowego użytku
Dzieki, zobacze po ile chodzą na allegro
A jakie ćwiczenia wykonujesz z piłką? Ja robiłam tylko brzuchy i modyfikowane planki. Ewentualnie siedze przed lustrem na piłce i ćwicze ręcę z hantelkami
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 19:55   #1818
StonkaaZiemniaczana
Raczkowanie
 
Avatar StonkaaZiemniaczana
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Szafa w przedpokoju
Wiadomości: 386
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez aniaaxd2 Pokaż wiadomość
Efekty jak efekty płaski brzuch , smukłe uda schudłam Ok 10 kg , byłoby lepiej tylko ze nie stosuje żadnej diety


Wysłane z aplikacji , za błędy przepraszam
To i tak pięknie. A to, ze nie stosujesz diety wiąże się z tym ze jadasz słodycze, fastfoody itp ?





Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Własnie, najwiekszy minus mojej utraty wagi to utrata biustu o cały rozmiar! I tak już byl mały, ale teraz to

Pocieszam się tym, że chociaż będę mieć ładne ciało...a biust TZ akceptuje więc juz tak nie biadole
Ja u siebie jeszcze nie zauważyłam zmiany w rozmiarze biustu ale może to jeszcze za wcześnie

Dzisiaj ledwo zmusiłam się do ćwiczeń... Wyszlam rano do pracy a dom zobaczyłam dopiero o 19 i po prostu padam na twarz Zrobilam turbo spalanie z Ewa, ale przyznaję się bez bicia - oszukiwalam trochę. To definitywnie nie mój dzień na ćwiczenia.
StonkaaZiemniaczana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 22:23   #1819
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Dzisiaj zrobiłam skalpel wyzwanie


Wysłane z aplikacji , za błędy przepraszam

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez StonkaaZiemniaczana Pokaż wiadomość
To i tak pięknie. A to, ze nie stosujesz diety wiąże się z tym ze jadasz słodycze, fastfoody itp ?







Ja u siebie jeszcze nie zauważyłam zmiany w rozmiarze biustu ale może to jeszcze za wcześnie

Dzisiaj ledwo zmusiłam się do ćwiczeń... Wyszlam rano do pracy a dom zobaczyłam dopiero o 19 i po prostu padam na twarz Zrobilam turbo spalanie z Ewa, ale przyznaję się bez bicia - oszukiwalam trochę. To definitywnie nie mój dzień na ćwiczenia.

Jem normalne obiady , schabowy z ziemniakami itp , a słodycze to tylko czasami w fast foodzie pracuje i czasami zjem frytki


Wysłane z aplikacji , za błędy przepraszam
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-26, 09:51   #1820
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez StonkaaZiemniaczana Pokaż wiadomość
Ja u siebie jeszcze nie zauważyłam zmiany w rozmiarze biustu ale może to jeszcze za wcześnie
Zazdroszczę Choć moja koleżanka, która już od dawna ćwiczy też takich zmian nie zauważyła, no ale u niej nawet gdyby zmalały to i tak są pokaźne

Ja chyba dziś pozwolę sobie chociaż na mały trening... może jak zrobie mniej intensywny typu Secret lub Skalpel to nic mi nie będzie. Mam wolną sobotę, za oknem pucha, aż wstyd siedzieć i nie odpalić Ewki

Dzisiaj zamieniłam moje tradycyjne śniadanie - owsiankę- na sałatkę i jajka na miękko. Polecam pastę z pomidorów suszonych z Biedry, super do sałatek
W mojej wersji: mix sałat, oliwki czarne, pomidory, camembert z ziołami, pestki dyni +olej lniany i wspomniana pasta
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."




Edytowane przez Muffka_
Czas edycji: 2015-09-26 o 09:54
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 08:22   #1821
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Choć moja koleżanka, która już od dawna ćwiczy też takich zmian nie zauważyła, no ale u niej nawet gdyby zmalały to i tak są pokaźne

Ja chyba dziś pozwolę sobie chociaż na mały trening... może jak zrobie mniej intensywny typu Secret lub Skalpel to nic mi nie będzie. Mam wolną sobotę, za oknem pucha, aż wstyd siedzieć i nie odpalić Ewki

Dzisiaj zamieniłam moje tradycyjne śniadanie - owsiankę- na sałatkę i jajka na miękko. Polecam pastę z pomidorów suszonych z Biedry, super do sałatek

W mojej wersji: mix sałat, oliwki czarne, pomidory, camembert z ziołami, pestki dyni +olej lniany i wspomniana pasta
To jest niesprawiedliwe, nie dość, że nie mam z czego tracić, to ich ubywa, a jak ktoś ma, to jeszcze zostają na swoim miejscu Chyba poproszę TŻa żeby mi pokazał ćwiczenia ze sztangą

Uwielbiam jajka na miękko! Właściwie to tak pół na pół. Żeby białko i troszkę żółtka było ugotowane, ale ten płynny środek.. O, spróbuję kiedyś! Co prawda surowych pomidorów nie znoszę, ale wszelkie przetwory uwielbiam
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 21:29   #1822
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
To jest niesprawiedliwe, nie dość, że nie mam z czego tracić, to ich ubywa, a jak ktoś ma, to jeszcze zostają na swoim miejscu Chyba poproszę TŻa żeby mi pokazał ćwiczenia ze sztangą

Uwielbiam jajka na miękko! Właściwie to tak pół na pół. Żeby białko i troszkę żółtka było ugotowane, ale ten płynny środek.. O, spróbuję kiedyś! Co prawda surowych pomidorów nie znoszę, ale wszelkie przetwory uwielbiam
Ile gotujesz takie jajko ? Tez takie lubię, ale nie zawsze wychodzi;/
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 08:49   #1823
szmallas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 144
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Wczoraj ekstra figura


Nie robiłam jeszcze nigdy tego programu metamorfoza. Może dziś się za niego wezmę, ale bez piłki, bo nie posiadam
szmallas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 13:21   #1824
StonkaaZiemniaczana
Raczkowanie
 
Avatar StonkaaZiemniaczana
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Szafa w przedpokoju
Wiadomości: 386
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Choć moja koleżanka, która już od dawna ćwiczy też takich zmian nie zauważyła, no ale u niej nawet gdyby zmalały to i tak są pokaźne

Dzisiaj zamieniłam moje tradycyjne śniadanie - owsiankę- na sałatkę i jajka na miękko. Polecam pastę z pomidorów suszonych z Biedry, super do sałatek
W mojej wersji: mix sałat, oliwki czarne, pomidory, camembert z ziołami, pestki dyni +olej lniany i wspomniana pasta
Może to zasługa tego, że niedawno zaczęłam brać tabletki anty, a niektóre kobiety zauważają po nich powiększenie biustu -więc może u mnie się po prostu równoważy to co bym straciła przy ćwiczeniach

Ojej jak bym chciała jadać takie królewskie śniadanka to musiałabym chyba wstawać przed 6 Ale brzmi smakowicie.

Cytat:
Napisane przez szmallas Pokaż wiadomość
Nie robiłam jeszcze nigdy tego programu metamorfoza. Może dziś się za niego wezmę, ale bez piłki, bo nie posiadam
Jestem po weekendowej przerwie - może też spróbuję z metamorfozą
StonkaaZiemniaczana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 07:38   #1825
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Melduje ze wczoraj zrobiłam Secret dzisiaj rest day bo po pracy ide na makijaż permanentny i bede późno w domu


Wysłane z aplikacji , za błędy przepraszam
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 09:41   #1826
StonkaaZiemniaczana
Raczkowanie
 
Avatar StonkaaZiemniaczana
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Szafa w przedpokoju
Wiadomości: 386
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Cytat:
Napisane przez aniaaxd2 Pokaż wiadomość
Melduje ze wczoraj zrobiłam Secret dzisiaj rest day bo po pracy ide na makijaż permanentny i bede późno w domu


Wysłane z aplikacji , za błędy przepraszam
Ja wczoraj zrobiłam jednak Body Express zamiast metamorfozy i jestem zachwycona Cudowny wycisk, litry potu i fajne ćwiczenia - wędruje do ulubionych.

Co będziesz robila permanentnie? Ja się zbieram emocjonalnie do kresek, ale jeszcze dużo mi brakuje do tej decyzji
StonkaaZiemniaczana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 10:06   #1827
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Melduję, że powoli wracam do gry Miałam na dobre wrócić już wczoraj, ale katar mnie pokonał. Dzisiaj trochę odpuścił, więc wskoczyłam w ulubione do ćwiczeń legginsy-pasiaki i najpierw włączyłam zwykły Skalpel i myślałam, że na tym poprzestanę. Jednak coś mnie podkusiło i włączyłam Aerobic Dance Workout z Bipashą Basu, no i.. O matko, to jest totalnie moja estetyka że tak się wyrażę, uwieeelbiaaaam Nie dość, że zapomniałam o katarze - zaraz muszę krople znaleźć - to jeszcze mogłam pokręcić biodrami, a chyba do tego zostały stworzone Co prawda nie zawsze nadążałam, zwłaszcza w ostatniej sekwencji, ale i tak ekstra.

I moje pytanie - czy Bipasha się nie poci, czy o co chodzi?
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 10:43   #1828
szmallas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 144
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Cytat:
Napisane przez StonkaaZiemniaczana Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zrobiłam jednak Body Express zamiast metamorfozy i jestem zachwycona

Ja z kolei robiłam turbo wyzwanie zamiast metamorfozy, którą miałam w planach jakoś nam ona nie po drodze


Dziś jeszcze nie wiem co będzie - okaże się wieczorem
szmallas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 19:12   #1829
StonkaaZiemniaczana
Raczkowanie
 
Avatar StonkaaZiemniaczana
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Szafa w przedpokoju
Wiadomości: 386
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Cytat:
Napisane przez szmallas Pokaż wiadomość
Ja z kolei robiłam turbo wyzwanie zamiast metamorfozy, którą miałam w planach jakoś nam ona nie po drodze


Dziś jeszcze nie wiem co będzie - okaże się wieczorem
Hehe chyba masz rację
Ja dzisiaj zaczęłam od Dance Workout z Bipasha ale przebrnelam tylko przez 15 minut Jakoś mnie nudziło i wzielam się za Ekstra Figurę z Ewka. Chyba mnie energia rozpierala
StonkaaZiemniaczana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 14:10   #1830
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Cytat:
Napisane przez StonkaaZiemniaczana Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zaczęłam od Dance Workout z Bipasha ale przebrnelam tylko przez 15 minut Jakoś mnie nudziło i wzielam się za Ekstra Figurę z Ewka. Chyba mnie energia rozpierala
A widzisz, mi Ekstra Figura niezbyt podpasowała, jakoś mało ciekawe to dla mnie było
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-26 14:11:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.