Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-26, 17:45   #1921
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Skorzystałam z tego kodu 5 minut przed jego wygaśnięciem
A dziś rano zobaczyłam, że nawet dostałam od nich maila o tym kodzie i przez cały czas był w skrzynce.
To ja w tej kwestii jestem maksymalistką, kocham się maziać i moja skóra też lubi takie dopieszczenie, esencje i serum to moje ulubione wynalazki
No -30% to już coś. Wkurzyłam się, że mnie ominęło. Chciałam nawet anulować to wcześniejsze zamówienie i złożyć nowe, napisałam do obsługi klienta, ale odpisali mi, że już za późno, zamówienie jest gotowe do wysyłki i nie można go anulować.

Co oni tak jakoś dziwnie z tym kodem wyskoczyli

Moja skóra toleruje tylko minimum pielęgnacji, jak jej za dużo, to zaczynają się problemy, także muszę się pilnować. Przynajmniej zaoszczędzę
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-26, 18:22   #1922
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
W sensie gdzie ta promka?
na stronie zary w black friday

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Bierz białego, super jest u mnie czarny w kolejce, ale na razie też nie mam jak go dołożyć.
jak go uzywasz? ja teraz rano uzywam serum z vit c na to krem plus krem pod oczy i spf - to ten bialy za serum wskakuje? a co z vit c?

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89421559]

Bierz do kompletu

A na poważnie to ciężko coś doradzić. Skoro masz duże zapasy, to kiedy to wszystko zużyć Jak się przesadzi z ilością preparatów stosowanych jednocześnie, to można się nabawić kłopotów, typu podrażnienia, pryszcze itd.

Ja akurat pielęgnację zużywam na bieżąco (w sensie jednocześnie używam dwóch, trzech kosmetyków w całodobowej pielęgnacji, czyli krem na dzień, na noc i pod oczy, czasem jakaś maska). Kiedyś też kupowałam dużo i to wszystko stało, obdarowywałam potem rodzinę i znajomych. A to wszystko kosztuje przecież.

Moim zdaniem zgubne są też te wszystkie duże zestawy gratisów typu goody bag na culcie. Wtedy zbiory powiększają się w ekspresowym tempie i na dodatek też o rzeczy, których wcale nie potrzeba.
O umiar jednak nie będę apelować, bo jestem chyba ostatnia upoważniona do tego Aczkolwiek - jak mówię - nad ilością pielęgnacji zapanowałam, zdrowy rozsądek jakoś się (cudem ) przebił.[/QUOTE]

jesteśmy w trakcie zmiany mebli i musiałam przenieść moje zapasy i raz ze prawie padłam jak wyciagnełam wszystko a dwa... jest mi wstyd... ponad 100 kremów/serum w zapasie i po co mi to, mam napady lekkiej paniki i wyrzutów sumienia
to nie są zapachy które mogą długo stać
muszę jakoś opanować, dziękuję za Twoją radę, na serio musze się ogarnąć
w sumie utraciłam radość z używania tylko jestem w wiecznym pędzie zużywania i polowania na nowości, które jak już kupię to i tak trafiają na koniec kolejki, bo przeciez terminy zapasów mnie gonią
i tak zanim uda mi się otworzyć krem na który polowałam mija ponad rok (lekko), a ja w kolejce mam kolejne nowości
i tak w kółko...
mam z tego tylko stres i co jakiś czas podrażnienia bo używam ciagle czegoś nowego i w dużych ilościach - bo chce szybciej zużyć
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-26, 18:24   #1923
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Dziewczyny dla nie wprawionej ręki który kremowy bronzer będzie lepszy - z Hudy czy Fenty? I który kolor będzie bardziej neutralny niż ciepły - Fair z Hudy czy Butta Biscuit z Fenty?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-26, 18:44   #1924
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89421965]No -30% to już coś. Wkurzyłam się, że mnie ominęło. Chciałam nawet anulować to wcześniejsze zamówienie i złożyć nowe, napisałam do obsługi klienta, ale odpisali mi, że już za późno, zamówienie jest gotowe do wysyłki i nie można go anulować.

Co oni tak jakoś dziwnie z tym kodem wyskoczyli

Moja skóra toleruje tylko minimum pielęgnacji, jak jej za dużo, to zaczynają się problemy, także muszę się pilnować. Przynajmniej zaoszczędzę [/QUOTE]

A zobacz sobie czy AFFCYBER w CultBeauty działa na to, co chcesz.

Wyskoczyli z nim pewnie, bo wczoraj był 'prawdziwy' Black Friday.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-26, 20:22   #1925
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
na stronie zary w black friday

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------



jak go uzywasz? ja teraz rano uzywam serum z vit c na to krem plus krem pod oczy i spf - to ten bialy za serum wskakuje? a co z vit c?

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------



jesteśmy w trakcie zmiany mebli i musiałam przenieść moje zapasy i raz ze prawie padłam jak wyciagnełam wszystko a dwa... jest mi wstyd... ponad 100 kremów/serum w zapasie i po co mi to, mam napady lekkiej paniki i wyrzutów sumienia
to nie są zapachy które mogą długo stać
muszę jakoś opanować, dziękuję za Twoją radę, na serio musze się ogarnąć
w sumie utraciłam radość z używania tylko jestem w wiecznym pędzie zużywania i polowania na nowości, które jak już kupię to i tak trafiają na koniec kolejki, bo przeciez terminy zapasów mnie gonią
i tak zanim uda mi się otworzyć krem na który polowałam mija ponad rok (lekko), a ja w kolejce mam kolejne nowości
i tak w kółko...
mam z tego tylko stres i co jakiś czas podrażnienia bo używam ciagle czegoś nowego i w dużych ilościach - bo chce szybciej zużyć

Ja aż takich zapasów nie mam (nie liczyłam ale na pewno nie 100 ) ale ostatnio trochę stopuje z zakupami bo tez czekałam ładnych kilka miesięcy żeby otworzyć krem. Teraz mam w kolejce krem Tatcha kupiony na spacenk, strasznie byłam na niego napalona jak ta marka się u nich pojawiła (w maju chyba), kupiłam jakiś miesiąc później i tak sobie leży. Na szczęście kończę już aktualny krem i go otwieram, nie będę dłużej czekać. Za to miniaturki, to inna sprawa, mam kilkanaście…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

A i tez mam red temptation z zary, to taki tańszy (dużo tańszy) dupe baccarata 540. Na wersje winter tez polowałam i się nie doczekałam a ten Unusual Gourmand tez ma być kopią czegoś? Jakoś nie interesowałam się perfumami z zary do czasów kolekcji z Jo malone, uważam ze obie były udane.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-26, 21:34   #1926
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
A zobacz sobie czy AFFCYBER w CultBeauty działa na to, co chcesz.
A teraz to niech spadają Kupiłam już wszystko to, co chciałam. Trudno.

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Wyskoczyli z nim pewnie, bo wczoraj był 'prawdziwy' Black Friday.
Tyle, że -25% obowiązywało przez cały dzień w piątek, a ten kod na -30% dodali jakoś tak pod wieczór i tylko do północy obowiązywał. Tak jakoś niespodziewanie się pojawił. Fajnie w sumie, no ale nie załapałam się.

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
w sumie utraciłam radość z używania tylko jestem w wiecznym pędzie zużywania i polowania na nowości, które jak już kupię to i tak trafiają na koniec kolejki, bo przeciez terminy zapasów mnie gonią
i tak zanim uda mi się otworzyć krem na który polowałam mija ponad rok (lekko), a ja w kolejce mam kolejne nowości
i tak w kółko...
mam z tego tylko stres i co jakiś czas podrażnienia bo używam ciagle czegoś nowego i w dużych ilościach - bo chce szybciej zużyć
No właśnie. Łatwo się w tych chciejstwach po prostu pogubić po pewnym czasie. Nowości będą wypuszczać ciągle, po kilka razy w roku, na tym to polega, żeby trzymać klienta za twarz (i portfel)
Może sprzedaj te nadmiary, odgruzuj się i zacznij od nowa ?
A potem jak już będziesz mniej przytłoczona ilością tych wszystkich rzeczy, to łatwiej zachować zimną krew i umiar.
I jak mówiłam wcześniej - najgorsze są te zestawy niby darmochy do zakupów i te wszystkie próbki i miniatury. Na mnie to już nie działa, rezygnuję z tego, bo w większości nie są mi potrzebne te rzeczy, jak coś sobie upatrzę, to kupię indywidualnie.

Żebym jeszcze wobec kolorówki umiała zachować rozsądek, to by było pięknie
Ale cóż, każdy ma jakiegoś bzika
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-27, 09:56   #1927
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
jesteśmy w trakcie zmiany mebli i musiałam przenieść moje zapasy i raz ze prawie padłam jak wyciagnełam wszystko a dwa... jest mi wstyd... ponad 100 kremów/serum w zapasie i po co mi to, mam napady lekkiej paniki i wyrzutów sumienia
to nie są zapachy które mogą długo stać
muszę jakoś opanować, dziękuję za Twoją radę, na serio musze się ogarnąć
w sumie utraciłam radość z używania tylko jestem w wiecznym pędzie zużywania i polowania na nowości, które jak już kupię to i tak trafiają na koniec kolejki, bo przeciez terminy zapasów mnie gonią
i tak zanim uda mi się otworzyć krem na który polowałam mija ponad rok (lekko), a ja w kolejce mam kolejne nowości
i tak w kółko...
mam z tego tylko stres i co jakiś czas podrażnienia bo używam ciagle czegoś nowego i w dużych ilościach - bo chce szybciej zużyć
A myślałaś, żeby pogadać o tym z jakimś terapeutą? Podejrzewam, że każda z nas ma jakieś zapasy kosmetyków, ale faktycznie brzmi to jakbyś na tym nie panowała i cię to przytłaczało.


Tak mnie zaciekawiłyście tymi cieniami w kredce Laura Mercier, że leci do mnie świąteczny zestaw trzech. W ramach prezentu bożonarodzeniowego od tż, więc nie będę się mogła do nich dobrać od razu
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-27, 10:36   #1928
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
na stronie zary w black friday

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------



jak go uzywasz? ja teraz rano uzywam serum z vit c na to krem plus krem pod oczy i spf - to ten bialy za serum wskakuje? a co z vit c?

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------



jesteśmy w trakcie zmiany mebli i musiałam przenieść moje zapasy i raz ze prawie padłam jak wyciagnełam wszystko a dwa... jest mi wstyd... ponad 100 kremów/serum w zapasie i po co mi to, mam napady lekkiej paniki i wyrzutów sumienia
to nie są zapachy które mogą długo stać
muszę jakoś opanować, dziękuję za Twoją radę, na serio musze się ogarnąć
w sumie utraciłam radość z używania tylko jestem w wiecznym pędzie zużywania i polowania na nowości, które jak już kupię to i tak trafiają na koniec kolejki, bo przeciez terminy zapasów mnie gonią
i tak zanim uda mi się otworzyć krem na który polowałam mija ponad rok (lekko), a ja w kolejce mam kolejne nowości
i tak w kółko...
mam z tego tylko stres i co jakiś czas podrażnienia bo używam ciagle czegoś nowego i w dużych ilościach - bo chce szybciej zużyć
Sprzedaj to, możesz mnie Nie masz szans zużyć takich zapasów do śmierci a już na pewno nie do śmierci kosmetyku (jakiejś hipotetycznej daty ważności).
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-27, 13:59   #1929
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Chcę zrobić zamówienie w Sephorze, bo jest -20% na marki, które zwykle nie są przecenione (a o dziwo z aktualnym kursem euro opłaca się), no i co z tego, jak znowu co nie kliknę to jest w Click&Collect
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-27, 16:49   #1930
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Chcę zrobić zamówienie w Sephorze, bo jest -20% na marki, które zwykle nie są przecenione (a o dziwo z aktualnym kursem euro opłaca się), no i co z tego, jak znowu co nie kliknę to jest w Click&Collect
wg mnie to fajna opcja, odbierasz jak w paczkomacie, bez kolejek, wybierasz tylko galerię i już
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-27, 16:54   #1931
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Miss Puppet Pokaż wiadomość
wg mnie to fajna opcja, odbierasz jak w paczkomacie, bez kolejek, wybierasz tylko galerię i już
Mnie się jeszcze nigdy nie udało, żeby wszystko co mnie interesuje było dostępne w jednej drogerii.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-27, 17:32   #1932
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Ja aż takich zapasów nie mam (nie liczyłam ale na pewno nie 100 ) ale ostatnio trochę stopuje z zakupami bo tez czekałam ładnych kilka miesięcy żeby otworzyć krem. Teraz mam w kolejce krem Tatcha kupiony na spacenk, strasznie byłam na niego napalona jak ta marka się u nich pojawiła (w maju chyba), kupiłam jakiś miesiąc później i tak sobie leży. Na szczęście kończę już aktualny krem i go otwieram, nie będę dłużej czekać. Za to miniaturki, to inna sprawa, mam kilkanaście…


[/COLOR]A i tez mam red temptation z zary, to taki tańszy (dużo tańszy) dupe baccarata 540. Na wersje winter tez polowałam i się nie doczekałam a ten Unusual Gourmand tez ma być kopią czegoś? Jakoś nie interesowałam się perfumami z zary do czasów kolekcji z Jo malone, uważam ze obie były udane.
Tatcha też lubie, mam na liście aby kiedyś wrocić do tej marki

No właśnie nie wiem co z tą edycją winter? wycofali?

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89422110]
No właśnie. Łatwo się w tych chciejstwach po prostu pogubić po pewnym czasie. Nowości będą wypuszczać ciągle, po kilka razy w roku, na tym to polega, żeby trzymać klienta za twarz (i portfel)
Może sprzedaj te nadmiary, odgruzuj się i zacznij od nowa ?
A potem jak już będziesz mniej przytłoczona ilością tych wszystkich rzeczy, to łatwiej zachować zimną krew i umiar.
I jak mówiłam wcześniej - najgorsze są te zestawy niby darmochy do zakupów i te wszystkie próbki i miniatury. Na mnie to już nie działa, rezygnuję z tego, bo w większości nie są mi potrzebne te rzeczy, jak coś sobie upatrzę, to kupię indywidualnie.

Żebym jeszcze wobec kolorówki umiała zachować rozsądek, to by było pięknie
Ale cóż, każdy ma jakiegoś bzika [/QUOTE]

Dziękuję za wsparcie Mnie gubi to, że dostaję sporo kosmetyków, mam dostęp do różnych fajnych marek za 50% no i wyrozumiały mąż

Z kolorówką też tak mam tzn mam sporo, najwięcej cieni, paletek do twarzy, róży i rozświetlaczy.
Podkłady, korektory czy tusze mnie aż tak bardzo nie ruszają, mieszczę się w przyzwoitej ilości kilkunastu sztuk z rodzaju.
Najbardziej lubię cienie i rozświetlacze. No i szminki

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
A myślałaś, żeby pogadać o tym z jakimś terapeutą? Podejrzewam, że każda z nas ma jakieś zapasy kosmetyków, ale faktycznie brzmi to jakbyś na tym nie panowała i cię to przytłaczało.

Tak mnie zaciekawiłyście tymi cieniami w kredce Laura Mercier, że leci do mnie świąteczny zestaw trzech. W ramach prezentu bożonarodzeniowego od tż, więc nie będę się mogła do nich dobrać od razu
Dziekuję, nie czuję aby to był moment na terapię, wiem że mam problem - jestem chomikiem, lubię mieć zapasy, mam okresy kiedy się fiksuję na jednej rzeczy i kupuję jak szalona np kiedyś była to karma dla kotów
Pracuję nad sobą

Ja w tym roku tylko jeszcze zakupy u ChT i ewentualnie cult beauty i wsio. No i nowy kindle scribe
Całe szczęście, że nasza sepho i duglas są takie beznadziejne w gifty i inne przyciągacze

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Sprzedaj to, możesz mnie Nie masz szans zużyć takich zapasów do śmierci a już na pewno nie do śmierci kosmetyku (jakiejś hipotetycznej daty ważności).
Watch me
Zużywam sporo, pomaga używanie kremów na dekolt i przedramiona Jeszcze ani razu nie wyrzuciłam kosmetyku bo się przeterminował, a jeśli mi coś wybitnie nie leży (nie lubie olejków) oddaję przyjaciółce
Planuję się ogarnąć, nie mam w planach zakupu pielęgnacji (poza ewentualnie cult beauty jeśli będzie coś ciekawego).
Teraz moje urodziny/imieniny/święta to "najgorszy" okres, jestem szczęściarą i dostaję dużo w tym czasie, rok temu wracałam obładowana siatkami ikea - ale nie narzekam, co mi nie pasuje oddaję do domu samotnej matki, przyjaciółce, wydaję dalej na prezenty. Mam solidny plan poprawy.
I na fali zawodów zapachowych wystawię to co mi się kisi w szafach, nie będę kibla spryskiwać bottegą bo na mnie nieładnie pachnie, wolę sprzedać
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-27, 18:07   #1933
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Z kolorówką też tak mam tzn mam sporo, najwięcej cieni, paletek do twarzy, róży i rozświetlaczy.
Podkłady, korektory czy tusze mnie aż tak bardzo nie ruszają, mieszczę się w przyzwoitej ilości kilkunastu sztuk z rodzaju.
Najbardziej lubię cienie i rozświetlacze. No i szminki


Ja mam fioła na punkcie różów, cieni do powiek i pędzli. Tego mam naprawdę tony. Toaletka zawalona, kupuję już takie akrylowe pojemniki z szufladkami i ustawiam jedną taką 'dostawkę' na drugiej, niezła piramida już jest Toaletka ma co prawda dwie szuflady, ale są bardzo płytkie i dużo tam upchnąć nie można. Chyba sobie zamówię większą

Korektory i podkłady to u mnie ledwo kilka sztuk, trochę mam zachomikowanych tuszów do rzęs, sypkich pudrów z pięć, prasowanych ze trzy.

Paletki do twarzy mam raptem dwie, szminek nie używam, rozświetlaczy też mam zaledwie kilka. Błyszczyki po torebkach się walają, ale też z kilka sztuk (z 5 czy 6).
Jak na jedną twarz, dwoje oczu i usta to jest naprawdę za dużo

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
jestem chomikiem, lubię mieć zapasy, mam okresy kiedy się fiksuję na jednej rzeczy i kupuję jak szalona np kiedyś była to karma dla kotów
Pracuję nad sobą
Też lubię mieć zapas ulubionego kosmetyku Ale ograniczam się do jednego opakowania na zaś.

W tym roku mam okropne problemy z hormonami przez gruczolaka przysadki mózgowej, co skutkuje m.in wypadaniem włosów (jeszcze na dodatek w październiku przeszłam covid i chyba zaczyna mi się pocovidowe wypadanie, masakra jest po prostu ) Przez to wydaję też spore sumy na suplementy, wcierki, szampony przeciw wypadaniu, no po prostu w tysiące to idzie jakby zliczyć ostatnie pół roku. Dramat. Rozważam wizytę u trychologa i nie wiem...mezoterapię czy coś w tym guście, inaczej będę łysa chyba. Już widzę przejaśnienia nad czołem, zakola, kitka chudsza o połowę, straszne to jest, spędza mi sen z powiek Mam ciągle doła i zły humor, który próbuję sobie poprawiać zakupami i tak to się kręci.

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość

Mam solidny plan poprawy.
Trzymam kciuki. Ja też w przyszłym roku mam plan się ograniczać z zakupami. Z nowości planuję kupować tylko to co zrobi na mnie szalone wrażenie

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość


nie będę kibla spryskiwać bottegą bo na mnie nieładnie pachnie
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-27, 18:55   #1934
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Mnie się jeszcze nigdy nie udało, żeby wszystko co mnie interesuje było dostępne w jednej drogerii.
Mam to samo, mało co dostepne na Śląsku zwykle dostepne w Wawie

U mnie z kremami i zapasami roznie bywa, najwiecej mam zapasu tuszu do rzes, szminek, balsamow do ciala i zeli pod prysznic. Krem do twarzy, tylko kilka sztuk, bo znalazlam swoj ideal - nie za drogi, pieknie nawilza mi cere. Testuje wlasnie jak sie bedzie spisywal w mrozy, bo kupilam go w zeszlym roku na wczesna wiosne.
Na bf kupilam tylko szafke do kuchni oraz kawe w ziarenkach, wszystko inne co chcialam wzielam tydzien lub dwa przed bf.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-27, 18:57   #1935
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89422899]

Ja mam fioła na punkcie różów, cieni do powiek i pędzli. Tego mam naprawdę tony. Toaletka zawalona, kupuję już takie akrylowe pojemniki z szufladkami i ustawiam jedną taką 'dostawkę' na drugiej, niezła piramida już jest Toaletka ma co prawda dwie szuflady, ale są bardzo płytkie i dużo tam upchnąć nie można. Chyba sobie zamówię większą

Korektory i podkłady to u mnie ledwo kilka sztuk, trochę mam zachomikowanych tuszów do rzęs, sypkich pudrów z pięć, prasowanych ze trzy.

Paletki do twarzy mam raptem dwie, szminek nie używam, rozświetlaczy też mam zaledwie kilka. Błyszczyki po torebkach się walają, ale też z kilka sztuk (z 5 czy 6).
Jak na jedną twarz, dwoje oczu i usta to jest naprawdę za dużo



Też lubię mieć zapas ulubionego kosmetyku Ale ograniczam się do jednego opakowania na zaś.

W tym roku mam okropne problemy z hormonami przez gruczolaka przysadki mózgowej, co skutkuje m.in wypadaniem włosów (jeszcze na dodatek w październiku przeszłam covid i chyba zaczyna mi się pocovidowe wypadanie, masakra jest po prostu ) Przez to wydaję też spore sumy na suplementy, wcierki, szampony przeciw wypadaniu, no po prostu w tysiące to idzie jakby zliczyć ostatnie pół roku. Dramat. Rozważam wizytę u trychologa i nie wiem...mezoterapię czy coś w tym guście, inaczej będę łysa chyba. Już widzę przejaśnienia nad czołem, zakola, kitka chudsza o połowę, straszne to jest, spędza mi sen z powiek Mam ciągle doła i zły humor, który próbuję sobie poprawiać zakupami i tak to się kręci.



Trzymam kciuki. Ja też w przyszłym roku mam plan się ograniczać z zakupami. Z nowości planuję kupować tylko to co zrobi na mnie szalone wrażenie



[/QUOTE]Nie wiem, czy próbowałaś wcierke z Vitapil, ale to jedyna po której widzialam jakiś efekt (niech będzie nawet wizualny tylko).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-27, 21:56   #1936
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy próbowałaś wcierke z Vitapil, ale to jedyna po której widzialam jakiś efekt (niech będzie nawet wizualny tylko).
Nie, tego nie próbowałam. Tracę już nadzieję, że mi cokolwiek pomoże. Szaleństwo hormonów leczę u endokrynologa i to już jest opanowane, używam wcierki na receptę (z estradiolem i sterydami), do tego wcierki ziołowe, łykam tabletki z podobno super skutecznymi proteoglikanami i wszystko o kant d*py potłuc Na dodatek ostatnio po covidzie jeszcze mi się wzmogło wypadanie, idzie się załamać Tyle miesięcy już z tym walczę i efektów praktycznie zero. Włosy co prawda odrastają, ale co z tego jak zaraz to co odrośnie, wypada.
Muszę iść do trychologa i na jakieś profesjonalne zabiegi, te wszystkie sklepowe cuda wianki po prostu nie działają. Zresztą - nic nie działa.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2022-11-28 o 09:10
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 22:07   #1937
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Chcę zrobić zamówienie w Sephorze, bo jest -20% na marki, które zwykle nie są przecenione (a o dziwo z aktualnym kursem euro opłaca się), no i co z tego, jak znowu co nie kliknę to jest w Click&Collect
No promka trwa już trochę i dziś jeszcze dali -25% na wszystko, ale co z tego jak właśnie nie ma wysyłkowo, albo i stacjonarnie, bo dwa razy mi anulowali, mimo że pokazywało dostępność 2 szt.

Ja tak właśnie czekam na ostatnią chwilę i kupuję za 5 dwunasta, a potem się okazuje że nie ma, albo że nie zdążę, taki autosabotaż, żeby za dużo nie wydać. Ja na razie skromniutko
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 22:43   #1938
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
No promka trwa już trochę i dziś jeszcze dali -25% na wszystko, ale co z tego jak właśnie nie ma wysyłkowo, albo i stacjonarnie, bo dwa razy mi anulowali, mimo że pokazywało dostępność 2 szt.

Ja tak właśnie czekam na ostatnią chwilę i kupuję za 5 dwunasta, a potem się okazuje że nie ma, albo że nie zdążę, taki autosabotaż, żeby za dużo nie wydać. Ja na razie skromniutko
I tak udało mi się w końcu złożyć zamówienie
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 23:13   #1939
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
I tak udało mi się w końcu złożyć zamówienie

Mi też tylko na coś innego
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-29, 06:10   #1940
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89423190]Nie, tego nie próbowałam. Tracę już nadzieję, że mi cokolwiek pomoże. Szaleństwo hormonów leczę u endokrynologa i to już jest opanowane, używam wcierki na receptę (z estradiolem i sterydami), do tego wcierki ziołowe, łykam tabletki z podobno super skutecznymi proteoglikanami i wszystko o kant d*py potłuc Na dodatek ostatnio po covidzie jeszcze mi się wzmogło wypadanie, idzie się załamać Tyle miesięcy już z tym walczę i efektów praktycznie zero. Włosy co prawda odrastają, ale co z tego jak zaraz to co odrośnie, wypada.
Muszę iść do trychologa i na jakieś profesjonalne zabiegi, te wszystkie sklepowe cuda wianki po prostu nie działają. Zresztą - nic nie działa.[/QUOTE]

jako osoba, która wiele lat "bujała się" od lekarza do lekarza z diagnozami to stres, prosze się nie denerować, taka pani uroda itd. moge doradzić jedno - poszukaj dobrego lekarza dermatologa i leć na wizytę. Mi dwa lata temu zdiagnozowano łysienie androgenowe. Gdybym wcześniej zaczęła leczenie (i została dobrze zdiagnozowana) mogłabym uratowac więcej włosów...
Trycholog to nie lekarz, nie zapisze Ci leków na receptę.
Na prawdę polecam wizyte z całego serca - ja miałam mega prześwity, myślałam nad peruką lub toperem, teraz nie jest idealnie mam po prostu cienkie włoski ale chyba nikt poza bliskimi osobami nie powiedziałby, że mam z nimi taki problem (tzn. nie jest to już tak widoczne).

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2022-11-29 o 06:12
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 13:52   #1941
Grabi97
Raczkowanie
 
Avatar Grabi97
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 313
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Ja po covidzie też tak miałam i mi dość mocno pomógł delpos i też tabletki vitapil. Tabsy dość duże i ciążko się je połyka ale dzieliłam je na pół i było ok. W tym momencie aż tak mi one nie wypadają jak na początku.
Grabi97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 19:03   #1942
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Grabi97 Pokaż wiadomość
Ja po covidzie też tak miałam i mi dość mocno pomógł delpos i też tabletki vitapil. Tabsy dość duże i ciążko się je połyka ale dzieliłam je na pół i było ok. W tym momencie aż tak mi one nie wypadają jak na początku.

Podobno aż 1/4 ozdrowieńców cierpi na telogenowe wypadanie włosów, co za przeklęty wirus.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2022-12-01 o 22:21
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 00:39   #1943
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Tez mi okropnie wypadaly wlosy, myslalam, ze to stres. Na szczescie - uspokoilo sie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 08:34   #1944
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89424925]Podobno aż 1/4 ozdrowieńców cierpi na telogenowe wypadanie włosów, co za przeklęty wirus.[/QUOTE]


Żeby to były tylko takie konsekwencje... Niektórzy z nas nawet nie wiedzą, jakie mają powikłania po covidzie...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 08:59   #1945
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Tez mi okropnie wypadaly wlosy, myslalam, ze to stres. Na szczescie - uspokoilo sie.
Czytałam, że to co wirus uszkodził ( w sensie cebulkę włosa przez co czas jego 'życia' się skrócił), to po prostu wypadnie i żadna siła tego nie powstrzyma. Można co prawda stosować jakieś tam środki wzmacniające i pomagające odrastać włosom, ale trzeba po prostu czekać. Niektórym wypada połowa włosów po covidzie

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Żeby to były tylko takie konsekwencje... Niektórzy z nas nawet nie wiedzą, jakie mają powikłania po covidzie...
Tak, przecież jakaś szokująca fala zawałów i wylewów jest wśród młodych ludzi, tj. przed 50tką to podobno też skutki covida, bo po nim może się zdarzyć nadkrzepliwość krwi.

W ogóle nieźle, wzięłam trzy dawki szczepionki, pandemia praktycznie w odwrocie i oczywiście musiałam zachorować U mnie w pracy była fala covida w październiku i niestety trafiło i na mnie. Podejrzewam, że byłam wyjątkowo podatna na zakażenie przez stres, bo ten rok mnie nie oszczędza, niestety.
Ale co zrobić, życie.

A zmieniając temat na przyjemniejszy, to spływają już moje zamówienia z czarnego piątku, nie powiem - udane łowy
Teraz pora na szlaban na zakupy, żeby tylko wytrwać

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2022-12-02 o 10:43
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-05, 08:55   #1946
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Tak piszecie o tym wypadaniu, że ja się zastanawiam czy ja tego covida nie miałam... niby nigdy mi w teście nie wyszło, ale od kilku tygodni włosy lecą mi garściami. Zamówiłam nawet specyfiki w aptece na tą okoliczność ( olej jojoba, glinka żółta na maseczkę ).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-05, 16:21   #1947
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Tak piszecie o tym wypadaniu, że ja się zastanawiam czy ja tego covida nie miałam... niby nigdy mi w teście nie wyszło, ale od kilku tygodni włosy lecą mi garściami. Zamówiłam nawet specyfiki w aptece na tą okoliczność ( olej jojoba, glinka żółta na maseczkę ).
Ja wiem, że covid jest aktualnie modny ale nie tylko on powoduje uszkodzenie telomerów, ogólnie może to zrobić dowolna infekcja, może dopadł cię po prostu inny wirus ( mnie załatwiła bostonka np.)
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-05, 18:01   #1948
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Ja wiem, że covid jest aktualnie modny ale nie tylko on powoduje uszkodzenie telomerów, ogólnie może to zrobić dowolna infekcja, może dopadł cię po prostu inny wirus ( mnie załatwiła bostonka np.)
+ na jesień to norma u wielu osób obserwować wzmożone wypadanie włosów. Mnie leciały tak mimo czesania, że aż odpływ się w czasie kąpieli zapychał, ale widzę, że powoli to wyhamowuje.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 15:08   #1949
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Dziewczyny, planuję coś kupić na Breuninger, ale dostawa poniżej 450zł kosztuje 25 - może któraś z Was chce dołączyć do zamówienia? Akurat te polecane kredki na wątku, z Laury Mercier, są fajnie przecenione, po 83zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-10, 09:11   #1950
Desigual
Raczkowanie
 
Avatar Desigual
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 246
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cześć, Rare beauty wypuściło nowe rozświetlacze, interesuje mnie odcień najjaśniejszy lub różowy. Czy któraś z Was dziewczyny ma może już ten najjaśniejszy, czy on daje bardzo wybielający efekt? Cały rok polowałam na ten odcień w płynie i wciąż niedostępny, zastanawiam się, czy marka nie będzie wycofywać tych płynnych rozświetlaczy, na stronie firmowej również prawie wszystkie odcienie out of stock.

Chcę jeszcze Was zapytać o co chodzi z informacjami o dostawie na stronie Sephory. Niektóre produkty można dodać do koszyka ale poniżej jest opis, że niedostępne z dostawą do salonu ani do paczkomatu. Zastanawiałam się, czy to w takim razie oznacza, że można kupić ale tylko z dostawą kurierem np. do domu czy w ogóle nie można i to jakiś błąd na stronie?
Desigual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.