Farbowanie rzęs - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-17, 10:49   #1
Masena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 18
Wyślij wiadomość przez ICQ do Masena GG do Masena Wyślij wiadomość przez Yahoo do Masena

Farbowanie rzęs


Chciałabym sobie zafarbować rzęsy, ale trochę się boję.Myślę że ten "zabieg" ułatwiłby mi życie, ale nic w sumie o nim nie wiem. Proszę powiedzcie mi, jak to wszystko wygląda, ile trwa, ile kosztuje, jak nalezy pielęgnować rzęsy po farbowaniu i ile taka farba się trzyma. Czy mozna je wtedy nadal malowac i czy nie zejdzie farba podczas demakijażu. Kolor moich włosów to ciemny blond, brwi też mam ciemne, zawsze malowałam rzęsy czarną mascarą i myślę, że czarna farba byłaby najodpowiedniejsza. Proszę,powiedzcie coś na ten temat
Masena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-17, 14:51   #2
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Farbowanie rzęs

Hej
Ja mam hennę na rzęsach praktycznie cały czas, bo to mi bardzo ułatwia życie Na codzień nie maluję rzęs (lub maluję tylko końce) i jestem bardzo zadowolona. Farba trzyma się ok. miesiąca. Ceny myślę, że kształtują się od 15 zł. (zależy jakie miasto i jaki gabinet). To świetna sprawa dla zabieganych, a szczególnie na wakacjach. Rzęsy się od tego nie niszczą, ja przynajmniej nic takiego nie zauważyłam
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-17, 18:23   #3
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Farbowanie rzęs

Henna jest np wmkolorze brazowym,grafitowym,czarn ym-mozesz wybrac dla siebie najodpowiednijszy kolor.
Ja robilam w sklepie firmowym Inglota i zaplacilam mniej wiecej 10zl.
Trzyma sie okolo miesiaca,nie trzeba malowac rzes,henna nie schodzi podczas malowania.
Pozdrawiam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-17, 18:30   #4
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: Farbowanie rzęs

To jeszcze jak to wygląda:
Kosmetyczka zabezpiecza ci skórę pod okiem platkami kosmetycznymi czy czymś tam podobnym, każe zamknąć oko i nakłada hennę. Leżysz tak sobie chwilę. Po pewnym czasie można oddczuć lekkie pieczenie i wtedy trzeba natychmiast dać znać kosmetyczce, żeby zmyć hennę. Ale trwa to bardzo krótko. I już
pozdrow.
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.