Sucha cera a jesień- jak pielęgnować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-26, 11:09   #1
ripley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 21

Sucha cera a jesień- jak pielęgnować?


no wlasnie juz niedlugo jesien i juz zaczynam sie martwic co sie z moja buzia bedzie dzialo mam sucha skore ktora w zastraszajacym tempie sie starzeje (27 lat) jesienia i zima jest stale podrazniona i nie moge znalesc na nia sposobu. Prosze moje slodkie pomozcie bo mnie juz nie tylko rece opadaja!! co mam zastosowac zeby dbalo o moja sucha skore, chronilo przed wiatrem chlodem mrozem i w dodatku posiadalo jakies filtry bo na domiar zlego bardzo duzo czasu spedzam na dworze !! moze jakis krem nawilzajacy a na to jakis ochronny .... albo co jakis cudowny srodek na wszystko ?? przyjme wszystkie rady oprocz tych dotyczacych wymiany gebusi
ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-26, 11:21   #2
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: jesien........

Jestem od Ciebie kilka lat mlodsza, ale moja skora to tez sahara. Jesienia i wiosna jest w dobrej konducji, problemy sprawia latem i zima. Na mrozy uzywam kremow dla dzieci (bambino np), nivei, tlustych kremow ziaji... czasem nutrologi (nie wiem, czy dobrze napisalam) vichy, ale raczej tylko jak jestem w domu. Dobry jest tez krem na zime z Yves Rocher, mialam go wieki temu, ale wspominam calkiem mile.


tika napisał(a):
> no wlasnie juz niedlugo jesien i juz zaczynam sie martwic co sie z moja buzia bedzie dzialo mam sucha skore ktora w zastraszajacym tempie sie starzeje (27 lat) jesienia i zima jest stale podrazniona i nie moge znalesc na nia sposobu. Prosze moje slodkie pomozcie bo mnie juz nie tylko rece opadaja!! co mam zastosowac zeby dbalo o moja sucha skore, chronilo przed wiatrem chlodem mrozem i w dodatku posiadalo jakies filtry bo na domiar zlego bardzo duzo czasu spedzam na dworze !! moze jakis krem nawilzajacy a na to jakis ochronny .... albo co jakis cudowny srodek na wszystko ?? przyjme wszystkie rady oprocz tych dotyczacych wymiany gebusi
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-26, 11:37   #3
ripley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 21
Re: jesien........

pamietam jak sie posmarowalam bambino... to byla zabawa mroz -15 a ja na pyszczku spocona jak szczur i tlusta w buziunie mroz nie szczypal ale jak ja podraznilam ze 2 tygodnie lezalm w maseczkach plackiem wieczorami wez tu czlowieku sobie meza znajdz heheh
ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-26, 11:42   #4
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Re: jesien........

A szukałaś już w KWC?
może tam coś Ci podpasuje.
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-26, 11:55   #5
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: jesien........

DO SUCHEJ SKÓRY DOBRY JEST GARNIER SUCHA SKÓRA, MA CHYBA W SKŁADZIE MIÓD, JEST NAPRAWDE OK, ZÓŁTE PUDEŁECZKO!
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-26, 12:04   #6
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Re: jesien........

pragnę tylko zuważyć, że miód ma spore działanie uczulające. Jeśli nie msza wrażliwej skóry - krem jest ok

Ze swojej strony mogę ci polecić np. ReLipid z Daxa, cała serię - jest świetna, chociaż mam mieszaną skórę.
I jakiś krem z filtrem, jest tego sporo na KWC
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-26, 12:06   #7
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Re: jesien........

Nie wiem czy twoja skóra potrzebuje więcej nawilżenia, czy natłuszczenia.

Mocno nawilżający krem z filtrami ma La Roche, Hydraphace. (nie wiem jak się pisze)
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-26, 12:22   #8
ripley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 21
Re: jesien........

i to jest dziwne... niby skora sucha i wrazliwa ale jak stosuje na krem nawilzajacy jakis krem ochronny z filtrami to jest to dla mnie za ciezkie swiece sie, skora natychmist jest podrazniona o jeny chyba jednak te gebe wymienie !! sama juz nie wiem co zastosowac ... lub jak zastosowac , moze robie jakis blad.... HELP !!
ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-26, 12:37   #9
kasia_74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 4
Re: jesien........

hej, ja mam podobny problem, zeszlej zimy przetrwalam dzieki nanobase na noc na przemian z daxem re-lipid. do pracy przed komputerek - neutrogena z soja, a jak przebywalam na sloneczku to wklepywalam jeszcze svr 100, zero suchych plackow
pozdrawiam
kasia_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-26, 17:30   #10
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: jesien........

tika a sprobuj tylko kremow ochronnych uzywac bez nawilzajacych. Jak przychodza zimne pory roku to powinno sie uzywac tlustszych kremow, bo nawilzajace moga podraznic cere. Moja mama ma tez sucha i nigdy nie uzywala kremow nawilzajacych bo odrazu jak piecze skora za to poltluste jej bardzo sluza nawet latem. Wszystko sie ladnie wchlania i robi makijaz bez wczesniejszego pudrowania bo tez ja to uczula ostatnio daqlam jej podkladzik i puderek i jakos jej sluzy mam nadzieje ze na dluzej, bo nawet jak cos jej sluzylo to na krotko. Ale krem poltlusty powinien byc ok na jesien i zime o nawilzajacych zapomnija na te pory roku powroc do nich na wiosne. Moze to pomoze. Krem poltlusty nawilza i natluszcza skore a ten tluszcz chroni skore przed zimnem. Jesli to bedzie za malo sprobuj z tlustymi, ale skoro piszesz bambino nie pasuje to sprobuj poltluste nie zawieraja tyle tluszczu co tluste kremy. Moja mama chwali Dermike
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-26, 19:41   #11
ripley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 21
Re: jesien........

ufff dzieki za rady mam juz pare nowych i swiezych pomyslow co dalej bede kąąąąąbinowac i moze cos mi sie uda. ............. ze tez sama nie wpadlam na pomysl poltlustego kremu (tak sobie wbilam do glowy to nawilzanie) ............ DZIEKUJE jakby jeszcze jakies pomysly to chetnie skorzystam
ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.