Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-06-25, 08:27   #31
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Obrzydliwe zachowanie. Wybór "partnerki" jak psa na wystawie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-25, 10:02   #32
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89267977]Chyba tak. Kobieta ma być ambitną karierowiczka, ale do tego i idealną matką i żoną podstawiająca pod nos obiadki Ciekawe, co autor sobą reprezentuje mając takie wymagania, bo na razie wygląda na to, że niewiele.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Mi najbardziej spodobał się fragment gdzie autor pisze że pieniądze i praca to nie jest dla niego jakiś ważny aspekt życia dlatego z tego powodu rozstał się z dziewczyną praktycznie mówiąc jej że pociągnie go na dno. On chyba sam nie ogarnia o co mu chodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-25, 10:11   #33
Ninanina88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 502
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
No cóż, jesteś zwykłym materialistą, egoistą i nie potrzebujesz towarzyszki życia, tylko żony i ewentualnej matki dla dzieci. Jeszcze najlepiej żeby ona pracowała, zarabiała, rodziła dzieci, opiekowała się nimi, dbała o dom, gotowała i sprzątała
Szczerze - jestem magistrem, studiuję kolejny kierunek, jestem ambitna, uczę się, staram się rozwijać, w wolnym czasie zamiast siedzieć przed kompem bez sensu czytam różne książki, z racji studiów czytam też lektury uzupełniające. Czasem mam tak, że lubie poczytać Wikipedii, ot tak po prostu bez większej potrzeby.
Natomiast mój mąż (niedługo ex) ma pracę o dość niskim statusie społecznymi, większych ambicji nie ma, ot - praca, dom, ale w życiu bym go nie skreśliła ze względu na jego wykształcenie czy pracę.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Ale wydaje mi się, że autorowi nie chodzi o rozwój w takim znaczeniu tylko o kasę. Jakby jego była dobrze zarabiała to mogłaby po pracy czytać romanse, ale że nie zarabiała to miała zrobić coś żeby zacząć. W wielu branżach się dużo nie zarabia, mimio dokształcania i ambicji. A w niektórych sporo nawet jak taki kierownik o rozwoju to już dawno zapomniał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ninanina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-25, 11:48   #34
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Cytat:
Napisane przez Ninanina88 Pokaż wiadomość
Ale wydaje mi się, że autorowi nie chodzi o rozwój w takim znaczeniu tylko o kasę. Jakby jego była dobrze zarabiała to mogłaby po pracy czytać romanse, ale że nie zarabiała to miała zrobić coś żeby zacząć. W wielu branżach się dużo nie zarabia, mimio dokształcania i ambicji. A w niektórych sporo nawet jak taki kierownik o rozwoju to już dawno zapomniał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie sądzę, bo pisał że teraz dziewczyna zaczęła robić kursy itd

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-25, 11:55   #35
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Wiała bym od takiego kolesia jak Ty co myślą, że jak mają kasę to mogą wszystko kupić.

Dziewczyna Cię przejrzała na wylot i wcale się nie dziwię, że Cię poblokowała, zwłaszcza po tej akcji z przelewem - żenua.
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-25, 12:26   #36
Ninanina88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 502
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Nie sądzę, bo pisał że teraz dziewczyna zaczęła robić kursy itd

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Dzięki czemu liczy na to, że będzie zarabiać. Serio myślisz, że np uznałby, że Ty jesteś dla niego dobrą partią bo sie rozwijasz jakbyś zarabiała tyle co w tym ośrodku, w którym pracowałaś. Albo jakby była nauczycielka i dzieci rozwojowi jej pensja podskoczyła z 3 na 3.5?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ninanina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 08:30   #37
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Dobrze dziewczyna zrobiła. Gdybyś był normalny i zakochany w niej to byś np. zasugerował czy porozmawiał na temat zmiany pracy. Może zmotywował ją do rozwoju. A jakieś teksty o kotwicy czy braku uczuć z twojej strony - skreśliły cię na zawsze (całe szczęście).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-26, 09:15   #38
Gruszzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 305
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Przeciętny kierownik zarabia 10 tys lub mniej. Wiec oki ale jakiś szał to nie jest.
Gruszzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 11:17   #39
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

" Miałeś chamie złoty róg..."

a tak w sumie to chyba już nie tylko osiwiałeś ale tu to i chyba wyłysiałeś.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 12:11   #40
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Wiesz co, niektórym brakuje takiego szacunku zwykłego, do drugiego człowieka, otwartości, skromności i cieszenia się chwilą. Praca, praca, praca. Pieniądze pieniądze. Byla bardzo fajna, ale ta praca, eh.

Każdy ma swoje wymagania - Ty masz takie. Więc daj spokój osobom z odmiennymi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 13:23   #41
Medins
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 635
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Widocznie Ci nie pasowała do końca, widocznie ten brak kursów, super pracy przeważył, widocznie to było na tamten moment dla Ciebie ważne.

Ta sytuacja zweryfikowała Twoje poglądy, czegoś nauczyła, teraz postąpiłbyś inaczej.

I to wszystko jest ok. Teraz kieruj się tym, co obecnie uważasz za ważne. Tamtej dziewczynie daj spokój, nie odgrzewaj i tak jesteś spalony.

Panie kierowniku, nie wie Pan, co Pana w życiu czeka. Może zwolnią z dobrej pracy, może jakaś choroba się przytrafi... Super praca to nie wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Medins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-26, 13:45   #42
Lalalu181818
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 104
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Tez bym nie chciala wrocic na jej miejscu. Nikt nie lubi byc obrazany i ponizany. Widac jest madra i poszla do przodu Znajdz sobie inna i traktuj ludzi tak jak sam chcialbys byc taktowany.
Lalalu181818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 15:04   #43
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 10:20
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 15:26   #44
Gruszzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 305
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Omg spotykam się obecnie z facetem na stanowisku dyrektorskim, ja obecnie nie pracuje - nigdy mi nie dał odczuć ze jestem gorsza biedniejsza czy cokolwiek.

Jak chcesz karierowiczki to takiej szukaj a nie zawracasz głowę innym kobietom i je pinizasz. Tylko nie oczekuj potem ze kobieta z władną kariera rzuci jà potem żeby Ci prac gacie
Gruszzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 15:35   #45
Matheus201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Cóż, dziękuję wszystkim za odzew. Czytając mój post po kilku godzinach ciężko nie stwierdzić, że jest trochę mocny toksyczny.
Ale do konkretów.

Ktoś zarzucił mi, że muszę iść na terapię ...
cóż, jako że jesteśmy w internecie i nikt mnie nie zna, mogę to napisać. Na terapię chodzą od grubo ponad roku, generalnie właśnie problemem było to, że od dziecka byłem uczony kalkulowania znajomości i patrzenia na ludzi przez pryzmat pieniędzy czy stanowiska.
Jednak od teraz jest zdecydowanie lepiej (super nie jest, ale jest lepiej). Niestety wiele zaleciałości jeszcze zostało i nie wiem czy do końca uda mi się je rozwiązać. (Byłem wychowywany tak przez rodziców).

Nie mnie jednak w szoku jestem ilością dużego hejtu z waszej strony jak od razu mnie oceniace, że muszę być chamem, bucem czy innym złym czlowiekiem
Nie chcę dla nikogo źle.

Co do wysłanych pieniędzy, faktycznie po czasie stwierdzam, że był to żałosny pomysł i mój terapeuta stwierdził, że teraz tym bardziej odepchnąłem od siebie tamtą kobietę. Generalnie to musi być przepracowane.

Najgorsze jest to, że jak z nią bylem, to czułem się lepiej, bardziej wolny w "głowie", spokojniejszy. A teraz widmo samotności, szukania nowych znajomości i poznawania, to aż mdłości dostaję...

Zawsze dążyłem do tego aby być mocno niezależny finansowo i praktycznie to się udało, posiadam mieszkanie (kredyt spłacony), ale co z tego że 3 pokojowy, jak każdy mówi "że przyszłościowo rodzinny", jak ja tu sam spędzam teraz praktycznie całe dnie.

Wyjścia, spotkania, wyjazdy nie rekompensują mi tego w żadne sposób STRATY TEJ ZNAJOMOŚCI Z MOJĄ BYŁĄ : /

☠☠☠☠a no tyle rzeczy udało mi się osiągnąć, a nie potrafię ogarnąć swojego życia prywatnego.

Co do zarzutu, że "nie wiadomo jakim jestem kierownikiem i finansowo szału może nie być" to w sumie uważam, że nie jest to istotne dla każdego z was ale skoro zostałem wywołany do tablicy to posiadam kierownicze stanowisko w firmie IT, generalnie robimy dużo dla USA/Azja i zarobki oscylują w okolicach 20-30k PLN/mc po przeliczeniu, ale to są normalne pieniądze w tej branży na tym stanowisku.

Wracając do meritum tematu. Co polecacie , abym jednak mógł naprawić tę znajomośc z moją byłą? Poprosić ją spotkanie, przeczekać, poczekać ?
Co robić ?
Matheus201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 15:41   #46
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Przecież dostałeś 2 strony odpowiedzi co robić - DAĆ JEJ ŚWIĘTY SPOKÓJ RAZ NA ZAWSZE

Jak dostałeś się na to kierownicze stanowisko bez umiejętności czytania ze zrozumieniem? :P
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 15:41   #47
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Mdli cię, powiadasz

Ten pociąg już odjechał.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 15:46   #48
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 243
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Przecież dostałeś 2 strony odpowiedzi co robić - DAĆ JEJ ŚWIĘTY SPOKÓJ RAZ NA ZAWSZE
Amen. Skrzywdziłeś ją wystarczająco.

Trudno, musisz się pogodzić z tym, że zniszczyłeś to na własne życzenie, i żyć dalej.
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 15:48   #49
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Przecież dostałeś 2 strony odpowiedzi co robić - DAĆ JEJ ŚWIĘTY SPOKÓJ RAZ NA ZAWSZE

Jak dostałeś się na to kierownicze stanowisko bez umiejętności czytania ze zrozumieniem? :P
Niekiedy się zdarza, że na kierowniczych stanowiskach są ludzie, którzy nie powinni tam być

A wracając do tematu wątku, autorze, dziewczyna Cię poblokowała, zakazała swojemu rodzeństwu udzielać Ci jakichkolwiek informacji o sobie. Czy to nie jest dla Ciebie jasna odpowiedź? Dlaczego nie potrafisz uszanować jej decyzji - że ona nie chce żadnego kontaktu z Tobą?
Serio. Daj jej spokój.
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-26, 15:49   #50
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 10:20
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 15:51   #51
Gruszzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 305
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Zarabiaj sobie i 50 tys tygodniowo ale nie licz ze kobieta pozwoli się traktować jak g*** z tego powodu

A jak spotkasz kobietę o podobnych zarobkach i np straci prace czy inne losowe zdarzenie to co zostawisz ja?

Skoro tak Co dobrze finansowo to czego szukasz partnerki która Cię finansowo będzie podciągać do góry?
Gruszzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 16:11   #52
magdalenaCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 377
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Słabe masz podejście do ludzi. Prace można stracić, branża może przestać być potrzebna, można zachorować i nie być w stanie pracować itp. To jaka kto ma prace nie jest dane raz na zawsze. Od 27 latki ciężko oczekiwać dużych zarobków, jeżeli pod tym katem będziesz szukał dziewczyny to pewnie bedziesz musiał obniżyć wymagania na innych polach. Ja bym już do ciebie tez nie wróciła, pewnie nieuniknione byłoby w przyszłości wyrzygiwanie ze to co macie razem ty wszystko kupiłeś i na wszystko zapracowałes.
magdalenaCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 16:20   #53
Matheus201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Cytat:
Napisane przez magdalenaCat Pokaż wiadomość
Słabe masz podejście do ludzi. Prace można stracić, branża może przestać być potrzebna, można zachorować i nie być w stanie pracować itp. To jaka kto ma prace nie jest dane raz na zawsze. Od 27 latki ciężko oczekiwać dużych zarobków, jeżeli pod tym katem będziesz szukał dziewczyny to pewnie bedziesz musiał obniżyć wymagania na innych polach. Ja bym już do ciebie tez nie wróciła, pewnie nieuniknione byłoby w przyszłości wyrzygiwanie ze to co macie razem ty wszystko kupiłeś i na wszystko zapracowałes.
:/

co byś radziła zrobić aby "zresetować" się emocjonalnie od tego wszystkiego ?
Matheus201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 17:02   #54
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Tak zostałeś wychowany przez rodziców, ktorzy z kolei na terapię nie pojdą. Oni się wzajemnie pod tym kątem dobrali, jest im ze sobą dobrze i w takim przekonaniu wychowali Ciebie. Każdą pannę, ktorą im przedstawisz, czyli taką ze słabymi zarobkami najprawdopodobniej będą tępić i Ciebie za kiepski wybor tez. W sumie będziesz miał z nimi ciężko a ona sama też bedzie się z takimi tesciami męczyc, bo tego się nie da nie wyczuć. Jeśli nie przepracujesz tego z rodzicami, to innym razem nie Ty sam ale oni rozwalą Ci podobny związek.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 17:21   #55
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 243
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Znaczy, jedyne, co on może przepracować w kwestii rodziców, to uniezależnienie się od ich poglądów i "manie w d..." tego, co uważają.
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 17:42   #56
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Cytat:
Napisane przez Hermiona83 Pokaż wiadomość
Znaczy, jedyne, co on może przepracować w kwestii rodziców, to uniezależnienie się od ich poglądów i "manie w d..." tego, co uważają.
Ciężko to widzę. Jak na razie poświęcił na manie w d... ich poglądów grubo ponad rok i jak widać z marnym skutkiem. Do tego dojdzie jeszcze dziewczyna, ktora bedzie musiała od razu taka być bez kompleksów i wolna od takich ich "poglądów". A to się nie spodoba rodzicom już na bank, bo zostanie odczytane, jako hardość.

Trudna sytuacja.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 17:52   #57
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 074
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Ale to jest jakieś zasłanianie się rodzicami, zwykła niedojrzałość. Problemem nie są jego poglądy, a sposób ich przedstawienia i jego postępowanie. To jest brak empatii i zwykła bucowatość, nie ma co zasłaniać się rodzicami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 18:11   #58
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Ale to jest jakieś zasłanianie się rodzicami, zwykła niedojrzałość. Problemem nie są jego poglądy, a sposób ich przedstawienia i jego postępowanie. To jest brak empatii i zwykła bucowatość, nie ma co zasłaniać się rodzicami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie no oczywiście, że nie ma co zwalać na rodziców. Nie mniej takie sytuacje się zdarzają i to żadna nowość. Przypominają mi się stare filmy "Daleko od szosy", " Trędowata" czy "Profesor Wilczur" tam rodzice tez sporo namieszali. Ale nie ma co wybiegać i mam nadzieję, ze tym razem będzie inaczej.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-27, 13:28   #59
niepogodna
Raczkowanie
 
Avatar niepogodna
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 471
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Ja nie wiem, czy wolno tutaj tak ostro na tym forum, ale pluję na takich materialistów, jak ty. A twój wątek mnie ostro wkurzył.

Jestem tak mocno po drugiej stronie spektrum, bo nikt nie wychował mnie na materialistkę. Nie widzę w ludziach ich wypłaty, tylko ich osobowość, bliskość, którą tworzymy, więzi, spędzony razem czas. Nikt mnie nawet nie musiał uczyć, że człowieka nie ocenia się po ciuchach, butach, grubości portfela czy ilości ukończonych kursów. Współczuję, że ciebie nikt nigdy tego nie nauczył, że masz totalnie poprzekręcane wartości i że w dodatku tego nie rozumiesz. Z tego co piszesz, jesteś typowym komercyjnym wytworem Wielkiego Świata, Wielkiej Korporacji: portfel gruby, w środku pustka. Wiesz chociaż, po co tę kasę zarabiasz, czy tak sobie, żeby mieć więcej i status społeczny? Masz jakieś marzenia? Zachwycałeś się czymś kiedykolwiek tak naprawdę, czy wszystko co widzisz to to, czy ktoś "się rozwija", a ten rozwój to pewnie jakieś nikomu nieprzydatne szkolenia w korpo, nie mające nic wspólnego z prawdziwym rozwojem siebie jako lepszej osoby, z prawdziwymi wartościami.

Powiem tak: świetnie, że ta dziewczyna cię nie chce. Życzę jej pięknej miłości z dobrym człowiekiem, który będzie ją kochał za jej duszę, uśmiech, osobowość. A nie z jakimś bucem, który nagle po fakcie ogarnął, że "jeju, jak mi na niej zależy", bo z inną było mniej fajnie. I nie dziwię się, że obraziła się za te pieniądze na zabieg, nikt nie chce łaski i jałmużny. Ale ty widać nadal żyjesz w myśl zasady, że wszystko można sprzedać i kupić. Współczuję. W dodatku w wieku 27 lat, zakładając, że ktoś skończył studia i nie zaocznie, to ma staż pracy na etat tak przy dobrych wiatrach 2 lata, przy gorszych (np. zbywanie zleceniówkami, problemy ze znalezieniem) z rok czy półtora. To strasznie mało i ciężko o większe zarobki. Nigdy nie wiesz, kto co osiągnie, ale w jej przypadku to trochę za wcześnie, żeby stwierdzać, że będzie kulą u nogi.

PS. Tutaj też jest świetna odpowiedź co do jednego z poprzednich wątków, że facetowi się zarzucało brak ogarnięcia życiowego, bo najlepiej to brać takiego dobrze zarabiającego, z fajną pracą i mieszkaniem. Nic nie jest regułą, ale ja często widzę zależności i powtarzalność sytuacji (taka moja przypadłość, nic nie zrobię) i akurat częściej taki z fajną pracą okazuje się być mniej dojrzały i bardziej bucowaty, niż taki "goło.du.piec".

A co do tego, czy masz "brak większych problemów", no to w mojej opinii masz mnóstwo, jeden podstawowy to jakieś twoje dziwne schematy, naleciałości i zaburzenia oraz brak empatii, za pomocą których odbierasz świat i zakrzywiasz wizję rzeczywistości.
__________________
Love has a nasty habit of disappearing overnight

Edytowane przez niepogodna
Czas edycji: 2022-06-27 o 13:40
niepogodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-27, 14:08   #60
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Jak do niej wrócić ? Osiwieję :( Błagam o pomoc.

Cytat:
Napisane przez Matheus201 Pokaż wiadomość
Cześć, od razu przejdę do rzeczy. Kojarzę tą stronę głównie z porad dla kobiet, ale może będzie mi wstanie pomóc.

W skrócie. Mam 31 lat, spoko pracę (kierownicze stanowisko), bardzo dobrą sytuacją materialno społeczną oraz brak większych problemów. Wiadomo ,zawsze może być lepiej ale jest ok.
Spotykałem się przez ok. 7 miesięcy z dziewczyną, która miała 27 lat. Generalnie nie traktowałem przez większość czasu tej znajomości "na serio". Miała zwykłą pracę bez szału finansowo. Tutaj zaznaczę, ze nie jest to jakiś dla mnie aspekt bardzo ważny, ale jednak pieniądze ułatwiają dzisiaj życie, można dzięki nim sie realizować, podróżowac, uczyć się, mieć dostęp do lekarza itp.

No i generalnie nasza znajomość kwitła, no i po kilku miesiącach nawet zacząłem dość poważnie o niej myśleć, bo miała takie cechy bardzo dobre na przyszłą żonę, czy też matkę. Dosyć ciepłe usposobienie, mogłem z nią porozmawiać o swoich troskach i problemach. Potrafiła jednak też stanowcze powiedzieć nie w niektórych sytuacjach.

Nie mniej jednak ze względu na to, że nie do końca mi pasowało to że ma dość słabą pracę i nie próbowała tego mocno zmienić stwierdziłem po czasie, że będzie tylko moim utrudnieniem w życiu a nie pomocą. Rozstaliśmy się,.
W tym miejscu ta historia powinna się była zakończyć. To nic złego mieć jakieś swoje wymagania, w takiej sytuacji najlepiej się rozejść. Natomiast te późniejsze chore akcje w ogóle nie powinny mieć miejsca.
Trzeba też pogodzić się z tym, że samo to, że kogoś poznamy nie wystarczy, żeby wejść w związek. Ważne też jest, kiedy się to wydarzy. Widać dla Was to nie był odpowiedni moment, bo miałeś jakieś swoje nieprzepracowane problemy. Teraz skup się na terapii i żeby być lepszym człowiekiem, dzięki temu być może gdy kiedyś spotkasz kobietę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania, będziesz już gotowy na związek.
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-27 15:28:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.