Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI. - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-19, 14:55   #421
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Pani R, no to Ty musisz do Skandynawii
Sporo Norwegów jest do kompletu wysokich, bosko.

Gosia, widoki nieziemskie. Gdzie to w UK jeśli mogę spytać?


Sent from my iPhone using Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-19, 15:05   #422
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Pani R, no to Ty musisz do Skandynawii
Sporo Norwegów jest do kompletu wysokich, bosko.

Gosia, widoki nieziemskie. Gdzie to w UK jeśli mogę spytać?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Peak District


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-19, 15:19   #423
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Szwed Przyznał, że ma robione zęby, ale efekt... Damn ile taki usmiech dodaje seksapilu! Równiez bardzo lubię urodę północną. Włosi, Arabowie mogą być przystojni, ale to nie mój typ. Chociaż spotykałam się z Serbem z pochodzenia i urodę miał nieziemską, ale to chyba wyjątek, bo jego rysy były niezwykle "dobrotliwe i łagodne". Robił miny jak kot ze Shreka.
Jesooo, ale fajnie a gdzie się teraz takich poznaje? Bo ja swojego eks bojfrenda poznalam na jakimś badoo czy whatever. Czasem go podglądam na fejsie- nadal sliczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-19, 15:45   #424
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Dostałam od mojego K bransoletkę bez okazji, podoba mi się bardzo i miłe to strasznie IMG_2767.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-19, 15:54   #425
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Dostałam od mojego K bransoletkę bez okazji, podoba mi się bardzo i miłe to strasznie Załącznik 7772267


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-19, 16:58   #426
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Peak District


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kurcze, tyle razy byłam w okolicy Manchesteru a nigdy tam. Pięknie.
W ogóle w UK bywałam często, bardzo mi się tam podoba, szczególnie zamki. Od dziecka mam świra na stare ruiny i inne tchnienia historii, w No mogę się niestety wypchać.

Bransoletka bardzo ładna.

Jaka biżuterię lubicie? Ja jako stara baba zaczęłam nosić złoto i stwierdzam ze mi nawet pasuje. Jako młode dziewczę metalowe oczywiscie biegałam w kolcach i tonach srebrnych łańcuchów. Nosze często lunulę, bransoletki i pierścionek starszy ode mnie.

Idę pospadać z rurki.


Sent from my iPhone using Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-19, 17:48   #427
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
U mnie dziś tak Załącznik 7772240
Załącznik 7772241


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Swego czasu mieszkałam w Stoke-on-Trent, ale tam nie byłam Nawet mi nikt nie podpowiedział tej lokalizacji do zwiedzania.

Magbeth, ja byłam jeszcze bliżej tych pięknych miejsc, a też nie dotarłam W UK jest mnóstwo rzeczy do zobaczenia
Ja też mam lunulę na nici jedwabnej z kamieniami zrobioną przez taką lokalną zdolną dziewuszkę
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-19, 18:23   #428
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Zamków też już trochę zwiedziłam w UK, kiedyś wykupiłam kartę dla rodziny na cały rok i większość wstępów do zamków, starych opactw, rezydencji była za darmo. Jeszcze kiedyś chcę to wykupić. Teraz w Szkocji mieliśmy zwiedzać świetny zamek, ale dopadło nas choróbsko i wykupiony wstęp przepadł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

A w Peak District zwiedziłam kilkadziesiąt miejsc i jeszcze na kilka lat zwiedzania mam Jeszcze do Yorkshire Dales też jeździmy i mnóstwo miejscówek jeszcze jest w planie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-19, 19:14   #429
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Ja noszę biżuterię modową. W złocie. Obecnie to łańcuchy w stylu lat 90 i kolczyki koła a'la J Lo. Czasem jakieś złote chokery, albo z czarnymi koralikami. Panu Idealnemu się odkleiła nieco maseczka i dzisiaj zarzucił same Red Flagi. Ale przynajmniej wiem, że dogadam się na Skype po angielsku i spokojnie mogę chodzić na randki.

Mari polskiego Serba miałam kiedyś z Tindera, ale był tam faktycznie krótko. Oczywiście alkoholik z bardzo ofensywnymi znajomymi, ale w łóżko to umiał Tylko 4 dni w tygodniu pił, bo tak obchodził weekend.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-19, 20:57   #430
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

O, jakie ciekawe tematy

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Panu Idealnemu się odkleiła nieco maseczka i dzisiaj zarzucił same Red Flagi. Ale przynajmniej wiem, że dogadam się na Skype po angielsku i spokojnie mogę chodzić na randki.
Co nawyrabiał? Aż jestem ciekawa.

Mnie, niby, też od zawsze podobali się blondyni . "Niby", bo siostra mi może rok temu uświadomiła, że przecież większość facetów, z którymi randkowałam (z pewnymi wyjątkami), to byli głównie bruneci. I faktycznie, jak tak przeleciałam, to większość miała ciemne wlosy, aż się sama zdziwiłam . Nie wiem dlaczego w głowie ten typ blondyna mi siedział. Być może z lat nastoletnich - wtedy sami blondyni mi sie podobali i może później wydawało mi się, że tak już mam?

Szwedzi, nie tylko mężczyzni, to bardzo atrakcyjna nacja. Arabowie mi się również nie podobają - z reguły są niscy + mają takie zacienienia dookoła oczu, że zawsze nieświadomie wzbudzają we mnie brak zaufania. Niektórzy Włosi i Hiszpanie potrafią być jednak niezwykle atrakcyjni.

Mój TŻ to brunet - smieszna mieszanka ojca Greka i mamy Angielki.

Uprawiam guilty pleasure przez ostatnie dni (jak i połowa świata) - oglądam rozprawe Deppa i Amber Heard live. Troche ucze sie przy okazji legal English Wciągnełam się. Przeczytałam wczoraj komentarz, że przez to "Netflix will go out of business" .

Co do biżuterii, to u mnie jest maksymalny minimalizm. Mam złoty łańcuszek z okrągłą zawieszką, nosze go już chyba 6 lat, bardzo podobny do tego: https://www.zalando.pl/glanzstuecke-...caArIREALw_wcB

W pierścionkach nie chodze. Mam zaręczynowy, ale zakładam go tylko na specjalne okazje.

Nawet nie wiedziałam co to lunula , ale już wiem.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2022-05-19 o 21:11
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-19, 21:27   #431
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Gosia, łądna i delikatna, naturalne kamienie
pani R, trzymam kciuki za kolejna udana randke i szkolenie angielskiego A jak sie poznaliscie...?
Magbeth, no własnie zamki, ruiny...W szkocji sa piekne, a ja tez je uwielbiam Wiekszosc wycieczek objazdowych to były własnie trasy z zamkami...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-19, 22:05   #432
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Co nawywijał ów piękny potomek wikingów?

Do UK bardzo chciałabym się znowu wybrać, może się uda latem. Mam to poczucie ze tylko liznęłam, choć byłam z wizytacjami wiele raz i w różnych miejscach. Po zamkach, opuszczonych domostwach, starych kościołach itp.moge się włóczyć non stop.

Mari, fajnie ze masz taka robiona lunule. Widziałam masę cudnych w necie, tylko wybierać. Ja mam klasyczna, malutka, złota.

Swietnie mi się dziś ćwiczyło i tańczyło, zmęczona jestem jak szlag ale szczęśliwa. Ręce mi odpadaja od invertow, ale jutro po pracy idę znowu
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-19, 22:23   #433
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Kasztanka, fajnie miec taka osobe wokol siebie. Czasami wystarczy lekkie popchniecie w odpowiednim kierunku i wszystko uklada sie jak powinno. A w pracy spedzamy zdecydowanie za duzo czasu, zeby znosic kiepskie warunki i slaba atmosfere.

Jesli chodzi o facetow bez dwoch zdan naleze do teamu poludnie. Z tym, ze mam odwrotna przypadlosc do Cinde - pomimo silnej grawitacji do sniadych mezczyzn wszystkie powazniejsze relacje nawiazalam z jasnookimi. Moj Wloch mial niebieskie oczy, nawet zielonookiego Araba udalo mi sie wyhaczyc. Nordycki niby nie moj typ “na papierze”, ale moze jednak?
I dolaczam sie do pytania o Szweda. Co tam chlapnal?

Ciagle na social mediach wyskakuja mi fragmenty rozprawy rozwodowej Deppa, narazie sie opieram. Nie jestem gotowa na szitshow tego kalibru.

Bizuterii mam bardzo malo. Pare lat temu skradziono mi cala szkatulke z blyskotkami i zaczelam od zera. Modowej bizu raczej nie kupuje, z jakoscia moze byc roznie, a mam tendencje do przywiazywania sie do rzeczy. Pozniej zmieniaja kolor od ciaglego noszenia i jest mi przykro, najczesciej nie da sie wtedy juz kupic identycznych. Ze wzgledu na cene taka przyjemnosc robie sobie raz na rok. 2 lata temu kupilam naszyjnik Alhambra Van Cleef z bialego zlota, w zeszlym bransoletke Amulette Cartier z opalem w rozowym zlocie. W tym moze Love bracelet? Nie wiem czy nie za bardzo oklepane, jeszcze siedze i dumam. O, i jeszcze nosze zlote kolczyki-serduszka, ktore dostalam na komunie.

Wiecie co, odkrylam dzisiaj nowy talent. Z golfa jestem taka sobie, z tenisem robie radze tyle o ile, kregle masakra, ping pong za mocno wale. Spedzilam caly dzien na strzelnicy i okazuje sie, ze jestem swietna w strzelanie z shotguna do latajacych obiektow. Kto by sie spodziewal. Co prawda juz widze jak formuje sie wielki siniak pod obojczykiem, ale zabawa przednia.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-20, 09:08   #434
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;89226240]O, jakie ciekawe tematy



Co nawyrabiał? Aż jestem ciekawa.

Mnie, niby, też od zawsze podobali się blondyni . "Niby", bo siostra mi może rok temu uświadomiła, że przecież większość facetów, z którymi randkowałam (z pewnymi wyjątkami), to byli głównie bruneci. I faktycznie, jak tak przeleciałam, to większość miała ciemne wlosy, aż się sama zdziwiłam . Nie wiem dlaczego w głowie ten typ blondyna mi siedział. Być może z lat nastoletnich - wtedy sami blondyni mi sie podobali i może później wydawało mi się, że tak już mam?

Szwedzi, nie tylko mężczyzni, to bardzo atrakcyjna nacja. Arabowie mi się również nie podobają - z reguły są niscy + mają takie zacienienia dookoła oczu, że zawsze nieświadomie wzbudzają we mnie brak zaufania. Niektórzy Włosi i Hiszpanie potrafią być jednak niezwykle atrakcyjni.

Mój TŻ to brunet - smieszna mieszanka ojca Greka i mamy Angielki.

Uprawiam guilty pleasure przez ostatnie dni (jak i połowa świata) - oglądam rozprawe Deppa i Amber Heard live. Troche ucze sie przy okazji legal English Wciągnełam się. Przeczytałam wczoraj komentarz, że przez to "Netflix will go out of business" .

Co do biżuterii, to u mnie jest maksymalny minimalizm. Mam złoty łańcuszek z okrągłą zawieszką, nosze go już chyba 6 lat, bardzo podobny do tego: https://www.zalando.pl/glanzstuecke-...caArIREALw_wcB

W pierścionkach nie chodze. Mam zaręczynowy, ale zakładam go tylko na specjalne okazje.

Nawet nie wiedziałam co to lunula , ale już wiem.[/QUOTE]

Ja też jestem ciekawa, co Szwed nawywijał

Urywki z tego procesu też oglądam, ale może to w wyniku tego, że to tylko urywki wydaje mi się jakby Amber była jakaś lekko głupawa. Nie wiem... to tylko moje zdanie?

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Kasztanka, fajnie miec taka osobe wokol siebie. Czasami wystarczy lekkie popchniecie w odpowiednim kierunku i wszystko uklada sie jak powinno. A w pracy spedzamy zdecydowanie za duzo czasu, zeby znosic kiepskie warunki i slaba atmosfere.

Jesli chodzi o facetow bez dwoch zdan naleze do teamu poludnie. Z tym, ze mam odwrotna przypadlosc do Cinde - pomimo silnej grawitacji do sniadych mezczyzn wszystkie powazniejsze relacje nawiazalam z jasnookimi. Moj Wloch mial niebieskie oczy, nawet zielonookiego Araba udalo mi sie wyhaczyc. Nordycki niby nie moj typ “na papierze”, ale moze jednak?
I dolaczam sie do pytania o Szweda. Co tam chlapnal?

Ciagle na social mediach wyskakuja mi fragmenty rozprawy rozwodowej Deppa, narazie sie opieram. Nie jestem gotowa na szitshow tego kalibru.

Bizuterii mam bardzo malo. Pare lat temu skradziono mi cala szkatulke z blyskotkami i zaczelam od zera. Modowej bizu raczej nie kupuje, z jakoscia moze byc roznie, a mam tendencje do przywiazywania sie do rzeczy. Pozniej zmieniaja kolor od ciaglego noszenia i jest mi przykro, najczesciej nie da sie wtedy juz kupic identycznych. Ze wzgledu na cene taka przyjemnosc robie sobie raz na rok. 2 lata temu kupilam naszyjnik Alhambra Van Cleef z bialego zlota, w zeszlym bransoletke Amulette Cartier z opalem w rozowym zlocie. W tym moze Love bracelet? Nie wiem czy nie za bardzo oklepane, jeszcze siedze i dumam. O, i jeszcze nosze zlote kolczyki-serduszka, ktore dostalam na komunie.

Wiecie co, odkrylam dzisiaj nowy talent. Z golfa jestem taka sobie, z tenisem robie radze tyle o ile, kregle masakra, ping pong za mocno wale. Spedzilam caly dzien na strzelnicy i okazuje sie, ze jestem swietna w strzelanie z shotguna do latajacych obiektow. Kto by sie spodziewal. Co prawda juz widze jak formuje sie wielki siniak pod obojczykiem, ale zabawa przednia.
Jak to skradziono?
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-20, 09:54   #435
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Bizuterii mam bardzo malo. Pare lat temu skradziono mi cala szkatulke z blyskotkami i zaczelam od zera. Modowej bizu raczej nie kupuje, z jakoscia moze byc roznie, a mam tendencje do przywiazywania sie do rzeczy. Pozniej zmieniaja kolor od ciaglego noszenia i jest mi przykro, najczesciej nie da sie wtedy juz kupic identycznych. Ze wzgledu na cene taka przyjemnosc robie sobie raz na rok. 2 lata temu kupilam naszyjnik Alhambra Van Cleef z bialego zlota, w zeszlym bransoletke Amulette Cartier z opalem w rozowym zlocie. W tym moze Love bracelet? Nie wiem czy nie za bardzo oklepane, jeszcze siedze i dumam. O, i jeszcze nosze zlote kolczyki-serduszka, ktore dostalam na komunie.
Aż zerknęłam i piękna jest ta bransoletka Co do Love bracelet, to faktycznie - oklepana, ale w sumie bardzo fajnie wygląda

Kupiłam właśnie ten Olaplex no 9. Będzie u mnie w sobote. Dobrze się złożyło, bo skończył mi się mój olejek z Joico, a i miałam tez 10ml próbke Moroccan Oil (tylko wersja light) od fryzjerki, u której ścinałam włosy - też był bardzo fajny - odżywiał, wygładzał, a przy tym w ogóle nie obciążał, i ten zapach .

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2022-05-20 o 10:07
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-20, 10:16   #436
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Ava współczuję. Miałaś jakieś ubezpieczenie?

Szwed hmm nie wiem czy tak bajerowało pierwszego dnia na zrównoważonego i dojrzałego, czy drugiego dnia sobie nos przypudrował jakimś środkiem wyskokowym... Wcześniej zarzekał się, że interesuje go poznanie całej Europy, więc wysłałam mu kilka zdjęć kontrastów w mieście. Poprosił o moje selfie, no to dostał, prośba jak najbardziej normalna. I się zaczęło, że zostawi je sobie na moment jak będzie napalony, bo fajne cycki, wymienił dokładnie gdzie i w jaki sposób lubi wsadzać, a jak odpisałam, że o to nie pytałam, to był z siebie zadowolony i stwierdził, że to w sumie istotne, bo słaby seks nie przejdzie. Zaproponował też, żebym włączyła kamerę to sobie na mnie popatrzy i zrobi swoje To był 180* kontrast do rozmowy dzień wcześniej i tak sobie policzyłam, że nie znamy się nawet 24h od wideorozmowy na Skype

Także jakby mu nieco peron odjechał. Raczej się już nie odezwie. Mówił, że już rok temu planował przyjazd do PL, jest zorientowany w naszej polityce nawet, więc wierzę, tym bardziej, że właśnie rok temu mnie zaczepił. Jak widać jednak jego taktyka zawodzi, jeśli nadal kraju nie miał okazji odwiedzić

Moja matka... nie wiem czy ma zmienione leki, czy odstawiła te, po których się źle czuła (na nadciśnienie). Pierwszy raz od dwóch lat jest miła i sympatyczna. Nie, żeby zbyt wylewna i mną zainteresowana, ale nie jest agresywna. Ciekawe jak długo to potrwa

Musiałam wyguglać co to lunula. Mam jedną:
https://aniakruk.pl/pl/glowna/3479-c...000203279.html

I mam coś w stylu tego Cinde, tylko nosiłam zawsze dwa - krótszy i dłuższy:
https://aniakruk.pl/pl/naszyjniki/25...000177273.html
https://aniakruk.pl/pl/naszyjniki/18...000156216.html

A poza tym retro żmijkę i taki łańcuszowy z monetką jak komplet na modelce: https://sadva.pl/pl/naszyjniki-pozla...eta-17-mm.html

Niestety modowe się szybko wycierają, a uwielbiam łańcuchową biżu Nigdzie nie znalazłam pozłacanej. Niby w Massimo coś jest, ale zbyt delikatny.

Co do włosów, robiłam olejowanie na Olaplex 3 i mycie OMO. Efekty całkiem fajne. Z kiełkami sterczącymi tu i tam chyba muszę się pogodzić...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-4290.jpg (152,2 KB, 78 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-05-20 o 10:21
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-20, 10:25   #437
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

O, matko. Istny zboczeniec z tego Szweda. Przeraziłabym się ledwo chłopa znając

Włosy piękne, jaka tafla Wyglądają na bardzo zdrowe
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-20, 10:26   #438
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ava współczuję. Miałaś jakieś ubezpieczenie?

Szwed hmm nie wiem czy tak bajerowało pierwszego dnia na zrównoważonego i dojrzałego, czy drugiego dnia sobie nos przypudrował jakimś środkiem wyskokowym... Wcześniej zarzekał się, że interesuje go poznanie całej Europy, więc wysłałam mu kilka zdjęć kontrastów w mieście. Poprosił o moje selfie, no to dostał, prośba jak najbardziej normalna. I się zaczęło, że zostawi je sobie na moment jak będzie napalony, bo fajne cycki, wymienił dokładnie gdzie i w jaki sposób lubi wsadzać, a jak odpisałam, że o to nie pytałam, to był z siebie zadowolony i stwierdził, że to w sumie istotne, bo słaby seks nie przejdzie. Zaproponował też, żebym włączyła kamerę to sobie na mnie popatrzy i zrobi swoje To był 180* kontrast do rozmowy dzień wcześniej i tak sobie policzyłam, że nie znamy się nawet 24h od wideorozmowy na Skype

Także jakby mu nieco peron odjechał. Raczej się już nie odezwie. Mówił, że już rok temu planował przyjazd do PL, jest zorientowany w naszej polityce nawet, więc wierzę, tym bardziej, że właśnie rok temu mnie zaczepił. Jak widać jednak jego taktyka zawodzi, jeśli nadal kraju nie miał okazji odwiedzić

Moja matka... nie wiem czy ma zmienione leki, czy odstawiła te, po których się źle czuła (na nadciśnienie). Pierwszy raz od dwóch lat jest miła i sympatyczna. Nie, żeby zbyt wylewna i mną zainteresowana, ale nie jest agresywna. Ciekawe jak długo to potrwa

Musiałam wyguglać co to lunula. Mam jedną:
https://aniakruk.pl/pl/glowna/3479-c...000203279.html

I mam coś w stylu tego Cinde, tylko nosiłam zawsze dwa - krótszy i dłuższy:
https://aniakruk.pl/pl/naszyjniki/25...000177273.html
https://aniakruk.pl/pl/naszyjniki/18...000156216.html

A poza tym retro żmijkę i taki łańcuszowy z monetką jak komplet na modelce: https://sadva.pl/pl/naszyjniki-pozla...eta-17-mm.html

Niestety modowe się szybko wycierają, a uwielbiam łańcuchową biżu Nigdzie nie znalazłam pozłacanej. Niby w Massimo coś jest, ale zbyt delikatny.

Co do włosów, robiłam olejowanie na Olaplex 3 i mycie OMO. Efekty całkiem fajne. Z kiełkami sterczącymi tu i tam chyba muszę się pogodzić...
Trochę słabo, wiadomo nie mamy po 12 lat żeby seks nie wchodził w grę, ale żeby tak od razu... Jak jakiś napalony nastolatek a w realu może chemii nie być nawet. Dlatego te wszystkie appki i inne takie przyprawiają mnie o ciarki...
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-20, 10:29   #439
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Pani R, Ty to masz pecha do facetów, współczuję!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-20, 10:40   #440
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Pani R, Ty to masz pecha do facetów, współczuję!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To prawda, ale tez z tego co slyszalam, to na tych appkach online 90% facetow jest do odstrzalu. Poznac kogos w miare normalnie sie zachowujacego jest ciezko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-20, 11:18   #441
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Tak, dokładnie wyszedł na napalonego nastolatka i był wyjątkowo bezczelny. A to jest mniej więcej tak atrakcyjne jak kolesie na Tinderze dający na profilowe stopy niemowlaka, albo własne skarpetki.
Dosłownie dwa dni, dwie różne osoby. Pierwszego dnia grał takiego romantyka, że tylko czekałam, co i kiedy wypłynie.

Cinde to prawda 90% do odrzutu osobowościowo i wizualnie.

Ale sobie pomyślałam, że znowu mam spokój i czas na czytanie książek, bo przez sprzątanie zarzuciłam, a jakbym się zaczęła z kimś spotykać, to projekt 50 książek w roku by padł, a ja nie lubię zawalać.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-20, 11:48   #442
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Ja to próbowałam na pewnej grupie poznawczej (polskiej) dla mam znaleźć koleżankę, żeby usiąść przy kawie, a dzieci wspólna zabawa. Chyba tak samo ciężko jak z facetami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-20, 12:21   #443
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Ja to próbowałam na pewnej grupie poznawczej (polskiej) dla mam znaleźć koleżankę, żeby usiąść przy kawie, a dzieci wspólna zabawa. Chyba tak samo ciężko jak z facetami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jakoś tak za granicą też ciężko mi było poznać koleżanki, zwykle jakieś takie szalone imprezowiczki poznawałam.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-20, 12:41   #444
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Zagranica poznawałam ludzi glownie w pracy, ale wszystkie te znajomosci byly raczej bardzo powierzchowne, chociaz do dzisiaj jakis tam kontakt czasami z tymi ludzmi mam. Za to mocno zzylam sie z dwojka dziewczyn, z ktorymi mieszkalam przez rok czasu, no ale to wiadomo. Z jedna z nich m.in. co roku jezdze do Sopotu, bo tez zjechala do kraju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-20, 12:49   #445
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Konwalie

Załącznik 7772311


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-20, 12:57   #446
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;89227030]Zagranica poznawałam ludzi glownie w pracy, ale wszystkie te znajomosci byly raczej bardzo powierzchowne, chociaz do dzisiaj jakis tam kontakt czasami z tymi ludzmi mam. Za to mocno zzylam sie z dwojka dziewczyn, z ktorymi mieszkalam przez rok czasu, no ale to wiadomo. Z jedna z nich m.in. co roku jezdze do Sopotu, bo tez zjechala do kraju.


Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]

Wspólne mieszkanie bez większych zgrzytów tworzy coś w rodzaju siostrzanej więzi

Też lubię konwalie
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-20, 13:28   #447
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Jak to skradziono?
Pare dni przed Swietami mialam wlamanie do mieszkania, zniknela elektronika, bizuteria, wino zapakowane na prezent i... slomkowy letni kapelusz. Jakos sie otrzasnelam, czesc rzeczy byla ubezpieczona, ale od tego czasu trzymam bizuterie w bardzo nietypowych miejscach.
Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Ja to próbowałam na pewnej grupie poznawczej (polskiej) dla mam znaleźć koleżankę, żeby usiąść przy kawie, a dzieci wspólna zabawa. Chyba tak samo ciężko jak z facetami.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moze lepiej poszukac na ogolniejszej grupie, a nie tylko polskiej? Wydaje mi sie, ze Polacy na obczyznie potrafia byc czasem dosc specyficzni.

Tez wiekszosc znajomych poznaje w pracy. Najczesciej po jakims czasie jedno z nas zmienia firme, czasami miasto albo i kraj, a znajomosc dalej sie utrzymuje.

Piekne konwalie, uwielbiam zapach

Pani R, okropnie to brzmi! Jakby w ogole nie musial sie starac i na samym fakcie bycia zza granicy mysli, ze cos ugra.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-20, 13:58   #448
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Ava, moje dzieci nie bardzo po polsku chcą mówić, myślałam, że może z innymi polskimi dziećmi lepiej by to szło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-20, 14:10   #449
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Ava, moje dzieci nie bardzo po polsku chcą mówić, myślałam, że może z innymi polskimi dziećmi lepiej by to szło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A, no tak
Dobry pomysl, tylko pytanie czy niechec do jezyka to przypadlosc wiekszosci dzieci?
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-20, 14:18   #450
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
A, no tak
Dobry pomysl, tylko pytanie czy niechec do jezyka to przypadlosc wiekszosci dzieci?

Myślę, że tak, po angielsku jest im łatwiej, ja jakoś moich mega nie zmuszam, mówię do nich po polsku, a oni odpowiadają mi po angielsku, ale mam znajomych i to nie jednych, u których w domu dzieci mają zabronione mówić po angielsku i może z takimi dziećmi jakoś by mówili po polsku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-13 09:49:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.