ratunku!! pękające naczynka na buzi!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-18, 19:09   #1
liz@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 93

ratunku!! pękające naczynka na buzi!!!


Ostatnio zauważyłam,że zaczęły mi pękać naczynka na twarzy!!Nie widać ich dokładnie ale gdy napnę skórę to widać czerwone pajączki!Wiem ,że mam tendencję do tej przypadłości bo na udach mam dość obszerne "gwiazdki"ale nie sądziłam,że pojawią się na twarzy.Mam dość dobrą cerę, raczej mieszaną ale bez większych problemów.Jak zapobiegać ich dalszemu powstawaniu?Może istnieje jakiś dobry kosmetyk wspomagający(mam eris z vit.k ale chyba kiepsko działa).Poratujcie!
liz@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-18, 23:30   #2
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: ratunku!! pękające naczynka na buzi!!!

Najlepiej jakbyś poszła do dermatologa, bo oprócz kremów czasami przepisują także maści apteczne. Trzeba łykać Rutinoscorbiny itp. lekarstwa. Najlepiej jakbyś wpisała w wyszukiwarkę hasło naczynka i wybrała opcję: forum Ten wątek poruszany był wiele razy. A to, że naczynka pekają to nie ma związku z cerą, ja też mam cerę oki, a pękają Dobrym kremem ale na noc jest Diroseal - Avene a nie powinnaś też używać kremów z kwasami a peelingi tylko enzymatyczne

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 10:39   #3
liz@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 93
Re: ratunku!! pękające naczynka na buzi!!!-do Iwonalodz

Dzięki wielkie za poradę.Chyba faktycznie wybiorę się do dermatologa i poczytam sobie na wizażu o tych naczynkach.Jeśli chodi o lekarstwa to łykam ten rutinoscorbin od jakiegoś czasu.Może podziała profilaktycznie?:hello:
liz@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.