Włoski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-26, 23:27   #1
mimm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 8

Włoski


Droga pani Beakto!Mam wieeelką prośbę! Proszę o radę w wieeelkim problemie! Otuż:mam grube, gęste i ciemne włosy na twarzy.Dokładniej są to baki,broda i wąsik. Do tej pory usuwałam je przy pomocy kremu depilacyjnego do twarzy, ale efekt był bardzo krótki i po dwóch dniach zaczynała kłuć!!! Szukam skuteczniejszej metody jak np. wosku, ale po takim zabiegu skóra była bardzo podrażniona i następnego dnia pojawiała się cała masa krostek, a czasem nawet pękały naczyńka. Nie wie już co z tym zrobić. Myślałam o elektrolizie, ale jest to zabieg zdyt drogi. Proszę o pomoc. Pozdrawiam!
mimm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-27, 19:02   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Włoski

powinnaś zgłosić się do endokrynologa - być może masz zaburzenia hormonalne ,które trzeba wyrównać odpowiednimi lekami.Może się okazać ,że nadmierne owłosienie twarzy jest cechą dziedziczną. Jak na razie nie ma w kosmetyce metody ,która ma same zalety , w każdej z metod można znaleźć wady.Na forum kosmetycznym i medycyny estetycznej znajdziesz wiele postów dot. problemu depilacji. Zauważysz ,że nie ma niestety idealnego sposobu pozbycia się nadmiernego owłosienia. Ja polecam ciepły wosk (jeśli skóra jest naczynkowa to kosmetyczka może użyć wosku o temperaturze 37-38 stopni i nie będzie to powodowało rozszerzania się naczynek. Jeśli masz skłonność do zapalenia mieszków włosowych to po depilacji powinnaś mieć zrobiony zabieg o nazwie d'arsonval (działnie bakteriobójcze, łagodzące, przeciwzapalne),zastosowa ny preparat łagodzący oraz w domu powinnaś stosować polecony przez kosmetyczkę preparat przeciwzapalny (polecam ampułki Maystar, De Noyle's, płyn Folisan)
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.