Minera³y z UK Earthnicity - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-10-18, 07:51   #181
nassy2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

dziewczyny u¿ywa³y¶cie nowych kolorów?
Ja osobi¶cie nie wiem czy zakupiæ biscuit czy zostaæ z natural light? Natural light jest ciut za ciemny i czasem w niektórych miejscach wydaje siê pomarañczowy. my¶licie ¿e biscuit móg³by byæ lepszy?
nassy2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-18, 11:01   #182
annajustyna
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 4 099
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez nassy2 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny u¿ywa³y¶cie nowych kolorów?
Ja osobi¶cie nie wiem czy zakupiæ biscuit czy zostaæ z natural light? Natural light jest ciut za ciemny i czasem w niektórych miejscach wydaje siê pomarañczowy. my¶licie ¿e biscuit móg³by byæ lepszy?
ja uzuwam sunrise i korektora do niego , kolor ok ale suche toto i dlatego wracam d koloru 3 i 4 marki Paese bo nie do¶æ ze pasuja to i sa mniej suche a to jest to. Moja cera mieszana lepiej w nich wyglada niz w prawdziwych minera³ach ijeszcz swietnie wspó³graja z filtrem hydrofilnym Pharmacerisa, który tylko lekko t³u¶ci skórê ale po przypudrowaniu ryzowym Paese jest ok. Takze ja mam prawdziwe minera³y ale Paese u mnie lepiej sie sprawdza.
annajustyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-24, 17:48   #183
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 410
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Dziewczyny, mam czego szukaæ w Earthnicity? Mam odcieñ skóry ¿ó³tawy/lekko brzoskwiniowy, jasny. Zamówi³am próbkê podk³adu Sunrise i jest na mnie ciemny i pomarañczowy. Teraz siê cieszê, ¿e nie bra³am biga w ciemno. Alabaster i Porcelain s± raczej ch³odne i lekko ró¿owe z tego co widzê, nie?
avciaxt jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-06, 19:12   #184
luamalua
Raczkowanie
 
Avatar luamalua
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Podbijam w±tek, gdy¿ w³a¶nie dotar³ do mnie zestaw startowy. Totalnie siê na tym nie znam, zatem bêdzie to opinia laika.
Zamówi³am zestaw Natural Light z pêdzlem kabuki i kilka próbek.
Korektor ivory - na razie mam problem z aplikacj±. Próbowa³am "wytrzepaæ" co¶, ale ciê¿ko sz³o, a ja chyba potrzebujê do¶æ du¿o korektora :/
Podk³ady Biscuit i Sunrise - oba ³adnie mi siê stapiaj± z karnacj±. W razie czego zamówi³am te¿ do wymieszania próbki alabaster i porcealain, bo my¶la³am, ¿e mo¿e byæ za ciemny. Jest jednak ok.
Na pewno muszê nak³adaæ na dobrze nawil¿on± skórê, bez tego czujê napiêcie. Krycie ca³kiem fajne, ³adnie wyrównuje drobne niedoskona³o¶ci, ale z wiêkszymi sobie nie poradzi³ - muszê zatem popracowaæ nad aplikacj± korektora.
luamalua jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-23, 20:44   #185
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 2 412
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Dziewczyny, jaki kolor bêdzie dla mnie odpowiedni, je¶li u¿ywam Light Sunset Pixie? Kiedy¶ mia³am te¿ Golden Fair Annabelle Minerals, by³ odrobinê zbyt ciemny. W co celowaæ? Mo¿e w Sunrise?
__________________
!

Aysell jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2022-02-22, 12:27   #186
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 6 643
Dot.: Minera³y z UK Earthnicity

Odkopujê w±tek po ponad 5 latach . Czy kto¶ posiada cieñ do powiek Chocolate?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Kosmetyki mineralne


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-02-22 13:27:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.