Rossmann cz. XXXIV - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-22, 18:19   #181
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Te wątki mogą pomóc
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=303753
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=6656

Nie ma co robić zakupów na zapas, bo te promocje w Rossmann są regularnie 2 razy do roku

Dziękuję.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 19:27   #182
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Te wątki mogą pomóc
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=303753
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=6656

Nie ma co robić zakupów na zapas, bo te promocje w Rossmann są regularnie 2 razy do roku
Właśnie ostatnio ta promocja na kolorówkę była zupełnie inna i nie tak atrakcyjna jak - 55% ciekawe jaka będzie na jesieni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 21:15   #183
anetta125
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 138
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
Ja ostatnio miałam przez tydzień do odbioru, dopiero później je anulowali. Ostatnio odebrałam po 48 h i nie było problemu, pani mówiła że tylko na czerwono się świeci i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anetta125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 04:00   #184
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

ja tam nic nie kupiłam, omijam rossmanny z daleka, jeszcze z poprzedniej promocji mam pełne szuflady
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 07:36   #185
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
ja tam nic nie kupiłam, omijam rossmanny z daleka, jeszcze z poprzedniej promocji mam pełne szuflady
Chciałabym umieć tak myśleć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 11:36   #186
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Ja też, chyba na tej promocji wydałam najwięcej ze wszystkich możliwych. Teraz mam spokój na jakiś czas i ładny zapas. Ale u mnie te rzeczy raczej szybko idą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 13:04   #187
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Mi ciężko nic nie kupić tyle nowości mnie kusi ale z racji, że jestem na macierzyńskim i nie mam czasu się malować ani zbytnio nie wychodzę to kupiłam mało rzeczy jak nigdy. No i mój rosek taki mały nie ma wielu marek a do większego mam 25 km.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-23, 20:19   #188
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
ja tam nic nie kupiłam, omijam rossmanny z daleka, jeszcze z poprzedniej promocji mam pełne szuflady
To tak jak ja, kupiłam tylko tusz lovely za szalone 7 zł z kawałkiem.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 21:08   #189
AnnaDorota1993
Rozeznanie
 
Avatar AnnaDorota1993
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 799
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Ja ostatnio maluję tylko oczy i brwi (ze względu na chodzenie w maseczkach), więc kupiłam sprawdzony tusz do rzęs Eveline Big Volume Bang (polecam, bardzo ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy, spojrzenie jest bardziej wyraziste, utrzymuje się bez problemu, nic się nie kruszy ani nie osypuje) i do tego kredkę do brwi Maybelline Brow Satin (bardzo ją lubię, można szybko podkreślić brwi i do tego ma świetną trwałość)

Oprócz tego kupiłam jeszcze tusz Eveline Variete (nowość, wzięłam na próbę, ale na razie musi poczekać w kolejce) i zrobiłam zapas pomadek ochronnych do ust bo to akurat schodzi u mnie dość szybko
Mój ulubieniec to Blistex Med plus - świetnie regeneruje spierzchnięte i popękane usta
Do koszyka wpadły jeszcze Eosy - lubię je ze względu na to, że pięknie pachną i mają słodki smak
Może nie nawilżają jakoś mocno, ale jak mam usta w dobrym stanie to nie potrzebuję mocnego nawilżenia i Eosy dobrze się sprawdzają w codziennej pielęgnacji ust



A tak poza tym to teraz jak się chodzi w maseczkach to ja np więcej czasu poświęcam na makijaż oczu bo teraz zwraca się uwagę chyba głównie na oczy więc można trochę poszaleć z cieniami
Rzęsy maluję mocniej niż zazwyczaj żeby oczy ładniej wyglądały
__________________
Książki 2024: 3
(Książki 2023: 33 , 2022: 40, 2021: 40 , 2020: 51 , 2019: 77 , 2018: 65 , 2017: 63 , 2016: 48 , 2015: 30)

Zakochana <3
AnnaDorota1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 12:03   #190
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez AnnaDorota1993 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio maluję tylko oczy i brwi (ze względu na chodzenie w maseczkach), więc kupiłam sprawdzony tusz do rzęs Eveline Big Volume Bang (polecam, bardzo ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy, spojrzenie jest bardziej wyraziste, utrzymuje się bez problemu, nic się nie kruszy ani nie osypuje) i do tego kredkę do brwi Maybelline Brow Satin (bardzo ją lubię, można szybko podkreślić brwi i do tego ma świetną trwałość)

Oprócz tego kupiłam jeszcze tusz Eveline Variete (nowość, wzięłam na próbę, ale na razie musi poczekać w kolejce) i zrobiłam zapas pomadek ochronnych do ust bo to akurat schodzi u mnie dość szybko
Mój ulubieniec to Blistex Med plus - świetnie regeneruje spierzchnięte i popękane usta
Do koszyka wpadły jeszcze Eosy - lubię je ze względu na to, że pięknie pachną i mają słodki smak
Może nie nawilżają jakoś mocno, ale jak mam usta w dobrym stanie to nie potrzebuję mocnego nawilżenia i Eosy dobrze się sprawdzają w codziennej pielęgnacji ust



A tak poza tym to teraz jak się chodzi w maseczkach to ja np więcej czasu poświęcam na makijaż oczu bo teraz zwraca się uwagę chyba głównie na oczy więc można trochę poszaleć z cieniami
Rzęsy maluję mocniej niż zazwyczaj żeby oczy ładniej wyglądały
Eosy w jakiej formie? Sztyfty czy kulki? Jak wypadają smaki sztyftów? Jakie smaki miałyście i czy dobre? ;P

Ja się mogę jeszcze wypowiedzieć o gąbeczce z Wibo tej bladoróżowej welurowej. No dziwna jest, nie rośnie pod wpływem wody i bardzo szybko wysycha, ale podkład nałożyć się da, jedynie co mam wrażenie że dłużej to trwa. Raczej nie ponowię zakupu, wolę już tą pierwszą ciemno różową. Miałam ją raz i miałam miękki egzemplarz.

Używam też pudru pod oczy z Wibo z kolagenem. Troszkę szkoda, że kupiłam w pełnej cenie, bo mogłam kupić w promo, ale nie wiedziałam, że będzie ta prmo już i że go nie wykupią całkiem Dobrze odbija światło, ładnie wygląda pod okiem przez pierwsze godziny. Potem coś za sucho i się korektor zbiera, ale muszę wybadać czy to czasem nie korektor za mocny.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 13:24   #191
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
ja tam nic nie kupiłam, omijam rossmanny z daleka, jeszcze z poprzedniej promocji mam pełne szuflady
Mam tak samo. Kończy mi się wyłącznie pielęgnacja i wyłącznie tego teraz szukam. I mam postanowienie kupować teraz wyłącznie polskie marki. Skończył mi się tonik i pianka do mycia twarzy i chyba peeling i teraz tego szukam. Patrzę na obecne promocje wyłącznie pod tym kątem. A po makijaż czasem sięgam, ale zdecydowanie sporadycznie. Jedynie szampon, żel pod prysznic i kremy do rąk idą mi jak woda.
Z kolorówki wykończyłam prawie 3 ulubione podkłady, ale raz , że poza rosmannem są taniej, a dwa, że tych mniej ulubionych albo jeszcze nietestowanych mam jeszcze zapas.

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Eosy w jakiej formie? Sztyfty czy kulki? Jak wypadają smaki sztyftów? Jakie smaki miałyście i czy dobre? ;P

Ja się mogę jeszcze wypowiedzieć o gąbeczce z Wibo tej bladoróżowej welurowej. No dziwna jest, nie rośnie pod wpływem wody i bardzo szybko wysycha, ale podkład nałożyć się da, jedynie co mam wrażenie że dłużej to trwa. Raczej nie ponowię zakupu, wolę już tą pierwszą ciemno różową. Miałam ją raz i miałam miękki egzemplarz.

Używam też pudru pod oczy z Wibo z kolagenem. Troszkę szkoda, że kupiłam w pełnej cenie, bo mogłam kupić w promo, ale nie wiedziałam, że będzie ta prmo już i że go nie wykupią całkiem Dobrze odbija światło, ładnie wygląda pod okiem przez pierwsze godziny. Potem coś za sucho i się korektor zbiera, ale muszę wybadać czy to czasem nie korektor za mocny.
Raczej to wina pudru i jego składu. Jeśli jest w nim talk i dajesz go sporo to będzie taki efekt. Ja dlatego wolę pudry roślinne, bez talku w składzie. Takie z talkiem zrobiły mi kiedyś pod oczami Saharę. Korektora też może dajesz ciut za dużo i stąd taki efekt.
Może też być za dużo za gęstego korektora na zbyt przesuszoną skórę. Ja niektórych zbyt gęstych pod oko nie mogę dawać, a jeśli już to na krem nawilżający, najlepiej z kwasem hialuronowym krótko po aplikacji kremu. Inaczej zbyt gęsty korektor ścina mi się na przesuszonej skórze.

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Nie rozumiem o co chodzi z tymi szufladami, jaka to różnica w związku z koroną?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W szufladachz reguły masz jeszcze przez nikogo nie otwierane kosmetyki, czasem wyjmują wręcz z jeszcze zafoliowanje partii opakowania zbiorczego. U mnie nie ma problemuz tym, żeby kupić taki kosmetyk z szuflady. Wystarczy być kulturalnym i uprzejmie o to poprosić i spokojnie zaczekać aż sprzedawczyni będzie mieć chwilkę by otworzyć szuflady kluczem i wydać taki towar. Bo otwieranie tego tym kluczme chwilkę trwa i jak jest duży ruch trzeba np. w tym celu np. na chwilę zejść z kasy.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Ja też, chyba na tej promocji wydałam najwięcej ze wszystkich możliwych. Teraz mam spokój na jakiś czas i ładny zapas. Ale u mnie te rzeczy raczej szybko idą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak Ci szybko idzie to fajnie i ma to sens. Ja mam jeszcze zapas sprzed 2 promocji, więc nie ma co szaleć. I teraz będę robić zapas tylko tego, co teraz mi szybko idzie. I raczej to pielęgnacja. Makijaż mnie mało interesuje. Ubiegłego lata praktycznie wcale się nie malowałam. Jeśli mam chodzić w tym roku w masce to tym bardziej nie będę się raczej malować.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-24, 20:49   #192
AnnaDorota1993
Rozeznanie
 
Avatar AnnaDorota1993
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 799
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Eosy w jakiej formie? Sztyfty czy kulki? Jak wypadają smaki sztyftów? Jakie smaki miałyście i czy dobre? ;P

Ja kupuję Eosy w kulce i w sztyfcie - obie formy dobrze się sprawdzają
Z tych w kulce najbardziej lubię smak Honey apple - przyjemnie pachnie, tak słodko i ma bardzo słodki smak
Mam też wersję truskawkową i mango - truskawkowa całkiem fajna, a mango to był mój drugi ulubieniec ale już go wycofali z Rossmanna.

Ze sztyftów miałam wersję z granatem - ładny zapach, słodki smak.
Obecnie używam wersji Pina colada i też ładnie pachnie i smakuje bardzo słodko
Usta są ładnie nabłyszczone i te pomadki utrzymują je w dobrej kondycji (jak mam większe problemy z ustami to wtedy smaruję je Blistexem a potem używam Eosa na co dzień a Blistex raz na kilka dni żeby podtrzymać efekt ).


Mam też nowy Blistex - taki w fioletowym opakowaniu - dobrze nawilża i regeneruje usta i do tego ma słodki smak i przyjemny zapach
__________________
Książki 2024: 3
(Książki 2023: 33 , 2022: 40, 2021: 40 , 2020: 51 , 2019: 77 , 2018: 65 , 2017: 63 , 2016: 48 , 2015: 30)

Zakochana <3
AnnaDorota1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 21:47   #193
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Proszę się tu tłumaczyć z zakupów, jakie podkłady?

U mnie wpadł Wibo forever better skin ten najjaśniejszy
Myślę też nad podkładami z bell

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z, Jandy dwa, Eveline Selfie, Bell Nude Moist i Alterra plus puder Alterra.

Ale zła jestem bo dopiero zobaczyłam że z Jandy za jasny odcień wzięłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 21:52   #194
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Z, Jandy dwa, Eveline Selfie, Bell Nude Moist i Alterra plus puder Alterra.

Ale zła jestem bo dopiero zobaczyłam że z Jandy za jasny odcień wzięłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już testowała te Jandy/Bell?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 21:57   #195
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Już testowała te Jandy/Bell?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bell pierwszy raz kupiłam. A Jandy miałam ostatnio i byłam mega zadowolona. I to w sumie były dwa podkłady które zużyłam całkowicie i jak dno zaliczyły poczułam rozczarowanie. Bo jak to tak się mogły skończyć nagle. Kupiłam je na którejs wcześniejszej promocji. I okazały się strzałem w 10. Idealne i pod względem koloru i działania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 14:33   #196
karola200611
Raczkowanie
 
Avatar karola200611
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 467
Rossmann cz. XXXIV

Zastanawiam się nad nowymi pomadkami w płynie bourjois ink, może któraś z was używała? Czy one są podobne do maybelline matt ink albo loreal les chocolates czy macaroons?

Beżowa kredka na linię wodną, macie swoich ulubieńców? Do tej pory używałam max factor 090 ale może jest coś lepszego.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez karola200611
Czas edycji: 2020-05-25 o 14:35
karola200611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 18:03   #197
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Eosy w jakiej formie? Sztyfty czy kulki? Jak wypadają smaki sztyftów? Jakie smaki miałyście i czy dobre? ;P

Ja się mogę jeszcze wypowiedzieć o gąbeczce z Wibo tej bladoróżowej welurowej. No dziwna jest, nie rośnie pod wpływem wody i bardzo szybko wysycha, ale podkład nałożyć się da, jedynie co mam wrażenie że dłużej to trwa. Raczej nie ponowię zakupu, wolę już tą pierwszą ciemno różową. Miałam ją raz i miałam miękki egzemplarz.

Używam też pudru pod oczy z Wibo z kolagenem. Troszkę szkoda, że kupiłam w pełnej cenie, bo mogłam kupić w promo, ale nie wiedziałam, że będzie ta prmo już i że go nie wykupią całkiem Dobrze odbija światło, ładnie wygląda pod okiem przez pierwsze godziny. Potem coś za sucho i się korektor zbiera, ale muszę wybadać czy to czasem nie korektor za mocny.
Nie strasz, bo kupiłam tę gąbeczkę zachęcona tym, że na sucho jej można używać...

A nie nałożyłaś pudru lub korektora za dużo? Ja ostatnio użyłam tego pudru po raz pierwszy i długo wyglądał dobrze Ale nałożyłam go niedużo, bo miałam obawy, że te drobiny będą się zbytnio świeciły... Na szczęście niepotrzebnie się bałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 18:09   #198
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Mam tak samo. Kończy mi się wyłącznie pielęgnacja i wyłącznie tego teraz szukam. I mam postanowienie kupować teraz wyłącznie polskie marki. Skończył mi się tonik i pianka do mycia twarzy i chyba peeling i teraz tego szukam. Patrzę na obecne promocje wyłącznie pod tym kątem. A po makijaż czasem sięgam, ale zdecydowanie sporadycznie. Jedynie szampon, żel pod prysznic i kremy do rąk idą mi jak woda.
Z kolorówki wykończyłam prawie 3 ulubione podkłady, ale raz , że poza rosmannem są taniej, a dwa, że tych mniej ulubionych albo jeszcze nietestowanych mam jeszcze zapas.

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------


Raczej to wina pudru i jego składu. Jeśli jest w nim talk i dajesz go sporo to będzie taki efekt. Ja dlatego wolę pudry roślinne, bez talku w składzie. Takie z talkiem zrobiły mi kiedyś pod oczami Saharę. Korektora też może dajesz ciut za dużo i stąd taki efekt.
Może też być za dużo za gęstego korektora na zbyt przesuszoną skórę. Ja niektórych zbyt gęstych pod oko nie mogę dawać, a jeśli już to na krem nawilżający, najlepiej z kwasem hialuronowym krótko po aplikacji kremu. Inaczej zbyt gęsty korektor ścina mi się na przesuszonej skórze.

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------


W szufladachz reguły masz jeszcze przez nikogo nie otwierane kosmetyki, czasem wyjmują wręcz z jeszcze zafoliowanje partii opakowania zbiorczego. U mnie nie ma problemuz tym, żeby kupić taki kosmetyk z szuflady. Wystarczy być kulturalnym i uprzejmie o to poprosić i spokojnie zaczekać aż sprzedawczyni będzie mieć chwilkę by otworzyć szuflady kluczem i wydać taki towar. Bo otwieranie tego tym kluczme chwilkę trwa i jak jest duży ruch trzeba np. w tym celu np. na chwilę zejść z kasy.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------


Jak Ci szybko idzie to fajnie i ma to sens. Ja mam jeszcze zapas sprzed 2 promocji, więc nie ma co szaleć. I teraz będę robić zapas tylko tego, co teraz mi szybko idzie. I raczej to pielęgnacja. Makijaż mnie mało interesuje. Ubiegłego lata praktycznie wcale się nie malowałam. Jeśli mam chodzić w tym roku w masce to tym bardziej nie będę się raczej malować.
Ja znowu po prawie 2 miesiacach pracy zdalnej, podczas której nie używałam podkładu przekonałam się co tak bardzo źle wpływało na moja skórę. Moja pielegnacja teraz wyglada tak:
1/ Bio olejek do demakijażu z Neem
2/ Etja mydło potasowe
3/ Benton toner BHA
4/ Benton peeling BHA
5/ jak wychodzę z domu to Bioderma matująca
5/ Benton snail bee lotion
6/Orientana olejek z drzewa sandalowego
7/ Naturalme glinka biała i ghaassoul

Mialam zawsze mega tłustą cerę. Normalnie smalec. Teraz mam taką ze nie muszę sie malować. Pięknie wyrownany koloryt Bentonami, czyste i zwężone pory. Nigdy nie wrócę do podkladów. Mam wrażenie że to one powodowały ze moja cera głupiała. Także jakiś plus siedzenia w domu przynajmniej u mnie był.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 18:18   #199
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Polecacie jakiś krem do depilacji okolic intymnych? Testowałam 2 różne, niby dobre, ale nie jestem zadowolona. Rozpuszcza włoski, ale zostawia jakiś 1mm przy skórze, przez co nie jest ona gładka. Czy kremem da się w ogóle uzyskać idealnie gładką skóre? Doradźcie coś
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-25, 18:23   #200
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Polecacie jakiś krem do depilacji okolic intymnych? Testowałam 2 różne, niby dobre, ale nie jestem zadowolona. Rozpuszcza włoski, ale zostawia jakiś 1mm przy skórze, przez co nie jest ona gładka. Czy kremem da się w ogóle uzyskać idealnie gładką skóre? Doradźcie coś
Ja używam z Eveline. Może nie jest jakiś świetny, ale daje radę skóra po nim jest gładka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 18:39   #201
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Ja używam z Eveline. Może nie jest jakiś świetny, ale daje radę skóra po nim jest gładka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
którego, bo widzę że jest kilka?
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 18:40   #202
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
którego, bo widzę że jest kilka?
Tego zielonego, ale jest też typowo do okolic intymnych, chyba niebieski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 06:45   #203
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Do kiedy trwa promocja ma miya?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 08:57   #204
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Tego zielonego, ale jest też typowo do okolic intymnych, chyba niebieski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyślij linka jak możesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 09:03   #205
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Wyślij linka jak możesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy z aplikacji można?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 09:48   #206
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy z aplikacji można?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z aplikacji to pewnie tylko screen. Może jest w necie gdzieś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 09:54   #207
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Z aplikacji to pewnie tylko screen. Może jest w necie gdzieś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaraz poszukam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

https://www.rossmann.pl/Produkt/Prod...em-,66124,8602


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Albo ten:
https://www.rossmann.pl/Produkt/Prod...nam,66129,8602

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 11:45   #208
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 12:40   #209
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 242
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Też mam ten zielony z Eveline i jest w porządku.
__________________




KWC


anna_belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 12:55   #210
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez anna_belle Pokaż wiadomość
Też mam ten zielony z Eveline i jest w porządku.
Ja go bardzo lubię tylko zapach jest trochę uciążliwy, nie wiem czy wszystkie kremy do depilacji tak "pachną"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-26 12:17:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.