Powiększenie piersi- cena - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-20, 14:05   #61
Yarkav
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 25
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Dziewczyny, a co z kremami? W ogóle nie działają? Operacji się boję, boję się, że coś pójdzie nie tak i będzie gorzej niż jest
Yarkav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-02, 15:06   #62
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Cytat:
Napisane przez Yarkav Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co z kremami? W ogóle nie działają? Operacji się boję, boję się, że coś pójdzie nie tak i będzie gorzej niż jest
Nie dzialaja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-01, 22:11   #63
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Cytat:
Napisane przez Eweline21 Pokaż wiadomość
Ja za swoje u dr Ulatowskiego zapłaciłam ok 14 500 (stanik miałam w cenie a badania tj. Usg piersi, grupa krwi oddzielnie) ale czuje niedosyt i z pewnością jeszcze raz zrobie. Czas oczekiwania ma operacje od konsultacji to chyba było ok. miesiąca


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tzn. jak, powiększyłaś i chciałabyś jeszcze, wybrałaś za mały efekt po zabiegu?

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez witaminka Pokaż wiadomość
nio powiekszenie piersi marzenie
skad wziasc tyle kasy a teraz najbardziej sie by przydal ladny biuscik ehhhh
pozdrawiam
Przytyjesz jeszcze to i biust urośnie, mój zawsze reaguje na zmianę wagi bo to w końcu tłuszczyk Też o tym myślałam już jak miałam 19 lat i byłam chudzielcem, ale zastanawiało mnie, że u nas w znanej klinice też taka młoda dziewczyna powiększała sobie piersi i zapadła w śpiączkę (podano złą narkozę), nie wiem czy ją do teraz wybudzili... Później miałam kilkakrotnie narkozę do usuwania ósemek do aparatu i zawsze bałam się bardziej anestezjologa niż chirurga szczękowego z całym jego arsenałem.

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2019-01-01 o 22:34
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 22:16   #64
Alex13m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 17
Dot.: Powiększenie piersi- cena

dziewczyny czy któraś kojarzy dr Sankowskiego z Warszawy?? Będzie mi powiększał piersi. Otuchy dodałyby mi jakieś dobre opinie )
Alex13m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 10:36   #65
maria898
Przyczajenie
 
Avatar maria898
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 14
Dot.: Powiększenie piersi- cena

W sytuacji kiedy operacja nie wchodzi w grę? Nie chcę się poddawać zabiegom, ale jednocześnie nie podoba mi się to co widzę. Bo piersi nie dość,że nie są duże to jeszcze wiszące. Mogłabym zrozumieć,ze grawitacja działa jak piersi są spore ale w sytuacji kiedy piersi nie są duże ale wiszą to nie wygląda to tak dobrze Co mam robić?
maria898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 10:34   #66
BondGirl_007
BondGirl007
 
Avatar BondGirl_007
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski
Wiadomości: 5 033
Dot.: Powiększenie piersi- cena

a cos takiego jak powiększenie piersi własnym tłuszczem? Wtedy są dwie korzyści ) z Uda ubędzie a piersi będą wieksze ;D
BondGirl_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 21:34   #67
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Cytat:
Napisane przez BondGirl_007 Pokaż wiadomość
a cos takiego jak powiększenie piersi własnym tłuszczem? Wtedy są dwie korzyści ) z Uda ubędzie a piersi będą wieksze ;D
Po pierwsze to nie jest chyba takie trwałe do końca, a po drugie trzeba mieć na prawdę dużo tłuszczu do wciśnięcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-10, 11:15   #68
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Po pierwsze to nie jest chyba takie trwałe do końca, a po drugie trzeba mieć na prawdę dużo tłuszczu do wciśnięcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest sporo "ale", tłuszcz może się nie "przyjąć", potrzeba sporo tłuszczu, a najpoważniejsza sprawa, to te nastrzykniecia mogą w przyszłości wyglądać podejrzanie w badaniach i lekarz będzie chciał to wyciąć z obawy na zmiany rakowe, w efekcie, zamiast mieć mieć więcej cycka, będzie się go miało mniej.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 14:52   #69
BondGirl_007
BondGirl007
 
Avatar BondGirl_007
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski
Wiadomości: 5 033
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Jest sporo "ale", tłuszcz może się nie "przyjąć", potrzeba sporo tłuszczu, a najpoważniejsza sprawa, to te nastrzykniecia mogą w przyszłości wyglądać podejrzanie w badaniach i lekarz będzie chciał to wyciąć z obawy na zmiany rakowe, w efekcie, zamiast mieć mieć więcej cycka, będzie się go miało mniej.
To ciekawe nawet nie miałam o tym pojęcia.. Dobrze wiedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BondGirl_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-11, 16:08   #70
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Cytat:
Napisane przez BondGirl_007 Pokaż wiadomość
To ciekawe nawet nie miałam o tym pojęcia.. Dobrze wiedzieć
No właśnie też nie miałam o tym pojęcia, ale mnie to skutecznie zniechęciło do ej metody. A źródło wiedzy wiarygodne, po pracuje jako chirurg w Wielkopolskim Centrum Onkologii.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 21:00   #71
Wirtual
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 6
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Hej, wtrącę sie do dyskusji, bo obiecalam sobie, ze jak bedzie wszystko ok, to podziele sie tym na forum.

Ja ostatnio podałam się operacji powiększenia piersi , wyniosły mnie 15300 do tego stanik i badania. Nie zastanawiałam się czy to tanio , czy drogo bardziej bałam się o efekt.

Na razie jestem swiezynka, minął dopiero tydzień od operacji, to co mogę powiedzieć to , że pomimo komplikacji podczas operacji to nie cierpialam długo z rekonwalescencją.

Na dalsze efekty czekam z niecierpliwością.
Wirtual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 21:24   #72
BondGirl_007
BondGirl007
 
Avatar BondGirl_007
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski
Wiadomości: 5 033
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Cytat:
Napisane przez Wirtual Pokaż wiadomość
Hej, wtrącę sie do dyskusji, bo obiecalam sobie, ze jak bedzie wszystko ok, to podziele sie tym na forum.

Ja ostatnio podałam się operacji powiększenia piersi , wyniosły mnie 15300 do tego stanik i badania. Nie zastanawiałam się czy to tanio , czy drogo bardziej bałam się o efekt.

Na razie jestem swiezynka, minął dopiero tydzień od operacji, to co mogę powiedzieć to , że pomimo komplikacji podczas operacji to nie cierpialam długo z rekonwalescencją.

Na dalsze efekty czekam z niecierpliwością.
Super, że się z nami tym dzielisz! Trzymam kciuki za zdrówko i czekam na kolejne informacje kiedy tylko wszystko się unormuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BondGirl_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 17:46   #73
Wirtual
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 6
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Jestem już po zdjęciu szwów, wszystko goi się perfekcyjnie. Zeszły mi emocje , aż mi się płakać chce 😏. Bo powiem wam, że nastawilam się na duży ból, długie dochodzenie do siebie , A tu minął tydzień i czuje się na prawdę dobrze. Nie wiem czy to zasługa lekarza i jego dobrej reki , czy mam dobry organizm. No jestem taka szczęśliwa, że musiałam się tym z wami podzielić. A sam efekt jak dziś zobaczyłam to mało co nie padlam z wrażenia, A lekarz powiedział że to dopiero początek, bo jak mi się już podoba to za jakiś czas będzie jeszcze lepiej
Wirtual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 17:45   #74
braaap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 102
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Rozważam poddanie się operacji powiększania piersi. Przez wiele lat byłam dość mocną przeciwniczką tego typu operacji i wychodziłam z założenia, że najważniejsze jest zaakceptować siebie. Niestety moje piersi są w złym stanie, wyglądają jak u 40latki, a mam dopiero 30ści lat. Nie rodziłam, nie karmiłam piersią, po prostu je zaniedbałam, gdy byłam w rozsypce przez prawie rok czasu, chudłam i tyłam na zmianę. Nie wiem do jakiej kliniki sie udać, nie wiem jak wyglądaja procedury kwalifikacji do operacji. Możecie mi coś o tym napisać? Zastanawiam się nad operacją u dr Wilgus , ale nie chce swojego wyboru opierać na opiniach z Internetu....
braaap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 19:08   #75
anna19612
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Ostatnio zaczęłam zastanawiać się nad powiększeniem piersi i trafiłam na artykuł: https://timeless.com.pl/ile-kosztuje...szenie-biustu/, merytoryczny artykuł i wiele innych informacji, podrzucam, bo warto się zapoznać
anna19612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 06:32   #76
Wirtual
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 6
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Witaj, ja poddalam się niedawno operacji piersi, stwierdziłam, że jak nie teraz to już wcale.

Umów się poprostu na wizytę do wybranego lekarza , A on rozwieje wszelkie twoje wątpliwości i pytania.

Ja na początku tak jak Ty, nie miałam pojęcia do kogo się udać i najpierw obstawilam że pójdę do dr. Łoń Ale termin wizyty był dopiero za pół roku , A operacja dopiero w przyszłym. Oglądając wiadomości z Internetu natrafiłam na DDTVN gdzie wystąpił dr Greese Łyko i pomyślałam , że taki specjalista by mi się przydał. Jak zadzwoniłam do kliniki gdzie pracuje, to wizytę miałam już na następny tydzień.

Wszystko się udało, wizyta, operacja, po której szybko doszłam do siebie, A piersi no cóż-są super.

Po tym czasie poogladalam trochę sekrety lekarzy i sekrety chirurgów-gorąco Ci polecam, i dziś wzielabym jeszcze pod uwagę dr . Witwickiego.

Jak masz jakieś jeszcze pytania chętnie udzielę Ci informacji.
Wirtual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-29 07:32:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.