Róże... i nie tylko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Decoupage

Notka

Decoupage Pod-forum decoupage to miejsce przygotowane specjalnie dla miłośników tej techniki. Lubisz decoupage? Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-19, 16:30   #1
rosier
Wtajemniczenie
 
Avatar rosier
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 997

Róże... i nie tylko


Witam serdecznie . Dzięki grzeczności dobrego duszka, czyli najukochańszej mojego syna, chyba mi się powiedzie wklejanie zdjęć , bo to było blokadą założenia wątku. ( Ewo- Pupil dzięki za chęć pomocy). Postaram się Wam pokazać moje prace zaczynając od tych pierwszych . W tytule wątku umieściłam słowo "rupiecie", ponieważ przedmioty, które ozdabiam, w większości należą do tej kategorii. Decou zajmuję się od ponad roku, ale wciąż się uczę , przede wszystkim na tym forum, podziwiając Wasze prace . No i proszę o konstruktywną krytykę.
Marta

Edytowane przez rosier
Czas edycji: 2012-02-20 o 12:17
rosier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 16:58   #2
rosier
Wtajemniczenie
 
Avatar rosier
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 997
Dot.: Moje rupiecie

I cd zdjęć, wszystko z odzysku - bańka z mleczami jest inspiracją pracy z Cafeart, a szkatułkę tylko pomalowałam złotą farbą, wzór był już wyryty.
rosier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 17:44   #3
rosier
Wtajemniczenie
 
Avatar rosier
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 997
Dot.: Moje rupiecie

Prawdę mówiąc umiejętność decoupażowania potrzebna mi była, żeby odnowić stare meble. Tę szafkę znalazłam u teściowej na strychu. Antyk, ale nie do uratowania, zjedzony przez korniki. A ten drugi mebel to biblioteczka z lat 60. Lakier na niej zlazł całkowicie, więc i mąż nie musiał wiele szlifować. Szufladki należą do półki na przyprawy z kompletu mebli z lat 60.

Edytowane przez rosier
Czas edycji: 2010-10-23 o 09:18
rosier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 18:22   #4
rosier
Wtajemniczenie
 
Avatar rosier
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 997
Dot.: Moje rupiecie

Może parę buteleczek, starsze, nowsze... Oceniajcie.
rosier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 18:48   #5
cycol11
Zakorzenienie
 
Avatar cycol11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 461
Dot.: Moje rupiecie

no kochana ale nas zasypałaś wszystko mi się podoba, ale najbardziej jestem zachwycona meblamiczy były to drewniane meble? czy z czego innego? ineresuje mnie to bo jestem przed dylematem w mojej kuchni czyli meble z płyty.
kolejne pytanie mam odnośnie cukierniczki czym ją zabezpieczyłąś żeby była użytkowa? Są specjalne kleje do porcelany potem przedmiot się wypala w piekarniku, ale czy koniecznie pod spód trzeba dać farby akrylowe przeznaczone do wypaalnia czy mogą być jednak zwykłe?
Zachwyciła mnie butelka jeżynowa i oczywiście murzynka ten efekt powtórzenia postaci jest genialny
cycol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 19:45   #6
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Moje rupiecie

Witaj!Cieszę się,że jest wreszcie wątek.No i dobrze,że odzyskujesz stare przedmioty przywracając je na nowo zyciu i tchnąc w nie duszę.Ładne prace.Widać,że już troche siedzisz w temacie.To po kolei:Na pierwszym wrzucie pierwsze donice fajne ale motyw sie za mocno odcina i jest naklejony na zbyt ciemne tło.W kilku następnych pracach też jest ten sam błąd.(np.w magnoliowej).Super przecierki i maziajki.Ostatnia dla mnie naj.Ta z lawendą też ekstra.Delikatniutki wzór i w sam raz maziajki.Przy pojemniczku widać,że jeszcze nie radzisz sobie całkiem z cieniowaniem.
Drugi wrzut:na bańce widać wyrwany brzeg serwetki ale na wieszaczku już jest ślicznie wtopiony i zamaskowany cieniowankiem.Butelka z lawendą śliczna.jak i półka na której stoi.Reszta różana bardzo wdzięczna.Szczególne brawa za dzban bo tu i krak i inne techniki sie włączają.
Buteleczki co jedna to ładniejsza.konkurencja widzę nie śpi.Piękne przechodzenie kolorków na tej z domkami i z afrykanką i pomysł z tym odbiciem z wykorzystaniem drugiej warstwy fantastyczny!
Uff!

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

I ładnie rysujesz konturówką.
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 20:49   #7
Agnes76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 31
Dot.: Moje rupiecie

Śliczne prace. I naprawdę dopieszczone, tu nie widać że to początkowe. Chciałam napisać co mi się najbardziej podoba ale nie mogę się zdecydować wszystkie są cudne.
Agnes76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 21:42   #8
Figamaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Figamaga
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 994
Dot.: Moje rupiecie

Butelki - rewelacja!!! Powtórzę po moich poprzedniczkach - jeżynowa i afrykańska - cudo klask i:
Jeszcze do serca mi przypadła ta biała z zielonym koprem. Taka surowa, a jednocześnie delikatna.
__________________
Pomagamy!!! www.otoz-tarnow.pl
Podaruj nam 1% KRS 0 0 0 0 0 6 9 7 3 0

Figamaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 21:45   #9
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Moje rupiecie

Witaj Marta fajnie że nareszcie założyłaś swój wątek
Pierwsze dwie doniczki bardzo mi się podobają, mają taki fajny klimat.Uwaga podobna jak Joli - szkoda, że motyw się tak wyraźnie odcina, chyba wycinałaś go niepotrzebnie z serwetki. Ale i tak bardzo mi się podobają, gdyby dostały jeszcze kilka warstw lakieru to ta granica by się całkiem zatarła. Podoba mi się tło tych doniczek, wyszły takie pięknie rustykalne
Bardzo ładna jest doniczka z różami. No i uroczy jest ten dwojak miniaturka, co stoi samotnie z tyłu
Skrzyneczko-pojemniczek to nie moja bajka, za dużo na nim się dzieje, widać, że motywy pochodzą z różnych serwetek w różnej konwencji, a to już mi osobiście nie pasuje, ale to kwestia gustu. Natomiast ta strona http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1279544466 jest bardzo ładna
Bardzo podoba mi się również doniczka z kwiatem jabłoni.czy dobrze widzę że próbowałaś na niej 3D? Dolne listki są takie ładnie wypukłe Doniczka z magnolią pomimo dość ciemnego tła wydobywającego się z pod wzoru również jest dla mnie bardzo bardzo ładna
Kanka zdecydowanie traci ze względu na źle dobrany kolor tła do koloru tła serwetki - motyw wyraźnie się odcina i całość jest przez to taka "wyklejankowa". Ale wieszak jest już super, ma rewelacyjny kolor i widać na nim ząb czasu, oj widać Pięknie wygląda, bardzo mi się podoba
Cukiernica i serwetnik bardzo ładne, natomiast na wazonie jak dla mnie za dużo się dzieje, ale ja już tak mam, że wolę równocześnie na jednej pracy mniej technik za to lawendowa butelka bez zarzutu
Z mebli najbardziej podoba mi się szafka z szufladami, tylko na prawej szufladzie uwaga taka sama jak na kance - źle dobrane tło do tła serwetki albo po prostu musiałabyś zamalować pędzelkiem to tło serwetki na kolor mebelka. Cudny ten maleńki słoik, co stoi pomiędzy pieskiem i białym dzbankiem, solniczka i pieprzniczka też bardzo bardzo wdzięczne.
Butelki wychodzą Ci świetnie, afrykańska z cieniem bardzo ładna, ale mnie jeszcze za serce chwyciły obie różane i zielona tulipanowa oraz jeżynowa. W tulipanowej nie pasują mi do końca te esy floresy, widać że to inna bajka, inna serwetka - ale sam kolor butelki i wzór tulipanków bardzo mi się podoba
Zrób może zdjęcie z bliska tego malutkiego słoiczka co stoi ma szafce z szufladami. Z daleka wygląda cudnie, chciałabym mu się też przyjrzeć z bliska
Bardzo ładne prace, widać ogromny postęp w cieniowaniu i przy wtapianiu motywu, więc ogromne
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 23:32   #10
rosier
Wtajemniczenie
 
Avatar rosier
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 997
Dot.: Moje rupiecie

Dziewczyny , dziękuję Wam bardzo za to, że obejrzałyście moje prace a przede wszystkim słowa krytyki i za miłe komentarze.
Sylwuś, meble są drewniane, nie z płyty, bo to wszystko stareńkie. Szafka nocna miała tzw. fornir i gdyby nie była tak zniszczona próbowałabym ratować. Najpierw szlifowałam, potem położyłam 2 warstwy grutnu białego a potem farbę akrylową, itd. Robiłam ją w zeszłe wakacje, kiedy nie miałam jeszcze wielkiego doświadczenia w decou , ale trzyma się wszystko b. dobrze. Jednak dzisiaj pewnie miałaby inny motyw, inne bajery...
Natomiast biblioteczka to czyste drewno. Ona najpierw cała była pomalowana granatową farbą akrylową, kiedy to jeszcze nie słyszałam o decou. Gdy pokój został przemalowany na inny kolor ten granat mi w ogóle nie pasował, a że zostało trochę farby "pokojowej" , więc położyłam ją na tę biblioteczkę, tylko niestety akryl do ścian to nie to samo co do decou i porobiły mi się takie mimowolne "przecierki". Wylakierowałam i w realu nawet nieźle wyglada.
Cukierniczka, to porcelit , b. śliski, dlatego najpierw dałam 2 warstwy białego primera , a potem wszystko normalnie. Na końcu na kraka położyłam lakier poli. W środku nic nie robiłam. Myję to pod bieżącą wodą i wycieram.
Jolu-Jambolajko i Ewciu- Pupilku, te pierwsze doniczki, pojemnik i bańka to jedne z moich pierwszych prac, które mimo wszystko zdecydowałam sie pokazać, aby poczatkujacym dziewczynom uświadomić, że każdy zawsze kiedyś zaczyna. Wtedy nie wiedziałam np. , że się nie klei na ciemne tło, ale dzisiaj jestem świadoma swoich błędów. Jednak mam pewien sentyment do tych tworków i nie będę ich poprawiać.
Jolu, ten dzban to tylko mały, 10cm gliniany flakonik, którego uszczerbioną górę musiałam zakleić szpachlą.

Agnes76 i Figamaga bardzo Wam dziękuję za tak miłe słowa

Ewo- Pupilku, Tobie też dzięki za cenne uwagi. Ta ostatnia doniczka miała już wypukłe listki, ja je tylko uwypukliłam listkami z serwetki.
Tak, masz rację, w tulipanowej butelce też mi nie pasują te esy-flo..., ale już po fakcie. Dlatego zrobiłam drugą bez nich, poszukam i spróbuję pokazać. Także ten malutki słoiczek, który mój mąż wykopał gdzięś w ogrodzie.
No ale się rozpisałam. A i jeszcze jedno, te moje zdjęcia jakieś takie za duże. Co robić, bo pomocnika już nie mam przy sobie?
Pozdrawiam . Marta
rosier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 08:11   #11
bognakw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 188
Dot.: Moje rupiecie

Ale wysyp! Mi najbardziej podoba się zegar taki delikatny jak lubię
I butelki Ci pięknie wychodzą Widać,że robisz postępy
No i jestem pod wrażeniem,jak pięknie dałaś drugie życie szafeczce nocnej Jest śliczna A teraz strasznie mi smutno bo kiedyś też miałam takie starocie i poszły na opał
bognakw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 12:10   #12
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Moje rupiecie

No i o mebelbach nie wspomniałam...bo się zapatrzyłam.A jest na co.I to nie słowa krytyki tylko dobre rady.No i te drobiazgi co Ewusia wypatrzyła-cacuszka.Ten słoiczek wygląda jak pomalowany stary kałamarz ..pamiętacie jeszcze kałamarze dziewczyny?
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 12:57   #13
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Moje rupiecie

Cytat:
Napisane przez jambolaja Pokaż wiadomość
Ten słoiczek wygląda jak pomalowany stary kałamarz ..pamiętacie jeszcze kałamarze dziewczyny?
Pamiętamy
I dlatego, jak wypatrzyłam te cacuszka to poprosiłam o większe zdjęcia, bo uważam że są rewelacyjne i trzeba im się z bliska przyjrzeć
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 13:00   #14
Agaczek
Raczkowanie
 
Avatar Agaczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143
Dot.: Moje rupiecie

Czemu tak długo zwlekałaś z założeniem swojego wątku i pokazaniem efektów swojej pracy? Bardzo mi się wszystko podoba , cudnie ozdobiłas mebelki. Widzę również że motywem przewodnim są róże, czyzby ulubiony motyw? Wielkie
__________________
Moje decupagowe szaleństwo https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=351319
Agaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 16:06   #15
rosier
Wtajemniczenie
 
Avatar rosier
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 997
Dot.: Moje rupiecie

Bogusiu, dziękuję. Ja również miałam wiele staroci i teraz żałuję, że się ich pozbyłam.
Jolu, Ewuniu , tak jak obiecałam postaram się zrobić większą fotkę.
Agaczek, dzięki. Zwlekałam, bo kiepski ze mnie komputerowiec. A róże uwielbiam, zarówno jako motyw, jak i w ogrodzie.

To są zakładki, których zrobiłam ponad 30 . Stanowiły one załącznik do świadectwa maturalnego tegorocznych absolwentów. Te proste u góry były dla płci męskiej. Obfociłam je z obydwu stron. No i reszta prac.
rosier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 16:21   #16
rosier
Wtajemniczenie
 
Avatar rosier
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 997
Dot.: Moje rupiecie

Ta reszta , to poniżej
rosier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 16:57   #17
emi58a
Rozeznanie
 
Avatar emi58a
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Swords/IE
Wiadomości: 668
Dot.: Moje rupiecie

Bardzo fajnie zrobione "rupiecie".Brawokla ski:
emi58a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 18:02   #18
cycol11
Zakorzenienie
 
Avatar cycol11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 461
Dot.: Moje rupiecie

Piękne te zakłądki no do świadectwa maturalnego śliczny prezent zrobiłaśkla ski:
pytanko, czy może nauczycielką jesteś? to bym miała koleżankę po fachu na forum
cycol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 08:21   #19
rosier
Wtajemniczenie
 
Avatar rosier
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 997
Dot.: Moje rupiecie

Emi58, dziękuję
Sylwia, tak jestem nauczycielką

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Emi58, dziękuję
Sylwia, tak jestem nauczycielką

I jeszcze ... jak się ZMNIEJSZA zdjęcia?
rosier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 09:13   #20
anuleczka2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 746
Dot.: Moje rupiecie

Witaj ,bardzo ładne pracki .podobają mi sie butelki i zegar .
anuleczka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 17:00   #21
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Moje rupiecie

Cytat:
Napisane przez rosier Pokaż wiadomość
I jeszcze ... jak się ZMNIEJSZA zdjęcia?
Ja zmniejszam w programie graficznym do formatu 800x600 i wtedy wstawiam, ale u Ciebie nie widzę problemu z dużymi zdjęciami
Zakładki świetne, najbardziej podobają mi się afrykańskie i bluszczowata, ale właściwie wszystkie zasługują na ogromne
Fajny ten zegar z nowego wysypu prac i to coś, co stoi koło jeżynowej butelki, kolejne jakieś maleństwo-niemaleństwo
A kałamarzo-słoiczek przy bliższym poznaniu tylko zyskuje
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 18:40   #22
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Moje rupiecie

Ale zakladkowo! i ka\zda inna...niewyczerpane pomysly.Ten motyw z dziewczyna retro z pudlem skad?
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 22:08   #23
rosier
Wtajemniczenie
 
Avatar rosier
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 997
Dot.: Moje rupiecie

Anuleczka2, Pupil, Jambolaja,
Ewa, to coś maleńkie to miniatura tłuczka do ziemniaków. Teraz służy mi do ubijania kawy w pojemniczku do ekspresu .
Jolu, ten papier z damulkami, to calambour, nie pamiętam gdzie go kupiłam.
I jeszcze mam co nieco do pokazania ze starych zapasów.
Marta
rosier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 22:37   #24
rosier
Wtajemniczenie
 
Avatar rosier
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 997
Dot.: Moje rupiecie

I może jeszcze kilka fotek. Bardzo wolno mi się zdjęcia ładują.
Ta ikona jest jedyną, jaką zrobiłam. Wykonałam ją na kursie n.t. robienia ikon.
rosier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 22:53   #25
cycol11
Zakorzenienie
 
Avatar cycol11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 461
Dot.: Moje rupiecie

no proszę jak wysyp prac
bardzo podoba mi sie karafka oliwkowa jest genialna
talerzyk smaczny można by go schrupać
a deski na kalendarze superaśne

Co do szybkości ładowania się zdjęć to woogóle coś się dzieje ja od wczoraj nie mogę się zalogować na forum za pierwszym razem muszę parę razy próbować aż mi się uda to bardzo stresujące
cycol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 23:07   #26
rosier
Wtajemniczenie
 
Avatar rosier
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 997
Dot.: Moje rupiecie

Przepraszam za dwa takie same zdjęcia Ta deseczka z grzybem i różami powyżej to są dwie str. jednej. Z pojemniczkami na oliwę i damą w różach to też jedna całość. Ona jest moja . No i jeszcze kilka fotek.
Marta
rosier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 23:14   #27
cycol11
Zakorzenienie
 
Avatar cycol11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 461
Dot.: Moje rupiecie

no proszę tak to jest czaiłaś się po kątach, nie zakładałaś swojego wątku a teraz normalnie chcesz żebyśmy oczopląsu dostały

WSZYSTKO MI SIĘ BAAAAARDZO PODOBA
cycol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 23:18   #28
rosier
Wtajemniczenie
 
Avatar rosier
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 997
Dot.: Moje rupiecie

O Boże, jak ten gwóźdź okropnie wygląda. . Nie zwracajcie na niego uwagę!!!

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Sylwuś, ja dalej z tymi zdjęciami jakaś nie kumata Dzięki, że wpadłaś, ale pora spać!!!
rosier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 08:54   #29
anuleczka2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 746
Dot.: Moje rupiecie

Bardzo ładne prace,podoba mi się deseczka z doniczką i buteleczka z oliwkami .Ale wysyp Masz niesamowity .
anuleczka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 09:14   #30
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Moje rupiecie

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1279832748 te mi się spodobały, w sam raz na wigilijny stół tak mi się jakoś skojarzyło, aż mi się zimy zachciało (całe szczęście u Nas chłodno dziś po wczorajszych 36 )
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Decoupage


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 19:23:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.