Zamojskie panny młode :) - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-02, 00:58   #4951
jasmin000
Przyczajenie
 
Avatar jasmin000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 17
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cześć Dziewczyny !

Gdzie można kupić dobre obrączki w rozsądnej cenie? Gdzie kupowałyście swoje i jaka jest wasza opinia?

Dziękuję za odpowiedzi
jasmin000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 07:34   #4952
Angiemar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 8
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Koska na starówce. Polecam, bardzo dobre ceny.
Angiemar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 15:55   #4953
nowafalaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 21
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Witam, jestem tu nowa. Ślub planujemy z narzeczonym na czerwiec 2020r. Mój dom jest w Zamościu, jednak przebywam od 3lat w Anglii, razem z moim. Polecacie jakieś sale weselne na około 80 osób w obrębie Zamościa? Mamy troche utrudnione zadanie z realizacją, przyjezdzamy w marcu aby załatwić już sale, zespół może fotografa. Za co zabrać się już na samym początku? Nie mamy też możliwości przyjazdów zbyt często, więc chciałabym załatwić jak najwięcej.

Chętnie poznam wasze opinie na temat orkiestry, fotografów..

Pa 😊
nowafalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-20, 19:34   #4954
MarieClare
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Wiadomości: 18
GG do MarieClare
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Witam. Wiem,że nie do końca w temacie wesel, gdyż nie wychodzę za mąż ale chciałabym zapytać wszystkie Przyszłe Panny Młode o opinię. Piszę tutaj na forum gdyż nie mam kogo spytać o całkowicie obiektywną ocenę mojej sytuacji. Moja młodsza siostra wychodzi za mąż w lutym. Od października u.r mniej więcej planuje wesele. Na swoją świadkową poprosiła swoją najlepszą przyjaciółkę. Od samego poczatku planowania wesela starałam się być aktywna, pomogłam w wyborze sali- sama ją znalazłam; pomagałam wybrać suknię slubną, zaproszenia itp. Po pewnym czasie podczas zwykłego spotkania moja siostra poprosiła mnie w dość taki powiedziałabym smutny sposób, że ona chciałaby żebym to jednak ja była jej świadkową bo jej przyjaciółka się nie wczuwa, w niczym nie pomaga, nic jej się nie podoba. Nie byłam zbytnio zachwycona tym pomysłem ponieważ właśnie kończe ciężkie studia i wesele jest dokładnie podczas najważniejszej sesji w moim życiu ale się zgodziłam ( pomyślałam, to przecież to☠moja siostra, jakoś wszystko ogarnę). Spytałam o powody dla których odmówiła świadkowania, powiedziała, że jej już teraz eX☠przyjaciółka nie chciała iść ani na makijaż ani na fryzurę w dniu ślubu☠i że po prostu nic jej nie pomagała. Było to dla mnie trochę zrozumiałe jednak uważam, że to słąby argument na odmawianie komuś i jeszcze słabszy mówiąc o tym mi gdy nie byłam pierwszym wyborem. Do dzisiaj było w miarę spokojnie... Zadzwoniłam do swojej siostry porozmawiać o butach i swojej sukience. Powiedziałam, że znalazłam szpilki około 9 cm i bardzo mi się podobają. Na co moja siostra odparła: ,, Ale po co Ci takie buty? Będziesz przecież tyle latać na weselu...Tyle spraw będziesz musiała ogarnąć. Jak np. ktoś nie będzie miał krzesełka to Ty masz szukać kelnerów i im to powiedzieć. Jak zabraknie papieru w toalecie albo będzie brudno to tak samo. Mi i mojemu narzeczonemu nie mów nic o jakichkolwiek problemach, to jest nasz dzień i my mamy się cieszyć. Jakieś problemy jakie będą do Ciebie zgłaszać załawiaj tylko ze świadkiem. Nie po to mamy świadków żeby przejmować się weselem. Uszanuj naszą decyzję". Posłuchajcie, opadły mi ręcę... Czy faktycznie tak wygląda rola świadkowej? Czy przesadzam z tym, że po ludzku zrobiło się strasznie przykro? Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Pozdrawiam
MarieClare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-24, 16:51   #4955
nowafalaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 21
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Hej.

Ja byłam świadkową na weselu mojej siostry, ponieważ w ostatniej chwili jej dobra koleżanka zrezygnowała tlumacząc się, że w tych dniach będzie miała egzaminy na drugim końcu Polski i nie dojedzie. Tak czy siak zgodziłam się zostać świadkową siostry.

Odpowiadając na Twoje pytanie, wcale nie jest ciężko.

Ja nie martwiłam się czy w toalecie jest papier czy go nie ma. Toalety były sprzatane i uzupełniane co jakiś czas przez pracowników lokalu. Dużo spraw w trakcie wesela zalatwiala też moja siostra Panna Młoda. Dogadywanie się z zespołem czy też tortem. Owszem uczestniczyłam w zabawach tak jak wszyscy kiedy był na to czas, również tanczylam. Byłam wtedy bez partnera bo był na wyjeździe a mimo to świetnie się bawiłam.

Zachęcałam ludzi do tańca, chociaż zespół dawał sobie radę. Jak siostra miała coś załatwić, przekazać komuś to wysyłała mnie. Miałam obawy czy podołam, jednak nie ma się czego bać. Porozmawiaj ze swoją siostrą co i jak. Wiadomo, wszyscy się stresują I ma być jak Panna Młoda sobie zażyczy ale najważniejsze aby każdy się dobrze bawił I świętował ten wyjątkowy dzień razem.

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

I też przelatalam całe wesele na ok 7cm szpilkach. Zmieniłam na baleriny jak impreza dobiegła końca.

Zawsze możesz wziąć buty na zmianę. Teraz moda na trampki do sukni ślubnej 🤣 także nie ma się czym przejmować. Włóż takie, w których Ci najwygodniej.
nowafalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-25, 18:35   #4956
guciaigucio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 21
Dot.: Zamojskie panny młode :)

wymigiwanie się od obowiązków panny młodej moim zdaniem nie jest na miejscu. Przecież to panna/pani młoda jest jakby gospodynią i razem z panem młodym - gospodarzami całego wesela. Nie wyobrażam sobie, żeby na weselu kto inny za mnie/ za nas załatwiał jakieś sprawy, jesteśmy chyba już dorośli i odpowiedzialni?Świadek jak dla mnie odgrywa rolę w kościele i na tym ta rola się kończy, resztę załatwiają - przed - narzeczeni, po - małżeństwo. Ale jak kto uważa...

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

I jeszcze pytanko, trzeba odświeżyć ten temat...

Czy miał ktoś wesele na górnej sali w Tyszowcach w Szewskiej Pasji?
Będą wtedy 2 wesela, 1 na dole - czyjeś, drugie na górze - nasze. Do sali wchodzi się po schodach - no ok, jest jak jest, nie da sie inaczej...
Czy muzyka z dolnej sali nie zagłusza na górnej? i odwrotnie? Prawde mówiąc mam obawy, że moze tak być. I czy widoczny może być dysonans wobec dwóch różnych wesel, czy para młoda może łatwo spotkać drugą parę młodą? Wiem, że być może problem z .d...y, ale dopiero teraz mi przyszło to do głowy, ale przecież są ważniejsze sprawy w życiu niż sala na wesele.
guciaigucio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 10:00   #4957
lea0707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dziewczyny, czy na weselu którejś z Was grał zespół Morton? Bardzo bym prosiła o opinie
lea0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-27, 08:02   #4958
kasia380
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 34
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez guciaigucio Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

I jeszcze pytanko, trzeba odświeżyć ten temat...

Czy miał ktoś wesele na górnej sali w Tyszowcach w Szewskiej Pasji?
Będą wtedy 2 wesela, 1 na dole - czyjeś, drugie na górze - nasze. Do sali wchodzi się po schodach - no ok, jest jak jest, nie da sie inaczej...
Czy muzyka z dolnej sali nie zagłusza na górnej? i odwrotnie? Prawde mówiąc mam obawy, że moze tak być. I czy widoczny może być dysonans wobec dwóch różnych wesel, czy para młoda może łatwo spotkać drugą parę młodą? Wiem, że być może problem z .d...y, ale dopiero teraz mi przyszło to do głowy, ale przecież są ważniejsze sprawy w życiu niż sala na wesele.

Ja miałam wesele na sali barowej podczas gdy w sali obok na dole i na górze były kolejne wesele. Jednocześnie było 3 wesela i absolutnie nie przeszkadzało to jakoś. Na naszej sali co prawda tańczyli goście z wesela obok bo powiedzieli że u nas jakoś fajniej i dzieciaki z wesela obok podebrali kilka balonów z helem "naszym" dzieciakom.
kasia380 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-30, 22:04   #4959
KiSiA00
Raczkowanie
 
Avatar KiSiA00
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Niemcy / Kassel
Wiadomości: 115
GG do KiSiA00
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Witam,
Juz jakies ponad 5 lat temu bylam tutaj aktywna gdy planowalam wlasny slub. Teraz jestem tu z innej okolicznosci. 15.08.2019 odbedzie sie slub mojego kuzyna i poszukuje makijazu jak i fryzury. Znacie moze jakies panie, ktore w Zamosciu w ten dzien pracuja ? Albo moze pomysl jak teraz takich uslug szukac? Niestety te panie ktore znam nie pracuja w ten dien.
Bede wdzieczna za kazda wskazowke.
__________________
Sorry za wszelkie bledy ortograficzne oraz brak polskich znakow.
~°~°~°~°~°~°~°~°~°~
Byc moze Bog chce abym poznala wielu zlych mezczyzn zanim poznam tego wlasciwego, by moc go latwiej rozpoznac kiedy sie pojawi.

-No i sie pojawil Slub planowany na Lato 2014

KiSiA00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 21:36   #4960
guciaigucio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 21
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez KiSiA00 Pokaż wiadomość
Witam,
Juz jakies ponad 5 lat temu bylam tutaj aktywna gdy planowalam wlasny slub. Teraz jestem tu z innej okolicznosci. 15.08.2019 odbedzie sie slub mojego kuzyna i poszukuje makijazu jak i fryzury. Znacie moze jakies panie, ktore w Zamosciu w ten dzien pracuja ? Albo moze pomysl jak teraz takich uslug szukac? Niestety te panie ktore znam nie pracuja w ten dien.
Bede wdzieczna za kazda wskazowke.
malwina rch - tam mogą pracować
albo jowita buczak make-up .
guciaigucio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 18:08   #4961
Brilliancy
Przyczajenie
 
Avatar Brilliancy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 18
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Sprawdź Salon JUST BLUSH, pracują w niedziele i święta z tego co wiem, robią tam przepiękne makijaże i fryzury
__________________
mój blog
Brilliancy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 16:40   #4962
AgaciaZam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 1
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Witam! Poszukuję godnej polecenia sali weselnej. Najbardziej przypadła mi z wyglądu sala APART koło karczmy góralskiej. Czy któraś z Was miała tam wesele i mogłaby sie wypowiedzieć czy warto?? Ewentualnie też jakieś inne propozycje sal? a przy okazji też jakiego dj polecacie, który nie gra samego disco polo ale też hity radiowe? z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam!
AgaciaZam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-07, 15:18   #4963
Rox1515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 2
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Hej nowafalaa Rowniez mieszkam za granica, wiec bylismy w podobnej sytuacji planujac wesele w tamtym roku. Jak najwiecej staralismy sie zalatwic online. Szczerze polecam hotel Artis i pania Justyne, ktora super dopasowala sie do sytuacji, nie robila zadnych problemow, wszystkie pytania, porady, sugestie zalatwialismy przez maila. Nie musielismy sie martwic praktycznie o nic, jedyne czego nie mielismy w pakiecie od Artisu to tort, ktory wybralismy z cukierni Timms i zaraz po wyborze cukiernia kontaktowala sie z Artisem bezposrednio odnosnie dostawy, zabrania stelaza itd. Bylismy bardzo zadowoleni z obslugi klienta przed, w trakcie jak i po weselu, pelen profesjonalizm
Rox1515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-07, 15:29   #4964
truskafffka91
Wtajemniczenie
 
Avatar truskafffka91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 950
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Rox1515 Pokaż wiadomość
Hej nowafalaa Rowniez mieszkam za granica, wiec bylismy w podobnej sytuacji planujac wesele w tamtym roku. Jak najwiecej staralismy sie zalatwic online. Szczerze polecam hotel Artis i pania Justyne, ktora super dopasowala sie do sytuacji, nie robila zadnych problemow, wszystkie pytania, porady, sugestie zalatwialismy przez maila. Nie musielismy sie martwic praktycznie o nic, jedyne czego nie mielismy w pakiecie od Artisu to tort, ktory wybralismy z cukierni Timms i zaraz po wyborze cukiernia kontaktowala sie z Artisem bezposrednio odnosnie dostawy, zabrania stelaza itd. Bylismy bardzo zadowoleni z obslugi klienta przed, w trakcie jak i po weselu, pelen profesjonalizm
Która sale mieliście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
truskafffka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 09:44   #4965
Rox1515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 2
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Restauracja Esencja, mielismy 80 kilku gosci doroslych
Rox1515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-17, 04:12   #4966
truskafffka91
Wtajemniczenie
 
Avatar truskafffka91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 950
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dziewczyny, te, które ślub miały w 2019roku, czy możecie napisać ile was wyniosł fotograf? Sesja plenerowa + przygotowania I oczepiny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 04:12 ---------- Poprzedni post napisano o 03:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Aneta041991 Pokaż wiadomość
Nie polecam robienia wesel w Karczmie Goralskiej w Zamosciu. Kontakt z wlascicielem bardzo trudny. Liczy sie dla niego tylko to co na papierku, wczesniejsze ustalenia slowne nie byly dla niego wazne skoro "nie mamy nagranych rozmow". Tydzien przed weselem zmienił cene za osobe bez wczesniejszego poinformowania o tym ze wczesniejszy pakiet juz nie istnieje. Po probie dogadania sie i prosby o wyjasnienia wlasciciel odpowiedział "jak Panstwu nie odpowiada to prosze zrezygnowac z przyjęcia ". Mimo dobrego jedzenia, spowodowal u nas mnóstwo niepotrzebnych nerwow i stresu przed samym weselem.
Wiem... my mieliśmy mieć w 2019 roku tam wesele. Powiedział, że jak nie będzie 110 osób dorosłych to podniesie nam kwotę do 300zl za osobę. Za klime. U nas było 104 osoby i 40 dzieci. Miejsca by tam nie było. Jak ktoś robi duże wesele to się opłaca, ale jak ktoś robi koło 100 osób to lepiej odpuścić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
truskafffka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-17 04:12:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.