Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-11, 12:57   #61
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Ja niecierpię Opium. Moja ciocia go używa. Nie mogę koło niej siedzieć, a szkoda, bo sama ciotka - bez Opium - jest ok
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 21:48   #62
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Flower by Kenzo... bleeeh
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 22:51   #63
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Wrog Nr.1-LULU-smrod nieziemski i migrena przez nastepne 3 dni.
Wszelkiej masci Avony,Oriflamy,Yves Rochery,oraz wieksza czesc z pachnidel drogeryjnych(campbell,Cel ine Dion,Rossellini itp.).Maja wszystkie w sobie jakas taka wspolna nute-capi toto na dom publiczny(szla sobie raz taka panienka przede mna i oszalamiala swoja wonia)
Aha-Angel-przesuszona waniliowa tabaka do fajek-Amphora sie toto chyba nazywalo.Bleeee....
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 00:06   #64
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Nie będę orginalna Chanel 5. Kiedy moja mama zaproponowała mi 3x15ml myślałam, że ją uduszę (byłabym matkobójczynią), na szczęście propozycja była przez telefon więc obyło się bez zbrodni. Zapach ten wywołuje u mnie miesznkę agresji i mdłości. Na wstępie mnie mdli, a następnie mam ochotę zabić za używanie tego zapachu.
Przepraszam wielbicielki tego zapachu za moje słowa...
Opium nie jest najgorszy, choć oczywiście powinny, go używać kobiety do których pasuje. Mam sąsiadkę, która go używa i właśnie do niej pasuje.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 00:19   #65
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Truth (women) CK
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 23:57   #66
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Miss Dior Cherie czy jakoś tak
Channel no 5
Opium Diora
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 00:37   #67
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

zgodzę się z ostatnimi dwoma :ehehm:

A Miss Dior mi się podoba nawet bardzo

Od siebie do najgorszych zaliczę Dior Poison, bleee...
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-16, 01:13   #68
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Nie bede oryginalna, bo napisze, ze tez nie znosze Chanel No 5 Do tego dorzuce wszystkie Opiumy, cos o nazwie Fendi (czy jakos tak), Poison oraz Miss Dior. Za to nowa wersje Miss Dior Cherie uwielbiam
Znalazoby sie wiecej zapachow, ktore mi sie nie podobaja, ale juz mi wylecialy z glowy Te wyzej wymienione jendak najbardziej mi "podpadly"
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 02:27   #69
*halcyon*
Przyczajenie
 
Avatar *halcyon*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: a cup of starry night
Wiadomości: 18
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

prada mi zaśmierdziała. niestety, piszę to z bólem, comme des garcons odeur 53 - odorek masła. straszliwy chanel 5 i opium kiedyś nie mogłam znieść samsary, ale to bardzo dawne wspomnienie; a największy zawód sprawiło mi mango - gorzki, nadgniły, niezdatny do użytku; o, i złoty burberry brit - porażka sezonu, woń stoiska z tanimi kadzidełkami.
*halcyon* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 12:40   #70
foka-1980
Przyczajenie
 
Avatar foka-1980
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7
GG do foka-1980
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Dziewczyny przywracacie mi wiarę w człowieka
Co ja się o tym Chanel 5 obsłuchałam, jaki piękny i w ogóle, a tymczasem pamiętam jak w perfumerii go powąchałam to oczy mi na wierzch wyszły
Davidoff Cool Water - dostałam kiedyś próbkę tego paskudzielstwa w Sephorze i z początku myślałam, że to męski zapach Dopiero potem wąchając go z półki upewniłam się, że to faktycznie dla kobiet...

Z Avonu podobają mi się tylko Today? (ten w kwadratowej butelce) ale też nie zawsze. Mam takie dni, że po prostu mi nie pasuje... Też tak macie? Dawno temu kupiłam Little Black Dress, bo strasznie podobał mi się na koleżance i "dogodziłam" sobie jeszcze balsamem z tej serii - teraz nie mogę się nadziwić co w tym widziałam...

D&G Light Blue to zapach jaki czuję przechodząc w markecie koło półek z kostkami wc (cytrynowymi), bleh!
A mój ulubiony to Champs Elysses dzięki wam zauważyłam promocję w Rossmanie i lecę go kupić, bo poprzedni flakon się wykończył.
To mój pierwszy post na wizażu, narazie się bardziej czaję Bardzo mi się tu podoba, dużo konkretów - to co lubię!
foka-1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 16:27   #71
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Cytat:
Napisane przez foka-1980
Dziewczyny przywracacie mi wiarę w człowieka
Co ja się o tym Chanel 5 obsłuchałam, jaki piękny i w ogóle, a tymczasem pamiętam jak w perfumerii go powąchałam to oczy mi na wierzch wyszły
Davidoff Cool Water - dostałam kiedyś próbkę tego paskudzielstwa w Sephorze i z początku myślałam, że to męski zapach Dopiero potem wąchając go z półki upewniłam się, że to faktycznie dla kobiet...

Z Avonu podobają mi się tylko Today? (ten w kwadratowej butelce) ale też nie zawsze. Mam takie dni, że po prostu mi nie pasuje... Też tak macie? Dawno temu kupiłam Little Black Dress, bo strasznie podobał mi się na koleżance i "dogodziłam" sobie jeszcze balsamem z tej serii - teraz nie mogę się nadziwić co w tym widziałam...

D&G Light Blue to zapach jaki czuję przechodząc w markecie koło półek z kostkami wc (cytrynowymi), bleh!
A mój ulubiony to Champs Elysses dzięki wam zauważyłam promocję w Rossmanie i lecę go kupić, bo poprzedni flakon się wykończył.
To mój pierwszy post na wizażu, narazie się bardziej czaję Bardzo mi się tu podoba, dużo konkretów - to co lubię!
ciesze sie, ze zawitala do nas kolejna milosniczka perfum
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-18, 16:31   #72
pannaNikt
Raczkowanie
 
Avatar pannaNikt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 498
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Nie lubię Black Bulgariego (palona guma itp.), Duende (mdła lipa), Romy, Angela i dziś testowanego J'adore za wyłączne męsko-ogórkowe nuty, które na mnie wychodzą . Nie znoszę też Opium i Le Baiser du Dragon, które pachną jak... coś starego, zakurzonego, w naftalinie

Więcej grzechów nie pamiętam
pannaNikt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 18:56   #73
ImpossibleIsNothing
Raczkowanie
 
Avatar ImpossibleIsNothing
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 295
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Sonia Rykiel Rykiel Rose, Trussardi Jeans, czerwone D&G , Boss Intense, Chanel No 5...Wiele jest takich zapachow, wymieniam akurat te, bo je mialam ( nietrafione prezenty )...:/
__________________
Well,it hasn't been my day, my week, my month,or even my year . . .
ImpossibleIsNothing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 21:52   #74
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Do grona moich smierdzili dolaczył "Gold" od Amouage. Boże to jest okropne, wymiotowac sie chce. I jescze ta cena.... Kupilem probke jakby co...
Na calosc mnie nie stac
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 19:32   #75
foka-1980
Przyczajenie
 
Avatar foka-1980
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7
GG do foka-1980
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Cytat:
ciesze sie, ze zawitala do nas kolejna milosniczka perfum
Hehe, tak naprawdę to nędzna ze mnie miłośniczka, bo naprawdę ciężko mi znaleźć coś odpowiedniego; skórę mam chyba jakąś nie taką i wiele polecanych perfum pachnie na mnie raczej podle.

Moich ulubionych już niestety wczoraj nie było za to wszelkiej maści Ardeny, które przestałam już sprawdzać, panoszyły się na półkach.

I jeszcze baaaardzo obrzydliwa jest dla mnie Lacosta - nikt jej to chyba nie wymieniał, a po Kaszmirze mam ból głowy (tylko nie wiem po którym, bo nie drążyłam tematu z właścicielką).
Wymieniany często tutaj Kenzo może nie wywołuje u mnie mdłości, ale jest dość nieprzyjemny.
foka-1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 20:15   #76
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Cytat:
Napisane przez foka-1980
I jeszcze baaaardzo obrzydliwa jest dla mnie Lacosta - nikt jej to chyba nie wymieniał, a po Kaszmirze mam ból głowy (tylko nie wiem po którym, bo nie drążyłam tematu z właścicielką).
Wymieniany często tutaj Kenzo może nie wywołuje u mnie mdłości, ale jest dość nieprzyjemny.
oooo tak, lacosty maja faktycznie dosc, ze tak powiem, parszywe zapachy zupelnie jak jakies niskopolkowce, zero oryginalnosci i do tego trwalosc beznadziejna. Wydaje mi sie, ze Lacoste powinno zajac sie jednak tym, co im dobrze wychodzi, czyli szyciem/projektowaniem ubran, i to najlepiej meskich, bo z perfumami wyraznie sobie nie radza
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 21:29   #77
abaco
Raczkowanie
 
Avatar abaco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 59
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

tak..przypomnialo mi sie Duende matko!! jak mydlo rasowe i nic wiecej, do dzis mnie mdli jak sobie przypomne ten zapach. Nie dosc ze flakon do niczego to jeszcze zapach...piany...
jedynym zapachem, ktory ma cos w sobie z mydlanej nuty jednak bardzo mi sie podoba i nalezy do jednych z moich ulubionych to stary zapach firmy Trussardi, donna fresh (chyba jakos tak, w kazdym razie ten w granatowej butli ze srebrnym korkiem) ktos wąchał? i co o nim myślicie?
abaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 23:32   #78
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Cytat:
Napisane przez Babygia
Wrog Nr.1-LULU-smrod nieziemski i migrena przez nastepne 3 dni.
Wszelkiej masci Avony,Oriflamy,Yves Rochery,oraz wieksza czesc z pachnidel drogeryjnych(campbell,Cel ine Dion,Rossellini itp.).Maja wszystkie w sobie jakas taka wspolna nute-capi toto na dom publiczny(szla sobie raz taka panienka przede mna i oszalamiala swoja wonia)
Aha-Angel-przesuszona waniliowa tabaka do fajek-Amphora sie toto chyba nazywalo.Bleeee....
Tak więc wiele z nas "capi domem publicznym" i sobie to chwali. A to dobre. Wyrafinowane porównanie. Brawo!
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 06:50   #79
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Smile Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Cytat:
Napisane przez olcia7
Tak więc wiele z nas "capi domem publicznym" i sobie to chwali. A to dobre. Wyrafinowane porównanie. Brawo!
Sorry,bez obrazy,ale piszemy tu,co sie komu z czym osobiscie kojarzy,mniej lub wiecej-i ja tez niskopolkowcami sie w zyciu nie raz kropilam,ale zaprzestalam,bo -dla mnie i tylko dla mnie-a mam chyba do wlasnego zdania prawo?-pachna pospolicie,wiec wole jeden flakonik czegos oryginalnego niz ta industrialna papke.Nie chcialam nikogo urazic,ale w koncu kazdy opisuje tu swoje"potworki",np,J.w.je dna z dziewczat nie cierpi Lacosty,a ja bardzo lubie ich "Inspiration" i nie grzmie.Kwestia gustu!
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-20, 09:10   #80
abaco
Raczkowanie
 
Avatar abaco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 59
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

o tak. racja. Mi tez na przykład podoba się Roma, którą jedna z dziewczyn podała jako swojego "potworka"a jeszcze nastepna Angela, ktory jest moim ulubionym zapachem od paru lat, ale im wybaczyłam
abaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 13:26   #81
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Cytat:
Napisane przez abaco
o tak. racja. Mi tez na przykład podoba się Roma, którą jedna z dziewczyn podała jako swojego "potworka"a jeszcze nastepna Angela, ktory jest moim ulubionym zapachem od paru lat, ale im wybaczyłam
No wlasnie.O to mi chodzilo.Ilu ludzi na swiecie,tyle rozych nosow.I kazdy ma prawo do swojego.Ja np. nie lubie Romy(ktora na mojej kolzance pachnie bosko,wiec nie tylko nosy sie roznia,ale i skory),ale i Angela.
Ale nie dasz mi za to w ucho,co????
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 14:31   #82
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Cytat:
Napisane przez Babygia
Sorry,bez obrazy,ale piszemy tu,co sie komu z czym osobiscie kojarzy,mniej lub wiecej-i ja tez niskopolkowcami sie w zyciu nie raz kropilam,ale zaprzestalam,bo -dla mnie i tylko dla mnie-a mam chyba do wlasnego zdania prawo?-pachna pospolicie,wiec wole jeden flakonik czegos oryginalnego niz ta industrialna papke.Nie chcialam nikogo urazic,ale w koncu kazdy opisuje tu swoje"potworki",np,J.w.je dna z dziewczat nie cierpi Lacosty,a ja bardzo lubie ich "Inspiration" i nie grzmie.Kwestia gustu!
Nie, nie piszemy tu co się komu z czym kojarzy, ale "jakie perfumy najbardziej Wam się nie podobają". I oczywiście masz prawo do swojego zdania. Wrzucanie wszystkich tanich perfum do jednego worka i z góry nazwanie ich tandetnymi (nie wierzę, że wszystkie już zdążyłaś przetestować) to po prostu małomiasteczkowe i świadczy o małym obyciu z perfumami... I bynajmniej nie chodzi mi o to, że jakieś perfumy Ci się nie podobają.... Rozumiem, że gusta różne są...i zdania na temat perfum też i nie o to mi chodzi!
A tak na marginesie, to panie w domach publicznych chyba nieźle zarabiają, podejrzewam, że stać je na "wysokie półki"! I całkiem możliwe, że ta panienka, która przed Tobą rozsiewała te wonności też używała najprawdopodobniej drogiej tandety.. bo też tak bywa.
Nie wiem, myślisz, że jak napisałaś, ze (tu wymieniłaś firmy) ogólnie tańsze zapachy "capią domem publicznym" to mam Ci uwierzyć, że nie chciałaś nikogo urazić? Bardzo wyrafinowane porównanie, naprawdę gratuluję!
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696

Edytowane przez olcia7
Czas edycji: 2006-08-20 o 14:57
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 14:36   #83
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Nie kłócić mi się. Każdy ma prawo do swoich opinii. Dla jednych zapach piękny, będzie dla innych obrzydliwy. na każdej inaczej pachnie.
Proszę dać sobie wirtualne buzi na zgodę...
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 14:39   #84
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Poissonivy, nie chcę się kłócić. Ale jestem tu na Wizażu trochę czasu i porównanie, że pewna grupa perfum "capi domem publicznym" mnie razi. Obojętnie czy używam tych perfum czy nie! Nie obrażam się przecież jak ktoś napisze, że Miracle, którego nawiasem mówiąc też używam, mu się nie podoba. No ludzie!
Chyba trzeba się trochę liczyć ze słowami. Albo robimy tu śmietnik.
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 14:46   #85
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Olciu wyluzuj, szkoda nerwów. Pewnie, że mi też się wiele wypowiedzi nie podoba, ale jeżeli mam coś przykrego powiedzieć, no wolę się powstrzymać od wypowiedzi. Ostatnio opisywłam o swoich przeżyciach dot. In black. Już mnie korciło wystawienie opinii na recenzjach, ale doszłam do wniosku, że skoro mi się nie podobał (ha wysypki dostałam), to nie będę psuć recenzji temu zapachowi, no bo innym może się podobać. Oceniam to co lubię i to co zniosę. Tyle.
Babygia opinię można napisać (nawet nieprzychlną), ale w ten sposób, aby innych nie urazić. Po co mamy się kłócić o to co powinno nas łączyć. Uf kończę. Pozdro.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 14:51   #86
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Masz rację szkoda nerwów, ale jakoś mnie to ruszyło, taka ignorancja. Tylko zrozumcie ludzie, nie chodzi mi o to, ze komuś jakiś zapach się nie podoba, panie ludzie, panie! Przecież Babygia napisała w pierwszym zdaniu o zapachu, którego nie cierpi, napisała też o Angelu, którego lubie - i spoko.
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 15:34   #87
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Do obrzydliwców zaliczam czerwona DG jest straszna, nie wiem jak w takim czyms mozna chodzic, fe
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 15:37   #88
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

czerwona D&G na ciele klientki i nie mogę pracować dla mnie to terror, mdli mnie okrutnie,zresztą klientka je ubóstwia i spryskuje mega ilością więc tylko mi wspłczuć
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 16:54   #89
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Współczujemy neonka...Przynajmniej ja, znam ten ból.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 17:17   #90
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Z czerwonym D&g łączy się dla mnie taka historia: otóż kiedyś do mojej mamy do biura przyszedł ochroniarz,który tam pilnował obiektu i spytał,czy nie kupiłaby tanio testeru 100ml czerwonego D&G (należy dodać,że ochroniarz pracował również w Douglasie )
Mama nie bardzo zna się na zapachach, a i ja wtedy byłam nieco "zielona" w tym temacie,po wspólnej konsultacji telefonicznej stwierdziłyśmy,że można spróbować,tym bardziej ,że nie chciał dużo.Jezusie ,tego zapachu nie ratuje nic - ani jedna nuta,ani jeden składnik nie przebija się na tyle pięknie,by ocalić tę kompozycję.Niestety,to był koszmar i porażka.Flacha powędrowała do bratowej ,gdzie ostatnio po paru latach zauważyłam zakurzoną w łazience.A reklama czerwonych D&G była nawet interesująca..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg TN_DolceGabbanafemme00.jpg (15,2 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TN_DGfemme2000.jpg (15,0 KB, 57 załadowań)
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-23 22:09:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.