sala weselna Kraków i okolice - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-29, 10:27   #1
Mloda233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2

sala weselna Kraków i okolice


Drogie przyszłe Panny Młode, help!
Którą salę wybrać, ofert w Krakowie jest masa...
Macie już jakieś rozeznanie?
Sporo gości będzie z dziećmi,wiec może znacie jakieś miejsce, gdzie zorganizują im jakąś rozrywkę (żeby rodzice mogli spokojnie potańczyć i porozmawiać)?
Mloda233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 10:51   #2
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

Jeśli chcesz rozrywkę dla dzieci to musisz sobie sama zorganizować, zatrudniając animatora.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 15:34   #3
Bziuma
Zadomowienie
 
Avatar Bziuma
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 429
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz rozrywkę dla dzieci to musisz sobie sama zorganizować, zatrudniając animatora.
Zgadzam się z poprzedniczką, sale oferują takie usługi.
__________________
Razem : 13.04.2007 ( 13 w piątek )
Zaręczyny: 13.04.2012 ( 13 w piątek )
Ślub: 13.06.2015
Bziuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 21:10   #4
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

Wybór faktycznie jest ogromny i musisz doprecyzować swoje wymagania - zakres cenowy, liczba gości, ułożenie sal (wszystko na jednej sali czy dwie osobne na jedzenie i tańczenie), odległość z sali do kościoła/urzędu, czy przeszkadzają Ci np. kolumny na sali (wiele sal je ma, u nas sporo odpadło w przedbiegach bo na pewno takowych nie chcieliśmy) Po takim zawężeniu kryteriów już łatwiej coś doradzić.

Jak szukasz czegoś z fajnymi atrakcjami dla dzieci, to tak jak poprzedniczki - na pewno potrzebny będzie dodatkowy animator. Ale warto zwrócić uwagę czy sala ma np. kącik dla dzieci albo plac zabaw w ogródku
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 23:48   #5
angrifft
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 20
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

witaj, na wstępie powinnaś zajrzeć na weseleforum.pl (typowo krakowskie) sufler.krakow.pl (magazyn organizatora targów)
poniżej nazwy hoteli których oferty wraz z cenami znajdziesz na stronach www, jednocześnie są to chętnie wybierane i polecane hotele

KRAKÓW :
Aspelhotel X WitekCentrumHotel xSheraton przy wawelu x Hitlon na przeciw wawelu xRadissonBlu X QubusHotel x
hotel kazimierz, miodowa,99zł (1obiad) 119zł (2dania+przystawki)
Srebnagora na kopcu kościuszki
mieszczanska.krakow.pl na zwierzynieckiej w pobliżu wawelu
Hotel Perlaw Swoszowicach, na Zakopiańskiej
CK Reduta 1sala/200os. 140 zł/os + korkowe czyli 22% vat
oczywiście wiele innych

Okolice Krakowa na Zachód( często polecane)
lastrada-balice.pl tzw. Pałac Radziwiłłów, krakowska 1, balice, kom.501 124 585
PAŁAC W PASZKÓWCE www.paszkowka.pl/wesela
ZAMEK PRZEGORZAŁY U ZIYADA, www.uziyada.krakow.pl, przegorzały
DWÓR W TOMASZOWICACH dwor.pl
hotel dom erazma w Willi Decjusza (SC plener)
Lunch Bar jagiellonka.eu
Szlachecki Dwór Zabierzów i Grube Ryby
DWOREK BIAŁOPRĄDNICKI www.dworek.krakow.pl (SC plener)
Romantica w Mnikowie/k Kryspinowa.

są jescze oferty pod krakowem itd. )

jeśli szukasz konkretnej pomocy w organizacji wesela (posiadam organizer, listę lokali, salonów, zespołów, fotografów, usc, kościołów, formalności do załatwienia) to zapraszam do siebie na priv. )

masz już ustalone: 1.wstępną datę ? 2. rodzaj ślubu? 3.budżet i max ceny za os.? 4.ilość i listę gości?

zawsze przy cenie wpisuj ile dań dany lokal oferuje np.
160zł (5dań) 99zł (1obiad) 120zł (2dania) pamiętaj też o zapytaniu o korkowe i czy są ograniczenia np. w napojach/czasie trwania oraz czy tort i ciasta są w cenie (rzadko ale jednak to jakieś 1-2tys. oszczędności z kolei np.200 butelek wódki i dodatkowe alkohole to wartość ok.4,5tys.
pamiętaj że poza sezonem kwiecień-październik sa duże zniżki
np. u mnie zamiast 160zł płaciliśmy 140zł/os (5dań) + poprawiny 50zł (2dania) czyli za 190zł 2dni, a większośc lokali w krakowie ma ok.200zł/os pamiętaj że koszt transportu wynosi od ok. 300zł/20km do nawet 2 tys.!

ślub cywilny to wydatek stały 128zł (84zł akt ślubu, i 2x22 akt urodzenia)
ślub kościelny ok.1-2tys. (w tym m.in. nauki 160, organista150, koscielny150, zapowiedzi 50-100zł, koperta dla księdza wg uznań)
kolejny etap to: zespoły ok.2-6 tysiące, fotografowie,kamerzyści 1-6tys.
sukienka z dodatkami 1-6tys. garnitur 300-2tys. i tak dalej....
średni wydatek na samo przyjęcie to od 5-20-40tysięcy i oczywiście bywa więcej)

pozdrawiam, angie
angrifft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 22:14   #6
ewaden
Raczkowanie
 
Avatar ewaden
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 411
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

Ja pod kątem swojego wesele oglądałam:

Zamek w Przegorzałach- limit 90- 100gości dla sali na górze, 60os.- dla kawiarni poziom niżej (okropne wnętrze jeszcze go nie odnowili- klimat piwnicy, starej kawiarni- nie mylić ze stylową, układ pomieszczeń bardzo porozciągany, stoły+ławy- nie krzesła)

  • plusy: 1/charakter miejsca, 2/tarasy z widokami 3/ odrestaurowana sala; 4/mają także bardzo fajną florystke z nimi współpracującą- pani Magda Urbankowska (jej usługi nie są najtańsze, ale ma talent); 5/powyżej zamku, jakieś 50m podjazdu, jest hotel- a właściwie Dom Gościnny Przegorzały- ok 160zł/pokój 2os. bez śniadania- do negocjacji przy zamówieniach grupowych (nie oglądałam pokoi , bo ich do ogladania mi nie udostępnili, ponoć mieli komplet gości);
  • minusy: 1/ 3 osoby zarządzają tym miejscem (menadżer, menadżerka, bratanek właściciela- lub ktoś w tym stylu) i od każdej otrzymywałam inne informacje i propozycje cenowe, wyglądało na to że się w ogóle ze sobą nie komunikują, bo za każdym razem gdy dzwoniłam lub pisałam kazali od nowa opisywać sytuacje, bo oni nic o tym nie słyszeli; 2/ rozważałam rezerwację restauracji na popołudnie i wieczór- skrócone wesele- ale nie byli mi wstanie przedstawić cennika okolicznościowego- nie mieli go jeszcze zaktualizowanego; 3/trzeba było dopłacać do "talerzowego" za użytkowanie sali, kwoty się różniły w zależności od ilości gości; 4/tańce w holu przyległym do sali restauracyjnej, wyłożonym płytami kamiennymi (czyli może byc ślisko); 5/jest korkowe; 6/dopuszczają organizowanie wesele równoległych- na poziomie restauracji i kawiarni, kadra menadżerska zapewnia że hałasy się nie przenoszą (krótka rozmowa z kelnerami wykazała, że to tylko chytrość właścicieli- bo muzyke z góry słychać na dole, i na odwrót), 7/ minus lub nie minus- cena za talerz to ok 220-265zł, soki/napoje gazowane/ciasta/tort/wina- nie są uwzględnione w cenie; 8/ gdyby komuś zależało na barmanie to nie ma ofercie przewidzianej takiej usługi
Pałac w Sierakowie

  • plusy: 1/pięknie odrestaurowany pałacyk, 2/śliczny park, 3/parkiety na podłogach (marzenie tancerzy),4/ w zależności od ilości gości można ich zmieścić na 1 sali lub rozrzuca się ich po kilki (są 3 sale)+ ew. można takżę użytkować część "barową" z dobrych rozmiarów miejscem do tańca,5/ śliczne pokoje hotelowe na górze- ok 256zł/ pokój 2os. ze śniadaniem, 6/ bardzo komunikatywna menadżerka- pani Marta; 6/ za dodatkową opłatą - można rozłożyć namiot na zewn. (nie jest to mały koszt- wszędzie to sporo kosztuje),7/ jest opcja zatrudnienia barmana- 350zł/przyjęcie, 8/w cenę przyjęcia wliczony jest nocleg w apartamencie dla nowożeńców z szampańskim śniadaniem i przedłużoną dobą hotelową, 9/ dekoracja stołów (m.in.kwiaty) i pokrowca na krzesła są w cenie, 10/ degustacja dla 4os. po podpisaniu umowy; 10/ nie płaci się dodatkowo za wynajem sali
  • minusy: 1/długość dojazdu- ale jest on bardzo prosty; 2/ mają bardzo oblegane terminy, 3/cena-330-350zł/os ale w tym uwzględnione ciasta/tort/wina/soki/napoje gazowane (te płyny bez ograniczeń)- co zalicza się na plus
Pałac Radziwiłłów w Balicach

  • plus: 1/śliczny, 2/idealny do zdjęć na zewn., 3/można postawić namiot (drogi, ale można); 4/ceny są ok, choc zależy jak dla kogo (ok 190-250zł/os), 5/nie mają korkowego, 6/mają do dyspozycji pokoje hotelowe- cen nie znam; 7/jest opcja zatrudnienia barmana- 50zł/godz.
  • minusy: 1/za sale się płaci (nie jest ona uwzględniona znowu w cenie za talerz), chyba że masz więcej niż 110 gości, 2/ jak dla mnie dużo jest opcji dodatkowo płatnych, np. wspomniana opłata za salę, czy to że pokrowce na krzesła nie wliczone są w cenę (nie rozumiem, jeśli mają swoje, to czemu mieliby ich nie dać w ceniu "pakietu talerzowego"), 3/dojazd (nie chodzi o odległość, ale zgromadzenie gości na tamtym weselu, po ceremonii, zajęło jakieś 45-60min, bo goście nie mogli trafić (nie ma dobrego oznakowania po drodze, szczególnie zbliżając się do Pałacu)- a sam Pałac ma wjazd wspólny z Instytutem Zootechniki, albo czegoś takiego, 4/układ sal- rozrzucony, nie mylić z amfiladowym, goście siedzą w osobnych mniejszych salkach, a tańce odbywają się w holu, 5/ miejsce do tańczenia- nie chodzi o to że hol, ale na podłodze nie jest parkiet lecz kamień (poślizgi w tańcu- byłam uczestnikiem wesela tam organizowanego)
Z perspektywy gościa znam:

Hotel Kazimierz na Miodowej:
  • plusy: 1/koleżanka mówiła, że ceny były przystępne, 2/jedzenie było dobre, 3/sala nie za wielka (na ok 100 os.) ale plusem było to że mieściła i stoły i parkiet do tańca, 4/pokoje hotelowe były również w dobrej cenie (standard nie luksus, ale naprawdę bardzo ok); 5/takie rozwiązanie (restauracja+hotel) jest fajne dla rodziców z dziećmi- jak dzieci padają to ma się je gdzie położyć i przynajmniej częściowo jeszcze w imprezie uczestniczyć, minus lokalizacji ze wzg. na dzieci- centrum Kaziemierza- nie ma placu do wybiegania się, hotel jest przy samej ulicy
  • minusy: 1/ dla mnie jako gości troszkę klaustrfobowicznie, ale nie będę się wypowiadać co do szczegółów załatwień organizacyjnych i współpracy z hotelem, bo ich nie znam

Tak jak wspominała angrifft, liczba serwowanych dań, ilość dań i przekąsek zawartych w zimnej płycie, napoje alkohole i bez, cista i tort- jest różna w ofertach różncyh lokali- Excel bardzo tu pomaga w robieniu zestawień U mnie nieraz wychodziło, że coś co wydawało się na pierwszy rzut oka ciekawą i przystępną formą, po zsumowaniu kosztów "mniejszych" rzeczy, wcale takie nie było

Rabaty obowiązują nie tylko poza sezonem (październik-kwiecień), ale także w dni tygodnia poza sobotą- średnio 10-20%, może więcej dla lepszych negocjatorów

Gdybym nie przeniosła wesela do innego miasta, to bym zorganizowała w Sierakowie- po wizycie na miejscu i rozmowach z menadżerką i resztą obsługi, widać było, że tam dbają o detale (miałam spotkanie w sobotę rano, w trakcie, gdy przygotowywali pałac do wesela)
ewaden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 23:07   #7
Chocholowy_Dwor
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Jerzmanowice k. Krakowa
Wiadomości: 2
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

reklama

Edytowane przez lolusl
Czas edycji: 2014-09-02 o 13:10 Powód: reklama
Chocholowy_Dwor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 17:38   #8
Betka881
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz rozrywkę dla dzieci to musisz sobie sama zorganizować, zatrudniając animatora.

do: Dotka90 animator to jedno z rozwiązań, znam miejsca jak np. Dość popularna restauracja w Jerzmanowicach, które zapewniają taką opiekę, jakiś kącik zabaw a nawet plac zabaw.
Betka881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 20:20   #9
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

Ale znaczna większość sal weselnych NIE zapewnia takich atrakcji.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 22:11   #10
Mloda233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

Dziewczyny, dzięki za wszystkie opinie! Pojedziemy chyba na ten dzień otwarty 22 marca, żeby się jeszcze tam rozejrzeć, bo wstępne rozeznanie cenowe wraz z rozrywką dla dzieci, już mam, ale chce zobaczyć jeszcze to miejsce, bo widzę dobre opnie wszędzie i dopiero ostatecznie się na coś zdecydujemy
Mloda233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 16:48   #11
Tereto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 17
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

Byłam na weselu organizowanym w restauracji Vidok, żenił się mój kuzyn w tamtym już roku. Wesele na 10 osób, trzeba przyznać że wystawne. W restauracji znajdują się dwie sale, są bardzo duże, a do tego równie duży taras z panoramą Krakowa.

Kuchnia była zdecydowanie polska, bez zbędnych udziwnień, tradycyjnie weselna można powiedzieć, co uważam za dużą zaletę. Nie każdy w naszej rodzinie, a zwłaszcza osoby starsze, przepadają za wymyślnymi daniami. Zjedliśmy rosół, schabowego, na deser lody. Później gorące danie, a do dyspozycji zimne posiłki na stole i dodatkowo para młoda zorganizowała szwedzki wiejski stół.

Wesele było bez dzieci, ale lokal pomógł kuzynowi w wyborze orkiestry, więc myślę, że atrakcje dla dzieci trzeba byłoby omówić, zresztą nie słyszałam jeszcze aby jakakolwiek firma obsługująca sale weselne zajmowała się organizowaniem czasu dla dzieci jako jeden z elementów organizacji. Może wynajęcie niani dla najmłodszych byłoby lepszym pomysłem?

Zabawę wspominam fajnie. Mogę sobie tylko wyobrazić, przez jaką męczarnię muszą przechodzić narzeczeni planujący ślub. Może trochę pomogłam.

Życzę Tobie i ukochanemu wspaniałego wesela gdziekolwiek je urządzicie i szczęścia na nowej drodze życia
Tereto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-02, 22:40   #12
basia456
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 20
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

Niesamowita jest sala w hotelu europejskim w Krakowie.



http://www.wesele-w-europejskim.pl/

Ostatnio się na niej bawiłam i nie zapomnę tego przez długi czas.
basia456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 19:51   #13
Leokadia6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 41
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

Dobry pomysł ze zdjęciem Fajna sala jest też w Centrum Biznesu, na Makuszyńskiego 4, na nie całe 200 osób, plus duży parking. Dołączam zdjęcie -
Leokadia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 19:08   #14
salaweselna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

Sala w Woli Przedborskiej.
salaweselna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 14:53   #15
isabell62
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

A czy ktoras z Was rozwazala sale Lustrzana w Grand Hotel w krakowie .Lokalizacja swietna i sala po renowacji wyglaga swietnie .Jesli macie opinie na temat tej sali bardzo prosze o pomoc
isabell62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 14:10   #16
annika7
Raczkowanie
 
Avatar annika7
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 44
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

W czerwcu byłam na przyjęciu weselnym u mojej przyjaciółki w Akacjowym Dworze xxx mieszczącym się w historycznym budynku kancelarii austriackiego lotniska wojskowego. Były dwie wielkie sale (jedna do odpoczynku), a dodatkowo bardzo sympatyczny ogród w pełnym rozkwicie. Wesele na prawie 100 osób, a spokojnie więcej by się zmieściło. Pyszne dania również serwowano. Bardzo fajne miesjce na wesele w Krakowie.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-28 o 20:54 Powód: Link.
annika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 09:58   #17
isabell62
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

Faktycznie Sala Lustrzana to Bajka ...Przepiekna na takie przyjecie ..My juz bylismy zdecydowani na nia ale niestety warunki jakie zproponowala nam Pani menadzer byly nie do zaakceptowania .Przede wszystkim mowie tu o jedzeniu .Za cene 350 zl od osoby jest jego jak kot naplakal a tylko ta opcje bralismy pod uwage poniewaz tansze wersje sa smiechu warte .Mysle ze Grand Hotel napewno przyciagnie sala ale goscie nie najedza sie dobrym wrazeniem

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Zapomialam dodac po przegladnieciu chyba 10 roznych lokali na obrzezach i w scislym centrum ,ostatecznie wybralismy Awangarde 4 gwiazdkowa restauracje . Budynek przepiekny secesyjny sala ogroma z duza scena .Bardzo ladnie mozna ulozyc okragle stoliki . Jedzenie pierwsza klasa bylismy na degustacji w dniu wesela innej pary . Cena przystepna . Mozna negocjowac warunki . Jestem zachwycona .Czekam do lipca zeby zdac wam kompletna relacje .
Tak wychwalilam ze mam nadzieje ze czegos nie schrzania ale zawsze i wszedzie jest takie ryzyko .
isabell62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 12:11   #18
Kikia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 181
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

Cytat:
Napisane przez annika7 Pokaż wiadomość
W czerwcu byłam na przyjęciu weselnym u mojej przyjaciółki w Akacjowym Dworze http://akacjowydworkrakow.pl/ mieszczącym się w historycznym budynku kancelarii austriackiego lotniska wojskowego. Były dwie wielkie sale (jedna do odpoczynku), a dodatkowo bardzo sympatyczny ogród w pełnym rozkwicie. Wesele na prawie 100 osób, a spokojnie więcej by się zmieściło. Pyszne dania również serwowano. Bardzo fajne miesjce na wesele w Krakowie.
Ja byłam n weselu koleżanki na początku tego roku, wesele na ok. 60 osób. Bardzo fajne miejsce, eleganckie bez przepychu, pyszne jedzenie, do tego fajny wodzirej i to wszystko sprawiło, że to było chyba najlepsze wesele na jakim byłam
Kikia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 12:29   #19
annababe82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

W okolicach Krakowa to Dwór Sieraków. Znajduje się tam Hotel i Restauracja.W sam raz na Wesele. Dwór z 1847 roku.Stylizowany na zamkowe klimaty.
annababe82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-19, 18:37   #20
gosiunia6
Przyczajenie
 
Avatar gosiunia6
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

witam,
szukam sali weselnej na mały obiad weselny, najlepiej w centrum Krakowa, zależy mi na miejscu z ogrodem, czy macie może jakieś propozycje?
gosiunia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 22:54   #21
Mad_cat
Raczkowanie
 
Avatar Mad_cat
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 51
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

skoro temat został odświeżony to może znacie jakieś opinie o weselu w starej zajezdni? albo hotelu tynieckim?
(Ps. jak mały obiad to może na którejś z barek na wiśle? albo Pimiento na stolarskiej, ma z tego co kojarzę ładny ogródek
__________________
I can be social. Today I meowed at my cat and he meowed back.

Edytowane przez Mad_cat
Czas edycji: 2017-01-22 o 22:58
Mad_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 23:42   #22
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

La Campagna. Włoska restauracja z pięknym ogrodem

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 14:48   #23
ms_aleksandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

My na wesele szukaliśmy miejsca z duszą, żeby nie był to hotel ani restauracja. Znaleźliśmy Willę Decjusza, na Woli tuż przy parku. W sumie jesteśmy bardzo zadowoleni - piękna okolica (zwłaszcza na początku września), przy załatwianiu wszystkiego nie było problemów, przeszkód, no i terminy całkiem dostępne, bo tutaj raczej tak do 120 osób max wesele. Fajnie było, mieliśmy imprezę w zabytku i gościom też się bardzo podobało a zdjęcia ślubne : baj-ka!

Ale wiem, że obiady ślubne też robią bo mają do tego ładną komnatę z tarasem.
ms_aleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 21:33   #24
gosiunia6
Przyczajenie
 
Avatar gosiunia6
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

Bardzo dziękuję wszystkim za propozycje znalazłam już "swoje"miejsce na obiad Nie brałam pod uwagę Willi Decjusza ze względu na odległość od centrum, a ślub mam na św. Anny. Na przyjęcie wybraliśmy Kawalerię, w przyszłym tygodniu podpisuję umowę. Co prawda do momentu podpisania zawsze są jakieś obawy i wahania, ale myślę jednak, że dobrze wybraliśmy z moim TŻ mają przepiękny ogródek i przystępną ofertę jak na centrum Krakowa, martwi mnie jedynie brak parkingu, ale przy takiej liczbie gości coś zorganizujemy. Pozdrawiam
gosiunia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 12:08   #25
agek
Przyczajenie
 
Avatar agek
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

Dziewczyny, jeśli ktoś jest zainteresowany to zwolnił się sierpniowy termin w sali weselnej Triana w Mogilanach. Dokładnie 13.08. 2017
agek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-19, 22:56   #26
iczubinska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 3
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

Masz już coś zorganizowane dla dzieci? Jakiegoś animatora czy zabawy? Coś takiego jak tutaj? http://harcownia.nazwa.pl/harcownia/...ijne-rodzinne/
iczubinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 01:45   #27
ClintonHor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Русское порно

Привет всем участникам! Класный у вас сайт! Нашёл отличную базу порно фильмов, все новинки порно 2016 2017 в HD по категориям смотреть онлайн бесплатно в качестве HD: Group porno sex порно смотреть онлайн Порно Сперма : Разное русское порно в хорошем качестве Разное русское порно Порно зрелые женщины в возрасте в хорошем качестве бесплатно Порно мамочки мамаши мамки milf Porno sex смотреть онлайн бесплатно http://boobgirl.net/milf/ Porno creampie в хорошем качестве онлайн http://boobgirl.net/creampie/ Ебнул сразу двух смачных сучек Дедок раскрутил молодую прелестницу на отличную мастурбацию http://boobgirl.net/raznoe/5056-dedo...turbaciyu.html http://boobgirl.net/raznoe/6933-mete...-deshevoy.html FakeTaxi Hot Asian babe banged on taxi backseat http://boobgirl.net/asian/13618-fake...-backseat.html
ClintonHor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 12:02   #28
marco_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

ja osobiście polecam Hotel Lenart naprawdę profesjonalna obsługa, nie ma problemu są otwarci na sugestię co do organizacji jak i aranżacji sali, a jedzenie przepyszne i niebanalnie podane zwłaszcza polecam piwko Grimbergen- cudownie orzeźwiające co mi osobiście najbardziej się spodobało to możliwość zamówienia indywidualnego menu dla alergików i wegetarian
marco_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 08:26   #29
fryderyka
Raczkowanie
 
Avatar fryderyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 59
Dot.: sala weselna Kraków i okolice

Witam,
planuje wesele w przyszłym roku w okolicach Wieliczki. Chciałam zapytać czy nadal polecacie Hotel Lenart na organizację wesela? Z tego co wiem, zachwalana na wszystkich forach Pani Maria nie pracuje tam od grudnia.
Będę wdzięczna jeśli ktoś ma doświadczenia z bieżącego roku i podzieli się nimi tutaj.
Drugi mój typ to hotel Galicja....
co wybrać? hmm
fryderyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 08:26:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:52.