Naturalny krem na lato dla cery mieszanej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-08, 12:05   #1
Chriseth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1

Naturalny krem na lato dla cery mieszanej


Cześć dziewczyny, szukam po Internecie i sklepach, ale pomyślałam, że najlepiej zasięgnąć opinii innych.
Czy któraś z was ma jakiś krem na lato, godny polecenia dla cery mieszanej? Zależy mi na tym, żeby krem był lekki, niekoniecznie mocno nawilżający ponieważ latem moja cera jest zwykle tłusta. Przede wszystkim najbardziej zależy mi na tym, żeby krem był głównie z naturalnych składników, nietestowany na zwierzętach.
Zimą używałam kremu różanego z MakeMeBio, ale na takie ciepłe dni jak teraz dla mnie jest po prostu za tłusty.
Dziękuję za pomoc!
Chriseth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-09, 03:46   #2
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Naturalny krem na lato dla cery mieszanej

Cytat:
Napisane przez Chriseth Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, szukam po Internecie i sklepach, ale pomyślałam, że najlepiej zasięgnąć opinii innych.
Czy któraś z was ma jakiś krem na lato, godny polecenia dla cery mieszanej? Zależy mi na tym, żeby krem był lekki, niekoniecznie mocno nawilżający ponieważ latem moja cera jest zwykle tłusta. Przede wszystkim najbardziej zależy mi na tym, żeby krem był głównie z naturalnych składników, nietestowany na zwierzętach.
Zimą używałam kremu różanego z MakeMeBio, ale na takie ciepłe dni jak teraz dla mnie jest po prostu za tłusty.
Dziękuję za pomoc!
Jest roznica miedzy nawilzeniem i natluszczeniem. Sa kremy lekkie, ale mocno nawilzajace, co latem jest bardzo przydatne, zwlaszcza przy ekspozycji skory na mocne dzialanie slonca.
Zerknelam sobie na strone Make me bio i maja tez lzejsze kremy, skoro ten troche ciezszy Ci odpowiada, to dlaczego nie kupisz innego tej marki. Ten Featherlight wydaje sie rozsadnym wyborem na lato do skory mieszanej, ma w skladzie mocno nawilzajace, ale lekkie skladniki, tak samo jak normalizujace, powinien byc ok.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-06, 16:39   #3
GRL_glow_PWR
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1
Dot.: Naturalny krem na lato dla cery mieszanej

Polecam Ci produkt amerykańskiej firmy który nazywa się "INSTAGLOW" Jest super. Jeśli jestes zainteresowana to mogę przesłać Ci fotki efektów. Nakładasz go jako podkład, do tego tusz do rzęs, róż i jazda. Może służyć również jako krem do ciała. Nie zostawia smug, nie ma przykrego zapachu. Z czystym sumieniem POLECAM! Odezwij się do mnie. Zamawiam kosmetyki z tej firmy Buźka Złociutka
GRL_glow_PWR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-06 17:39:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.