Pomocy: Buty w różnych rozmiarach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-17, 11:03   #1
DarikaMakeup
Przyczajenie
 
Avatar DarikaMakeup
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4

Pomocy: Buty w różnych rozmiarach


Hej, kochane!

To chyba mój pierwszy albo jeden z pierwszych postów, więc proszę o wyrozumiałość co do działu itp. Ewentualnie proszę o pouczenie i przeniesienie.

Poszukuję bliźniaczki do wymiany butami. Moja lewa stopa jest mniejsza od prawej o 1-2 rozmiary, więc potrzebuję osoby o odwrotnej sytuacji.
Zawsze to paręset lub więcej pieniędzy w kieszeni, a może jest gdzieś druga przyszła Panna Młoda, która miałaby taki sam problem.
Szukam butów białych, mogą być na obcasie, ale nie bardzo wysokim (ze względu na niepełnosprawność nie chcę się w nich zabić :D).

Chyba że można zrobić takie na zamówienie, ale to pewnie też bardzo kosztowna sprawa?

Pozdrawiam!
__________________
Mój blog
„Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę”.
Na avatarze jest moje oko, proszę o niewykorzystywanie obrazka.
DarikaMakeup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 19:24   #2
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Pomocy: Buty w różnych rozmiarach

Moja znajoma ma stopy o ok 1,5rozmiaru różne, na ślub zrobiła buty na zamówienie (z tego co wiem to robiła zupełnie nowe do swojego projektu u szewca). Koszt nie był wcale jakiś ogromny, zapłaciła podobnie co za jedną parę butów w sklepie, 200-300 zł, już nie pamiętam dokładnie. Zawsze też możesz wypatrzyć jakieś w sklepie i poszukać czy da się zamówić u producenta dwa różne buty jednego modelu.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-17 20:24:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.