Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-15, 22:45   #61
kahefwhui
Raczkowanie
 
Avatar kahefwhui
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 74
Unhappy Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Roman Chochoł z Krakowa - dradzam! Niestety ... nie wyszlo mu... Szczerze mowiac nie jestem z kategorii dziewczyn wypisujacych na forum ale tego bym oczekiwala od was wiec rowniez pisze szczery komentarz zeby inna dziewczyna checia zmian nie zmarnowala kasy a co najwazniejsze wczesniejszych wlosow. Mialam zadbane b. dlugie wlosy . Owszem chcialam zmian ale np fajnie je wycieniowac i dodac grzywke na ktora od dawna mialam ochote. Malo ze Pan scial mi wlosy do ramion i stwierdzil ze beda sie fajnie ukladac to nie zrobil grzywki bo po co. Kolor kiepsi splukuje sie po 2 tyg i za ciemny , zachcialam zeby mi dolozyli kilka refleksow ale odrobimy jasniejszych sa duzo jasniejsze w nieladnej tonacji zoltej to BA policzyli za same refleksy 120 zl!!!! oprocz tego za strzezenie 90 zl i za farbe niestety juz na krotkie wlosy kolejne 95 zl!!! zapalcilam 305 zl i jestem KOMPLETNIE ROZCZAROWANA!! Nigdy wiecej tam nie pojde- niestety zasugerowalam sie jedna pozytywna opinia na forum a mozliwe ze to byl ktos od nich. Wlasciciel mily ... i co z tego i to na tyle????
kahefwhui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 13:22   #62
agagin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

DUBLIN - Isabel, niedaleko Jervis Luas stop

Poszlysmy z kolezanka z polecenia. Zaczelo sie od tego, ze bylysmy umowione na konkretna godzine, a czekalysmy jeszcze ponad pol godziny w kolejce.
Jak juz udalo mi sie usiasc na fotelu, umyto mi glowe i wytarto nieswierzym recznikiem!!! Obrzydliwe!! Fryzjerka nie uzyla czystych narzedzi, tylko sciagnela wlosy z grzebienia i nozyczek!!
Na moja prosbe, ze tniemy krocej uslyszalam, ze tak bedzie lepiej. Grzywka scieta zupelnie nie po mojej mysli. Wlosy mialy byc kilka centymentrow krotsze, ale nie. Pomimo prozb nie zostalam docieta krocej. Wlosy mi sie w ogole nie ukladaly. To tylko 20-30 euro, ale i tak szkoda bylo, bo chodzilam zla az do nastepnego ciecia.
Gorzej miala kolezanka, ktora poszla na refleksy. Kobieta (nie Iza, tylko jej pomocnica) zrobila jej na glowie wiejskie biale pasemka, szerokosci ponad jednego centymetra!!! Nikomu nie polecam.
agagin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 20:09   #63
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

WARSZAWA

Pani Ewa z salonu Wojtka Zielińskiego na Mokotowskiej.
Zawsze chodziłam do p. Wojtka - jest rewelacyjny, ale teraz nie mam czasu po pracy, a w soboty p. Wojtek nie pracuje. Uznałam, że skoro on jest świetny, to jego personel też powinien być ok.
P. Ewa może i obcięła mnie nie najgorzej, ale farba... Miałam ciemny brąz, chciałam przejść do jasnego, ciepłego brązu (mógł być lekko rudawy). Wyszłam z marchewkowymi odrostami i bordową resztą włosów. Mój narzeczony jak mnie zobaczył, spytał, kto mi taką krzywdę zrobił, i chciał natychmiast wieźć z reklamacją. A bardzo nie lubi jeździć po fryzjerach...
Mama też była w szoku...
Na szczęście po dwóch myciach marchewka stała się trochę mniej marchewkowa, a bordo mniej bordo, a bardziej ciemnobrązowe. Więc darowałam sobie reklamację.

Na dodatek włosy były dość mocno podsuszone. A w trakcie musiałam wysłuchiwać komentarzy fryzjerek w stylu "ej, ale nie zrób jej szmaty na głowie" itp. Zbyt sympatycznie tam nie było. Widać, kota nie ma, myszy harcują.
Tak oto zraziłam się do salonu, do którego chodziłam od 3 czy 4 lat.
Może jak znów będę miała wolne przedpołudnia, wrócę do p. Wojtka, ale żadnej z jego fryzjerek już nie zaufam.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 12:01   #64
Nova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 92
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Cytat:
Napisane przez kochamtulipany Pokaż wiadomość
KRAKÓW/WISŁA

Salon MANIEWSKI, stylista Maciej Maniewski

Totalna porażka, to żaden stylista, raczej kiepski fryzjer...
Po wizycie w salonie jestem totalnie zawiedziona i niezadowolona. 90km drogi w jedną stronę do stylisty który miał zmienić mi fryzurę którą mam od lat a która mi już zbrzydła ( długie stopniowane włosy ) 230 zł za usługę strzyżenia i farbowania...!!!

Efekt?
Ten sam kolor włosów - dyskusja nad kolorem nie przesadzając 5 sekund bo pan raczej był zajęty bieganiem "w te i we fte" i to wcale nie z powodu nadmiaru pracy anizeli klientem

Strzyżenie - może z 5min nie więcej a było to raczej podcięcie końcówek
Efekt końcowy ? ta sama fyzura jaką miałam przyjeżdżając do pana Maniewskiego jedynie krótsza o jakieś 4 cm i to w dodatku w gorszym wydaniu aniżeli od zwykłego fryzjera z niewielkiej miejscowości...

Zero wysiłku i inwencji "stylisty"
Salon "Maniewski" Kraków.
90% rzeczy robionych z włosami robione przez praktykantkę,mimo,że byłam umówiona do konkretnej osoby (w moim przypadku był to Pan Andrzej).
Efekt nienajgorszy,ale nie powalający(jak za taką cenę).
Obsługa "specyficzna" - byłam tam 2-3 krotnie (polecała mi ten salon znajoma,więc po pierwszym razie postanowiłam dać im jeszcze szansę,zwłaszcza,że innego lepszego fryzjera nie miałam na widoku).
Dzwonię (po raz drugi) aby się zapisać,proszę (przez telefon) aby tym razem był na pewno Pan Andrzej ( i wyjaśniam,że ostatnio też byłam zapisana do Pana Andrzeja a obsługiwał mnie ktoś inny,proszę,żeby tym razem był to Pan Andrzej)-Pani z recepcji przytakuje: "Będzie Pan Andrzej".
I był -przez może 10 % czasu :bardzo szybko wybrana przez niego farba,krótka instrukcja do fryzjerki (praktykantki?) i przyjście na sam koniec do sprawdzenia efektu...
Do tego ponad 15 minutowe spóźnienie (nie moje ), przy każdej wizycie (to akurat mało istotny szczególik) ani razu nikt nie zaproponował mi niczego do picia (mam długie włosy,więc przeważnie siedziałam tam ponad dwie godziny).
Miarka się przebrała,gdy praktykantka,która suszyła mi włosy wypuściła mnie z salonu w.......ręczniku papierowym na bluzce (ja niestety niczego nie zauważyłam,miałam wtedy bardzo długie włosy,
a bluzka z dość grubego materiału,nawet mój mąż,który po mnie przyjechał zauważył (na moje nieszczęście ) gdy już robiliśmy zakupy w hipermarkecie.
Oj,jak jestem spokojna,tak tym razem się wściekłam.
Na ich szczęście (byłam umówiona dość późno) salon był już zamknięty
i nikt nie odbierał na recepcji.....
Podobne opinie (większość rzeczy robiona przez praktykantów,"olewanie") są w kilku miejscach na wizażu (wątek krakowski).
Nova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 20:27   #65
anpol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

WARSZAWA
Hair Styling Team
ul.Konstancińska 2

Nie wiem, czy nie przekręciłam nazwy - salon jest od niedawna, prowadzi mężczyzna i kobieta. Mnie strzygła kobieta. Przyszłam z włosami półdługimi. Powiedziałam, że góry i przodu proszę pod żadnym pozorem nie strzyc, natomiast tył jak najkrócej (miałam dłuższe z tyłu niż z przodu a chciałam za kilka miesięcy uzystkać efekt odwrotny).
Pani zapytała czy może mi zrobić asymetryczną grzywkę? Zapytałam jak - opisała - odparłam na jaką długość się zgadzam. Stwierdziła, że w takim razie żeby to jakoś wyglądało podetnie końcówki na górze i po bokach, ale najkrótsze włosy będą takiej długości - tu pokazała, że obetnie mi nie więcej niż 5 cm. Zgodziłam się, jednak zapytałam czy jak następnego dnia po tym eksperymencie będę się źle czuła, to mogę przyjść na zrobienie włosów po mojemu, żebym nie musiała przycinać przed lustrem sama. Ależ oczywiście - fryzjerka była zachwycona i ucieszona jakby wreszcze ktoś pozwolił jej na eksperyment.

Efekt: najkrótsze włosy miały 3 cm długości. Tył o wiele dłuższy od reszty. Z gęstych włosów po wychapaniu ich zostały jakieś marne piórka które wyglądają jakby mi je powyrywano kępkami. Grzywka? Ten 1 cm długości?
Nie, nie moglam zareagować w trakcie - miałam tyle lakieru i żelu na włosach że w ogóle nie miałam pojęcia jak ta fryzura wygląda - a miała się sama układać.
Następny dzień: mycie, suszenie, szok i płacz.
Dzwonię do fryzjerki. Co usłyszałam? Z pretensją i fochami - "no ja teraz nie mam czasu. A w ogóle to mówiłam że trochę zetnę".
Usługa (samo cięcie!!!! bo nie zgodziłam się na modelowanie, więc zapytała czy może bez liczenia modelowania ułożyć coś fantazyjnego, w czym nie będę chodzić ale co mi pokaże możliwości fryzury - a ja głupia się zgodziłam) - 55zł.
No cóż - wzięłam nożyczki, podcięłam tył, część sterczących kosmyków (żeby miały tę długość co te nieco krótsze) i teraz czekam już miesiąc aż coś odrośnie.
Muszę robić koszmarnie mocny makijaż, bo o ile grzywka mocno podkreślała mi oczy, o tyle jej brak sprawia, że wyglądam jakbym oczu nie miała.
A w ogóle to wyglądam jak wypłosz.
anpol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 11:32   #66
ZombieBarbie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

OPOLE

w tym mieście chyba ogólnie ciężko jest znaleźć dobrego fryzjera..
Nie polecam Enklavy na ulicy Fabrycznej chyba.
Znajoma poleciła mi tam pójść ale zapisać się do samego szefa.
Tak też zrobiłam.
Miałam mieć włosy lekko rozjaśnione i zafarbowane na czerwono.
Na początku było ok, ale gdy miałam już rozjaśniacz nałożony na głowę, to fryzjer gdzieś zniknął i kazał zajmować się mną dwóm praktykantkom. One sobie plotkowały, a po dłuższym czasie przyszedł fryzjer i zaczął krzyczeć, że mam ten rozjaśniacz trochę za długo i muszą mi go zmyć.
Trochę spanikowałam, ale nie dałam po sobie poznać.
Później było gorzej, bo praktykantki miały nałożyć mi czerwoną farbę, ale zrobiły to jakoś krzywo, nie wiem, nie wyglądało to najlepiej.
Ostatecznie po nabłyszczeniu, wyprostowaniu itd. efekt był już nawet ok.
Fryzjer dał mi wskazówki, po ilu dniach mam najwcześniej umyć głowę i zapłaciłam 180 zł :/

Kiedyś to było dla mnie baaaardzo drogo, ale teraz widzę, że w większości "lepszych" salonów są takie ceny..
Wszystko bym przebolała gdyby nie to, że moje włosy były bardzo zniszczone, zaczęły się kręcić, przód się jakby wykruszył, a do tego kolor zszedł po tygodniu!!
Pół biedy gdyby zszedł całkiem, albo przynajmniej był różowy, ale miałam odcień takiej brudnej pomarańczy, który nie chciał zejść.. Bardzo nietwarzowy.

O szarpaniu i wyrywaniu włosów przy "rozczesywaniu" nie wspomniałam, bo w większości salonów tak robią niestety :/

Podsumowując, fryzjer ten jest beznadziejny jeśli chodzi o rozjaśnianie i farbowanie na czerwono.. Mam długie, cienkie i dość rzadkie włosy.
Tymczasem moja znajoma ma krótkie, grube i gęste, a włosy przyciemniała, więc może dla niej był ok.
ZombieBarbie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 12:27   #67
viomil
Przyczajenie
 
Avatar viomil
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

WROCŁAW - OBORNICKA

Nie wiem jak mogłam znaleźć sie w tym salonie, koleżanka już kiedyś mi mówiła ,że tam kiepsko tną!!! A ja jak ta owca poszłam!!!
Powiedziałam dziewczynie, że mam gęste włosy i chce je trochę wycieniować i podciąć. Obcieła mi włosy do ramion i tak wycieniowała, że mam dosłownie zrobiony jeden wielki schodek ( włosy wydają się jeszcze gęstsze) - tragedia!!!
Jest to salon chyba AGA - obcinała mnie jakaś dziewczyna z kręconymi włosami - powinna chyba rozumieć o co chodzi z gęstymi włosami!!!
viomil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 12:55   #68
Margolenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

KATOWICE -SALON NIEDALEKO ULICY POCZTOWEJ(nie pamietam nazwy)
bylam tam dwa razy.Oczywiscie za pierwszym razem mloda fryzjerka od razu wiedziala o jaka fryzure mi chodzi ,podciela tyle ile zadowolona wyszlam.Skusilam sie za 3 miesiace zas na podciecie.
Weszlam zobaczylam fryzjerki w wieku okolo 50-65 lat.stwierdzilam ze powinny wiedziec co robia bo musza dlugo tutaj pracowac.poszlam na mycie wlosow -mloda praktykantka ciagnela szarpala i splukiwala wrzatkiem moje wlosy.. zrobilo mi sie slabo myslalam nad zrezygnowaniem z uslugi no ale pomyslalam to tylko praktykantka. Obcinanie wlosow bylo masakra -stara babka ze tak powiem nie mila wogole nie wiedziala o co mi chodzi sciela moje wlosy za krotko bylam wsciekla.wymodelowala mi na szczotce ala 80 letnia babcia!!!! obcinala byle jak a na koniec dala tone lakieru. wstalam zwinelam wlosy w kitke a na koniec uslyszalam:I TAK ZROBILA PO SWOJEMU DAMULKA!!! myslalam ze wroce i dam jej w pysk!! TEJ PANI SCZEGOLNIE NIE POLECAM!
Margolenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 08:59   #69
kajka270
Raczkowanie
 
Avatar kajka270
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Zdecydowanie odradzam salon fryzjerski w Lubinie MM Design
ul. Startowa 16 Panią Kasię. Czesałam się tam na ślub, fatalnie. Fryzura wogóle nie podobna do tej co wybrałam, rozwaliła mi się po godzinie. Jeszcze zostałam bardzo źle potraktowana
__________________
szczęśliwa żonka
kajka270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 14:51   #70
Ewelina79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 369
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

LUBLIN - AL. RACŁAWICKIE, "ARTDECO", ZARAZ ZA ASTORIĄ, SCHODKAMI W DÓŁ - NIE POLECAM
Chciałam obciąć tylko grzywkę na prosto, bez żadnego cieniowania i udziwniania więc weszłam do pierwszego lepszego fryzjera i to już był wielki błąd. Schodzę schodkami w dół do salonu, jest tam też chyba stylizacja paznokci. Salon na pierwszy rzut oka taki sobie, nie wiem co mnie podkusiło. Mówię, że chcę tylko grzywkę, po czym zabiera się do mnie jakiś facet-fryzjer, lat ok. chyba 60, już wtedy powinnam uciekać, ale mówię sobie "to tylko grzywka". Już nieważne, że obciął krzywo, ale mi jakoś potwornie tę grzywkę wycieniował, a miała być prosta jak od linijki, a ja mam rząd jakiś wystających kosmyków i drugi rząd dłuższy, a mam cienkie włosy i wygląda to okropnie Fryzjer w brudnej i śmierdzącej koszuli, który mi resztę wydawał ze swojej kieszeni. Nie wiem jak to się stało, że mi te włosy tak obciął, po prostu wziął je do góry i przycinał, myślałam, że wszystko jest w porządku Potem do niego wróciłam i mu powiedziałam co o nim myślę, to zrobił głupię minę i jeszcze się wypierał i zaproponował wyprostowanie włosów na prostownicy żeby sprawdzić jak krzywo obciął. Pewnie by mi jeszcze włosy spalił. Wyszłam. A to wszystko w centrum miasta więc dużo osób może się tam tak naciąć. Na szczęście grzywka szybko rośnie, ale zły humor pozostał...

Edytowane przez Ewelina79
Czas edycji: 2009-07-06 o 23:17
Ewelina79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 13:22   #71
BaBy Girl
Rozeznanie
 
Avatar BaBy Girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 630
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Suchy Las/k.Poznania, salon fryzjerski na Nowym Rynku
Strzyżenie tragedia, 2 minuty roboty i 38 zł ...
Nie farbowałam tam nigdy włosów ( i dzięki Bogu) ale jeden raz (podczas korzystania z solarium) widziałam kobietę wychodzącą od nich z czerwonymi (!) dosłownie pasemkami. Najwyraźniej miał być balejaż ale coś fryzjerkom nie wyszło..
__________________
BaBy Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 21:08   #72
animeq
Rozeznanie
 
Avatar animeq
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 582
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Osobiście nie polecam salonu w bloku przy ulicy Rowerowej we Wrocławiu - chodzi mi o salon od strony Kasprowicza (w bloku są dwa). Kilka miesięcy temu chciałam tylko ściąć końcówki i delikatnie wycieniować końce, młoda dziewczyna zabrałąm się do tego od razu, skróciła za dużo z 3 cm zrobiło się 10 ( to jeszcze można przeżyć), ale samo "wycieniowanie" woła o pomstę do nieba - 3 schody 5 cm od siebie. Fryzura tragicznie odrastała, ze względu na grube i gęste włosy nie byłam w stanie u innego fryzjera zrobić z tym za dużo. Kosztowało mnie to 30 zł, nigdy więcej takich eksperymentów. Jeśli już chcecie to wybierzcie salon z drugiego końca bloku - właścicielka ma rękę, obcięcie końcówek przeszło bez żadnych komplikacji. Niestety kręci się tam dużo nowych dziewczyn - praktykantek, co po moich poprzednich doświadczeniach raczej zaskutkuje wyborem innego salonu we Wrocławiu.
animeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 17:45   #73
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Nie polecam salonu "Jezyk" na Niemodlinskiej w Opolu (pawilon As) odkad zmienila sie obsluga rowniez spadly "na leb" uslugi salonu. Mlode panie fryzjerki nie wiedza w praktyce co to jest chocby cieniowanie wlosow, poza tym zdarza sie im pominac umowione klientki na dany termin i przyjmuja w tym czasie "po znajomosci". Obsluga czasami robi "laske", ze przyjmie kogos, spotkalam sie z tym, ze bezczelnie powiedziano mi, ze nie zostane przyjeta bo na dzisiaj maja juz dosc pracy i chca juz isc do domu, bylo to pol godziny przed zamknieciem salonu a chcialam jedynie podciac wlosy. Panie rowniez traca orientacje jakie srodki do stylizacji warto polecic itp, itd. Bylam niejednokrotnie swiadkiem jak panie w sklepie czy w innym slonie fryzjerskim skarzyly sie na obsluge z "Jezyka", a pomyslec, ze kiedys to byl tak dobry salon fryzjerski godny polecenia. PS: Rowniez na pierwszy ogien idzie salon fryzjerski w Tesco na ZWM-ie. Dziewczyna poproszona przeze mnie o pocieniowanie mi wlosow na 1cm sciela mi na conajmniej 10 cm i krzywo obciachala bo ciecia tego nazwac nie moglam.

Edytowane przez madzienka79
Czas edycji: 2009-08-01 o 17:49
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 15:16   #74
open window
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Salon fryzur CITY - C. H. Dąbrówka w Katowicach przy al. Roździeńskiego 200.

Salon kreuje się na te z wyższej półki, jednak taki nie jest. Bazują na kosmetykach L'Oreal. Po nałożeniu farby zostałam pozostawiona na prawie 20 minut bez jakiegokolwiek czasopisma, kawy czy choćby wody z kranu. Przez ten czas żadna osoba z obsługi salonu nawet się do mnie nie odezwała. Czułam się niewidoczna. Przy zmywaniu farby na myjce zaproponowano mi odżywienie włosów. Nałożono mi na włosy najprawdopodobniej zwykłą odżywkę lub maskę, którą odrazu zmyto i skasowano mnie za nią 40 zł. Dodam, że cała butelka kosztuje 52 zł. Wyszłam z pustym portfelem. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że mnie oszukano.

Jakiś miesiąc później udałam się do innego salonu, również na taki sam rodzaj usługi. Kiedy zaproponowano mi na myjce odżywienie włosów zgodziłam się. Pani osuszyła mi najpierw włosy ręcznikiem po czym pasmo po paśmie nakładała specjalny płyn w spreyu. Potem kilka minut pod urządzeniem nagrzewającym i dopiero zmywanie.Zostałam oczywiście poinformowana, że usługa jest dodatkowo płatna. Spytałam się tej Pani co tamta fryzjerka z CITY mogła nałożyc mi na głowę. Uzyskałam wtedy informację, że żadnych preparatów nie nakłada się na mokre włosy i przede wszystkim nie zmywa się ich zaraz po nałożeniu. A co najważniejsze tyle nie kosztują!!! Podczas wizyty zaproponowano mi czasopismo i kawę!

Zapłaciłam tylko 30 zł więcej niż w CITY, ale wiedziałam za co płacę (wykonałam jedną usługę więcej niż w CITY). Otrzymałam też pakiet próbek kosmetyków!!!

Omijajcie salon CITY szerokim łukiem!!!
open window jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 16:07   #75
jagss
Raczkowanie
 
Avatar jagss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Nie polecam salonu Pani Doroty Wodzińskiej w Warszawie. Pani Dorota jest bardzo niemiłą, opryskliwą i wyniosłą osobą. W dodatku jest chyba nieco znerwicowana. I nie chodzi tu nawet o umiejętności, które zapewne ma tylko o podejście do klientów. Pani ta absolutnie nie akceptuje krytyki, na prośbę o poprawienie fryzury reaguje wręcz atakiem i ...krzykiem!. Usłyszałam pod swoim adresem kilka przykrych słów a przy okazji dowiedziałam się jaka to jestem nieforemna i jakie to mam defekty urody. Idąc do fryzjera nigdy nie spodziewałam się, że zostanę tak potraktowana - szczególnie że musiałam czekać dodatkowo ponad godzinę na umówioną wizytę. Byłam po prostu w szoku, który potęgowało tylko niezadowolenie z tego co miałam na głowie. Na szczęście była to tylko fryzura próbna - dzięki Bogu udało mi się znaleźć innego fryzjera na ślub. Nie rozumiem jak można mieć takie podejście - może Pani ma za dużo klientek i dzięki temu pozwala sobie na takie zachowanie, jakby robiła łaskę że w ogóle kogoś zechciała czesać. Zdecydowanie NIE POLECAM!
jagss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 12:28   #76
spokokiecka
Przyczajenie
 
Avatar spokokiecka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Nie radze nikomu zapisywać sie do tego beznadziejnego fryziera!!!!! W kupcu poznańskim zapisałam sie tam z miesięcznym wyprzdzeniem na uczesanie ślubne a gdy przyszłam na umówiny termin pracownica tego zakładu nie przyszła na umówine czesanie.... Mało tego nie zrobiono nic aby mi pomóc znaleść innego fryziera,nawet nie raczono mnie przeprosić.... Taki fryzier i taka obsługa nie powinna mieć miejsca... Bardzo wulgarna jest pani za kasą
spokokiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 11:40   #77
BaBy Girl
Rozeznanie
 
Avatar BaBy Girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 630
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Galeria Fryzur w Poznaniu na ul. Szewskiej !!!!!!!!! TRAGEDIA
na poczatku byłam zadowolona,jednak po wczorajszej wizycie zmieniłam zdanie.
Pani W. nie potrafi kompletnie farbowac włosów,nie zrobiła na włosach tego co chciałam i kolor nie podoba mi sie a skasowała duzo !!! strzezcie sie!
__________________
BaBy Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 10:02   #78
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Salon fryzjerski Bogna w Gdańsku Wrzeszczu, nijaki Pan Kamil. No cóż. Wyżej wspomniany fryzjer, nie słucha, nie sŁucha i jeszcze raz nie słucha. Będąc u niego powiedziłam dokładnie, o jaką fryzurę mi chodzi. Chciałam mieć boba i z 5 cm podcięte włosy, pocieniowane z tyłu. Z czym wyszłam ? Z włosami skróconymi o wieeeeele za dużo, bez boba, bez pocieniowania. Jakaś masakra!!!!! Bogna kieruje się tylko i wylacznie renomą . Jest beznadziejnie.
Drugi salon, który jest na mojej czarnej liście to STudio MAX nieopodal Bogny równiez we wrzeszczu. Chodzilam tam wiele lat, zawsze bylam bardzo zadowolona z uslug pana Marka. Ceny również byly przystępne. W lipcu odwiedzilam MAXA po polrocznej absencji. I szczerze powiedziawszy, MAX zszedl na psy. Ceny poszly zdecydowanie w gore, dodatkowo liczą za prostowanie wlosow!!! Pan Marek, ktory zawsze uwaznie sluchal tego co mowie, bral pod uwage moje uwagi tym razzem kompletnie mnie zbagatelizowal. Chcialam powrocic do swojej starej fryzury, tzn bardzo mocno pocieniowanych wlosow z prosta grzywką. Pan Marek odmowil mi wykonania takiego cięcia. Powiedzial, że mam krecone wlosy i ze nie zrobi mi takiej fruzury. Odpowiedzialam, ze przeciez je prostuje i tak mialam od zawsze. On udawal, ze nie slyszal. W sumie podcial mi delikatnie wlosy i delikatnie pocieniowal. Siedzialam moze z 20 minut. Na koniec Pan Marek zazyczyl sobie 70 zl... Kiedy powiedzilaam, ze mialam zaplacic 40 i ,ze nie podoba mi sie efekt, zaczal mi prawic glupie uwagi przy personelu i klientach. Bylo mi tak glupio... Rzucilam mu te 70 zl i wiecej tam nie wroce.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 02:40   #79
jaszczurus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Bardzo nieładny temat. Teraz różne salony mają możliwość opluwania się wzajemnego.
Zaliczyłem raz dziwną wizytę u fryzjera (niestety sam się nie zetnę a moja od lat stała fryzjerka zapadła się pod ziemię).
Wpadłem na odświeżenie zwykłych wzorków a konkretniej dwóch pasków. Miałem bardzo mało czasu przed wyjazdem a salon, do którego wszedłem był "pod ręką". Gdy powiedziałem o co chodzi dziewczę młode i urocze powiedziało mi, że nie wykona tej usługi ponieważ.....nie mają cennika na coś takiego (przyłożenie maszynki i wycięcie prostej linii?).
Zapytałem więc ile życzą sobie za zwykłe przejechanie całej głowy maszynką na jedną długość.
- 20 zł- padła odpowiedź.
Poprosiłem więc o zrobienie tych pasków w cenie takiego cięcia.
I tu mnie dziewczyna rozbroiła mówiąc, że musi się szefowej o to zapytać czy tak można.
Po 10 minutach pertraktacji z szefową przejechała mi po tym wyjątkowo prostym wcięciu co zajęło 3 minuty.

Tak. jestem fryzjerem ale nigdy bym nie zrobił chamskiej kryptoreklamy innemu salonowi. Konkurencję należy uszanować i konkurować z nią w normalny sposób czyli jakością a nie durnymi postami na forach dyskusyjnych
jaszczurus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 13:54   #80
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Cytat:
Napisane przez oouuttrr Pokaż wiadomość
Zdecydowanie NIE polecam salonu 'en vogue' w Katowicach, głównie ze względu na bardzo nieprzyjemną obsługę- moje zniszczone włosy zostały po prostu wyśmiane, czego nie spodziewałabym się po wysokiej klasy salonie. Pominę już fakt, że weszłam tam jako blondynka, a wyszłam jako brunetka (nie z własnej woli ). Fryzjerka - P. Justyna ostrzegła mnie, że włosy są zniszczone i nie wie, czy jakikolwiek kolor je pokryje na dłużej niż tydzień,ale zapewniła, że na pewno nie będzie on ciemny... Niestety się myliła (a za tę pomyłkę zapłaciłam skromne 180zł). Po tygodniu pobiegłam do znakomitej fryzjerki w Tarnowskich górach, która zdołała przywrócić mi blond i tak odżywiła włosy, że wyglądają teraz zdrowiej niż przed wizytą w 'en vogue' (zapłaciłam u niej 80zł) Strzeżcie się!! piękny salon to nie wszystko Pozdrawiam, Natalia
Oj zgadzam sie, juz opisalam moja przygode z ta Justyna z En Vogue w Katowicach wczesniej. Obsluga w salonie niemila (wrecz bezczelna), Justyna powiedziala mi ze kiedys miala wlosy blond rozjasnione ale powrocila do swojego ciemnego i u nich w salonie doradzaja by wrocic do naturalnego koloru. Ale jak czlowiek nie chce to po co namawia i za wszelka cene m tak byc jak ona chce. Byla nerwowa, fryzura jej kompletnie nie wyszla (obcinala moja mame, ktora miala strach w oczach jak tamta za duzo wlosy skrocila a jak jej powiedzialysmy z moja siostra ze za duzo tnie to stwierdzila ze fryzura o jaka prosilysmy nie wyjdzie i ona obetnie inaczej !!!) mnie spalila wlosy, ktore URWALY sie z moich skroni po kilku dniach od rozjasniania. Dopoki moge bede ludzi przestrzegac przed ta baba. Drogo, nieprzyjemna atmosfera i do bani ciecie i farbowanie. Jedyny plus to ladny salon.
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 21:20   #81
ankankank
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 16
GG do ankankank
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

A ja nie polecam, odradzam i ZABRANIAM chodzić do salonu fryzjerskiego na ul. Gdańskiej w Bydgoszczy. Niegdyś KADUS. Duży salon, z 10 stanowisk. Pracuje tam kobieta, starsza, wtedy miała rude włosy, krótkie. Kompletnie nie słucha klienta, obcięła mnie - miało być na RIHANNE, a wyszło nie wiem co. Z tyłu włosy 1 cm z przodu dwa jakieś pasma. KOMPLETNA MASAKRA. A polecam ... Hm. Roksanę moją koleżankę Młoda dziewczyna, nie pracuje w salonie, bo nie musi. Chętnie dam namiary.
ankankank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 10:57   #82
Kalandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 23
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

WROCŁAW, JEAN LOUIS DAWID, RENOMA!!!!!!!!!!!
Chcecie być piękne nie idźcie! Spotkała mnie tak wyjątkowo przykra sytuacja. Poszłam sciąć włoski na boba coś w stylu kwaśniewskiej trochę dłużej niż klasycznie.
Zajęła się mną jakaś kobieta, któej strasznie trzęsły się ręce, ale dałam jej szanse ( jaka byłam wtedy głupia!!!!). to jest wręcz nie do uwierzenia, ale ścieła mnie jak trzyletnie dziecko! Zaczłęa od szyji do policzka ciąć jakieś półkoło W efekcie wyszy same dziury we włosach krzywo!!!
Poprosiłam o zmianę fryzjera, ten powiedział, że już nic nei zrobi i mam czekać aż odrosną 5 cm braku we włosach do prostej lini!!!!!!!!!!! Menagerka łaskawie powiedziala że nic nei zapłacę, chętnie bym jej przejechała maszynka do włosów po łbie - również za darmo.
Puścili mnie tak do domu, a ja głupia baba poszłam. Kiedy zobaczył mnie TŻ w domu zawiózł mnie natychmiast do tego salonu i kazał naprawiać. Oczywiście na początku niekt nie chciał tego zrobić i każdy się wypierał!!! Byłam zrezygnowana i przybita.
Ale przyjechał po godzinach pracy pan M. fryzjer najbardzeiej życiowy z nich wszystkich. Sciął mnie i w efekcie mam fryzurę za krótką niepasująca do mnie, ale przynajmnie j bez dziur i prostą ( w miarę, bo powiedział że do konca tego nie da rady naprawić)
Wniosek!!!!!
zapytać w KAŻDYM salonie czy osoba, któa nas będzie scinać ma umiejętności większe niż trzyletnie dziecko., a przynajmniej czy nie jest praktykantką z Bożej łaski.
Ja na razie wstydzę sie wyjść z domu;(
Pozdrawiam i ostrzegam
Kalandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 20:54   #83
madleine12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 437
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Locco lublin ulica Narutowicza
Mialam tam przedluzane wlosy,po 2 tygodniach wszystkie pasemka wypadly:/Skladalam reklamacje ale nie otrzymalam odpowiedzi.Ja juz kasy pewnie nie odzyskam ale bedzie to przestroga dla innych
__________________
moja szafa
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post14660836

moja wish

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post14660841
bardzo prosze o odpisywanie u mnie,nie mam czasu na sledzenie innych watkow.dziekuje
madleine12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 11:51   #84
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

JAWOR- salon na ul. Moniuszki, nazwy nie pamietam, scina P. Agnieszka.
Kobieta ma obsesję na punkcie cieniowania. Tak Ci wycieniuje włosy ze zostaną Ci tylko nitki z tyłu :-/ Cieniuje od czubka głowy w dół... Chcesz nie miec włosów? Odwiedz Panią Agnieszke :-(
isi rici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 13:26   #85
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

jak juz mowa o jaworze salon p. Agnieszki kolo zoologicznego, obslugiwala mnie Anka i jak weszlam z odrostami tak z nimi wyszlam a 80zl nie wiem za co zaplacilam
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 13:05   #86
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

KIELCE
1.ATELIER FRYZJERSKIE przy ulicy Słowackiego.
Latem robiłam kolor na całości włosów, po raz pierwszy kładłam miedź plus miały być blond pasemka "gdzieniegdzie"
pasemka wyciągały mi dwie fryzjerki na raz, w efekcie z lewej strony głowy pasemka były cienkie i gęsto powyciągane, z prawej strony głowy było ich mniej i były znacznie grubsze i rzucające się w oczy.
Po umyciu włosów pani fryzjerka zostawiła mnie z odżywką na włosach na dobre pół godziny z głową w zlewie, a sama z resztą fryzjerek, najpierw z telefonu służbowego zamówiła pizzę, potem czekała na dostawę, a na koniec jadła wraz z koleżankami na kanapie w "poczekalni". Kiedy w końcu zjadła to do mnie wróciła, nie obcinałam wtedy włosów więc tylko mi je wysuszyła i pociągnęła prostownicą.
Rudości zmyły mi się po tygodniu, zostałam tylko z nierównymi blond pasemkami. Jedna moja koleżanka myślała że spowrotem przefarbowałam się na blond! Koszt wizyty- 200 zł
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 15:31   #87
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

WROCŁAW

Niestety przejechałam się ostatnio na fryzjerze z Akademii Berendowicz&Kublin.Chodzi mi tu o Piotrka - fryzjer niesympatyczny, bardziej skupiony na gadaniu niż na pracy. Nie słucha zdania klientki, wszystko musi robic po swojemu. Na siłę wciskał mi dziwactwa i awangardy na głowie, chociaż wyraźnie zaznaczałam, że chcę coś klasycznego.Poza tym zapomniał (!) podciąć końcówek, gdy układał mi fryzurę i przez to musze dwa razy chodzić do fryzjera. Jednakże Akademii... na pewno więcej nie odwiedzę.

Edytowane przez VampIrzyca
Czas edycji: 2010-01-25 o 17:36
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 09:52   #88
ammelie
Przyczajenie
 
Avatar ammelie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

CZESTOCHOWA TRENDY

Podobno najlepszy salon w miescie, lecz dla mnie HORROR to TRENDY na Dekabrystow. Wyszlam tam z, uwaga!! ZIELONYMI wlosami. Pani Ola ewidentnie nie ma zielonego pojecia jaki odcien blondu powinno sie klasc na wczesniej rozjasniane pasemkami wlosy. Bylam w szoku jak sie nastepnego dnia zobaczylam w lustrze. Odrost mialam pomaranczowy, a reszta przebijala zgnita zielenia. Wiec nastepnego dnia poszlam z reklamacja. Wielka narada Pani Oli z druga Pania fryzjerka w tym salonie, efekt: przyciemnione wlosy o 3 tony, lecz dalej zielonkawe!!! odrost rudawy!! Po kolejnym telefonacie, gdzie przedstawilam moj problem, powiedziano mi, ze najlepiej to jeszcze bardziej przyciemnic wlosy i obciac!!!(wlosy za lopatki!) TRAGEDIA I WIELKIE NIEPOROZUMIENIE!!!!!!!!!
ammelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 14:39   #89
Nina Zyzio
Zadomowienie
 
Avatar Nina Zyzio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 080
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Poznań- Rivero Angello na ul.Katowickiej, Tomek

jedna wielka porażka!!!
Ja postanowiłam zmienić coś w swoim wyglądzie. Z natury ( tak mówią mam śliczny kolor włosów ciemny blond z naturalnymi pasemkami zrobionymi przez słońce). I zachciało mi się mieć wiecej refleksów słonecznych. W bardzo drogim salonie fryzjerskim, zrobiono mi refleksy( casting color glos- niby bez amoniaku) , które wyszły jak ruda marchewa.. Załamka.. A nigdy wcześniej nie farbowałam włosów.. więc tak drstyczna zmiana na moich ciemnych blond włosach to jak gwóźdź do trumny.. Marchewa na głowie.. Próbowałam to zmyć po przyjściu od fryzjera z 10 razy myłam i suszyłam włosy i nic... zero... Na drugi dzień niespełna po 24h udałam się do kolejnego fryzjera, który nałożył mi tzw. "popiół" na włosy... Włosy miałam w kolorze tęczy a następnie nalożył mieszkankę jakiejś farby bez amoniaku i woda.. Kolor trochę został przytłumiony, ale wciaz to nie było to.Po miesiacu byłam raz jeszcze na takikim zabiegu i miałam robione włosy popielatym blondem. Minęło już prawie 3 mieisiące i wciąż mam przebłyski rudego;(
Nina Zyzio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 11:59   #90
Po la
Raczkowanie
 
Avatar Po la
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 362
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Gdańsk, ul. Grunwaldzka (CH Manhattan) WELKOM Józef Świniarski
Korzystałam z usług tego salonu ponad rok temu i byłam zadowolona, niestety nie pamiętałam kto dokładnie mnie mnie obsługiwał.
Niedawno postanowiłam skorzystać z usługi fryzjerskiej w tym miejscu ponownie. Na wizytę przyszłam się umówić osobiście, na życzenie pani w recepcji nawet rozpuściłam włosy, pani w recepcji oceniła je jako średniej długości (są do ramion), zapisując mnie na konkretny termin, na konkretną usługę (farbowanie i strzyżenie) nabiła czytnikiem kodów odpowiednie sumy i poinformowała mnie o cenie całej usługi: 130zł.

Jakież było moje zdziwienie gdy po wykonaniu usługi okazało się, że mam zapłacić 180zł. Na moje protesty i informacje ze przy zapisywaniu się usługa była wyceniona na 130zł, pan Świniarski tłumaczył się \"bo tu się te praktykantki do kasy dorwą i się rządzą\", \"bo dużo materiału poszło\", w końcu z wielką łaską zgodził się na skasowanie 170zł. Moim zdaniem takie postępowanie z klientem jest niedopuszczalne, jeżeli wśród swoich pracowników szef nie jest w stanie ustalić jakie obowiązują w zakładzie ceny to dlaczego klient ma za to płacić.
Jakość usługi mierna. Rozumiem, że pewne rzeczy są kwestią gustu, ale włosy zostały ufarbowane na kolor spalono-żółty wyglądający bardzo nienaturalnie, choć pani fryzjerka twierdził ze to naturalny słoneczny blond jaki sobie życzyłam.
Ponad rok temu farbowałam włosy również w tym salonie i byłam bardzo zadowolona z dobranego koloru według mojego opisu, ale widocznie wtedy inna pani mnie obsługiwała. Po niefortunnym farbowaniu, pani susząc włosy szarpała je niemiłosiernie drucianą szczotką i przygrzewała bardzo gorącym powietrzem, aż sterczały połamane i przypalone miejscami.
Cóż mogłam kupić sobie farbę za 15zł i pofarbować w domu efekt pewnie byłby lepszy a nie wydałabym 170zł.
Mądry człowiek po szkodzie ale może ktoś to przeczyta i oszczędzi sobie czasu i pieniędzy.
Po la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-02 11:17:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.