Twój ortodonta-opinie Kraków - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-26, 23:33   #451
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Dobry ortodonta - kraków

Cytat:
Napisane przez shortjeans Pokaż wiadomość
Myślisz, że jedno wyklucza drugie?
Niekoniecznie, ale realia są takie, że często to idzie ze sobą w parze. Lepiej wydać więcej, niż musieć po paru latach od zdjęcia aparatu wrócić do dobrego specjalisty z podkulonym ogonem i płacić drugi raz
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 19:50   #452
Cearka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Czy ktoś z Was leczył się u dr Kaliny Trauzel? Jak efekty?
Cearka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 20:04   #453
Cearka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry ortodonta - kraków

Co sądzicie o Ortovenie?
Cearka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 16:03   #454
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Dobry ortodonta - kraków

A możesz powiedzieć coś więcej o cenach wizyt kontrolnych i samego założenia aparatu?
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 13:02   #455
blackdrees
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 111
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Ja też w końcu założyłam aparat, a myślałam że się nie uda, bo trochę do leczenia było. I muszę powiedzieć, że moja ortodontka xxx jest super. Bardzo dokładna, byłam pod wrażeniem takiego szczegółowego planu leczenia. Już się nie mogę doczekać efektów.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-04-21 o 00:21
blackdrees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 10:32   #456
redresss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 48
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

ja też mam jeszcze trochę leczenia a potem w końcu upragniony aparacik jakbyście miały namiary na jakiegoś sensownego ortodontę to nie pogardze
redresss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 14:34   #457
Matylda888
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 32
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Widzę że koleżanka poleca kogoś powyżej. Ja mogę Ci podrzucić namiary na gabinet pani <ciach>. Prostowałam u niej zęby jakieś 2 lata temu i efekty są świetne. Samo leczenie też bardzo w porządku i już na wstępie wiadomo jaka będzie cena

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-01-21 o 22:21
Matylda888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 21:18   #458
tomal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Cytat:
Napisane przez Matylda888 Pokaż wiadomość
Widzę że koleżanka poleca kogoś powyżej. Ja mogę Ci podrzucić namiary na gabinet pani Anny Król. Prostowałam u niej zęby jakieś 2 lata temu i efekty są świetne. Samo leczenie też bardzo w porządku i już na wstępie wiadomo jaka będzie cena
Droga Matyldo, wszystko ok, tyle że pani Król Anna NIE JEST ORTODONTĄ, tylko się takim tytułuje, tymczasem nie miała czasu zrobić specjalizacji, zresztą jakiejkolwiek. Pamiętaj: gdy widzisz tekst:" Kreatorka nowego uśmiechu, pasjonatka protetyki, endodoncji mikroskopowej i ortodoncji" a nie ma nic na temat ukończonej specjalizacji, to na 99% jest to zwykła ściema!
Szanowne Panie: pamiętajcie o tym, że gdy traficie do takiej osoby podszywającej się pod ortodontę i "leczenie" pójdzie nie tak (w końcu specjalizacja z ortodoncji to dobrych parę lat ciężkiej pracy plus egzaminy), to żaden ortodonta Was już nie przyjmie z Waszym problemem.
Aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek - sprawdzajcie czy lekarz do którego idziecie jest na liście Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego - podaję link:
http://www.pto.info.pl/pl/ortodonci/...submit=Filtruj


Powodzenia w wyborach i w leczeniu!
tomal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 10:58   #459
redresss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 48
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

A jaki to jest adres? Sprawdzę sobie kilka gabinetów i wybiorę taki który mi najbardziej pasi
redresss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 09:10   #460
tomal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Cytat:
Napisane przez redresss Pokaż wiadomość
A jaki to jest adres? Sprawdzę sobie kilka gabinetów i wybiorę taki który mi najbardziej pasi
Witaj
Podałem go w moim poście powyżej, jeszcze raz w takim razie:
http://www.pto.info.pl/pl/ortodonci/...submit=Filtruj
tomal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 12:55   #461
tomal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Monissio, oczywiście źe nie ma, moźe sobie przecieź zrobić weekendowy kurs i zakładać zamki biednym naiwnym, bo skusili się na ładną stronę internetową... W końcu to kasa się liczy a nie jakiś tam pacjent. A potem, gdy taki naciągacz już sobie nie radzi - pacjent zostaje sam z problemem na całe życie. Wszystko fajnie jak się uda, a jak nie? Idąc Twoim tokiem rozumowania: dałabyś sobie zoperować np złamaną nogę zwykłemu lekarzowi który widział kilka operacji na YouTube, czy specjaliście ortopedzie, bo do tego się to sprowadza? Ortodoncja to inaczej też ortopedia tyle że szczękowa a nie kosmetyka. Konkludując, powiedz mi w takim razie dlaczego np NFZ, Medicover, Luxmed itp podpisują umowy tylko z lekarzami którzy mają specjalizację z ortodoncji? Boją się bardzo kosztownych procesów bo tym się to kończy!
Pozdrawiam

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-01-21 o 22:23
tomal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-28, 13:10   #462
MariaWalczak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 12
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

a z okolic Krakowa?

Edytowane przez MariaWalczak
Czas edycji: 2016-08-28 o 13:11
MariaWalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 08:42   #463
tomal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Cytat:
Napisane przez MariaWalczak Pokaż wiadomość
a z okolic Krakowa?
Z jakich okolic? Miechów?Zakopane?
tomal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 14:56   #464
pytaniem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 12
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Czy ktoś zakladał aparat w Ortodontica u dr Niżankowskiej? Jakie macie doświadczenia/ opinie?

Proszę również o opinie na temat dr Kaliny z Ortoveny - dziś byłam na konsultacji i zdziwiło mnie, że po bardzo krótkim wglądzie w zęby i dosłownie chwili poświeconej na panoramę stwierdziła, że wyrywamy jendego zęba i aparat stały - i to jest właściwie cały plan.. Bez wycisków, fot itd.
pytaniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 15:30   #465
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Cytat:
Napisane przez pytaniem Pokaż wiadomość
Czy ktoś zakladał aparat w Ortodontica u dr Niżankowskiej? Jakie macie doświadczenia/ opinie?

Proszę również o opinie na temat dr Kaliny z Ortoveny - dziś byłam na konsultacji i zdziwiło mnie, że po bardzo krótkim wglądzie w zęby i dosłownie chwili poświeconej na panoramę stwierdziła, że wyrywamy jendego zęba i aparat stały - i to jest właściwie cały plan.. Bez wycisków, fot itd.
Byłam u kaliny i było tak samo dlatego wybrałam innego orto

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 13:10   #466
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

słucham? ja nie reklamuje nikogo
u dr kaliny bez zdjęć i wyciskow miałam propozycje leczenia z usunięciem 1 zęba

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

mój post to odpowiedź na reklamę gabinetu dr k
pisze to bo post , na który odpisuje, jako spam pewno zaraz zniknie

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 10:37   #467
iwuszka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

No cieżko mi określić jaką miałaś wade zgryzu. Niestety nie jest też tak, że każde leczenie orto da się przeprowadzić bez usunięcia zębów, bo jeśli np. ktoś ma duże stłoczenie zębów, to czasami jest to nieuniknione, aby zęby się wyprostowały natomiast z rozmów ze znajomymi mogę spokojnie potwierdzić, że jest to chyba jedyny ortodonta w Krakowie, u którego usuwanie zębow to ostateczność. Zresztą to chyba jedyny gabinet w Krakowie który leczy pacjentów techniką GMD a wiec ortodoncja bez usuwania. No ale czasami się nie da bo medycyna to nie matematyka i nigdy nie można do tego podchodzić zero-jedynkowo. Każdy pacjent jest inny, itd. itp. Co do wycisków to jest to niemożliwe, aby lekarz nie robił wycisków, jeśli podjełaś decyzję o leczeniu. Wiadomo, że ich nie wykona w momencie jak przyszłaś tylko na konsultacje, czyli dowiedzieć się co można zrobić z twoimi zębami
iwuszka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 10:45   #468
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

żaden inny orto nie proponował mi leczenia bez zdjęć i wyciskow- tylko dr k
byłam u 6 orto żeby sprawdzić co proponują - każdy mówił co innego np jedna pani chciała zrobić stripping zębów
wybrałam opcje, która najbardziej mi pasowała i nie żałuję że wydałam kasę na tyle konsultacji

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 12:34   #469
iwuszka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
żaden inny orto nie proponował mi leczenia bez zdjęć i wyciskow- tylko dr k
byłam u 6 orto żeby sprawdzić co proponują - każdy mówił co innego np jedna pani chciała zrobić stripping zębów
wybrałam opcje, która najbardziej mi pasowała i nie żałuję że wydałam kasę na tyle konsultacji

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2


Czyli rozumiem, że teraz masz 6 zdjęć i 6 kompletów (góra, dół)wycisków? Nie znam nikogo kto leczył się orto i nie ma wycisków....to jest niemozliwe!
iwuszka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-26, 12:49   #470
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Zdjęcia można nosić ze sobą a wyciskow miałam 5

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 09:24   #471
wordss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 6
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Poważnie aż tak? Nie lepiej iść do renomowanej klinki stomatologicznej, zamiast testować wszystkich przypadkowych ortodontów w okolicy?
Jasne, że wyciski i zdjęcia są obowiązkowe. Nie wydaje się Wam podejrzane, że po krótkim przeglądnięciu zębów od razu zapada decyzja o usunięciu jednego zęba i założeniu stałego aparatu? Ja już miałam zakładany aparat rok temu i zanim to się stało ortodonta bardzo dokładnie analizował co będzie dla mnie najlepsze. Miałam robione odciski, zdjęcia... W razie potrzeby wykonuje się też dodatkowe badanie cefalometryczne. Lepiej się zastanowić dwa razy i wybrać się do kogoś kto się naprawdę na tym zna. Masz linka do pro-orto-dent http://www.pro-orto-dent.pl/ortodoncja.html tam mają super specjalistów. Tu masz jeszcze art jak wybrać aparat http://idbajosiebie.net/jak-wybrac-o...ortodontyczny/ i pamiętaj że źle leczone zęby mogą sprawiać później jeszcze więcej problemów.

Edytowane przez wordss
Czas edycji: 2016-11-07 o 12:28
wordss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 15:39   #472
boerder1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Hej
Czy jest ktoś tutaj, kto leczył się (lub wciąż się leczy) u dr Zalewskiej? Z tego co czytam- cieszy się nienaganną opinią.
Interesuje mnie miejsce, w którym przyjmuje- z tego co widziałam przyjmuje w Orto-Praxis oraz w Royal Dent. Czy gdzieś jeszcze? Czy ktoś się orientuje ile wynosi czas oczekiwania na wizytę?
I jeszcze jedna kwestia- cena. Wie ktoś może jakie są ceny aparatów metalowego i ceramicznego oraz konsultacji w Orto-Praxis?
Będę bardzo wdzięczna za odp
boerder1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 10:40   #473
martajankowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

cześć, jestem tu nowa mam pytanko. Pani Doktor Choroszy z Vita Medical - ktoś, coś? http://www.vitamedical.com.pl - macie doświadczenia? polecacie? mam do niej najbliżej, rodzina się tam leczy, ale nie wiem czy jest dobrym ortodontą? z góry dzięki za info
martajankowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 08:42   #474
tomal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Witaj.

Wspomniana przez Ciebie pani żadnym ortodontą nie jest, nie zrobiła nie tylko specjalizacji z ortodoncji, ale wogóle żadnej specjalizacji. Jest po prostu zwykłym lekarzem dentystą, a ortodoncją zajmuje się hobbystycznie. Idąc do niej robisz to na własne ryzyko. Poczytaj moje poprzednie posty na temat tych pseudoortodontów-naciągaczy.
DRODZY FORUMOWICZE, PAMIĘTAJCIE: SPRAWDZAJCIE SWOICH ORTODONTÓW CZY SĄ PRAWDZIWYMI SPECJALISTAMI CZY TYLKO SIĘ PODSZYWAJĄ (OSZUKUJĄ WAS I WYCIĄGAJĄ WASZE PIENIĄDZE)!
Możecie to uczynić na stronie Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego w zakładce "Członkowie". Podaję link:
http://pto.info.pl/pl/ortodonci/?wor...submit=Filtruj
Życzę udanych wyborów i powodzenia!
tomal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 21:17   #475
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Cytat:
Napisane przez tomal Pokaż wiadomość
Witaj.

Wspomniana przez Ciebie pani żadnym ortodontą nie jest, nie zrobiła nie tylko specjalizacji z ortodoncji, ale wogóle żadnej specjalizacji. Jest po prostu zwykłym lekarzem dentystą, a ortodoncją zajmuje się hobbystycznie. Idąc do niej robisz to na własne ryzyko. Poczytaj moje poprzednie posty na temat tych pseudoortodontów-naciągaczy.
DRODZY FORUMOWICZE, PAMIĘTAJCIE: SPRAWDZAJCIE SWOICH ORTODONTÓW CZY SĄ PRAWDZIWYMI SPECJALISTAMI CZY TYLKO SIĘ PODSZYWAJĄ (OSZUKUJĄ WAS I WYCIĄGAJĄ WASZE PIENIĄDZE)!
Możecie to uczynić na stronie Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego w zakładce "Członkowie". Podaję link:
http://pto.info.pl/pl/ortodonci/?wor...submit=Filtruj
Życzę udanych wyborów i powodzenia!
To, że ktoś nie jest w towarzystwie, nie oznacza, że nie ma specjalizacji ortodontycznej. Członkowstwo kosztuje, może nie każdemu zależy.
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 14:13   #476
ppc1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Osobiście jestem bardzo zadowolona z leczenia w <ciach> (korzystałam z aparatu Invisalign - czy jakoś tak ) - aparat zdejmowany, mało widoczny Ogólnie mój ortodonta na początku napierał na aparat stały, ale jednak się udało założyć taki niewidoczny
W razie czego podaje namiary:

<ciach>

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-05 o 18:14
ppc1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 14:01   #477
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dobry ortodonta - kraków

A czy ktoś z Was chodził do Całe i Białe?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-08, 12:55   #478
joanna811
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

ja w ortovenie leczyłam się u dr Osiewicz Magdaleny. otworzyła swój gabinet i przeszłam teraz tam. nazywa się mydentistkrakow.pl. fajna miejscówka bo łatwiej się dostać bo centrum. ceny takie jak wszędzie u dobrych specjalistów z doktoratem. fajna babka i nic nie boli.

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Niestety popieram ten post gdyż dr Anna Król reklamuje się też od robienia licówek! jak jeden lekarz może zajmować się wszystkim. nie jest lekarzem protetykiem a robi tak skomplikowane leczenie jak licówki. to nie jest aparat, który można ściągnąć ale coś co musi być wykonane przez osobę na poziomie specjalistycznym. dlatego po długich poszukiwaniach zdecydowałam się na licówki u dr Magdaleny Osiewicz do mydentistkrakow.pl. ma specjalizację z protetyki oraz uczyła się przez 3 lata w Amsterdamie jak wykonywać licówki. nie zdecydowałabym się na niespecjalistę zarówno w ortodoncji jak i stomatologii estetycznej a nie daj boże w protetyce...
joanna811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 20:34   #479
Cearka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Widzę, że kiedyś pytałam tu o dr Kalinę Trautzel z Ortoveny.
Byłam u niej na leczeniu "cudownymi" nakładkami clear aligner i niestety muszę stwierdzić, że ta lekarka miała bardzo poważne braki w podstawowej wiedzy. "Cudowne" leczenie skończyło się nagłą agresywną paradontozą - czyli taką na wskutek innych czynników niż brak higieny. Od tego czasu wydaję masę pieniędzy na periodontologów a jest coraz gorzej. Jak tylko coś zaczęło się dziać to lekarka zajęła pozycję obrony przez atak, także podejście do pacjenta miała też kiepskie. Teraz nie mogę wyprostować zębów, bo mam za duży ubytek kości w zębach :/ Ogólnie naprawdę bardzo przestrzegam, nie dajcie się nabrać na bardzo dobre opinie, które teraz już wiem, że muszą być pisane dla reklamy. Ta lekarka nie ma nawet specjalizacji z ortodoncji, mimo że na stronie jest napisane co innego.
Cearka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 17:32   #480
MateuszKrk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 1
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

Hej wszystkim, czy ktoś ma opinie na https://www.zdrowy-zab.pl/ortodonta Nie chciałbym trafić na ortodontę który nie zrobi wszystkiego w sprawie moich ząbów. Dzięki
MateuszKrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-01 22:19:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.