Jego eks w walentynki. Pomocy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-15, 19:08   #31
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Chyba autorka nie bardzo się kwapi żeby odpowiedzieć bo już o jego reakcję się pytałam wcześniej. No ale zawsze wszystko można zwalić na tamtą pannę, misio pozostanie kryształowo czysty.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 19:12   #32
1Pasterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 66
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

.

Edytowane przez 1Pasterka
Czas edycji: 2012-03-02 o 21:22
1Pasterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 19:20   #33
1Pasterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 66
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

[/COLOR]Nie wiem co jej powiedział, bo dzwonił, gdy wyszłam już do pracy

Edytowane przez 1Pasterka
Czas edycji: 2012-03-02 o 21:24
1Pasterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 19:23   #34
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
Miałam problem z dodaniem odpowiedzi Jestem na forum pierwszy raz.
Jego zdaniem: rozstali sie w zgodzie, bez kłótni, więc nie ma powodu by urywać z nią kontakt. To była jego decyzja kilka lat temu i jest jej świadomy. Nie chce z nią być i nie ma zamiaru. Ja sobie nadinterpretuję pewne fakty i tworzę w głowie jakieś chore wyobrażenia o nich, które nie pokrywają się z rzeczywistością. Chce być ze mną i to się liczy....

My na prawdę darzymy siebie wyjątkową czułościa, troską, szacunkiem...

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Nie wiem co jej powiedział, bo dzwonił, gdy wyszłam już do pracy
No fajnie ale w tej konkretnej sytuacji? Pokazuje Ci tego smsa. Co mówisz Ty i co mówi on? O to się pytałam
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 19:24   #35
Skierka001
Rozeznanie
 
Avatar Skierka001
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 686
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Oj ja bym sobie pogadała z taką pannicą. Ten sms to po prostu szczyt chamstwa i bezczelności. To jest bardzo, bardzo, bardzo podejrzane, że oni utrzymują ze sobą stały kontakt, a ona ciebie traktuje jak prywatną dzi*kę twojego faceta. Nie zastanawia cię, jak twój facet mógł byc z kimś takim?
Ona najwidoczniej nie bierze na poważnie waszego związku. A czemu nie bierze na poważnie? Ano powinnaś odpowiedzieć sobie sama... Jeśli naprawdę nie wiesz, to ci odpowiem: bo on nie traktuje poważnie związku z tobą i ten jego beztroski ton powoduje u niej takie reakcje.
Skierka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 19:25   #36
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
Miałam problem z dodaniem odpowiedzi Jestem na forum pierwszy raz.
Jego zdaniem: rozstali sie w zgodzie, bez kłótni, więc nie ma powodu by urywać z nią kontakt. To była jego decyzja kilka lat temu i jest jej świadomy. Nie chce z nią być i nie ma zamiaru. Ja sobie nadinterpretuję pewne fakty i tworzę w głowie jakieś chore wyobrażenia o nich, które nie pokrywają się z rzeczywistością. Chce być ze mną i to się liczy....

My na prawdę darzymy siebie wyjątkową czułościa, troską, szacunkiem...
---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Nie wiem co jej powiedział, bo dzwonił, gdy wyszłam już do pracy
W to nie wątpię jednak jego szacunek wobec Ciebie jest specyficzny...
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 19:29   #37
1Pasterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 66
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Byłam pod wpływem emocji, ale na moje pytanie czy ona w ogóle o nas wie, pokazał mi na dowód tego smsa. Mnie zatkało w pierwszej chwili i powiedziałam, że nie powinna w taki sposób pisać i że nie jej sprawa, czy się bzykamy czy nie, gdzie, po co itd.....Wpadłam w mały szał. On nie widział w tym smsie nic nie na miejscu, żalił się, że jak mam pretensję, że o nas nie wie to mi źle, jak wie, to też źle itd.....
1Pasterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 19:31   #38
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Szczerze: mogą mieć dobry kontakt, mogą być kumplami (aczkolwiek nagich zdjęć swoich kumpli nie posiadam), mogą się nawet przyjaźnić. I ten sms to mógł być nawet, tak jak piszesz "Głupi żart". Kolega mojego TŻ kiedyś przez telefon mu powiedział, że przyjdzie trochę później, żeby mój TŻ zdążył mnie "puknąć". Foch był jak stodoła, ale stwierdziłam, że w sumie faceci tak mawiają (ale i tak tego kolegi nie lubię...). Jednak kumple/przyjaciele wiedzą, że Walentynki zazwyczaj spędza się we dwoje. I po prostu się w taki dzień nie przeszkadza, zakładając, że spędzacie czas razem.
I to, co dziołcha zrobiła było głupie, złośliwe, i wygląda jakby chciała go chociaż na chwilę od Ciebie odciągnąć. A Twój TŻ? Jeszcze głupszy, że nie zareagował. Powinien zignorować ją totalnie, a lepiej: zadzwonić do niej i powiedzieć, że jesteś teraz z nim i niech może się wstrzyma z takimi tekstami i zajmie się czymś innym w Walentynki niż zawracaniem mu tyłka...
Ogólnie - paranoja.
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 19:31   #39
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- a ja stawiam zakład, że NIC nie zrobił.
Autorka pewnie też nic konkretnego nie zrobi z tym panem. Już zaczyna się usprawiedliwianie misiaczka i szukanie głupich wymówek, coby sobie wmówić, że on przecież kocha, a tamta próbuje mu wpieprzyć się w związek, bezczelna.

No i faktycznie musi cię bardzo szanować, skoro nie widział w tym esie nic złego. Jak już któraś wspomniała-laska sprowadziła cię do poziomu dmuchanej lali, a facet w sumie swoim zachowaniem to potwierdził.

Edytowane przez leniwca
Czas edycji: 2012-02-15 o 19:34
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 19:31   #40
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
Byłam pod wpływem emocji, ale na moje pytanie czy ona w ogóle o nas wie, pokazał mi na dowód tego smsa. Mnie zatkało w pierwszej chwili i powiedziałam, że nie powinna w taki sposób pisać i że nie jej sprawa, czy się bzykamy czy nie, gdzie, po co itd.....Wpadłam w mały szał. On nie widział w tym smsie nic nie na miejscu, żalił się, że jak mam pretensję, że o nas nie wie to mi źle, jak wie, to też źle itd.....
Powiedz mi tak szczerze:naprawdę nie czujesz, że nie taka powinna być jego reakcja gdzieś w środku nie czujesz że zachował się poniżej wszelkiej krytyki? Tak ona też sobie ładnie pozwala ale mówimy konkretnie o nim.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 19:43   #41
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Jak to przeczytałam to wybałuszyłam oczy ze zdumienia.
jestem tego samego zdania co reszta ta laska ma Cię za jakąś przelotną laskę do łóżka dla swojego ex kolesia a On swoim zachowaniem tylko to potwierdził.Powinien ostro ją opieprzyć za takie gadki ale może tak właśnie jest i się z tego śmieją razem? żenada. Zastanów się dziewczyno naprawdę uważasz, że to że mają jakieś koleżeńskie stosunki upoważnia ją do takich " żartów" Ja uważam, że nie..
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 19:45   #42
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
Byłam pod wpływem emocji, ale na moje pytanie czy ona w ogóle o nas wie, pokazał mi na dowód tego smsa. Mnie zatkało w pierwszej chwili i powiedziałam, że nie powinna w taki sposób pisać i że nie jej sprawa, czy się bzykamy czy nie, gdzie, po co itd.....Wpadłam w mały szał. On nie widział w tym smsie nic nie na miejscu, żalił się, że jak mam pretensję, że o nas nie wie to mi źle, jak wie, to też źle itd.....
Pfff... biedny misio, tak mu źle.
Ale jak zauważyłam, to jakoś nie chcesz chyba nic z tym zrobić, więc... trwaj w tym dalej. Usprawiedliwienie zawsze się znajdzie, tylko do kiedy?
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 19:46   #43
1Pasterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 66
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Moje Drogie, nie chcę szukać usprawiedliwienia, chcę wziąśc wszystkie opcje pod uwagę i to czym on, ona się kierują. Oczywiście, że uważam, iż pewne granice w tych wszystkich swoich działaniach przekroczył, jak dla mnie, dla niego nie. Kiedyś płakałam, krzyczałam, przeklinałam, teraz chciałam na spokojnie mu wytłumaczyć co mi przeszkadza. Ja mam swoje argumenty a on swoje. Uważa, że niczego złego nie robi, a ją traktuję jak każdego dobrego kumpla czy przyjaciela, do którego się dzwoni, pisze... Tak on to tłumaczy
1Pasterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 19:49   #44
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Znajdź sobie kolegę, z którym też będziesz często dzwonić i spotykać się- ciekawe czy Tż będzie zadowolony

A co najważniejsze to rozmowa, w takiej sytuacji czułabym się niepewnie.
Ok zrozumiałabym od czasu do czasu jakieś spotkanie czy rozmowę przez telefon ale po pierwsze nie o tej porze!....

A ten sms poniżej krytyki- gdyby facet był w porządku i szanował Cię to zwróciłby uwagę tej dziewczynie.

Nie wierzę w tak intensywną "przyjaźń" między ex, to prędzej czy później skończy się czymś poważniejszym.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 19:49   #45
1Pasterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 66
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

I zastanawiałam co nią kierowało by mu głowę zawracać w walentynki o tej porze, kiedy wiadomo, że raczej ten czas spędzimy razem, a przynajmniej jest duże prawdopodobieństwo. Pytałam się go czy to debilizm, idiotyzm, złośliwość, czy po prostu chłopa znaleźć nie może, smutno jej zrobiło, więc zadzwoniła
1Pasterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 19:50   #46
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

No to najgorszy sort. Ma Cię krótko mówiąc gdzieś. Oczywiście że masz w swoich argumentach rację ale g. go to obchodzi, wcześniej sobie prawdopodobnie mógł pozwolić to i teraz może, pewnie pozgrzytałaś ząbkami i na tym się skończyło. Sama siebie nie szanujesz to jak ma to robić ktoś inny.

A no i oczywiście tak jak myślałam. Najbardziej Cię interesuje dlaczego jakaś lala coś zrobiła ale nie widzisz tu w ogóle że najważniejsze iż Twój facet daje jej na to wyraźne przyzwolenie. A to z nim śpisz w jednym łóżku nie z nią. Klasyka.

Edytowane przez maryanna3
Czas edycji: 2012-02-15 o 19:52
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 19:56   #47
1Pasterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 66
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

To jest typ, na którego krzyki, złość, płacz działają odwrotnie do tego co bym chciała uzyskać. On nie lubi, gdy mu ktoś mówi co ma robić, żądać, no i wymagać by zerwać kontakt ze swoją eks bez konkretnej przyczyny. To, że może mieć z nią kontakt i czuć się swobodnie utwierdza go w tym, że chce być ze mną... To jego zdanie
1Pasterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 20:01   #48
Skierka001
Rozeznanie
 
Avatar Skierka001
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 686
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
I zastanawiałam co nią kierowało by mu głowę zawracać w walentynki o tej porze, kiedy wiadomo, że raczej ten czas spędzimy razem, a przynajmniej jest duże prawdopodobieństwo. Pytałam się go czy to debilizm, idiotyzm, złośliwość, czy po prostu chłopa znaleźć nie może, smutno jej zrobiło, więc zadzwoniła
Sama widzisz, że jego zachowanie jest beznadziejne. Pozwolił jej wejść sobie na głowę. Pisze mu chamskie sms-y, kiedy doskonale wie, że jesteście razem, dzwoni do niego. Jemu, co najgorsze, to wszystko wcale nie przeszkadza. Ja bym na twoim miejscu pogadała i z nią, i z TŻ-tem. Ona traktuje cię tylko jak czasowy kaprys twojego chłopaka i przeczekuje aż się rozstaniecie. Pytanie, co jej dało do tego podstawy.
Skierka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 20:05   #49
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
To jest typ, na którego krzyki, złość, płacz działają odwrotnie do tego co bym chciała uzyskać. On nie lubi, gdy mu ktoś mówi co ma robić, żądać, no i wymagać by zerwać kontakt ze swoją eks bez konkretnej przyczyny. To, że może mieć z nią kontakt i czuć się swobodnie utwierdza go w tym, że chce być ze mną... To jego zdanie
No to siedź cicho przy tym cudownym facecie. Ślepa jesteś? To tak jakby Ci ktoś właśnie splunął w twarz a Ty byś się zastanawiała czy masz prawo się zezłościć. On nie lubi biedaczek jak mu się coś zabrania...ręce opadają naprawdę. Jeszcze bym rozumiała jakbyś miała 15 lat ale Ty już nastolatką nie jesteś.
Cytat:
Napisane przez Skierka001 Pokaż wiadomość
Sama widzisz, że jego zachowanie jest beznadziejne. Pozwolił jej wejść sobie na głowę. Pisze mu chamskie sms-y, kiedy doskonale wie, że jesteście razem, dzwoni do niego. Jemu, co najgorsze, to wszystko wcale nie przeszkadza. Ja bym na twoim miejscu pogadała i z nią, i z TŻ-tem. Ona traktuje cię tylko jak czasowy kaprys twojego chłopaka i przeczekuje aż się rozstaniecie. Pytanie, co jej dało do tego podstawy.
A dlaczego niby ona ma z tą dziewczyną gadać? To faceta sprawa, on do tego doprowadził, to jego była i najlepsza obecnie kumpela To on powinien tą sprawę załatwić gdyby oczywiście potrafił się zachować. A autorkę od tego trzymać z daleka i nie pozwalać jakiejś lasce jej obrażać.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 20:07   #50
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

musisz wyraznie powiedziec ze albo ona albo Ty i jak nie urwie kontaktu z nia, to Ty z nim urwiesz.

a co do smsa to wychodzi na to, ze nie mam poczucia humoru, bo ani troche nie jest to zabawne. zalosne wrecz.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 20:09   #51
Skierka001
Rozeznanie
 
Avatar Skierka001
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 686
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
No to siedź cicho przy tym cudownym facecie. Ślepa jesteś? To tak jakby Ci ktoś właśnie splunął w twarz a Ty byś się zastanawiała czy masz prawo się zezłościć. On nie lubi biedaczek jak mu się coś zabrania...ręce opadają naprawdę. Jeszcze bym rozumiała jakbyś miała 15 lat ale Ty już nastolatką nie jesteś.

A dlaczego niby ona ma z tą dziewczyną gadać? To faceta sprawa, on do tego doprowadził, to jego była i najlepsza obecnie kumpela To on powinien tą sprawę załatwić gdyby oczywiście potrafił się zachować. A autorkę od tego trzymać z daleka i nie pozwalać jakiejś lasce jej obrażać.
No pewnie, że powinien sam to załatwić, ale widzisz, jak jest...
Skierka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 20:12   #52
1Pasterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 66
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Wiecie, nigdy jej nie widziałam, nie znam jej... tylko na tych zdjęciach, które ciągle mam w głowie
On ma inną granicę tego co można, a ja inna. Kiedyś mi powiedział "To co ja uważam za złe w nim jest chole.nie dobre dla mojego przywiązania do Ciebie...."
1Pasterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 20:13   #53
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
To jest typ, na którego krzyki, złość, płacz działają odwrotnie do tego co bym chciała uzyskać. On nie lubi, gdy mu ktoś mówi co ma robić, żądać, no i wymagać by zerwać kontakt ze swoją eks bez konkretnej przyczyny. To, że może mieć z nią kontakt i czuć się swobodnie utwierdza go w tym, że chce być ze mną... To jego zdanie
Ehe, szkoda tylko, że Ty MASZ argumenty, które on ma w

Taa, utwierdza, bo wie, że jak zachce mu się ją puknąć a Ty będziesz miała podejrzenia to rzuci Ci w twarz "nie histeryzuj" i po sprawie. Chyba byłaś potem mało konsekwentna po tych krzykach ja też mordę wydzieram ale nigdy bezsensownie, widać dopiero wysokie tony do Tżka dochodzą ojj, ustawiłabym chłoptasia...
__________________
Przeniosłam się na nowe konto

Edytowane przez Olivvek
Czas edycji: 2012-02-15 o 20:18
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 20:18   #54
1Pasterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 66
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

.... czuje się wolny w tym co robi i sobie ufa, bo wie czego chce...gdyby chciał być z kimś innym to by tak zrobił i już, a chce być ze mną...
Trudny typ?

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Do Olivvek: też chciałam po swojemu go ustawić, zawsze byłam w tym dobra ale w pewnych kwestiach jest nieugięty Twarda sztuka z niego
1Pasterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 20:21   #55
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Aha, i Ty masz teraz padać do nóżek bez względu na jego zachowanie w podzięce za łaskę, że z Tobą jest, czy jak?? Szkoda, że w tej całej swojej wiedzy nie uwzględnia CIEBIE

edit: hehe mój Tż też się nie dał przerobić tylko różni ich ta kwestia, że mój Tż jest nieugięty, gdy chcę go np. namówić na jakąś głupotę, a nie w sprawach, które podnoszą mi ciśnienie...

Związek to kompromisy. Gdzie u niego ta umiejętność, ja się pytam? To Ty masz wszystko akceptować? Aż tak nie może bez tej swojej lafiryndy żyć?
__________________
Przeniosłam się na nowe konto

Edytowane przez Olivvek
Czas edycji: 2012-02-15 o 20:25
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 20:21   #56
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
.... czuje się wolny w tym co robi i sobie ufa, bo wie czego chce...gdyby chciał być z kimś innym to by tak zrobił i już, a chce być ze mną...
Trudny typ?

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Do Olivvek: też chciałam po swojemu go ustawić, zawsze byłam w tym dobra ale w pewnych kwestiach jest nieugięty Twarda sztuka z niego
Czy Ty nie widzisz, że On nie ma do Ciebie za grosz szacunku? Każdy facet zareagowałby na takiego smsa a już na pewno nie pokazywał go swojej dziewczynie - no ale Ok sama chciałaś.

A co do tych fotek to też dla mnie jakiś kosmos. Po co mu jej nagie zdjęcia? Skoro jest jego byłą to niech zajmie się Tobą i tworzeniem nowego związku a nie smsami z ex. Jak ją tak lubi to niech do nie wróci - proste.

Jakby Mój Tż miał na kompie nagie zdjęcia swojej ex łeb bym mu rozwaliła i wypchała monitorem z takim zdjęciem w tle;/ jak Boga kocham nie umiem tego zrozumieć
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 20:22   #57
Skierka001
Rozeznanie
 
Avatar Skierka001
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 686
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Zapytaj go czy ma jakieś zdjęcia tej eks, bo chciałabyś ją zobaczyć. Zobaczymy, co zrobi.
Skierka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 20:24   #58
1Pasterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 66
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

DO maryanna3: Dziękuję za Twoje spostrzeżenia, trochę ostro, ale chyba tego mi trzeba
Dzięuję Wam wszystkim za odpowiedzi, bardzo mi pomagacie uwierzyć w to, że jednak swoje rację i argumenty miałam. Piszcie jeszcze

Dawno temu sprawdziłam, co by zrobił, gdybym mu postawiła taki warunek:albo ona albo ja. Wynik: on nie zerwie kontaktu dla mojego 'widzimisie'
1Pasterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 20:28   #59
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Cytat:
Napisane przez 1pasterka Pokaż wiadomość
do maryanna3: Dziękuję za twoje spostrzeżenia, trochę ostro, ale chyba tego mi trzeba
dzięuję wam wszystkim za odpowiedzi, bardzo mi pomagacie uwierzyć w to, że jednak swoje rację i argumenty miałam. Piszcie jeszcze

Dawno temu sprawdziłam, co by zrobił, gdybym mu postawiła taki warunek:albo ona albo ja. Wynik: On nie zerwie kontaktu dla mojego 'widzimisie'
i wtedy bym go rzuciła w cholerę.
__________________
Przeniosłam się na nowe konto
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 20:29   #60
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

przeszk
Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
DO maryanna3: Dziękuję za Twoje spostrzeżenia, trochę ostro, ale chyba tego mi trzeba
Dzięuję Wam wszystkim za odpowiedzi, bardzo mi pomagacie uwierzyć w to, że jednak swoje rację i argumenty miałam. Piszcie jeszcze

Dawno temu sprawdziłam, co by zrobił, gdybym mu postawiła taki warunek:albo ona albo ja. Wynik: on nie zerwie kontaktu dla mojego 'widzimisie'
Skoro Ci to przeszkadza, i masz powody BO MASZ do tego, zeby chcieć tego by zaprzestał z nią kontaktów a On nie zrobi tego dla Ciebie bo coś tam to sorry... powinien też postawić się w Twojej sytuacji jakbyś smski sobie z byłym pisałapodczas gdy On siedzi obok i w ogóle cała ta sytuacja jest dla mnie mega chora dla mnie mój Tż zrobiłby wszystko. Jesli coś by mnie bolało to by wysłuchał i myślę, że by zerwał kontakt ( na szczęście nie mam takich problemów bo nie utrzymuje - zresztą ja z swoim ex też nie ) bo po co? Mam nowy związek po cholerę mi znajomość z EX?
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.