Moj Facet i Jego Ex - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-18, 15:00   #1
RudaMarudaLondon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2

Moj Facet i Jego Ex


Czesc wszystkim,

nie bede ukrywac, ze zalozylam konto tu tylko po to, zeby zadac to pytanie. Odchodze powoli od zmyslow i nie wiem co robic.

Od 7 miesiecy spotykam sie z facetem, ktory jest dla mnie idealny. Jest ulozony, ma dobra prace, plany - nie jakis szczeniak. Ufam mu, ale - no wlasnie - nie ufam jego bylej.
Poznalam go online i pierwsze co troche poszperalam na jego facebooku. Znalazlam tam stare (sprzed roku, dwoch) zdjecia jego i jego bylej. Nie pytalam go kto to, bo po co. Troszke tez poszperalam u niej, przyznaje, i ona tez ma z nim nadal zdjecia mimo, ze ma nowego faceta.
On i ona rozstali sie glownie z powodu odleglosci jaka ich dzielila, ale tez dlatego, ze on juz przestal jej pasowac, on chcial czegos powaznego a ona nie. Ona to zakonczyla. W liscie, tak na marginesie.
Wiem, ze on ja bardzo kochal, taki pierwszy powazny zwiazek, byli ze soba 3 lata.

Do sedna. Kiedys szukalam czegos u niego w pokoju, jakichs moich rzeczach, i znalazlam zdjecie z nia, listy od niej, stare walentynki. Nie powiedzialam mu o tym, odlozylam na miejsce. Kiedys tez zostawil na wierzchu telefon i fejsa z wiadomosciami od niej z ktorych wynika, ze sie spotkali pare razy, pisali tez do siebie zdrobniale itp. Kiedys po pijaku napisal do niej, ze zaluje, ze ja stracil. Pozniej ona cos napisala, ze widzi ze on jest szczesliwy ze mna i ze ja to denerwuje. Ogladala nasze zdjecia na moim facebooku i przypadkiem dodala mnie do zjanomych, nie przyjelam jej, zapytalam w wiadomosci czy ja znam, powiedziala ze to przypadkiem. Potem dlugo byl spokoj.

Teraz znow wrocila, pisze do niego, ze chce sie spotkac, ciagle naciska na spotkania. My przylatujemy do Polski na wakacje niedlugo, zaraz tez mam urodziny, wiec nie chce tego czasu psuc mowieniem mu o tym, ze czytalam to wszystko.

Czy poza faktem, ze jestem glupia i mu nie powiedzialam na poczatku; poza faktem ze nie powinnam tego czytac co on pisze; poza faktem ze powinnam w tej chwili isc z nim porozmawiac - CZY TO JEST NORMALNE ze oni utrzymuja taki kontakt? Tym bardziej, ze jasno mu kiedys powiedzialam, ze nie toleruje przyjaznienia sie z bylymi, i on zna moje zdanie.

Prosze Was o pomoc, bo juz nie wiem co robic. I nie krytykujcie tego, co zrobilam, sama sie krytykuje (ale dwoch facetow mnie zdradzalo, wiec zaufanie to ciezki temat)

Pozdrawiam!
RudaMarudaLondon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 15:23   #2
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Moj Facet i Jego Ex

Cytat:
Napisane przez RudaMarudaLondon Pokaż wiadomość
Kiedys tez zostawil na wierzchu telefon i fejsa z wiadomosciami od niej z ktorych wynika, ze sie spotkali pare razy, pisali tez do siebie zdrobniale itp. Kiedys po pijaku napisal do niej, ze zaluje, ze ja stracil.
Byliście już wtedy razem?


Wiesz, ja wychodzę z założenia, że można mieć z eks kontakt jeśli już nie ma emocji okołozwiązkowych. W innym przypadku jest to po prostu niezdrowe dla co najmniej jednej strony. Tutaj chyba jednak jakieś emocje są...i wcale nie tylko z jej strony. Piszesz, że jemu ufasz, a jej nie. Ale to on jest Ci winny lojalność, to on powinien skończyć temat, kiedy zaczyna to pachnieć eks żałującą i chcącą powrotu. To od niego zależy jak ten kontakt będzie wyglądać i czy w ogóle będzie. A on ten kontakt ma, mimo że wie że Ty tego nie akceptujesz.
To on jest nie fair.

No, chyba że tamto jego pisanie do niej po pijaku było jeszcze zanim się związał z Tobą i chyba że na jej wiadomości teraz odpisuje neutralnie albo wcale.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 15:35   #3
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Moj Facet i Jego Ex

Cytat:
Napisane przez RudaMarudaLondon Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim,

nie bede ukrywac, ze zalozylam konto tu tylko po to, zeby zadac to pytanie. Odchodze powoli od zmyslow i nie wiem co robic.

Od 7 miesiecy spotykam sie z facetem, ktory jest dla mnie idealny. Jest ulozony, ma dobra prace, plany - nie jakis szczeniak. Ufam mu, ale - no wlasnie - nie ufam jego bylej.
Poznalam go online i pierwsze co troche poszperalam na jego facebooku. Znalazlam tam stare (sprzed roku, dwoch) zdjecia jego i jego bylej. Nie pytalam go kto to, bo po co. Troszke tez poszperalam u niej, przyznaje, i ona tez ma z nim nadal zdjecia mimo, ze ma nowego faceta.
On i ona rozstali sie glownie z powodu odleglosci jaka ich dzielila, ale tez dlatego, ze on juz przestal jej pasowac, on chcial czegos powaznego a ona nie. Ona to zakonczyla. W liscie, tak na marginesie.
Wiem, ze on ja bardzo kochal, taki pierwszy powazny zwiazek, byli ze soba 3 lata.

Do sedna. Kiedys szukalam czegos u niego w pokoju, jakichs moich rzeczach, i znalazlam zdjecie z nia, listy od niej, stare walentynki. Nie powiedzialam mu o tym, odlozylam na miejsce. Kiedys tez zostawil na wierzchu telefon i fejsa z wiadomosciami od niej z ktorych wynika, ze sie spotkali pare razy, pisali tez do siebie zdrobniale itp. Kiedys po pijaku napisal do niej, ze zaluje, ze ja stracil. Pozniej ona cos napisala, ze widzi ze on jest szczesliwy ze mna i ze ja to denerwuje. Ogladala nasze zdjecia na moim facebooku i przypadkiem dodala mnie do zjanomych, nie przyjelam jej, zapytalam w wiadomosci czy ja znam, powiedziala ze to przypadkiem. Potem dlugo byl spokoj.

Teraz znow wrocila, pisze do niego, ze chce sie spotkac, ciagle naciska na spotkania. My przylatujemy do Polski na wakacje niedlugo, zaraz tez mam urodziny, wiec nie chce tego czasu psuc mowieniem mu o tym, ze czytalam to wszystko.

Czy poza faktem, ze jestem glupia i mu nie powiedzialam na poczatku; poza faktem ze nie powinnam tego czytac co on pisze; poza faktem ze powinnam w tej chwili isc z nim porozmawiac - CZY TO JEST NORMALNE ze oni utrzymuja taki kontakt? Tym bardziej, ze jasno mu kiedys powiedzialam, ze nie toleruje przyjaznienia sie z bylymi, i on zna moje zdanie.

Prosze Was o pomoc, bo juz nie wiem co robic. I nie krytykujcie tego, co zrobilam, sama sie krytykuje (ale dwoch facetow mnie zdradzalo, wiec zaufanie to ciezki temat)

Pozdrawiam!
Jeśli pisali ze sobą o tym podczas gdy on już był z Tobą w związku to jest to nie fair.
Wciąż żałuje, że się z nią rozstał więc po co jest z Tobą? Jesteś pocieszeniem po tamtej czy jak?


Popieram Elve, powinien z szacunku do Ciebie nie korespondować ze swoją byłą. I jeszcze te aluzje, zdrobnienia? Nie przeszkadza Ci to, że się z nią kilka razy spotkał? Ja na Twoim miejscu bym się nad tym zastanowiła.


I wiem jak to jest, gdy ex wypisuje do Twojego faceta. Ex mojego TŻ też tak potrafiła pisać, żeby dał jej jeszcze jedną szansę, że żałuje rozpadu ich związku, że chciałaby się spotkać itp. TŻ mi o tym powiedział, a jej stanowczo zakomunikował żeby nie robiła sobie nadziei, ignorował jej wiadomości. I też miała zdjęcie z nim na swoim profilu na facebooku. Nie podobało mi się to, więc TŻ poprosił ją o usunięcie. Z czasem dała nam spokój.


Jeśli Twój TŻ byłby szczęśliwy z Tobą, to postąpiłby podobnie. A tak coś tu śmierdzi.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 16:50   #4
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: Moj Facet i Jego Ex

Cytat:
Napisane przez RudaMarudaLondon Pokaż wiadomość
CZY TO JEST NORMALNE ze oni utrzymuja taki kontakt? Tym bardziej, ze jasno mu kiedys powiedzialam, ze nie toleruje przyjaznienia sie z bylymi, i on zna moje zdanie.
Nie, to nie jest normalne. Jak na razie wychodzi na to, że jego była dziewczyna nie ma honoru, a Twój facet jeszcze się nie ogarnął po tamtym związku.
Pewnie dziewczyna będzie się tak cyklicznie odzywać, żeby przypominać o sobie. Więc dla zdrowia Waszego związku lepiej uciąć kontakt.
theorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 17:00   #5
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Moj Facet i Jego Ex

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Byliście już wtedy razem?


Wiesz, ja wychodzę z założenia, że można mieć z eks kontakt jeśli już nie ma emocji okołozwiązkowych. W innym przypadku jest to po prostu niezdrowe dla co najmniej jednej strony. Tutaj chyba jednak jakieś emocje są...i wcale nie tylko z jej strony. Piszesz, że jemu ufasz, a jej nie. Ale to on jest Ci winny lojalność, to on powinien skończyć temat, kiedy zaczyna to pachnieć eks żałującą i chcącą powrotu. To od niego zależy jak ten kontakt będzie wyglądać i czy w ogóle będzie. A on ten kontakt ma, mimo że wie że Ty tego nie akceptujesz.
To on jest nie fair.

No, chyba że tamto jego pisanie do niej po pijaku było jeszcze zanim się związał z Tobą i chyba że na jej wiadomości teraz odpisuje neutralnie albo wcale.
Nic dodać, nic ująć.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 17:22   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Moj Facet i Jego Ex

ja bym potrząsnęła facetem i zrobiła mu burzę, że jest dupkiem i cię okłamuje. smski pt: "żałuję, że cię straciłem" kierują pana do bramki z napisem 'odstrzał'. no i sorry, jak laska odpisuje, że jest zazdrosna to w tym momencie on powinien urwać/ochłodzić kontakt. facet tutaj daje dupy, dziewczyna nie jest winna.

kontakt z eks może być czymś normalnym i neutralnym, jeśli ludzie już nic więcej do siebie nie czują.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 18:01   #7
zielonkava
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 691
Dot.: Moj Facet i Jego Ex

Taa, ufasz mu. Oznaką tego, jest np. czytanie jego wiadomości?
Inna sprawa, że nie masz wg mnie podstaw, żeby mu ufać po odkryciu tych pijackich wyznań. Głupio robisz, że to wszystko ukrywasz w sobie, zamiast od razu z nim luźno pogadać, wypytać o były związek, bez pretensji. Jakby mu na tobie tak bardzo zależało, to by nie pozwalał na jej teksty typu 'denerwuje mnie twoja nowa laska' i stanowczo reagował. Jak dla mnie to on coś do niej jeszcze czuje, może tylko sentyment, ale kto wie, na ile jest silny i do czego mógłby doprowadzić. Dlatego nie czujesz się pewnie. To twój facet nie jest fair.
zielonkava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 18:02   #8
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Moj Facet i Jego Ex

Cytat:
Napisane przez RudaMarudaLondon Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim,

nie bede ukrywac, ze zalozylam konto tu tylko po to, zeby zadac to pytanie. Odchodze powoli od zmyslow i nie wiem co robic.

Od 7 miesiecy spotykam sie z facetem, ktory jest dla mnie idealny. Jest ulozony, ma dobra prace, plany - nie jakis szczeniak. Ufam mu, ale - no wlasnie - nie ufam jego bylej.
Poznalam go online i pierwsze co troche poszperalam na jego facebooku. Znalazlam tam stare (sprzed roku, dwoch) zdjecia jego i jego bylej. Nie pytalam go kto to, bo po co. Troszke tez poszperalam u niej, przyznaje, i ona tez ma z nim nadal zdjecia mimo, ze ma nowego faceta.
On i ona rozstali sie glownie z powodu odleglosci jaka ich dzielila, ale tez dlatego, ze on juz przestal jej pasowac, on chcial czegos powaznego a ona nie. Ona to zakonczyla. W liscie, tak na marginesie.
Wiem, ze on ja bardzo kochal, taki pierwszy powazny zwiazek, byli ze soba 3 lata.

Do sedna. Kiedys szukalam czegos u niego w pokoju, jakichs moich rzeczach, i znalazlam zdjecie z nia, listy od niej, stare walentynki. Nie powiedzialam mu o tym, odlozylam na miejsce. Kiedys tez zostawil na wierzchu telefon i fejsa z wiadomosciami od niej z ktorych wynika, ze sie spotkali pare razy, pisali tez do siebie zdrobniale itp. Kiedys po pijaku napisal do niej, ze zaluje, ze ja stracil. Pozniej ona cos napisala, ze widzi ze on jest szczesliwy ze mna i ze ja to denerwuje. Ogladala nasze zdjecia na moim facebooku i przypadkiem dodala mnie do zjanomych, nie przyjelam jej, zapytalam w wiadomosci czy ja znam, powiedziala ze to przypadkiem. Potem dlugo byl spokoj.

Teraz znow wrocila, pisze do niego, ze chce sie spotkac, ciagle naciska na spotkania. My przylatujemy do Polski na wakacje niedlugo, zaraz tez mam urodziny, wiec nie chce tego czasu psuc mowieniem mu o tym, ze czytalam to wszystko.

Czy poza faktem, ze jestem glupia i mu nie powiedzialam na poczatku; poza faktem ze nie powinnam tego czytac co on pisze; poza faktem ze powinnam w tej chwili isc z nim porozmawiac - CZY TO JEST NORMALNE ze oni utrzymuja taki kontakt? Tym bardziej, ze jasno mu kiedys powiedzialam, ze nie toleruje przyjaznienia sie z bylymi, i on zna moje zdanie.

Prosze Was o pomoc, bo juz nie wiem co robic. I nie krytykujcie tego, co zrobilam, sama sie krytykuje (ale dwoch facetow mnie zdradzalo, wiec zaufanie to ciezki temat)

Pozdrawiam!
Skąd ja to znam... kiedyś byłam z takim jednym, co prawda tylko kilka miesięcy. Eks sama go zostawiła bo ona nie chciała poważnego związku. On cały czas do niej coś czuł i ja się tego domyślałam ale głupia myślałam, że teraz jego uczucia przejdą na mnie.
Tak się nie stało, wystarczy że eks się o mnie dowiedziała i nagle jej się przypomniało że go kocha Tez były wiadomości, spotkanie po kryjomu, jakieś czułe słówka. Jak się o tym dowiedziałam to oczywiście kopnęłam pana w zadek i nie żałuje, szkoda czasu. Oczywiście z eks mu nie wyszło a potem chciał wrocić do mnie, bezskutecznie.

Jeśli te wiadomości były w momencie kiedy byliście już razem to ja bym odeszła, trzeba mieć trochę szacuku do samej siebie. Nie zniosłabym tej niepewności, że on coś wciąż do niej czuje i ją kocha a ja jestem tylko "zapchajdziurą".

Edytowane przez Oliwiabb
Czas edycji: 2015-02-18 o 18:05
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 18:09   #9
Pyzaka
Raczkowanie
 
Avatar Pyzaka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 138
Dot.: Moj Facet i Jego Ex

musisz z nim pogadać, a nie wykręcać się bo "urodziny" bo coś tam i powiedzieć, że nie życzysz sobie kontaktu z nią, bo w takiej formie nie może tak być. odwagi !
Pyzaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 08:18   #10
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Moj Facet i Jego Ex

Poważna rozmowa na już, zanim będą mieli okazję się spotkać. Niepotrzebnie dusisz to w sobie i ukrywasz. Chyba ich uczucia nie do końca się wypaliły. Postawiłabym ultimatum w tej sytuacji ja albo ona. I decyzja od razu, a nie żadne zastanowię się i coś tam. Jedno cięcie, szkoda cierpienia.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 09:03   #11
Pako_
Rozeznanie
 
Avatar Pako_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 636
Dot.: Moj Facet i Jego Ex

Kontakt z byłą czy nawet przyjaźń to nic złego, tylko trzeba zdawać sobie sprawę że pewne rzeczy już nie wrócą.
Musisz go spytać, czy zdaje sobie sprawę, że jest już w innej sytuacji.
Pako_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 09:18   #12
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Moj Facet i Jego Ex

Cytat:
Napisane przez RudaMarudaLondon Pokaż wiadomość
Ufam mu, ale - no wlasnie - nie ufam jego bylej.
Jakbyś mu ufała to by wątku nie było. Chyba, że twój facet to bezwolne warzywo, zła eks czai się w pobliżu i trzeba jej pilnować, bo on nie umie sobie sam poradzić.

Pakujesz się w trzeci związek w którym facet będzie cię prawdopodobnie zdradzać, czy ty się nie uczysz na własnych błędach? Pisał jej, że żałuje że się rozstali będąc z tobą, a ty pytasz czy to normalne.
W dodatku ewidentnie mają do siebie sentyment.

Ciekawi mnie po jakim czasie od rozstania z eks zaczął być z tobą tak swoją drogą.
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 23:33   #13
RudaMarudaLondon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Moj Facet i Jego Ex

Odpowiadajac na wszystko.
Po pierwsze - niesamowicie dziekuje za wszystkie wiadomosci.
Po drugie - tak, pisal jej to jak zaczynalismy byc razem, po pierwszym miesiacu chyba mniej wiecej.
Po trzecie - zaczal byc ze mna ponad rok po rozstaniu z nia, czy okolo roku, dokladnie nie pytalam. Nie gadalam z nim o jego bylych jakos dokladnie, on mnie tez o bylych nie wypytywal. Gadalam z nim tylko tak pobieznie, dlaczego zerwalismy z poprzednimi.
Po czwarte - chcialabym byc tak odwazna i umiec z nim o tym po prostu porozmawiac. Ale znam go na tyle, ze wiem co sie stanie jak powiem, ze czytalam wiadomosci. Gdyby on czytal moje bym sie nie wnerwiala, bo nie mam nic do ukrycia. On - nie wiem, moze to przyjacielskie, moze tu w Anglii sa inne zwyczaje..
RudaMarudaLondon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 05:13   #14
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Moj Facet i Jego Ex

Cytat:
Napisane przez RudaMarudaLondon Pokaż wiadomość
On i ona rozstali sie glownie z powodu odleglosci jaka ich dzielila, ale tez dlatego, ze on juz przestal jej pasowac, on chcial czegos powaznego a ona nie. Ona to zakonczyla. W liscie, tak na marginesie.
Wiem, ze on ja bardzo kochal, taki pierwszy powazny zwiazek, byli ze soba 3 lata.

Pozniej ona cos napisala, ze widzi ze on jest szczesliwy ze mna i ze ja to denerwuje.
Teraz znow wrocila, pisze do niego, ze chce sie spotkac, ciagle naciska na spotkania.
Zwyczaje? To mnie rozbawiłaś teraz
Ona go zostawiła, bo on chciał poważnego związku po 3 latach, czyli co miały być zaręczyny i wspólne mieszkanie, no bo skoro odległość duża to tak wnioskuję. I teraz naciska na spotkania, bo jest zazdrosna o Wasze szczęście.
Serio, przejmujesz się zwyczajami?
A gdyby naturalne było, że w Anglii ma się dwie dziewczyny na raz, to potrafiłabyś się z tym pogodzić, bo w tym kraju taki zwyczaj?
Czyli nie porozmawiasz z nim z obawy, że wybierze tamtą?
Powiem Ci kusisz los.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 07:22   #15
Amellie_flower
Raczkowanie
 
Avatar Amellie_flower
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 132
Dot.: Moj Facet i Jego Ex

Kobieto weź z nim pogadaj...
__________________
Poza Polską od 27.10.2013
Wspólne mieszkanko z Nim od 1.05.2014 czekam..

Olejowanie włosów od 1.04 - czekam na efekty!
Amellie_flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 10:33   #16
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Moj Facet i Jego Ex

Dla mnie gość do odstrzału i tyle.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-20 11:33:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.