Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-19, 10:57   #1411
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez MagdalenaMonka Pokaż wiadomość
Ten salon o którym mówię, to też nie sieciówka, tak tylko dodam. I zgadzam się z Tobą co do opinii o sieciówkach. To trochę dla mnie jak fastfood ale oczywiście zdarzają się wyjątki!
Jeżeli chodzi o przedział cenowy to dokładnie nie wiem. Ale długie włosy to coś koło 180 zł. Uważam, że to niezbyt drogo, a z efektu myślę, że będziesz zadowolona

Tak czy inaczej, powodzenia z kolorkami życzę!)

Dzięki, właśnie tak mnie poinformowali, że takie przedziały cenowe także bardzo optymistycznie Oby jeszcze kolorek wyszedł ładny
Ogólnie jestem zdecydowana i w pierwszym tygodniu lutego umawiam się tam, akurat w weekend 7-8 luty mam taką imprezę wyjazdową i zalezy mi aby dobrze wyglądać
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 14:52   #1412
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Hej
Dzisiaj rano byłam u fryzjera na próbną fryzurkę przed studniówką. Mam włosy kręcone, trudne do cięcia, ale łatwo układające się. Normalnie chodzę do APH, ale żeby było taniej chciałam spróbować też tu. Chciałam ładnie spiąć moje loki w niby kok, zostawić grzywkę i parę kosmyków włosów wypuścić. Panią poleciła mi koleżanka, którą też ona czesała na studniówkę. Zapisując się odniosłam wrażenie, że Pani wszystkim robi to sami, ale postanowiłam zaryzykować. I teraz bardzo żałuję. A oto dlaczego.

1. Pani fryzjerka (szefowa salonu) dopiero susząc mi włosy zapytała się co robimy. Po 1 nie słyszałam jej dokładnie, a po 2 skąd ona wiedziała, że trzeba będzie te włosy wysuszyć? Chciała mi loki dodatkowo kręcić na wałkach i z tego ułożyć fryzurę. Nie zgodziłam się na to, bo ja już loki mam, więc po co je jeszcze kręcić? I podobają mi się takie jakie mam i cała uroda w nich to to, że to nie są takie typowe loki.
2. Stwierdziła, że z takich prostych włosów nie da się ułożyć tego co chcę. Loki suszyła tylko suszarką, która je rozwiewa i robi puch a nie loki. A moim trzeba wyjątkowo pomóc się kręcić. Na moją prośbę, by wysuszyła mi włosy dyfuzorem pogrzebała w szafkach, powiedziała że wszystkie dyfuzory zawiozła ostatnio do domu bo nikt ich nie używał i stwierdziła, że wyjmie coś innego, też jeszcze nie używanego. (Zastanawiałam się czy nie przynieść własnego dyfuzora, ale nie powiedziałam tego głośno.) Nie wiem dlaczego ale z tego pomysłu zrezygnowała i w końcu zakręciła mi włosy na wałki Czyli najpierw je wyprostowała, a potem zakręciła... Po tym chciałam uciekać, ale stwierdziłam że wytrzymam i może wyjdzie coś ładnego.
3. Ktoś z zaplecza krzyknął: 'chcecie coś do picia?' To chyba nie było pytanie do mnie zakładając że jestem klientką i nikogo tam nie znam. Moja fryzjerka chciała herbatę. Po około 5 minutach zwróciła się do mnie: 'a może Pani chciałaby się czegoś napić?'.
4. Przyniosła koszyk z wałkami i pudełko ze szpilkami i pyta się mnie czy będę jej podawać wałki i szpilki Na koniec też podawałam jej wsówki... (A dziewczyna obok mnie która miała farbowanie na takich foliach, zakładała je sama na taką tekturkę żeby się wygodniej malowało i trzymała miskę z farbą)
5. Gdy doszłyśmy z wałkami do mojej grzywki zaczęły się problemy. Już wcześniej ustaliłyśmy że chce mieć prostą grzywkę, ale Pani koniecznie chciała mi ją zakręcić na wałek Nie była w stanie mi wytłumaczyć po co teraz kręcimy grzywkę skoro ma być prosta i potem będzie trzeba ją prostować. A przez suszenie grzywka już była prawie prosta. Na koniec powiedziała: 'no jak Pani chce...'
6. Siedząc z wałkami pod takim kloszem (nie wiem jak to się nazywa) cały czas musiałam się garbić, bo Pani nie pofatygowała się żeby to urządzenie trochę podnieść do góry, a ja już nie miałam siły na to zwracać uwagę.
7. Przy upinaniu włosów gdy bardzo mocno wbiła mi spinkę w głowę, powiedziała: 'ojoj, zaraz głowę urwiemy ' Słowa 'przepraszam', chyba ta Pani nie zna.
8. Gdy rozkładała mi loczki, od razu zaznaczyłam, że nie chcę ich mieć jak ośmiornica macek. Mam oczywiście jak ośmiornica...
9. Jedyne ładne co mi zrobiła to grzywka. Jest w większości tak jak ją chciałam.
10. Bardzo lubię się wyróżniać i dlatego przygotowuje wszystko z taką precyzją i dokładnością. Podczas czesania Pani mówi: 'teraz dużo dziewczyn robi sobie takie fryzury na studniówkę.' Dodała coś jeszcze w tym guście, ale już nie pamiętam co dokładnie. Także koniec z moim wyróżnianiem się spośród innych. Ale tak jest jak Pani robi fryzurę, której ja nie chciałam.

Podsumowując: Fryzura jest ładna, ale zdecydowanie nie dla mnie i nie na studniówkę. Postarza i robi ze mnie 'starą malutką'. Do tego powiększa głowę, czego też chciałam uniknąć.
Dlatego wygrzebie moje oszczędności i pójdę do APH i mam nadzieję, że będzie dobrze bo na fryzurę próbną tam, już mnie nie stać.
Tutaj za wszystko zapłaciłam 50zł, chociaż miało być 35zł. Nie kłóciłam się o to i teraz żałuję. W ogóle żałuję że nie uciekłam stamtąd gdy okazało się, że salon nie posiada dyfuzora. Ale cóż, człowiek uczy się na błędach i ja ten zapamiętam do końca życia.
A teraz siedzę i czuję jak spinki wbijają mi się w głowę, ale czekam by pokazać się cioci i w tym co mam na głowie
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 20:13   #1413
miszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 14
Dot.: fryzjer który umie zrobić platynę-plizzzz

a ja wczoraj bylam u fryzjera i zrobil mi troche za jasne i za duzo pasemek blond
miszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 00:36   #1414
agusia5551
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej mam pytanie co do tego salonu na Wąwozowej...jak tam jest z robieniem fryzur? Najbardziej interesuje mnie fryzurka studniówkowa, ale nie żadne koki czy inne upięcia tylko raczej loczki bądź fale. Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź.

poza tym jeśli ktoś zna fryzjera gdzie świetnie układają cienkie włosy to także proszę o namiary!
agusia5551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 14:20   #1415
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

a ktos od wloskow kreconych;/ to jest tragedia.... od mojej siostry fryzjerka wziela 7 zl bo nie umiala sobie poradzic z jej wlosami, a wiedziala ze sie kreca;/ chcialabym obciac wloski tak, zeby ich skret byl podkreslony.. raz mialam takie sczescie i byly cudne a nastepnym razem chodzilam z prawie prostymi bo loczki za nic sie robic nie chcialy;(
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:57   #1416
kuleczkix
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja osobiście polecam Radosława Kostiw.Jest na xxxxxxNie ma uważam lepszego stylisty,który dobiera kobiece fryzury...a te kolory....ja jestem zaczarowana.Mocny koleś w tym co robi.....polecam!!!!!!

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-01-23 o 14:23
kuleczkix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 20:03   #1417
kuleczkix
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Stylista Radosław Kostiw,jest specjalistą włosów kręconych.Moja koleżanka chodzi do niego już dwa lata i jest w stanie ujarzmić jej kędziorki.Doradzi,d obierze produkty,jest na serio cool.
kuleczkix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 21:45   #1418
Annn83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 35
Dot.: milek design !!!!!!

Witam,
wybieram się do Milekdesign na farbowanie, w zasadzie tylko jakieś pasemka i nie wiem kogo wybrać, możecie kogoś polecić? Może zdecydyje się na zmianę koloru, ale nie wie kto naprawdę dobierze kolor. Strzygę się u Basi, ale nie wiem czy ona też jest godna polecenia, jeśli chodzi o farbowanie?
Annn83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 07:52   #1419
buniaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: milek design !!!!!!

Polecam Grzegorza, super kolorki robi na głowie!
buniaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 08:47   #1420
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Salon Camille Albane w Warszawie

W ostatnim dodatku do Urody "piękne włosy" NR 6 (16) listopad 2008-styczeń 2009 znalazła się informacja na temat salonów Camille Albane.

M. in. pod hasłem, czego możesz oczekiwać? opis: "Przede wszystkim doskonałej koloryzacji (także na tak trudny kolor jak rudy). Pasemka malowane są bezpośrednio na włosach (pędzelkiem, gąbką, szczoteczką). Dlatego wychodzą bardzo naturalne."

Pod hasłem Specjalność
opis: "Unikatowa technika farbowania na wszystkie możliwe odcienie rudości. Balejaż wykonywany pędzelkiem".

Jestem bardzo ciekawa jak to się ma do rzeczywistości. Interesują mnie salon w Warszawie, może ktoś w którymś był (mieszczą się m.in. w CH Arkadia i CH Wola Park).

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2009-01-26 o 09:35 Powód: dodatkowe info
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 09:50   #1421
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomości: 66
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Dzięki, właśnie tak mnie poinformowali, że takie przedziały cenowe także bardzo optymistycznie Oby jeszcze kolorek wyszedł ładny
Ogólnie jestem zdecydowana i w pierwszym tygodniu lutego umawiam się tam, akurat w weekend 7-8 luty mam taką imprezę wyjazdową i zalezy mi aby dobrze wyglądać

Aż ja nabrałam ochoty na jakiś nowy kolorek mhhh Pan Paweł coś niedługo doradzi a wczoraj byłam w teatrze, tylko wyprostowałam lekko włosy i przeciągnęłam woskiem i byłam bardzo mile zaskoczona jak co rusz ukradkiem zerkałam w lustro. Zdałam sobie sprawę, że wyglądam jakbym dopiero wyszła od fryzjera hihi a wcale tak nie było! Jednak dobrze obcięty włos i ładny kolor robią swoje, bo czułam że wyglądam super, a przecież dopiero skończyłam chorować
Pozdrawiam!
MagdalenaMonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 10:00   #1422
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomości: 66
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez agusia5551 Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie co do tego salonu na Wąwozowej...jak tam jest z robieniem fryzur? Najbardziej interesuje mnie fryzurka studniówkowa, ale nie żadne koki czy inne upięcia tylko raczej loczki bądź fale. Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź.

poza tym jeśli ktoś zna fryzjera gdzie świetnie układają cienkie włosy to także proszę o namiary!

Myślę, że jeżeli chcesz robić loki i fale to nie masz się czego obawiać, możesz się wybrać do Pana Pawła. Ja nigdy u niego nie robiłam żadnych loczków, widziałam tylko inną klientkę i wyglądała naprawdę ładnie. W ogóle loki są fajne, więc ciężko obiektywnie ocenić ;-)
Jednak szukając fryzjera- mistrza w upinaniu włosów trzeba naprawdę się natrudzić, bo tak jak nie każdy fryzjer umie robić baleyage, czy sciąć specyficzne włosy, tak też nie każdy umie - a raczej większość nie umie, lub nie lubi - czesać. Moja przyjaciółka była ostatnio na czesaniu, wybierając się na imprezę firmową, na placu Trzech Krzyży u jakiegoś fryzjera - zabijcie nie pamiętam nazwiska! :/ - i to jest polecany fryzjer od upięć, koków i czesania. Bardzo ładnie wystylizował jej włosy a la lata 50, z opaska może trzeba poszperać, może któraś też u niego była. Tylko na pewno się ceni, bo za czesanie - nie kok - wziął ponad 150 zł. No to tak z przymrużeniem oka i na jakąś super okazję
MagdalenaMonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 13:39   #1423
asiorek1707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

reklama

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-01-29 o 22:03
asiorek1707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:09   #1424
kingulec609
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
GG do kingulec609 Send a message via Skype™ to kingulec609
Dot.: Najlepszy/najgorszy fryzjer w Warszawie?

Witam,
ja osobiscie sprawdzilam juz kilka razy i sie nie zawiodłam - a wrecz przeciwnie - firme Pogotowie Ksoemtyczne z Warszawy. Profesjonalna i dobrze wyszkolona kadra, zawsze dobrze doradzą a przy tym miło, a co dla mnei najwazniejsze dojezdzaja do domu
POLECAM !!
kingulec609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 17:50   #1425
pewien
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Najlepszy/najgorszy fryzjer w Warszawie?

Ja polecam Radka Kostiw.Doradzi zawsze kobiecie co powinna nosić.Nie trzeba mu sugerować co i jak.Jest uważam najlepszym stylistą i doradcą włosów w Warszawie.Można się zapisywać do niego pod numerem tel.609-514-896.A uważam najważniejsze jest to,że strzyże osobiście,a nie jak u większości "wielkich stylistów",że strzygą asystenci.GORĄCO POLECAM
pewien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 13:01   #1426
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Po kolejnej fryzjerskiej porażce podbijam temat, może ktoś mnie przekona że powinnam się następnym razem zapisać tu
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 14:54   #1427
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Najlepszy/najgorszy fryzjer w Warszawie?

ja tam polecam magde skwarzewska z davidsa na wileńskim ja zawsze jestem zadowolona
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 21:53   #1428
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
a ja polecam mały salonik na Bielanach - ul. Bogusławskiego 20
Vadi, mozesz podać nazwę tego saloniku i kontakt (telefon)?
__________________


ines25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 16:06   #1429
pewien
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja w końcu mam przepiękną fryzurę dzięki RADOSŁAWOWI KOSTIW.Nawet dostałam podwyżkę w pracy dzięki nowemu wizerunkowi.To niesamowite jak potrafi genialnie i pozytywnie zmieniać kobiety.NA-LEPSZE!!!!!Namiary na tego MISTRZA NOŻYCZEK to 609-514-896.Przyjmuje w centrum WarszawyPOLECAM GORĄCO
pewien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 19:46   #1430
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez pewien Pokaż wiadomość
Ja w końcu mam przepiękną fryzurę dzięki RADOSŁAWOWI KOSTIW.Nawet dostałam podwyżkę w pracy dzięki nowemu wizerunkowi.To niesamowite jak potrafi genialnie i pozytywnie zmieniać kobiety.NA-LEPSZE!!!!!Namiary na tego MISTRZA NOŻYCZEK to 609-514-896.Przyjmuje w centrum WarszawyPOLECAM GORĄCO
Reklama?
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 10:33   #1431
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomości: 66
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez pewien Pokaż wiadomość
Ja w końcu mam przepiękną fryzurę dzięki RADOSŁAWOWI KOSTIW.Nawet dostałam podwyżkę w pracy dzięki nowemu wizerunkowi.To niesamowite jak potrafi genialnie i pozytywnie zmieniać kobiety.NA-LEPSZE!!!!!Namiary na tego MISTRZA NOŻYCZEK to 609-514-896.Przyjmuje w centrum WarszawyPOLECAM GORĄCO
haha reklama!
podwyżka w pracy dzięki nowemu wizerunkowi? Przepraszam, ale nie będę nawet pytać, gdzie niby pracujesz..
MagdalenaMonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 18:02   #1432
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja mam pytanie czy zachwalany Pan Darek w CH Arkadia jeszcze tam pracuje?
I jakiej ceny moge sie spodziewac za strzyzenie, kiedy teraz mam wlosy troche za ramiona?
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 19:14   #1433
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Doradźcie mi coś plis..Pogotowie Kosmetyczne czy Strefa Cięcia? ..a może zupełnie co innego?
Potrzebuję pilnie fryzjera
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 19:16   #1434
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Podobno w pogotowiu kosmetycznym pracuje rewelacyjna fryzjerka Tamara. Sama nie korzystałam... Strefy cięcia nie znam, nigdy nie byłam.
A zna ktoś może Salon Colour Box na ul.Kaczej?
__________________


ines25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 19:23   #1435
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ines25 Pokaż wiadomość
Podobno w pogotowiu kosmetycznym pracuje rewelacyjna fryzjerka Tamara
No mają w kadrze Tamarę - strzyże 2 czy 3 parami nożyczek na raz..tylko nie wiem czy ryzykować
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 19:26   #1436
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
No mają w kadrze Tamarę - strzyże 2 czy 3 parami nożyczek na raz..tylko nie wiem czy ryzykować
Czytałam i słyszałam o niej w samych superlatywach! Ale powtarzam, ja nie korzystałam więc osobiście nie umiem ocenić i nie namawiam
__________________


ines25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 19:32   #1437
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ines25 Pokaż wiadomość
Czytałam i słyszałam o niej w samych superlatywach!
Więc może się skuszę..tym bardziej, że ceny u nich przyzwoite
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 20:31   #1438
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie czy zachwalany Pan Darek w CH Arkadia jeszcze tam pracuje?
I jakiej ceny moge sie spodziewac za strzyzenie, kiedy teraz mam wlosy troche za ramiona?
Nie wiem, niestety, czy pacuje. Dawno tam nie byłam. A strzyżenie coś ok. 65zł.
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 22:01   #1439
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Byłam u polecanego pana Pawła w salonie przy ul. Wąwozowej 20

Jestem w szoku pozytywnym
Zaczynając od początku to mam bardzo grube włosy, jest ich baaardzo dużo i bardzo ciężko mi się je układa. Sięgały ramion, może troszeczkę za. Uprzedziłam, że zależy mi na tym coby je z objętości zdjąć, z długości jedynie tyle co trzeba.
I jest super! W życiu nie byłam tak zadowolona z wizyty u fryzjera Powiedziałam panu Pawłowi o co mi chodzi, on wysłuchał, powiedział co myśli i chwycił za nożyczki. Nie wiedziałam do końca czego się spodziewać Ale efekt końcowy - szczęka opadła;] Oczywiście musiałam tam wtrącić swoje conieco, ale pan Paweł jest młodym, otwartym człowiekiem, niezwykle cierpliwym
Widać, że dobrze zna się na tym co robi, umie doradzić, dba o to żeby klientki były w pełni zadowolone. Jest sympatyczny, można sobie pożartować. Jestem pewna w 100% że tam wrócę

Od strony technicznej to lokalizacja salonu jest dobra, tuż przy metrze Kabaty. Salonik też niczego sobie. Nie miałam problemu z zapisaniem się - zadzwoniłam w sobotę i wizyta w poniedziałek. Zupełnie przez przypadek odebrał sam pan Paweł Zapłaciłam 80zł, w sumie najdroższe strzyżenie na moim koncie ale uważam że warto było

POLECAM! ;-)
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 15:13   #1440
capranubiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

No dobrze, przejrzałam uważnie wątek i zachęcona Waszymi opiniami zapisałam się na wizytę do pana Pawła z salonu przy Wąwozowej Mam strasznie zniszczone włosy, przy okazji masakrycznie trudne do ułożenia - niby kręcone, ale tak naprawdę sianowate, i sięgają już do połowy łopatek. Nawet jeszcze nie wiem, co chcę z nimi zrobić, ale mam nadzieję, że p.Paweł jako fachowiec dobrze mi doradzi. W czwartek wszystko będzie jasne i na pewno dam znać jak poszło - do tej pory miałam same nienajlepsze doświadczenia z fryzjerami. Życzcie mi powodzenia. ;P
__________________
panta rhei

Edytowane przez capranubiana
Czas edycji: 2009-02-10 o 15:14
capranubiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.