DAX - BOTOX EFFECT - czy warto??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-02, 14:03   #1
Butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 90

DAX - BOTOX EFFECT - czy warto???


Wiatjcie Dziewczyny, chciałam zapytać Was o serie Perfecta AgeControl 35+ BotoxEffect (Daxa). Czy może któraś z Was już używała lib używa tej serii? Zainteresował mnie krem na dzień bo ma filtry SPF15 i jestem zaciekawiona kremem pod oczy, tylko nie wiem czy warto (szczególnie mając na uwadze chybiony krem pod oczy ostatniej serii Model Bioenergia). Nawiasem mówiąc ostatnio wypaćkałam 3 póbki kremu na dzień nowej serii Botox Efect Bielendy i muszę powiedzieć że jest bardzo mnie zaskoczył na plus i jest bardzo przyjemny w użyciu, zostawia śliczny macik na buźce i ładnie nawilża. Proszę Was dziewczyny o Wasze opinie na temat tej serii Daxa i liczę na Waszą pomoc. Pozdrowionka
Butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-02, 20:24   #2
Butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 90
Re: DAX - BOTOX EFFECT - czy warto???

Hej Dziewczyny, żadna z Was nie używała tej serii? Nie wierzę. Please, please,please.
Pluszak napisał(a):
> Wiatjcie Dziewczyny, chciałam zapytać Was o serie Perfecta AgeControl 35+ BotoxEffect (Daxa). Czy może któraś z Was już używała lib używa tej serii? Zainteresował mnie krem na dzień bo ma filtry SPF15 i jestem zaciekawiona kremem pod oczy, tylko nie wiem czy warto (szczególnie mając na uwadze chybiony krem pod oczy ostatniej serii Model Bioenergia). Nawiasem mówiąc ostatnio wypaćkałam 3 póbki kremu na dzień nowej serii Botox Efect Bielendy i muszę powiedzieć że jest bardzo mnie zaskoczył na plus i jest bardzo przyjemny w użyciu, zostawia śliczny macik na buźce i ładnie nawilża. Proszę Was dziewczyny o Wasze opinie na temat tej serii Daxa i liczę na Waszą pomoc. Pozdrowionka
Butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-02, 20:33   #3
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: DAX - BOTOX EFFECT - czy warto???

Pluszaczku, ta seria jest (???) w sprzedaży od bardzo niedawna! w esentii chyba od tygodnia, a ja w zeszłą sobotę oblazłam główniejsze sklepy w mojej wiosce (> 300 tys. mieszkańców) i jeszcze nigdzie nie mieli ...
A że o efektach nie ma co mówić wcześniej niz po miesiącu używania, to nie dziw się, że odzew niewielki ..
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-02, 21:39   #4
Butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 90
Re: DAX - BOTOX EFFECT - czy warto???

Magusiu, w esentii są opóźnieni hihi. U mnie tzn tam gdzie mieszkam ta seria jest w sprzedaży już jakiś czas podobnie jak ta druga seria Age Perfect 45+. Niemniej dziękuję Ci za odzew. To może będę pierwsza która ją wyprubuje. Pozdrawiam serdecznie.
Butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-03, 07:42   #5
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: DAX - BOTOX EFFECT - czy warto???

Ja kupiłam miesiąc temu na targach, ale zaczęłam używać dopiero tydzień temu - tzn. kremu na dzień i na noc, bo pod oczy kupiłam 3 dni temu. Więc niewiele mogę jeszcze powiedzieć. Drażni mnie trochę zapach tych kremów na dzień i na noc - taki ozonowy, za którym nie przepadam, na szczęście krem pod oczy jest bezzapachowy.

Ja chyba nie będę dobrą kandydatką do oceny tej serii, bo po pierwsze nie używam ich codziennie, tylko co 2-3 dni, a po drugie nie stosuję ich samodzielnie, tylko na to nakładam krem nawilżający/odżywczy Inter Fragrances Program Hypoalergiczny.

Też będę wdzięczna, jeśli któraś z Was, która używa ich regularnie, wypowie się po miesiącu co do skuteczności.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-06, 12:41   #6
epolit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 11
Re: DAX - BOTOX EFFECT - czy warto???

Pluszak napisał(a):
> Wiatjcie Dziewczyny, chciałam zapytać Was o serie Perfecta AgeControl 35+ BotoxEffect (Daxa). Czy może któraś z Was już używała lib używa tej serii? Zainteresował mnie krem na dzień bo ma filtry SPF15 [...]

A może ktoś wie coś więcej na temat tych filtrów? Są skuteczne? Nie udało mi się znaleźć informacji na ten temat

Pozdrawiam,
Evik
epolit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-06, 12:57   #7
Eliza_DB
Raczkowanie
 
Avatar Eliza_DB
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 208
GG do Eliza_DB
Re: DAX - BOTOX EFFECT - czy warto???

Mam na noc i po oczy, stosuję ponad tydzień, regularnie, ten pod oczy również rano, a efekty? Nie wiem. Ale nie jestem wiarygodna, bo ja nigdy u siebie nic nie dostrzegam, zauważają natomiast inni, widać za często sie ogladam, żeby dostrzec jakieś zmiany. Mam 32 lata a więc i zmarchy pod oczami, dosyć duże mam tez zmarszczki na czole, takie głębokie. Czekam więc na efekt z utęsknieniem. Ale z trochę nie chce mi się wierzyć, że krem za 20 zł może miec takie właściwości. To po co w takim razie Dermika ma podobny za 110 zł? Albo Dermika przesadza albo Dax tylko każde w inną stronę. Poza tym Dax nawet nie wysilił się, żeby umieścić jakąś informację na swojej stronie www. to trochę żenada, nie uważacie?
Eliza_DB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.