Keratynowe prostowanie włosów cz. V - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-11, 13:22   #631
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,


miałam już kiedyś robione prosotwanie w salonie. efekt super ale na krótko więc ogolnie nie byłam zadowolona... może przez pierwsze kilka dni az do umycia włosów. Teraz chce zrobic sama. Czy któraś z was miala tak że czasem wychodzi lepiej a czasem gorzej? I co najlepiej zrobic zeby zminimalizowac niepowodzenie w sensie czego najbardziej pilnowac przy keratynie
Prostownica musi się nagrzewac minimum do 190-200 st. Produkt trzeba dokładnie nałożyć na włosy i postępować zgodnie z instrukcja od producenta.
Po zabiegu nie powinno używać się produktów z sodium chloride ponieważ ten składnik wpływa na wyplukiwania się keratyny. Po zabiegu nadal trzeba stosować pielęgnację czyli odżywki, olejowanie serum na końcówki.
I przede wszystkim nie oczekuj niemożliwego, czyli że włosy będą jak po prostownicy przez kilka miesięcy, to niemozliwe. Ale po zabiegu powinny być gładsze i łatwiejsze w układaniu.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 09:53   #632
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Prostownica musi się nagrzewac minimum do 190-200 st. Produkt trzeba dokładnie nałożyć na włosy i postępować zgodnie z instrukcja od producenta.
Po zabiegu nie powinno używać się produktów z sodium chloride ponieważ ten składnik wpływa na wyplukiwania się keratyny. Po zabiegu nadal trzeba stosować pielęgnację czyli odżywki, olejowanie serum na końcówki.
I przede wszystkim nie oczekuj niemożliwego, czyli że włosy będą jak po prostownicy przez kilka miesięcy, to niemozliwe. Ale po zabiegu powinny być gładsze i łatwiejsze w układaniu.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Dokładnie tak. Dodam jeszcze, że zdarza się że efektu tafli nie ma, Włosy są lepszej jakości, odżywione, ale bez wyprostu.
Warto mieć też odżywkę z linii z której była keratyna
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 08:02   #633
dbcka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Hej, ja prostuję włosy już od paru lat. Dawniej sama w domu, ale odkąd mam dzieci zwyczajnie mi się nie chce. Za każdym razem miałam poparzoną skórę i kilka godzin wyjęte z dnia, bo jednak samemu robi się dłużej niż u fryzjera. Od 2 lat chodzę do xx i chyba wolę się zrelaksować u fryzjera niż parzyć głowę w domu. Cena też nie jest wysoka, bo robiłam keratynę w różnych miejscach i jednak J'adore wygrywa. Miła atmosfera, panie na prawdę robią to profesjonalnie. Na moich włosach efekt utrzymuje się do pół roku. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-12-14 o 10:52 Powód: reklama
dbcka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 09:19   #634
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Hej, tez przymierzam sie do samodzielnego prostowanie, tzn. kolezanka mi zrobi
robiłam w salonie produktami Alfaparf, 4 h z zyciorysu i 400 zł mniej w portfelu


efekt? super przez tydzien, potem jednak musiałam koncowki przyprostowac rano , ogolnie do 2 mscy widziałam efekt, wiec za 400 zł jednak za drogo
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 18:00   #635
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Na mnie też alfaparf slabo zadziałała. Właściwie lekkie wygładzenie na 2 tygodnie.
Teraz robiłam encanto nanox i też bez szału

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 07:58   #636
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

ja sie zastanawiam nad produktami INOAR
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 10:42   #637
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Inoar jest świetny Robiłam już dwa razy i póki co zostaje przy tym produkcie.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-17, 10:49   #638
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Inoar jest świetny Robiłam już dwa razy i póki co zostaje przy tym produkcie.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Którym robiłaś?
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 10:49   #639
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Inoar jest świetny Robiłam już dwa razy i póki co zostaje przy tym produkcie.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Którym robiłaś?IMG_5117.jpg
IMG_5116.jpg
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 11:56   #640
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Robiłam wersja marocan. Śmierdziało tak samo jak encanto ale efekt świetny. W styczniu planuje zrobić kolejny zabieg

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-18, 10:08   #641
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Robiłam wersja marocan. Śmierdziało tak samo jak encanto ale efekt świetny. W styczniu planuje zrobić kolejny zabieg

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
sama robilas ??
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-18, 17:07   #642
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
sama robilas ??
Tak. Potrzebowałam tylko pomocy siostry do nałożenia keratyny na pasma z tyłu. A suszenie i prostowanie robiłam sama

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-21, 20:38   #643
seqq
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Też robiłam sobie sama keratynę, ale po kilku razach uznałam, że nie chce mi się z tym męczyć i wolę, żeby to ktoś się mną zajął.xxx Efekt utrzymuje się długo, keratyna porządnie nałożona (bo przyznam się, że 2 razy byłam w jakimś małym salonie, gdzie dziewczynie zdarzyło się pomijać pasma i zrobione było niedokładnie). Teraz jest jeszcze dobra promocja, więc tym bardziej warto, zwłaszcza przy długich włosach

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-12-23 o 09:30 Powód: reklama
seqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-17, 19:25   #644
pinkpanther69
Wtajemniczenie
 
Avatar pinkpanther69
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 474
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Moim zdaniem trzeba trafić na osobę, która dobrze wykona zabieg i dobierze parametry. Bo sam produkt, a źle wykonany to i tak nie będzie szału

edit:
Prostownice z GHD maja ten problem, że często nie mają regulacji temperatury i "same sobie dostosowują", a to ogólnie nie daje żadnej kontoli.

Moja koleżanka robi keratynę od ucha. Ma problemy z przetłuszczaniem, a górę stosunkowo gładką i wygląda to ok. Wiadomo, jak ktoś ma fale od nasady to nie będzie wyglądało dobrze. Ale spokojnie 2-5 cm odstępu może być.

Co do składów to po keratynie nie może być sls i sodium chloride. Po nanoplastii znowu nie może być siarki. W każdym przypadku powinno być niskie PH dlatego odpadają wszelkie szampony dla dzieci gdzie PH czesto dochodzi nawet do 9, otwiera łuskę i już na starcie często powoduje łupież..Widzę też dużą różnicę w kosmetykach. Po petal fresh, granat z allterry zdarzało mi się, że włosy były matowe i trochę się puszyły. Teraz zamawiam tylko Agave i to jest naprawdę sztos https://keratinmoment.pl/produkt/aga...-wygladzajacy/
__________________
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burze minie… chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu - Vivian Green
Kobiety są prawdziwymi architektkami społeczeństwa - Harriet Beecher Stowe

Edytowane przez pinkpanther69
Czas edycji: 2021-01-17 o 19:31
pinkpanther69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-07, 15:08   #645
PannaBennet
Raczkowanie
 
Avatar PannaBennet
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 156
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Przyszedł czas i na mnie mam dosyć tego wiecznego puchu i włosów, ktre zyją swoim życiem. Ostatnie dwie godziny spędziłam czytając ten wątek, ale póki co mam mętlik w glowie... Jedyne co wiem na pewno to, że nie będę tego robić sama, jednak to za duża ingerencja i szkoda włosów. Zastanawiam się tylko w które kosmetyki pojść, od tego będą zależły dalsze kroki, więc na trochę tu przycupnę szelkie rady chętnie przyjmę i będę z nimi dyskutować
PannaBennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-07, 15:31   #646
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

U mnie najlepiej sprawdza się inoar

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-07, 18:32   #647
izabella_golucka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Ja wiecznie narzekałam na takie siano udałam się do fryzjera i polecili mi keratynowe prostowanie, myśle okej- czemu nie tyle pięknych zdjęć w necie. Jestem zachwycona ! Spokój nastał i brak walki przed jakimkolwiek wyjściem. Oczywiście zalecenia są by używać kosmetyków tej samej firmy by efekt się utrzymał i już drugi miesiąc i mogę z czystym sumieniem polecić.
izabella_golucka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-07, 20:10   #648
szmineczka1
Raczkowanie
 
Avatar szmineczka1
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez PannaBennet Pokaż wiadomość
Przyszedł czas i na mnie mam dosyć tego wiecznego puchu i włosów, ktre zyją swoim życiem. Ostatnie dwie godziny spędziłam czytając ten wątek, ale póki co mam mętlik w glowie... Jedyne co wiem na pewno to, że nie będę tego robić sama, jednak to za duża ingerencja i szkoda włosów. Zastanawiam się tylko w które kosmetyki pojść, od tego będą zależły dalsze kroki, więc na trochę tu przycupnę szelkie rady chętnie przyjmę i będę z nimi dyskutować
Racja, nie rob tego w domu, można sobie nieźle zaszkodzić. Ja długo szukałam salonu, który zrobi to w porządny sposób i na dobrych kosmetykach, od tego zależy efekt i trwałość zabiegu. Ja robiłam juz dwa razy i szczerze mogę polecić kosmetyki Amazon Keratin- mają produkty dobre jakościowo , dzieki temu efekt utrzymuje sie długo. Mają też linię pielęgnacyjną, ktora podtrzymuje ten efekt. Pomyśl o tym przed zabiegiem, warto zainwestować , dłużej Ci się utrzyma na włosach. Koniecznie spytaj fryzjerkę, jakimi produktami wykonuje prostowanie , od tego wiele zalezy
szmineczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 07:08   #649
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez szmineczka1 Pokaż wiadomość
Racja, nie rob tego w domu, można sobie nieźle zaszkodzić. Ja długo szukałam salonu, który zrobi to w porządny sposób i na dobrych kosmetykach, od tego zależy efekt i trwałość zabiegu. Ja robiłam juz dwa razy i szczerze mogę polecić kosmetyki Amazon Keratin- mają produkty dobre jakościowo , dzieki temu efekt utrzymuje sie długo. Mają też linię pielęgnacyjną, ktora podtrzymuje ten efekt. Pomyśl o tym przed zabiegiem, warto zainwestować , dłużej Ci się utrzyma na włosach. Koniecznie spytaj fryzjerkę, jakimi produktami wykonuje prostowanie , od tego wiele zalezy
No własnie dopbór produktów jest mega istotny - wszysktie opinie, ze włosy są po tym przyklapnięte wynikają ze słabego doboru produktu do zabiegu. Keratyna kokosowa jest świetna,a le jest mocna, cięzka, wyprostuje włosy typu afro, a na cienikcyh blond zabardzo je obciąży. Natomiast co rewelacyjne włosy po keratynie są nie tylko proste ale też odbudowane.
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-08, 12:07   #650
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Też polecam Amazon keratin. Robiłam już kilka razy i zawsze było super.
Ale dowiedz się też jaką keratyną w Twoim mieście robią zabiegi
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 17:24   #651
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez szmineczka1 Pokaż wiadomość
Racja, nie rob tego w domu, można sobie nieźle zaszkodzić. Ja długo szukałam salonu, który zrobi to w porządny sposób i na dobrych kosmetykach, od tego zależy efekt i trwałość zabiegu. Ja robiłam juz dwa razy i szczerze mogę polecić kosmetyki Amazon Keratin- mają produkty dobre jakościowo , dzieki temu efekt utrzymuje sie długo. Mają też linię pielęgnacyjną, ktora podtrzymuje ten efekt. Pomyśl o tym przed zabiegiem, warto zainwestować , dłużej Ci się utrzyma na włosach. Koniecznie spytaj fryzjerkę, jakimi produktami wykonuje prostowanie , od tego wiele zalezy
Czytam o keratynie od dłuższego czasu, bo też się przymierzam do zabiegu, a za nic w świecie nie chcę sobie zniszczyć włosów. Produkty, o których piszesz mają extra renomę, generalnie najwyższa półka jeśli chodzi o działanie i efekty. Ale szczerze nie wiem, jak cenowo wygląda taki zabieg. W sensie bardzo dużo?
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 17:55   #652
PannaBennet
Raczkowanie
 
Avatar PannaBennet
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 156
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez szmineczka1 Pokaż wiadomość
Racja, nie rob tego w domu, można sobie nieźle zaszkodzić. Ja długo szukałam salonu, który zrobi to w porządny sposób i na dobrych kosmetykach, od tego zależy efekt i trwałość zabiegu. Ja robiłam juz dwa razy i szczerze mogę polecić kosmetyki Amazon Keratin- mają produkty dobre jakościowo , dzieki temu efekt utrzymuje sie długo. Mają też linię pielęgnacyjną, ktora podtrzymuje ten efekt. Pomyśl o tym przed zabiegiem, warto zainwestować , dłużej Ci się utrzyma na włosach. Koniecznie spytaj fryzjerkę, jakimi produktami wykonuje prostowanie , od tego wiele zalezy
Nie no jasna sprawa, że tu raczej nie szukam oszczędności tylko efektu, jak już kładę coś na wlosy co ma mi się utrzymac mniej więcej pół roku (tak przypuszczam przynajmniej) to wolę, żeby to yło porządne o Amazon keratin czytałam, ale szczerze, to dopiero tu się dowiedziałam, że można iść do konkretnego salonu, żeby zrobili ci konkretnymi preparatami, jakoś zawsze myślałam, że to po prostu wyber się salon czy fryzjerkę i zdaje się na nich w kwestii kosmetyków Po częsci pewnie tak, ale warto wiedziec co się będzie miało na głowie Dzięki!
PannaBennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 20:03   #653
Glaamour
Raczkowanie
 
Avatar Glaamour
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 225
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Dziewczyny, ale mi dałyście do myślenia! Ja mam straszne włosiny. Suche sianko. A ma któraś z Was może zdjęcie efektu? Jak wygląda taki zabieg?
Glaamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 22:12   #654
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Glaamour Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale mi dałyście do myślenia! Ja mam straszne włosiny. Suche sianko. A ma któraś z Was może zdjęcie efektu? Jak wygląda taki zabieg?
Przeczytaj wątek a znajdziesz mnóstwo relacji dziewczyn które robiły zabieg

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 11:00   #655
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

na youtube są filmiki z prostowania keratynowego każdym produktem więc możesz obejrzeć. Zasada jest taka sama, myjesz nakładasz prostujesz, różnica tkwi w szczegółach.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Tola101 Pokaż wiadomość
Czytam o keratynie od dłuższego czasu, bo też się przymierzam do zabiegu, a za nic w świecie nie chcę sobie zniszczyć włosów. Produkty, o których piszesz mają extra renomę, generalnie najwyższa półka jeśli chodzi o działanie i efekty. Ale szczerze nie wiem, jak cenowo wygląda taki zabieg. W sensie bardzo dużo?
Szczerze mówiąc nie wiem bo robię sama, ale widziałam wczoraj promocję na keratynowe prostowanie w Warszawie i była za 300 (wcześniej 600). W mniejszych miastach ceny są trochę niższe na pewno.
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-11, 15:45   #656
szmineczka1
Raczkowanie
 
Avatar szmineczka1
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Bezmleczka Pokaż wiadomość
No własnie dopbór produktów jest mega istotny - wszysktie opinie, ze włosy są po tym przyklapnięte wynikają ze słabego doboru produktu do zabiegu. Keratyna kokosowa jest świetna,a le jest mocna, cięzka, wyprostuje włosy typu afro, a na cienikcyh blond zabardzo je obciąży. Natomiast co rewelacyjne włosy po keratynie są nie tylko proste ale też odbudowane.
To świetna, ale co dla mnie było istotne- bezpieczna opcja dla włosów. Fryzjerka dobrała mi kreatynę winogronowa i świetnie sie u mnie sprawdziła. Ale tak jak pisałaś, wszystko zależy od typu włosów.
szmineczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-11, 18:09   #657
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
na youtube są filmiki z prostowania keratynowego każdym produktem więc możesz obejrzeć. Zasada jest taka sama, myjesz nakładasz prostujesz, różnica tkwi w szczegółach.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------



Szczerze mówiąc nie wiem bo robię sama, ale widziałam wczoraj promocję na keratynowe prostowanie w Warszawie i była za 300 (wcześniej 600). W mniejszych miastach ceny są trochę niższe na pewno.
300 to bardzo dobra cena. Szczerze to myślałam, że ok 400 może nawet będzie, bo to by było chyba przyzwoicie jak na tak wyspecjalizowany zabieg. Byle fryzjer tego nie zrobi, no i byle produkty też odpadają. Nie ma co ryzykować, bo po "byleczymś" stracimy włosy
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-11, 18:10   #658
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Tola101 Pokaż wiadomość
300 to bardzo dobra cena. Szczerze to myślałam, że ok 400 może nawet będzie, bo to by było chyba przyzwoicie jak na tak wyspecjalizowany zabieg. Byle fryzjer tego nie zrobi, no i byle produkty też odpadają. Nie ma co ryzykować, bo po "byleczymś" stracimy włosy
Cena chyba też zależy od długości i gęstości włosów. Na moich to na bank by 300zł nie kosztowało. Sam produkt może i tak, ale nie wraz z zabiegiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-11, 22:05   #659
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;88504583]Cena chyba też zależy od długości i gęstości włosów. Na moich to na bank by 300zł nie kosztowało. Sam produkt może i tak, ale nie wraz z zabiegiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

No tak, na pewno to jest różnica. Koleżanka ma zabieg 22 lutego, włosy tak do łopatek, to aż zapytam ile jej wyjdzie. Już pytała fryzjerkę będzie robione na amazon keratin, a jaka konkretnie ocenią w trakcie zależnie od konducji włosa.
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 19:41   #660
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Bezmleczka Pokaż wiadomość
No tak, na pewno to jest różnica. Koleżanka ma zabieg 22 lutego, włosy tak do łopatek, to aż zapytam ile jej wyjdzie. Już pytała fryzjerkę będzie robione na amazon keratin, a jaka konkretnie ocenią w trakcie zależnie od konducji włosa.
To zapytaj proszę i daj znać Tymczasem takie foto znalazłam - dziewczyna robiła keratynę właśnie amazon keratin. Efekt rewelacja. Zobaczcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pasted image 0.jpg (199,4 KB, 36 załadowań)
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-18 09:37:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.