Co mu może nie odpowiadać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-31, 04:38   #1
mam_pH
Przyczajenie
 
Avatar mam_pH
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 27

Co mu może nie odpowiadać?


Piszę z jednym facetem od prawie roku, mamy wspólnych znajomych, zaczęło się od lajka na Facebooku. Nie mamy codziennego kontaktu, choć zdarza się, że tak, ale regularny. Od tego czasu jeszcze się nie widzieliśmy na żywo i w sumie on nie przejawia wielkiej chęci, chociaż często sam zaczyna rozmowy. Rozumiem, że jest aspołeczny i specyficzny, ale bez przesady, na spacer można iść. Zwłaszcza, że spotykał się podobno z dziewczynami z Tindera, więc chyba aż tak aspołeczny nie jest. Sam twierdzi, że super nam się gada, mamy dużo wspólnych wątków do poruszenia, dzielimy sprawy światopoglądowe. Jak myślicie, jaka może być tego przyczyna, że nie chce kontynuować znajomości w realu? Powiem szczerze, że pierwszy raz mam taką sytuację. Jeśli nie zainteresowałam kogoś wizualnie, to zawsze nadrabiałam bliższym poznaniem, rozmową i w końcu znajomość kończyła się tym spotkaniem, a tu cisza.
__________________
'Z tej świetlistości wysnuwasz opowieść
Słodką, soczystą i cierpką – jak człowiek,
Gęstą od tęsknot, cudów i koszmarów;
Ale jej końca nigdy się nie dowiem,

Bowiem zawieszasz na jednym ją słowie,
W którym zaklęte szukanie jest – czaru.'
mam_pH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 08:42   #2
black_elderflower
Raczkowanie
 
Avatar black_elderflower
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 475
Dot.: Co mu może nie odpowiadać?

Nie jest Tobą zainteresowany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black_elderflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 09:10   #3
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Co mu może nie odpowiadać?

po prostu nie jest zainteresowany rozwojem znajomości z Tobą. wystarczy mu, że raz na jakiś czas popiszecie i tyle, więcej angażować się nie zamierza. nie szukaj winy w sobie, po prostu tak czasem bywa, że niektórzy ludzie nam nie odpowiadają.
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 09:51   #4
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Co mu może nie odpowiadać?

Cytat:
Napisane przez mam_pH Pokaż wiadomość
Piszę z jednym facetem od prawie roku, mamy wspólnych znajomych, zaczęło się od lajka na Facebooku. Nie mamy codziennego kontaktu, choć zdarza się, że tak, ale regularny. Od tego czasu jeszcze się nie widzieliśmy na żywo i w sumie on nie przejawia wielkiej chęci, chociaż często sam zaczyna rozmowy. Rozumiem, że jest aspołeczny i specyficzny, ale bez przesady, na spacer można iść. Zwłaszcza, że spotykał się podobno z dziewczynami z Tindera, więc chyba aż tak aspołeczny nie jest. Sam twierdzi, że super nam się gada, mamy dużo wspólnych wątków do poruszenia, dzielimy sprawy światopoglądowe. Jak myślicie, jaka może być tego przyczyna, że nie chce kontynuować znajomości w realu? Powiem szczerze, że pierwszy raz mam taką sytuację. Jeśli nie zainteresowałam kogoś wizualnie, to zawsze nadrabiałam bliższym poznaniem, rozmową i w końcu znajomość kończyła się tym spotkaniem, a tu cisza.
mysle ze wystarcza mu poprostu popisanie z toba raz na jakis czas ,nie jest zainteresowany poznaniem cie blizej i nie chce zmieniac charakteru tej relacji tak jak jest teraz mu wystarcza,pewnie cie lubi ale nie podobasz mu sie na tyle zeby dazyc do glebszej relacji w realnym swiecie
moze byc tez tak ze spotyka sie z kims innym albo w realu wyglada zupelnie inaczej niz na fotkach
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 14:03   #5
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Co mu może nie odpowiadać?

Moze jestes tylko jego sposobem na nude.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 14:15   #6
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Co mu może nie odpowiadać?

Zbyt długi kontakt bez spotkania. Facet nie jest ciekawy Twojej osoby. Zresztą, widać Ty jego również. Dla mnie takie klikaniny nie mają sensu.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 15:27   #7
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Co mu może nie odpowiadać?

Cytat:
Napisane przez mam_pH Pokaż wiadomość
Piszę z jednym facetem od prawie roku, mamy wspólnych znajomych, zaczęło się od lajka na Facebooku. Nie mamy codziennego kontaktu, choć zdarza się, że tak, ale regularny. Od tego czasu jeszcze się nie widzieliśmy na żywo i w sumie on nie przejawia wielkiej chęci, chociaż często sam zaczyna rozmowy. Rozumiem, że jest aspołeczny i specyficzny, ale bez przesady, na spacer można iść. Zwłaszcza, że spotykał się podobno z dziewczynami z Tindera, więc chyba aż tak aspołeczny nie jest. Sam twierdzi, że super nam się gada, mamy dużo wspólnych wątków do poruszenia, dzielimy sprawy światopoglądowe. Jak myślicie, jaka może być tego przyczyna, że nie chce kontynuować znajomości w realu? Powiem szczerze, że pierwszy raz mam taką sytuację. Jeśli nie zainteresowałam kogoś wizualnie, to zawsze nadrabiałam bliższym poznaniem, rozmową i w końcu znajomość kończyła się tym spotkaniem, a tu cisza.
Pomyśl logicznie, po co ci facet którego określasz "specyficzny" i który przez rok nie chce się z tobą spotkać? Serio myślisz że po takim czasie coś go olśni, spotkacie się i będzie z jego strony randka a potem happyend? No nie i nie warto zaprzątać sobie typem głowy. Nie zastanawiaj się co mu siedzi w głowie bo niezależnie jak on to widzi to z tej mąki chleba nie będzie.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-31, 16:09   #8
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Co mu może nie odpowiadać?

Facet pewnie kogoś ma, tylko o tym nie mówi.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-01, 05:33   #9
51f762bde70f4f8d335d2face204bcc4eecf300a_5ff3ac1d5c6b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 10
Dot.: Co mu może nie odpowiadać?

powiem to jako facet bo sam tak miałem kiedyś... gosc mial jakis epizod i potrzebowal przyjaciolki z ktora moglby porozmawiac o wszystkim (a o wiele latwiej sie rozmawia z obcymi) i moze on by chcial spotkac sie ale nie wie jak, boi sie odrzucenia badz jest na tyle aspoleczny ze nie potrafi - dlaczego nie wyjdziesz Ty do niego z taka inicjatywa?
51f762bde70f4f8d335d2face204bcc4eecf300a_5ff3ac1d5c6b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-01, 13:59   #10
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Co mu może nie odpowiadać?

Nie rozumiem analizy. Ludzie lubią znajomości tylko internetowe i widać waszą za taką uważa. Tyle.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-01, 15:07   #11
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Co mu może nie odpowiadać?

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem analizy. Ludzie lubią znajomości tylko internetowe i widać waszą za taką uważa. Tyle.
A ja tego nie rozumiem. Jak można kogoś lubić i często się kontaktować, ale tylko online i bez chęci realnego kontaktu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-01, 15:51   #12
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Co mu może nie odpowiadać?

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
A ja tego nie rozumiem. Jak można kogoś lubić i często się kontaktować, ale tylko online i bez chęci realnego kontaktu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po prostu. Ja też tak czasem mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-01, 18:44   #13
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Co mu może nie odpowiadać?

Może być też tak, że cię zwyczajnie catfishuje tzn. na przykład zdjęcia, które ci udostępniał nie są jego albo nazmyślał ci na temat swojego życiorysu i zapomniał wspomnieć, że ma partnerkę/dzieci. Rozmawialiście w ogóle poprzez kamerki? Czy on mieszka w twojej okolicy?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-01, 18:53   #14
LeokadiaTin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 27
Dot.: Co mu może nie odpowiadać?

Zweryfikowałaś jego życiowe historie? Wiesz, że on to on? Im dłużej się nie spotykasz z jakimkolwiek facetem tym lepiej dla ciebie abyś już się nie spotkała. Nic dobrego dla ciebie z tego nie będzie. Usuń go i zablokuj.
Żądaj spotkań od samego początku. Jeśli facet nie chce - usuwaj. Nie marnuj czasu na facetów, którzy nie są wart twojej uwagi.
LeokadiaTin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-01, 20:25   #15
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Co mu może nie odpowiadać?

Widać nie dąży do kontaktu, nie chce Ciebie poznać bliżej, wystarcza mu taka relacja przez klawiaturę. Może po prostu nie jest na tyle zainteresowany Tobą, może w ogóle nie szuka bliższej relacji, po prostu jesteś odskocznią, może się nudzi.

Tak naprawdę to nie jest istotne, widać, że on nie chce nic więcej, jeśli Ty na coś liczysz to siema nara, bo to prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie poza ramy internetu, nie wiadomo nawet czy potrwa jakoś dużo dłużej
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-01, 22:20   #16
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 067
Dot.: Co mu może nie odpowiadać?

Są ludzie, którzy traktują pisanie jako sposób na nudę, jako rozrywkę. Ot, dla zabicia czasu. To może być ten przypadek.
To tak jak oglądanie netflixa, chętnie obejrzę jakiś kryminał, ale na plan filmowy podglądać aktorów nie pojadę, bo mnie to nie interesuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-02, 01:24   #17
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Co mu może nie odpowiadać?

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
A ja tego nie rozumiem. Jak można kogoś lubić i często się kontaktować, ale tylko online i bez chęci realnego kontaktu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo to wymaga już większego wysiłku ;-)
Może po prostu mu się nie podobasz lub nie jesteś w jego typie. Skoro nie pisał ci żadnych komplementów, tylko raczej, że macie podobny światopogląd...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-02, 11:40   #18
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Co mu może nie odpowiadać?

Mieszkacie w jednym mieście?

Zamiast pytać się obcych ludzi na forum powinnaś się prosto z mostu kolesia zapytać o co chodzi skoro tak super Wam się gada.

Ty mu jakieś spotkanie proponowałaś i Ci odmówił czy czekasz na jego krok?

Ile on ma lat?
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-02 12:40:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.