Wymienię Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpień - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-03, 12:45   #1
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Przekupka: 98 pkt / 98% pozyt.

Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpień


Mój "mały" regulamin!! - ZAPRASZAM!!


*Nie wymieniam sie na siłe... ale lubie się targować i negocjować I proszę nie pytać czy mam coś poza wątkiem za "coś tam"

*Wysyłka - TYLKO paczką lub poleconym (wedle uzgodnienia - regulamin) i w bąblach... - Ze względu na wzrost cen na PP - będę wysyłać PACZKĄ BIZNESOWĄ z tzw. POSTE RESTANTE - czyli odbieracie sobie na swojej poczcie, ale listonosz nie przynosi awiza (dostajecie sms od PP jak podacie swój nr tel).

*Jeśli przesyłacie w już używanej kopercie ze wzgl. na bąble - TO WYCINAJCIE ADRESY (jak wyrzucacie do kosza też)!!!
Ja cenię sobie moją prywatność!!!

*Nie wymieniam się na ciuchy - i tak mam ich za dużo - chyba że sama o nie zapytam!!

*Nie wymieniam się również na kosmetyki Avon, Oriflame i niską półkę drogeryjną...

*Przesyłki nadaje RAZ W TYGODNIU no chyba ze się z kimś inaczej umówie Czyli wtedy kiedy mam czas - pracuje na 2 etaty!! Dlatego też "Świeżakom" nie potwierdzam kazdego ruchu na PW - że paczka przyszła, że ok, że wysłałam, że "zesrałam" itd... po porstu nie mam na to CZASU!! Jak dostanę przesyłkę to WYSYŁAM w ciągu tyg. i tyle!!

*I nie wystawiam pierwsza przekupek, szczególnie świeżakom i jakimś mściwym "wariatkom" które robią same problemy (typu święta krowa zbanowana "Krusiak")- jak nie chcesz jej wystawić to nie...wtedy nie wystawię wcale!! Ja się dopraszać nie będę!!
Wariatkom typu "aeg" wrzeszczących że "nie zostawią tego bez obsługi prawnej" - z góry dziękuję!! Nie mam czasu na debilki które przez 2 miesiące nie wysyłają paczki nie odpisują na Pw a się logują!!

*UWAGA!! Proszę czytać opisy po to one są ...Wszelkie pomyłki wynikające z niedoczytania nie będą moja winą i nie ponoszę za to odpowiedzialności!!! Czytać ze zrozumieniem - Proszę!!


Wymiankę uważam za zakonczoną gdy po 3 dniach roboczych od odbioru przesyłki nie otrzymam żadnej informacji zwrotnej ani przekupki - zarówno pozytywne jak i jakiejkolwiek innej!! Paczka, kurier, list polecony - mają swoje śledzenie!!! Wszystko można DOKŁADNIE SPRAWDZIĆ!!
Dodatkowo - nie ponoszę odpowiedzialności jesli ktoś nie odbierze paczki na czas - jeśli paczka zwrotką do mnie wróci, to nie pokrywam kosztów zwrotki ani kolejnych wysyłek bo to się robi 30zł na samych wysyłkach... a ja nie jestem fundacją charytatywną.

Nie przyjmuje żadnych wątów ani sprut po tygodniu czy dwóch!! Nieodpowiadam również za żadne uszkodzenia przez PP - wtedy składamy reklamację i postepujemy zgodnie z regulaminem PP!!!!



WISH - zawsze we wszystkich ilościach:
FLOWERBOMB - najchętniej EDP

Pielęgnacja:
Oeparol - kapsułki z olejem z wiesiołka
Mydła Aleppo - do 40%
Khadi - ogólnie wszystko, szczegolnie olejki i maski/pudry!
Micele - różne apteczne (Vichy, Bioderma) lub ekologiczne - ZAWSZE
Ruskie kosmetyki - najchetniej Organic Therapy, Planeta Organica i Organic Shop, Sera Babuszki Agafii

Kolorówka:
Smashbox - bazy PhotoFinish
ELF - baza pod cienie
MAC -podkłady mocno kryjące i korektory-NC15-20, NW15-20 szczególnie ProLongWear, Studio Fix
Pędzle REAL TECHNIQUES - Setting Brush
Paletkę na cienie MAC - na 15 cieni/duża czarna!!
Wkłady cieni Inglota - szczegolnie numerki - 344, 358, 346, 446, 450, 452, 121R i 124R
Meteorki Absolut White/Pearly WhiteTAKIE! - Nie mylić z Pastel White :P[/COLOR]


Specjalistyczne kosmetyki na Atopowe Zapalenie Skóry - Jak Bioderma Hydrabio, Bioderma Atoderm Po Zinc - najchętniej nowe bo używam ich w zimie [/B]


NA WYMIANKĘ MAM:


Zapachy :
Miss Dior Cherie EDT - ok. 50/100ml - z 2010 roku sprzed refarmulacji - najchetniej na EDP (starą lub ostatecznie nową) - UNIKAT!!
Odlewki:
Chanel Chance EDP - 5ml
Chanel Chance eau Tendre - 5ml
Chanel Coco Mademoiselle - 8ml
Gucci Guilty - ok 10ml


Pielęgnacja Twarzy i Ciała:

CHANEL Precision Ultra Correction Line Repair Anti-Wrinkle Day Fluid SPF16 - NOWY 50ml - idealny na prezent!! Wymienie tylko na kilka rzeczy, perfumy nadające się na prezenty, szczególnie męskie Hugo Bossy lub CK!!
Kultową maskę na wągry THE FACE SHOP- zużycie ciężko określić ale ok. 50%!!!
Apteka Babuszki Agafii - krem na dzien do 35 lat ZATRZYMANIE MŁODOŚCI zużycie może 15-20%
Orientana - maski kremy - każdej oddam ok. połowy, wszystkie nowe nieotwarte jeszcze(oprócz tej z żanszeniem jej używam)
- pod oczy z kaskaryli
- z aloesem
- z żeńszeniem
- z trawy tybetanskiej
Khadi z Hibiskusem - 1/3 z 200ml
Khadi drzewo sandałowe i migdał - 1/2 z 200 ml (op. zastępcze)


Włosy:

JMO odzywka Do wlosow BARE nowa nigdy nie uzywana...
Balsam na Brzozowym propolisie - Babuszki Agafii - ok. 60-70% cięzko sprawdzić w tej ciemnej butli ;/
JANTAR - mgiełka nawilżająco-ochronna - zuzycie ok 10%
John Frieda - Go blonder - spray rozjaśniający do włosów - zużycie ok.10%!! (jest kartonik)

Kolorówka itd

Revlon CS - podkłąd nr 150 Buff - świeży, użyty 2-3 razy
Lioele - Beyond the solution - więcej niż połowa z tubki 30ml - jest kartonik
Pomadki NYX Round Lipstick - NOWE - kolory: Jupiter
NYX Slim Eye Pencil - czarna kredka do oczu - NOWA[/COLOR][/B]
Urban Decay blyszczyk z palety Naked - mazniety kilka razy
Nyx Pigmenty - Pearl (ok.2-3ml) pudrowy róż, Nude (ok.2-3ml) cielisty[/COLOR]
Korektor NYX : Green/Zielony NOWY
INGLOT - WKŁADY
kwadrat - nr 409 - czekoladowy brąz - zużycie 10%

INGLOT (duże większe niż normalne wkłady) i Sephora - wszystkie zdepotowane - fotka!!
Yves Rocher - błyszczyk - kolor Jagodowa Czerwień - NOWY !!![/B][/COLOR]

Pędzle itd:

NYX - nr B 01 The Big One - pędzel duży do pudru, uzyty kilka razy... wymyty w specjalnym szamponie i zdezynfekowany - włosie syntetyczne
Beauty Blending - 2 gąbeczki/jajeczka do makijażu a'la Beauty Blender... różowe, kształt jajka i gruszki - NOWE!! [/B]

Paletki - PUSTE - :
2x Kwadratowe na 2 cienie - praktycznie nie używane
GlamBox - srebrny z czarnym nardukiem - najchętniej wymianię na dużą paletkę Mac'a!
2 paletki Sleek - Oh so special, Au naturel - zuzycie znikome niektórych cieni, niektóre nigdy nie ruszone ;/


Minerały


EDM cienie::
EDM Cienie Big - większość otwarta - zużycie ok 30% - mogę porobić odsypki lub oddać całe
Live Justin Live (fiolet)
Silver Spoon (niebiesko-srebrny)
Cliche (jasny z poswiatą siwo-fioletową)
Little Black Dress (błyszczący czarny) - zużycie wieksze ok 10%

Róż:
Alverde - mineralny róż do policzków - Antique Rose - NOWY z foliami na sitku!!


Ciuchom, kosmetykom AVON i wszystkim kolorom zielonym - Dziekuję z góry

UWAGA!!!
OGRANICZAM KOLORÓWKĘ - nie proponujcie mi tego!!!
NAJSZYBCIE SKUSZĘ SIĘ NA Alverde I BIOCHEMIĘ i kosmetyki rosyjskie, naturalne, Laverę i cuda z iHerb.com
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  1.jpg
Wyświetleń: 24
Rozmiar:  43,2 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez _Kari_
Czas edycji: 2014-01-20 o 17:36
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 12:46   #2
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Przekupka: 98 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

na dokładkę
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  botki-zamszowe-khaki-bezowe-lity-lita-40-2554941533_2_orginal.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  74,6 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 12:46   #3
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Przekupka: 98 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

na dokłądkę
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  botki-zamszowe-khaki-bezowe-lity-lita-40-2554941533_2_orginal.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  74,6 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 12:47   #4
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Przekupka: 98 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

abc abc
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  botki-zamszowe-khaki-bezowe-lity-lita-40-2554941533_2_orginal.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  74,6 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 13:00   #5
MadziaMalinka25
Zakorzenienie
 
Avatar MadziaMalinka25
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 359
Przekupka: 51 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

Hej coś u mnie za
Bourjois
- korektor Healty Mix - kolor 51 - uzyty 1 raz
Lioele - Beyond the solution - więcej niż połowa z tubki 30ml - jest kartonik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=708152
MadziaMalinka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 14:27   #6
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Przekupka: 65 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

hej coś za effaclar duo i odlewke gucci. guilty
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 15:44   #7
justyne3ka
Zakorzenienie
 
Avatar justyne3ka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3 554
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

DKNY GOLDEN DELICIOUS - 8ml
DKNY BE DELICIOUS JUICED - 4-5ml
LRP effaclar duo - cale nieotwarte opakowanie

cos u mnie?
justyne3ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-03, 16:51   #8
Florrie20
Raczkowanie
 
Avatar Florrie20
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 205
Przekupka: 3 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

Hej

Niestety w Twoim wątku nie znalazłam nic interesującego dla mnie...ale może masz w swoich zbiorach jakieś cienie mineralne w neutralnych barwach ( w beżach lub brązach) o matowym lub satynowym wykończeniu?
Florrie20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 18:11   #9
mrskali
Raczkowanie
 
Avatar mrskali
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 448
Przekupka: 4 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

interesuje mnie :

NYX - nr B 01 The Big One - pędzel duży do pudru, uzyty kilka razy... wymyty w specjalnym szamponie i zdezynfekowany - włosie syntetyczne
__________________
Wymiana.

Kocham <3
Ćwiczę.
Studiuję.

mrskali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 20:16   #10
Ewcik0410
Zakorzenienie
 
Avatar Ewcik0410
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6 372
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

może coś u mnie za TT?
__________________
wymiana
Ewcik0410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 23:15   #11
ruby000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 495
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

cos u mnie za oleje?
__________________
SUKIENKI

kosmetyki
książki
nowa bielizna i odzież




Pędzel [/B][/U][/COLOR]flat top!
ruby000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-04, 08:17   #12
aaniaa_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 437
Przekupka: 25 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

jasne że wypatrzyłam... meteorki i tak ewentuaaalnie podkład healthy mix serum (Beyond Lioele ostatnio używałam i mnie zapchał dlatego już go nie chcę)

chciałaś ode mnie biodermę i lioele.... bioderma jest na razie w negocjacjach, ale może chciałabyś mi oddać jakąś większą ilość tych kuleczek, może w oryginalnym opakowaniu? <marzenie> wtedy oddam wszystko co chcesz

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post42073370

Edytowane przez aaniaa_89
Czas edycji: 2013-08-04 o 08:47
aaniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 08:42   #13
kkasikka
Zakorzenienie
 
Avatar kkasikka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 857
Przekupka: 69 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

cos u mnie za :
Bourjois - podkład Healty Mix Serum - kolor 51 - uzyty 2-3 razy po 1 pompce
Bourjois - korektor Healty Mix - kolor 51 - uzyty 1 raz
Vichy Dermablend - stick - podklad/korektor w sztyfcie - kolor Porcelain(najjaśniejszy) zuzycie ok. 10%
kkasikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 08:43   #14
czikicziki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 451
Przekupka: 97 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

GUCCI GUILTY EDT - 20ml i rozświetlacz wet sand coś u mnie?
czikicziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 12:46   #15
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Przekupka: 76 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

John Frieda - Go blonder - spray rozjaśniający do włosów - zużycie ok.10%!! (jest kartonik)

i serum babci

podklad bourjous healthy mix 51


u mnie
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 06:10   #16
aaniaa_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 437
Przekupka: 25 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=708151


część to znaczy ile? w oryginalnym opakowaniu? Bo jeśli jakaś mała odsypka, to tych 2 rzeczy nie oddam
aaniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 08:47   #17
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Przekupka: 29 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

niestety nic nie znalazlam.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 09:37   #18
aaniaa_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 437
Przekupka: 25 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

heh no domyślam się jak to wygląda... już nawet nie chodzi mi o opakowanie tylko o to, że taka wymiana kompletnie mi się nie opłaca... prawie 1/4 opakowania hmmm... może nie powinnam "przeliczać" bo to w końcu wymianka ale tak samo się nasuwa... lioele praktycznie nowy, kosztowal mnie 100 no i kremik biodermy około 40... nie wiem, ile zapłaciłaś za swoje kuleczki ale można je kupić jeszcze nowe w necie za 200 zł... dlatego, jeśli to Twoja ostateczna propozycja, ja na razie podziękuję
aaniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 12:17   #19
genevive
Zakorzenienie
 
Avatar genevive
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 162
Przekupka: 80 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

OK, to przejrzałam sobie raz jeszcze i tak:

- moje: dowolny szampon dla psa (jego wartość to ok. 40zł) + odsypka dr Haushki w pudełku po Bare

za Twoje:
- Effaclar Duo, ale ten nowy nieotwierany
- maska-krem do twarzy Orientana z owsem tybetańskim, ale też chciałabym całe opakowanie, nieotwierane (ps. - do kiedy ma datę ważności?).

Żeby powetować ewentualne różnice w wartości (nie wiem ile tej odsypki zmieści sie do pudełka po pudrze, tzn. czy zmieści sie tam połowa), mogę jeszcze dodatkowo dorzucić jakiś zapas pudru bambusowego, ale to już w woreczku strunowym, bo chyba nie znajdę pudełka.
genevive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 12:36   #20
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Przekupka: 49 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

Bourjois - podkład Healty Mix Serum - kolor 51 - uzyty 2-3 razy po 1 pompce

Coś u mnie ?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 12:39   #21
askpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 13
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

za mój korektor maca interesowałyby mnie:

- pokład lily lolo china doll
- effaclar duo
- bu serum migdałowe aha 10%

co Ty na to?
askpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 14:31   #22
genevive
Zakorzenienie
 
Avatar genevive
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 162
Przekupka: 80 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

Chyba znów nie dojdzie do transakcji, niestety Ja jestem zainteresowana tylko takim układem: Eff. Duo + cała nieotwierana Orientana za odsypkę Hauschki za: szampon dla psa + coś z mojej listy jeszcze, co by Ci wyrównało wartość tej wymiany.

A z kolei sam Effaclar za szampon też mi się trochę nie kalkuluje: i z uwagi na wartość tych rzeczy i z uwagi na sam koszt wysyłki.

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

70zł? A jaka to jest pojemność? 200g?

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

A jesteś skłonna oddać zamiast tego całego pudła Orientany te dwie odlewki DKNY? Czyli:
2 odlewki DKNY + Eff Duo
za:
2 szampony + Haushka, 5-10g (ile tam się zmieści...)

Jeżeli taki układ Ciebie nie satysfakcjonuje, to proponuję odpuścić dalsze pertraktacje Umówmy się, że będziemy zaglądac do siebie co jakiś czas i ewentualnie, jak coś interesującego się pojawi, ponowimy negocjacje.

Odpuszczam tę Orientanę, bo trochę się wystraszyłam, że to w Chinach produkowane i z długim terminem ważności (dziwne, jak na kosmetyk naturalny), z niejasnym składem, który zmienia się co kilka m-cy. To chyba nie dla mnie, jednak...

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

OK, to chyba mamy dogadane Tej frakcji sojowej Ci raczej nie dorzucę, bo kosztowała mnie 2 dychy i może ją ostatecznie sama zużyję, ale mogę Ci odłożyć w jakiś mały słoiczek, na jedno-dwa użycia, żebyś sobie zobaczyła, jak to "coś" sie sprawuje. Jest ważna do 03/2014 - i UWAGA: należy przechowywać ją w lodówce. Dość dobra pod filtry (zwłaszcza z silikonami, które zazwyczaj tworzą takie "gumowe" smugi) - jak coś źle położysz, przetrzyj (pomasuj) twarz suchymi rękoma raz jeszcze aż frakcja i filtr się uklepią ponownie do jednolitego koloru/warstwy. Generalnie dość śmieszna rzeczy: niby tłusta, ale zostawia twarz prawie matową.

I ważna rzecz dla mnie: jaka jest data ważności tego Eff Duo? Bo ja jeszcze mam połowę swojego.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Dobra, to jeżeli wszystko mamy dogadane, to daj mi znać, jakie szampony chcesz oraz podaj mi prosze adres do wysyłki. Chciałabym dzisiaj spakować i wysłac razem z innymi wymianami, zeby dwa razy nie chodzic na pocztę.
genevive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 15:22   #23
MeganArt
Zakorzenienie
 
Avatar MeganArt
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 990
Przekupka: 74 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

Witaj Planuję wysłać do Ciebie paczuszkę kurierem. Napisałam już do Ciebie PW w sprawie maila i nr telefonu
MeganArt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 10:59   #24
Fef
Zadomowienie
 
Avatar Fef
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 445
Przekupka: 33 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

hej,cos u mnie za odsypkę meteorków i effaclar nieotwierany?

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

a puderek guerlaina ?
Fef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 14:37   #25
Fef
Zadomowienie
 
Avatar Fef
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 445
Przekupka: 33 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

tak, chcialabym odsypkę meteorów za les voilettes.

jesli by Ci pasowało, to może mogłabys cos dodac dotej odsypki, bo pudru mam dużo.

no i ważne jest dla mnie,czy ta odsypka była używana, wyczytałam u Ciebie w wątku, że kuleczki zostały przesypane od razu po kupnie, ale może źle wywnioskowałam

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

nie mam kartonika niestety, bo od razu je wyrzucam.

widzę, że dużo dziewczyn zaznacza, że maja lub nie mają kartonika. tam są jakieś ważne dane, których nie ma na opakowaniu?

jeśli nie były używane, to jestem chętna na wymiankę

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

a, i jakbyś chciała to mogę również oddać masełko do ust TBS masło shea, zużyłam malutko, 3 razy łokiec posmarowałam, mi ten produkt nie odpowiada.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

ok, dzisiaj sprawdzę i wieczorem lub jutro rano dam znac.

zastanawiam się jeszcze co do ilości, bo kuleczek jest tylko 15...pełnowymiarowe opakowanie ma z 50.

no nic, muszę przemyśleć sprawę
Fef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 15:32   #26
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Przekupka: 176 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

hej cos u mnie za John Frieda - Go blonder - spray rozjaśniający do włosów - zużycie ok.10%!! (jest kartonik)
Bourjois - podkład Healty Mix Serum - kolor 51
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 09:49   #27
Fef
Zadomowienie
 
Avatar Fef
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 445
Przekupka: 33 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

ok, dzięki
Fef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 11:31   #28
donkje
Raczkowanie
 
Avatar donkje
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 410
Przekupka: 3 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

hej. Wpadła mi w oko maseczka na wągry, zielony korektor nyx i vichy dermablend
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post45194590

Wymianka kosmetyczna LUTY
donkje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 17:40   #29
MadziaMalinka25
Zakorzenienie
 
Avatar MadziaMalinka25
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 359
Przekupka: 51 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

Podoba mi się u Ciebie krem BB ale to trochę mało
Interesowały by mnie jeszcze jakieś perfumy...

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=708152&page=2

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Tak ale mnie interesują nawet mniejsze ilości perfum ale w oryginalnych flakonach
A czy Twoja wymiana z ubraniami też wchodzi w grę?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=708152

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Bo zaciekawiły mnie tam takie złote sandałki jaki to rozmiar?
i ZARA - TRF - biała tunika z motylkami - r. S/M

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=708152

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

O to mój rozmiar
Więc co byś chciała za te dwie rzeczy? Jaka jest ich wartość?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=708152

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Jak najbardziej,mi pasuje Chciałabym jeszcze(jeżeli to możliwe) odlewkę perfum

KOSMETYKI

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Ajj ja też nie mam w co przelać perfum To może za to krem BB?
Mam jeszcze prośbę-mogłabyś mi podać ile cm ma wkładka sandałków?
Ta bluzeczka z motylami jest nowa czy używana?

KOSMETYKI

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

A nie będzie problemu żeby zamienić perfumy na krem BB???
Sorki za to zamieszanie
Strasznie mi się u Ciebie jeszcze podoba spódniczka w panterkę
nie znalazłabyś u mnie czegoś jeszcze za nią?

KOSMETYKI

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Dobrze więc niech będzie tak jak na początku

To Yves Rocher- Comme une Evidence EdP + krem baikal
za :
sandałki złote + tunika biała z motylkami (?)i odlewkę Gucci
ile ml proponujesz?

kosmetyki

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

OK więc niech tak zostanie

KOSMETYKI

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Zapraszam na PV

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=708152
MadziaMalinka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 18:38   #30
MeganArt
Zakorzenienie
 
Avatar MeganArt
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 990
Przekupka: 74 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bourjois Vichy LRP BU ALVERDE NYX Rosyjski KHADI Lily Lolo EDM INGLOT - Sierpie

To znowu ja

Zorientowałam się dopiero, że dopiero dzisiaj pieniążki za kuriera zostały ściągnięte z mojego konta, dostałam też list przewozowy i protokół odbioru.

Podaję Ci nr paczki: xxxxxxx i nr referencyjny: xxxxxxxx

Pozdrawiam

P.S. Próbowałam wysłać Ci wiadomość prywatną, ale pojawia mi się znowu komunikat, że Twoja skrzynka jest przepełniona...

Edytowane przez MeganArt
Czas edycji: 2013-08-10 o 18:43
MeganArt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-15 20:14:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.